Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010- Νο 18!!!!


Recommended Posts

Κατρινα έγραψε:

Ntora26 έγραψε:

το γνωριζω απο τοτε που γεννησα την Ελενα μου!Δεν τον αφηναν ασχετα αν αυτος δεν ηθελε..στην αρχη!αν ειχε κανει μαθηματα μας ειχαν πει..θα μπορουσε..[/quote:23sb07vv]

τι βλακεια αυτο το δημοσιο θεε μου.... :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πραγματικα ειναι παλιουρες οι δικοι μας...με υπερηχους θα σχολουντε?χαχα..Εγω θελω να δω αν θα μου κανει ο ιδιος τη καισαρικη..αλλα θα το δω..?ή θα κανω νανι του καλου καιρου?δεν το κοβω να ειναι υπερ επισκληριδιου!!τεσπα..ας πανε ολα καλα εκεινη τη μερα..και τα υπολοιπα μου περισσευουν..

Αννουλα τι παθανε οι υπολογιστες μας σημερα???ταμα το ειχανε?κι εγω το πρωι το ιδιο προβλημα αντιμετωπισα..Βρηκα και τον ιο που δεν ελεγε να σβηστει..Απο ταινια του SHREK ηταν το ατιμο!τελικα εχωσα τον Ηλια..και εβγαλε το φιδι..απο τη τρυπα!για τα νεα σου..εχουμε και τηλεφωνο εε?στειλε μηνυμα!!!φιλια..αν και ευχομαι να αποκατασταθει αμεσα η ζημια..

Σταυρουλι..τοοσο χαλια ..ο δικος σου?αχ..δεν ηταν σαν αυτον που με ξεγεννησε τοτε..ενα κουκλι ηταν..ο Βασιλακης..Κριμα..μετα τον εχασα..πρεπει να τελειωσε τη πρακτικη του στο Ελενας..και μετα ανοιξε ιατρειο Αμπελοκηπους!!!(σιγα μη μου ξεφευγε)Τωρα δε ξερω σε ποιο νοσοκομειο ξεγενναει.. :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω το εκανα το μπανακι μου :P

τωρα πηγε ο μιχαλης να μου φτιαξει τοστακι :P

πρεπει αυριο να σιδερωσω και κατι ρουχα που εχω αφησει οποτε αν με κρατησει τη δευτερα να μην εχω αφησει εκκρεμοτητες ;)

μιλησα τωρα και μια συναδελφο που γεννησε στις 10/8 το δευτερο παιδακι της..

ολο μωρακια!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

αλλα της μικρουλας της εσπασαν το χερακι λεει οταν την εβγαζαν :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

αλλα της μικρουλας της εσπασαν το χερακι λεει οταν την εβγαζαν :(

:blink::blink::blink:

Ό,τι να 'ναι λέμε! Αν έσπαγαν το χεράκι της μικρής μου θα έσπαγα το χεράκι τους :angry:

Ρε παιδιά, δεν μπορώ, θα την "δώσω" γιατί έχει άπειρο γέλιο: κοιμάται και ταυτόχρονα έχει λόξυγγα, σφίγγεται και αφήνει πορδίτσες :blush::blush: :laugh: :laugh:

Άσχετο: λέμε να πάρουμε ένα αυτοκίνητο για μένα, να πηγαινοφέρνω τη μικρή στις γιαγιάδες όταν επιστρέψω στην @#$%δουλειά. Σκεφτόμουν το Opel Agila (το απόλυτο μαμαδοαυτοκίνητο; :P )... Καμια άλλη ιδέα;

Βασιλικούλα, την πήραμε την ενδοεπικοινωνία που λέγαμε πριν (αυτή της Chicco), αλλά κάνει πολύ θόρυβο! Παρεμβολές από το wireless;;; Σου κάνει το ίδιο;

Αφήστε το άλλο, που το βάλαμε και μετά από λίγο εκεί που σιδερώνω αμέριμνη ακούω "μαμά, μανούλα, βοήθεια! Γαλατάκι!" :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Ε βέβαια ήταν ο Χρήστος που έπαιζε :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

vasiliki76 έγραψε:

:blink::blink::blink:

Ό,τι να 'ναι λέμε! Αν έσπαγαν το χεράκι της μικρής μου θα έσπαγα το χεράκι τους :angry:

Ρε παιδιά, δεν μπορώ, θα την "δώσω" γιατί έχει άπειρο γέλιο: κοιμάται και ταυτόχρονα έχει λόξυγγα, σφίγγεται και αφήνει πορδίτσες :blush::blush: :laugh: :laugh:

Άσχετο: λέμε να πάρουμε ένα αυτοκίνητο για μένα, να πηγαινοφέρνω τη μικρή στις γιαγιάδες όταν επιστρέψω στην @#$%δουλειά. Σκεφτόμουν το Opel Agila (το απόλυτο μαμαδοαυτοκίνητο; :P )... Καμια άλλη ιδέα;

Βασιλικούλα, την πήραμε την ενδοεπικοινωνία που λέγαμε πριν (αυτή της Chicco), αλλά κάνει πολύ θόρυβο! Παρεμβολές από το wireless;;; Σου κάνει το ίδιο;

Αφήστε το άλλο, που το βάλαμε και μετά από λίγο εκεί που σιδερώνω αμέριμνη ακούω "μαμά, μανούλα, βοήθεια! Γαλατάκι!" :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Ε βέβαια ήταν ο Χρήστος που έπαιζε :laugh: :laugh:[/quote:38joind9]

ασε ναι φρικαρα με το χερακι της μικρης!!!

και ηταν και καισαρικη! στο ιασω! τι να πω...

την ενδοεπικοινωνια οπως καταλαβαινεις δεν την εχω χρειαστει ακομη....αλλα η αννουλα την ειχε απο οτι καταλαβα και στο γιωργακι!

οσο για την κορη σου :P:P:P:P θελει ταλεντο να κανεις τοσα πραγματ ταυτοχρονα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα κ εγωωωωωωωωωωωωωωωωω.....

εκανα ενα μπανακι τρομερο....ηταν απολαυση.....

τωρα βαρεμαρα εφυγε κ ο αδερφος μου παει για δουλεια ο αντρουλης μου παλι μεχρι 3 δουλευει....ουφφφφφφ παλι νωρις θα πεσω για υπνο αλλα παλι θα κοιμηθω στις 6...εχτες πηγα νωρις για υπνο κ γυρναγα σβουρες ηρθε ο αντρουλης μου κ ακομα ξυπνια ημουνα κοιμηθηκα στις 5....τι βασανο κ αυτος ο υπνος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

Αφήστε το άλλο, που το βάλαμε και μετά από λίγο εκεί που σιδερώνω αμέριμνη ακούω "μαμά, μανούλα, βοήθεια! Γαλατάκι!" :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Ε βέβαια ήταν ο Χρήστος που έπαιζε :laugh: :laugh:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

εγω ντορουλα εχω τρομερη υπνηλια αυτες τις μερες :blush:

τι τυχερη που εισαι...

τους πρωτους 3 μηνες ειχα παρα πολυ υπνηλια κοιμομουνα ολοι μερα εφευγε ο αντρας μου για δουλεια στις 5 το απογευμα κοιμομουνα ξυπναγα κατα τις 9 ετρωγα κοιμομουνα ξυπναγα στις 12-1 που ερχοτανε καθομασταν καμια ωριτσα κ τα λεγαμε κ μετα παλι υπνο....ξυπναγα 6-8 το πρωι αλλα κοιμομουνα καμια ωρα κατα τις 11 κ το απογεθμα παλι τα ιδια.... :blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::huh::huh::huh::huh::huh::huh::huh:

για πολυ υπνο μιλαμε αλλα περναγε κ η ωρα μου τωρα που παλευω να κοιμηθω τιποτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

vasiliki76 έγραψε:

:blink::blink::blink:

Ό,τι να 'ναι λέμε! Αν έσπαγαν το χεράκι της μικρής μου θα έσπαγα το χεράκι τους :angry:

Ρε παιδιά, δεν μπορώ, θα την "δώσω" γιατί έχει άπειρο γέλιο: κοιμάται και ταυτόχρονα έχει λόξυγγα, σφίγγεται και αφήνει πορδίτσες :blush::blush: :laugh: :laugh:

Άσχετο: λέμε να πάρουμε ένα αυτοκίνητο για μένα, να πηγαινοφέρνω τη μικρή στις γιαγιάδες όταν επιστρέψω στην @#$%δουλειά. Σκεφτόμουν το Opel Agila (το απόλυτο μαμαδοαυτοκίνητο; :P )... Καμια άλλη ιδέα;

Βασιλικούλα, την πήραμε την ενδοεπικοινωνία που λέγαμε πριν (αυτή της Chicco), αλλά κάνει πολύ θόρυβο! Παρεμβολές από το wireless;;; Σου κάνει το ίδιο;

Αφήστε το άλλο, που το βάλαμε και μετά από λίγο εκεί που σιδερώνω αμέριμνη ακούω "μαμά, μανούλα, βοήθεια! Γαλατάκι!" :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Ε βέβαια ήταν ο Χρήστος που έπαιζε :laugh: :laugh:[/quote:1axsyucb]

χαχαχα βρε Κουακο να σαι καλα γελασα.. :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

καλα δεν κοιμαμαι τοσο πια :P:P:P

ασε που καθε μια ωρα παω για πιπι :blush::blush::blush:

πωπω ασε κ εγω τα ιδια πανω που με περνει ο υπνος με πιανει τσισα κ αμα δεν παω κανω συσπαση :blink::blink::blink::blink::blink:

νομιζα πως ηταν η ιδεα μου αλλα μου το ειπε κ μια κοπελα απο τις μανουλες Σεπτεμβριου-Οκτωμβριου που εχει συσπασεις οτι το παθαινει... :blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλική, κάτσε να δεις τι σου 'ρχεται! Multitasking επί 2! Άσε τους ήχους που κάνουν... σαν γεροντάκια αγκομαχάνε :laugh: Για την ενδοεπικοινωνία ρώτησα μήπως και την είχατε δοκιμάσει να δείτε αν δουλεύει ή κάτι τέτοιο :blush: Yaris ε; Χμμμ δεν το είχα σκεφτεί. Δεν είναι κακή ιδέα.

Όσο για τη συχνοουρία, είναι θεϊκή η αίσθηση να μην ξυπνάς για τουαλέτα (παρά μόνο για τάισμα, άλλαγμα και αγκαλίτσες :P )! Είχα ξεχάσει πώς είναι να ΜΗΝ πηγαίνεις κάθε τρεις και λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

Βασιλική, κάτσε να δεις τι σου 'ρχεται! Multitasking επί 2! Άσε τους ήχους που κάνουν... σαν γεροντάκια αγκομαχάνε :laugh: Για την ενδοεπικοινωνία ρώτησα μήπως και την είχατε δοκιμάσει να δείτε αν δουλεύει ή κάτι τέτοιο :blush: Yaris ε; Χμμμ δεν το είχα σκεφτεί. Δεν είναι κακή ιδέα.

Όσο για τη συχνοουρία, είναι θεϊκή η αίσθηση να μην ξυπνάς για τουαλέτα (παρά μόνο για τάισμα, άλλαγμα και αγκαλίτσες :P )! Είχα ξεχάσει πώς είναι να ΜΗΝ πηγαίνεις κάθε τρεις και λίγο.

εγω ειχα ζηλεψει που ειπες οτι ξανακοιμηθηκες μπρουμητα :blush::blush::blush::blush::blush::blush:

παντως για το αμαξι συμφωνει και ο μηχανικος συζυγος ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://http://www.youtube.com/watch?v=vlnNJVugqLM

εμεις αυτο εχουμε σε 2πορτο..και θα το αλλαξουμε σε 4πορτο!!σκυλι ..φτου φτου το αμαξακι μας δεν εχει ζητησει τιποτα..Μεταχειρισμενο θα το βρεις 6000!!μολις γεννησω θα παω να τελειωσω το διπλωμα..μετα θα το καβαντζωσω εγω! ;);););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλικουλα τωρα που το θυμηθηκα ρωτα τον αντρουλη σου ξερει τιμη για τρομπα βενζινης απο punto cambrio το παλιο μοντελο????

αααα ρωτα κ για το ford to fiesta γνωμη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα έχω εκμεταλλευτεί έμμεσα το σύζυγο παιδίατρο ΚΑΙ το σύζυγο μηχανικό :blush: Ντρέπομαι :blush: Εγώ έχω το σύζυγο καμεραμάν, αν θέλετε κάτι :P

Ντόρα τέλειο το Fiesta. Κι εγώ αυτό έλεγα στον άντρα μου να πάρουμε για πιο οικογενειακό, αλλά δεν... :unsure:

Κατερινάκι ναι, ένα μαμαδοαυτοκίνητο θέλω :P Εσύ τι λες, θα πας να το πάρεις το δίπλωμα μετά την έλευση του μπέμπαρου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

εγω ειχα ζηλεψει που ειπες οτι ξανακοιμηθηκες μπρουμητα :blush::blush::blush::blush::blush::blush:

εγω αυτο το μπρουμητα που λες...το ενοιωσα ..μεσα στη πισινα.. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Βαραει απιστευτα ο μπεμπης.. :blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink:

ριχνει κατι κουτουλιες κατω...Ολη μερα δεν κουνιοταν..τωρα που περασε 2200 η ωρα αρχισε παλι!! :S:S:S:S:S

Πραγματικα ποναει ..στο κοκκαλο μεσα..κατω.. :blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...