Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010- Νο 18!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κατρινα και Σταυρουλα μου σας ευχαριστουμε πολυ!!!ναι αυτο βγαινει και σε φουξια.τα νευρα μου ειναι κροσσια λεμε!!!το μωρο τρωει ανα 1,5 ωρα(το δεχομαι αυτο)και κλαιει σπαραχτικα χωρις να υπαρχει λογος.αλλαγμενη ειναι,ταισμενη(σκασμενη)ειναι,βολτες της κανουμε,τραγουδακια της λεμε και δνε λεει να ηρμεησει.εχω φρικαρει. μολις τωρα γελασα λιγο με τον αντρα μου γιατι βλεπαμε ολα 10 και ενω ηταν ορθιος αγκαλια με τη μπεμπα χορευε χιπ χοπ και κουνουσε τα χερακια της μπεμπας πανω κατω..μου φανηκε τοσο αστειο..μετα απο αυτο σου λεει ωραια την ηρεμησα και πηγε να καθησει στην πολυθρονα.τι το ηθελε?????αρχισε παλι το τραγουδακι της η μπεμπα και λεει ο Νικος μου τι θα γινει σημερα ρε μπεμπα?βαρεθηκα ολη μερα τις βολτες.παρολα αυτα σηκωθηκε και την πηγε κατω απο τον απορροφητηρα οπου κ ηρεμει.ολη μερα κοιμαται και τωρα..θα μας τρελανει.τα νευρα μου σημερα δεν ειναι και πολυ καλα..ολη μερα κανω δουλειες και το απογευμα κοιμηθηκε 2 ωρες στην αγκαλια μου.το χερι μου ειχε μουδιασει.το λυπαμαι κ αυτο το καημενουλι μου αλλα σημερα ειμαι στα ορια της καταρρευσης..βρε κυο μου πως τα καταφερνεις και βλεπεις κ ταινια???πες μου το μυστικο σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

Κατρινα και Σταυρουλα μου σας ευχαριστουμε πολυ!!!ναι αυτο βγαινει και σε φουξια.τα νευρα μου ειναι κροσσια λεμε!!!το μωρο τρωει ανα 1,5 ωρα(το δεχομαι αυτο)και κλαιει σπαραχτικα χωρις να υπαρχει λογος.αλλαγμενη ειναι,ταισμενη(σκασμενη)ειναι,βολτες της κανουμε,τραγουδακια της λεμε και δνε λεει να ηρμεησει.εχω φρικαρει. μολις τωρα γελασα λιγο με τον αντρα μου γιατι βλεπαμε ολα 10 και ενω ηταν ορθιος αγκαλια με τη μπεμπα χορευε χιπ χοπ και κουνουσε τα χερακια της μπεμπας πανω κατω..μου φανηκε τοσο αστειο..μετα απο αυτο σου λεει ωραια την ηρεμησα και πηγε να καθησει στην πολυθρονα.τι το ηθελε?????αρχισε παλι το τραγουδακι της η μπεμπα και λεει ο Νικος μου τι θα γινει σημερα ρε μπεμπα?βαρεθηκα ολη μερα τις βολτες.παρολα αυτα σηκωθηκε και την πηγε κατω απο τον απορροφητηρα οπου κ ηρεμει.ολη μερα κοιμαται και τωρα..θα μας τρελανει.τα νευρα μου σημερα δεν ειναι και πολυ καλα..ολη μερα κανω δουλειες και το απογευμα κοιμηθηκε 2 ωρες στην αγκαλια μου.το χερι μου ειχε μουδιασει.το λυπαμαι κ αυτο το καημενουλι μου αλλα σημερα ειμαι στα ορια της καταρρευσης..βρε κυο μου πως τα καταφερνεις και βλεπεις κ ταινια???πες μου το μυστικο σου!

Αναστασια μου κουραγιο...κακος την αφηνεις κ κοιμαται στην αγκαλια σου θα καλο μαθει κ μετα την εκατσες...στο νοσοκομειο που ημουνα μια κοπελα το ταιζε ανα μια ωρα που ξυπναγε κ τις ειπανε κακος το κανει αστο να κλαιει θα σταματησει καλο του κανει να κλαψει λεει... :blink::blink::blink::blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Ντορακι μου πως να την αφησω??δεν σταματαει και μου γινεται κατακοκκινη.ο αντρας μου εχει δει πολλα παιδακια να γινονται μπλε και φοβουνται για ανακοπη.δεν τολμαω.οσο για την αγκαλια με εχει κουρασει φοβερα αλλα απο οτι φαινεται εχει μοιασει του Νικου μου.ηθελε αγκαλια ως τα 2,5.καλα ε..δεν παιζει τετοιο εργακι.τρελα κουβαλαει το μωρο μου απ'οτι φαινεται!ξαφνικα φρικαρει με το τπτ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα να πω κι εγώ μια καληνύχτα

Κατρίνα υπέροχο το δωμάτο της Ελενας!!!

μαζί με τον μπόμπιρα θα είναι ή ολο δικό της????

αχ κορίτσια εμένα άρχισε να με πιέζει απίστευτα από κάτω το σκατουλάκι μου!!!! λέτε να θέλει να βγει???ουφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CrazyMummy έγραψε:

Μπήκα να πω κι εγώ μια καληνύχτα

Κατρίνα υπέροχο το δωμάτο της Ελενας!!!

μαζί με τον μπόμπιρα θα είναι ή ολο δικό της????

αχ κορίτσια εμένα άρχισε να με πιέζει απίστευτα από κάτω το σκατουλάκι μου!!!! λέτε να θέλει να βγει???ουφ!

κατι τετοιο εχει βαλει μαλλον στο μυαλο του... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καληνυχτα!ελπιζω να κοιμηθουμε σημερα γιατι ειλικρινα σερνομαι απο την κουραση και το καραμελακι μου δεν διανοειται να κανει νανι..πονοκεφαλος μ'επιασε..

Κατερινακι(κυο) περιμενω αυριο να μου πεις το κολπο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια

που πηγατε όλες καλέ????

ε δεν πιστεύω να έχετε παέι για μπάνιο???? :P:P

μπήκα να σας πω, πως χθες περπάτησα :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ναι ναι ναι,έκανα μια μικρή βολτούλα γύρω από το σπίτι χωρίς βοήθεια :silly: :silly: :silly: πήγαινα σαν παπια σε slow motion αλλά δεν έχει σημασία.Σήμερα λέω να ξαναδοκιμάσω έναν μικρό περίπατο,αχ τι καλά να συνεχίσει έτσι. η πεθερά μου λέει,πως προφανώς έχει κατέβει το μπεμπάκι μας και γιαυτό έχει ξεπιαστεί το νεύρο! ίσως να είναι κι ετσι.

όχι ότι δεν πονάω αλλά είμαι πολύ καλύτερα...ο πόνος βέβαια πόνος.

Νιώθω μονίμως μια σανίδα στην λεκάνη μου,λες και μου έχουν βάλει σίδερο ακινησίας!!!!

Αυτά τα νέα μου! πάω να πιω καφεδάκι , να φάω το πρωινό μου και επανέρχομαι :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...

Κατρίνα μου το δωματιάκι τέλειο...

Θέκλα μου, άντε κ σήμερα να κάνεις μεγαλύτερο περίπατο. Κ γω σήμερα σηκώθηκα κ πονάει ο δεξιός μου γοφός απίστευτα, κουτσαίνοντας πάω. Λίγες μέρες υπομονή ακόμα. Οσο για το μωράκι μάλλον ξεκινάει τη διαδικασία εξόδου... ;) ;) ;)

Πάω κ γω να φάω κάτι κ έρχομαι πάλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κοριτσάκια μου!Ξύπνησα πριν λίγο,έκανα το μπάνιο μου και περιμένω να ξυπνήσουν τα ζουζουνια μου,ο άντρας μου και η κορούλα μου.

Προχθές πήγα στο γιατρό,η μπουμπού μου είναι 2830,αλλά είναι ψηλά ακόμα.Μου είπε ο γιατρός ότι θα βγει κάπου στα 3500. :woohoo: :woohoo: Και πως θα βγειειειειει;;;;;;;; :silly: :silly: :blink::blink::blink:

Σήμερα,φεύγει κι αντρούλης μου.Στεναχωριέμαι πολύ από τη μια αλλά σκέφτομαι ότι θα επιστρέψω στο παρεάκι μας και παρηγοριέμαι.Σας έχω παραμελήσει κι εσάς! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: Καλημερα σας κοριτσακια!

Ξεκλεψα λιγο το συζυγικο λαπτοπ (με ενημερωσε οτι αυτος εχει Antivirus και ηρεμησα καπως)και τσουπ! Να μαι στην παρεα! Ε,δεν μπορω να μην παρω τη δοση μου απο μαμαδοφιλεναδες, στερηση! Διαβασα στα γρηγορα τα νεακια σας.

Κατρινακι πολυ ωραιο το δωματιο της Ελενας, μια χαρα θα το ευχαριστηθει, θα το μοιραζεται με το μπεμπινι?

Συμπεθερουλα μου κριμα για την μπεμπουλα μωρεεεεε...περνανε και τα μωρακια τα δικα τους. Πως κοιμηθηκατε χτες το βραδυ? Καλα ελπιζω, ευχομαι να σας αφησε η μικρη καραμελιτσα.

Αννουλα μου, ευτυχως ολα καλα τωρα με το θεμα της μικρουλας! Καλη προσαρμογη στο σπιτακι σας λοιπον, και απο εδω και περα μονο χαρες!

Θεκλα μια χαρα η βολτα, αντε σημερα και μεγαλυτερη, τωρα που δροσισε καπως!

Ειδα και πολλα τουτου, δεν ειμαι ομως ειδικη επι του θεματος! Α, ο δικος μου συζυγος προγραμματιστης, αν καποια ενδιαφερεται, το αναφερω!

Κουακι, και εγω την ενδοεπικοινωνια της Chicco εχω, αλλα δεν ειχαμε ποτε προβληματα...Πολυ γελασα με αυτο που σου εκανε ο Χρηστος! Μου θυμισε μια διαφησμιση, των καταστηματων Λητω, νομιζω...Η μονη παρεμβολη ειμασταν....εμεις! Να εξηγηθω (και να σας κανω να γελασετε :laugh: ) η μια ενδοεπικοινωνια στο δικο μας δωματιο, αφου για τους 4 πρωτους μηνες το μωρο το ειχαμε μαζι μας. Η αλλη εξω στο μπαλκονι οπου και καθομασταν και ριλαξαραμε λιγο οταν το μωρο κοιμοταν. Μεχρι εδω καλα? Ο μικρος κατω στη μαμα μου. Ε, βρηκαμε λιγο την ευκαιρια να εκμεταλλευτουμε την...μοναξια μας!!! :woohoo: (Το λεω οσο πιο απλα γινεται για να μην ξεσηκωσω πρωι πρωι....) Ε, αφου βγηκαμε εξω στην βεραντα, με τρομο ανακαλυπτει ο αντρας μου οτι...ΕΙΧΑΜΕ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΕΝΔΟΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΑΝΟΙΧΤΗ!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Δεν ξερω τι μπορει να ακουστηκε, κανεις δεν μας ειπε τιποτα βεβαια,αλλα απο εκεινη τη φορα και μετα το πρωτο που τσεκαρουμε ειναι αυτο!

ΠΡΟΣΟΧΗ ΛΟΙΠΟΝ!!!

(Απο τοτε ο αντρας μου αλλαξε ονομα στην ενδοεπικοινωνια μας, την βαφτισε ''ο ρουφιανος''! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμάς. Συγνώμη που εξαφανίστηκα έτσι απότομα χτες αλλά κάποια στιγμή απλά κατέρρευσα :( Αναστασία μου, ούτε ψήλος στον κόρφο σου κοριτσάκι μου... μεγάλη ντίβα η καραμελίτσα. Έτσι και χειρότερη ήμουν κι εγώ στην ηλικία της και η μαμά μου τα είχε δει όλα :blink: Η δικιά μας ευτυχώς δε φαίνεται να μου έμοιασε, ούτε σ'αυτό :P Αν και όλοι λένε ότι έχει μια πονηριά στο μάτι και ότι δεν είναι το αγγελούδι που δείχνει. Άντε να δούμε...

Κατρινάκι μου, τι τέλειο το δωμάτιο. Άξιζε την ταλαιπωρία σου.

Kuo μου, ευτυχώς η μαμά μου έφυγε μόνο για μια μέρα και από σήμερα θα πάρω πάλι ανάσα :):) Εσείς πώς την παλεύετε;

Θέκλα και Λαμπρινή καλημερούδια. Πώς κοιμηθήκατε; Πάντως ο καιρός σας κάνει τα κέφια σας αυτές τις μέρες. Αχ, ρε κορίτσια, το πόσο σας σκεφτόμουν αυτές τις μέρες με τον καύσωνα. Όχι ότι και για εμένα δεν ήταν ταλαιπωρία να θηλάζω στους 33βαθμούς μέσα στο σπίτι και χωρίς κλιματιστικό :blink: Αλλά και οι εγκυούλες πολύ θα ζοριστήκατε.

Εμείς σήμερα ξυπνήσαμε και διαπιστώσαμε ότι έχουμε διακοπή νερού :angry::angry::angry: Τέλειο; Περιμένουμε να έρθει το νερό για να εξανθρωπιστούμε και να πάμε για την εξέταση. Όλα τα είχαμε, αυτό μας έλειπε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποια αλλα κοριτσακια ειναι μεσα γιατι εγραφα μια ωρα και δεν ειδα τις εξελιξεις των γεγονοτων?

Κατερινοφουφου, καιρο εχουμε να τα πουμε. Ο δικος μου την Παρασκευη ηταν ηδη 3.650 γρ! Και εγω την ιδια απορια εχω. Πως θα βγει???Μεγαλο μωρακι και η δικη σου!Ο συζυγος που παει? Να μπαινεις πιο συχνα τωρα να τα λεμε!

Αννουλα αγγελουδι η δικια σου δηλαδη? Μπραβο σας, μακαρι να παραμεινει ετσι. Σημερα για εξεταση ικτερου θα πατε? Ευχομαι τα καλυτερα!!!

Λαμπρινη εσεις ακομα τιποτα ε? :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα μου,ο άντρας μου δουλεύει στην Καρδίτσα και ήταν εδώ γιατί είχε 2 εβδομάδες άδεια.Από αύριο όμως ξεκινάει πάλι δουλειά.Οπότε θα φύγει κατα το απογευματάκι με το καλό.Εννοείται πως τώρα θα μπαίνω συνέχεια σαν τον παλιό καλό καιρό :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Αννουλα, τωρα που το θυμηθηκα παλι, αν βρεις χρονο (οοοοοοοποτε...) βαλε μας μια φωτο της μπεμπας!!! :) Τρελαινομαι να βλεπω μωρακια!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Αννούλα μέκανες και γέλασα πρωί πρωί,

καλά όχι ότι είναι δύσκολο να συμβεί...πωπωπωπω ντροπή!

Ευτυχώς δεν μένουμε σε πολυκατοικία,αλλά έχουμε περίεργες γειτόνισσες που κάθονται στην αυλή από το πρωί μέχρι το βράδυ...οπότε....δεν θα ξαναέβγαινα από το σπίτι :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου γλυκα!!!

Καταρχην αν θυμαμαι καλα σημερα εχει γενεθλια η Ελενα της Κατρινας μας. Χρονια της πολλα Κατρινα μου,να ειναι παντα ευτυχισμενο το κοριτσακι σου. Με το καλο να την υποδεχτεις σημερα :P:P:P

Επισης σημερα εχουμε με τον αντρα μου την πρωτη επετειο του γαμου μας. Θα βγουμε αργοτερα για καφεδακι και φαγητο :):):)

Λαμπρινη μου υπομονη λιγες μερουλες ακομα για αν παρεις τη μπεμπα σου αγκαλιτσα...

Αννουλα-μανουλα πλησιαζει και για σενα η μεγαλη μερα. Τι καλα!!!

Θεκλα μου ετοιμαζεται για εξοδο το νινακι σου???

Αναστασια μου,η καραμελιτσα σε παιδευει??? Υπομονη κοριτσακι μου. Να της δωσεις πολλα φιλακια στα μπουτακια και τα πατουσακια :kiss::kiss:

Ροζυ μου ο μπεμπης σου ειναι ενας κουκλος,ξετρελαθηκα μαζι του και τωρα ανυπομονω ακομα περισσοτερο για τον ερχομο του δικου μου. Φιλησε μου τον ρουφηχτα :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στα κορίτσια .Πως κοιμηθήκατε σήμερα?Εγω ετσι και ετσι.Ολα μου φταίγανε.

Αναστασία μου τι διαβάζω σε ταλαιπωρεί η καραμελίτσα σου?Μήπως αποφάσισε να σου κάνει τελικά αυτή τα βασανιστήρια?Υπομονή κοπέλα μου θα βρείτε σιγά σιγά τους ρυθμούς σας. :kiss:

Ελενά μου να ζήσετε να είστε πάντα μαζί και αγαπημένοι. :)

Θέκλα είσαι καλύτερα?Ετσι να κάνεις βολτούλες και έξω από το σπίτι.Μη χαθείς σήμερα στη σελίδα 95 είμαστε...

Αννα όντως η ενδοεπικοινωνία μπορει να γίνει εφιάλτης.Εκείνη την ημέρα δεν σχολιάστηκε τίποτα ε?όλοι :whistle::whistle::whistle:

Κατερίνα ο άντρας σου δουλεύει μόνιμα Καρδίτσα?Θα'σαι μοναχούλα με το μωρό?

Κατρίνα μου γιορτάζει η κοράκλα σου?Να τη χαίρεσαι και να τη δεις όπως επιθυμείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!!!

ανυπομονω για την αυριανη μερα!!!!

κατρινα να χαιρεσαι την κορουλα σου, να τα εκατοστησει!!!!

καλα να περασετε!!!

ελενα να ζησετε κι εσεις και με το καλο να ερθει και το μωρακι σας να σας ολοκληρωσει!!!

θεκλα μολις μπεις ανοιξε καλου κακου το 19 να υπαρχει γιατι θα σε ψαχνουμε παλι.. :P:P:P

kuo τελικα την δοκιμασαμε την ενδοεπικοινωνια μιας και το συζητησαμε...

δεν εχει παρασιτα..

και επειδη εμενα ειναι και διοροφο το σπιτι ακουγεται μια χαρα απο τον ενα οροφο στον αλλο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...