Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο2


Recommended Posts

Ωχ, βρε κοριτσια καλημέρα!

τι ειναι αυτα που διαβάζω?? πολυ αναστατωση χθες το βραδυ.

λοιπον φταιει το αυγουστιατικο φεγγαρι- παει και τελειωσε- εγω ολα εκει τα αποδιδω καθε Αυγουστο.

Ολοι καπως ετσι ειναι- ποσο μαλλον εμεις που οι ορμονες μας χτυπανε κοκκινο- καλά λεει η Λολλι.

Εγω ειχα τα ξημερωματα καφε σταγονες στο εσωρουχο.

στη 13.00 εχω ομως ραντεβου με τον νιού ντοκτορ - θα παρω παραμάσχαλα όοοοοοολες τις εξετασεις που εχω κανει και τους υπερηχους και πάω.

ευχομαι να ειναι μια καλή και ηρεμη μερα για όλες τις γκαστρουλες!!!!

περαστικα στο ντόγκι σου Λολλι που θα κανει και ρεκτιφιε τα δοντακια -το μαναρακι μου.....γούτσου γουτσου...

και γω θελωα παυτα τα παντελονια που δεν πιεζουν την κοιλια!!! τέλεια ειναι.Ποσο θελω να παω μια αγορα....αλλα πως θα παω αφου δεν κανει να περιφερομαι.....αϊ σιχτίρια.. :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Lolli περαστικα στο μωρακι! Το δικο μου ειναι εδω διπλα και κανει νανι :lol: Το ξανακουσα αυτο με την ουλιτιδα, αντε σε λιγες ωρες θα χει περασει !

ιουλακι με γεια τα παντελονια! Πηγα κι εγω σε ενα καταστημα που ειχε παντελονια τετοια και λεω μα να παρω? Μα απο τωρα? Σιγα θα γινω εγω ετσι? Χαχαχαχαχα και τωρα που αρχισα να φουσκωνω λεω επρεπε να παρω!!!!

Κουκκιδουλα περιμενουμε νεα σου απο το νεο ντοκτορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη σας μερα κοριτσια!!!

νυχτα ηταν και περασε, μην το σκεφτεστε και σας χαλαει κι αλλο η διαθεση!!!

koukida περιμενουμε τα ευχαριστα νεα σου μολις τελειωσεις απο το γιατρο, ολα καλα θα πανε θα το δεις

βρε κοριτσια να ρωτησω κατι ασχετο.... εσας σας κολλαει η σελιδα του mammyland?? ειναι φορες που περιμενω παρα πολυ ωρα για να μπει...

να εχετε μια υπεροχη μερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοπελίτσες μου-

κάτι τελευταίο- αμα δεις στο υπνο σου παπά στο σπίτι (μάλλον το πατρικό μου) και του εφτιαχνα καφε σε ...πήλινο φλυτζάνι- νες ήθελε και εγω του εκανα εσπρεσσο- και ηθελα να τον ρωτησω αν θελει και αφρόγαλα αλλα ντραπηκα που μπερδεψα τους καφεδες και ειπα να κανω την πάπια..ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ????

kαι του εβαλα κα ιενα ποτηρι νερο να πιει- αλλα με το που το ακουμπησα στο τραπεζι διαπιστωσα οτι ηταν η κουζινα στο σπιτι της γιαγιας μου -που δεν υπαρχουν πια- ουτε η γιαγια- ουτε η κουζινα!!!

οτι ναναι ετσι????? :side::blink::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

spirtouli έγραψε:

εσας σας κολλαει η σελιδα του mammyland?? ειναι φορες που περιμενω παρα πολυ ωρα για να μπει...

συχνο φαινομενο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα... Και εγώ στραβή νύχτα είχα... Ξυπνούσα συνέχεια για τουαλέτα και μετά μου έπαιρνε 1 ώρα να ξανα κοιμηθώ, αφήστε που από τις 12 ξάπλωσα στις 3 με πήρε ο ύπνος...Έβλεπα και άσχημα όνειρα...Που θα πάει θα ηρεμήσουμε :)

gioulaki έχω περάσει νύχτα ακριβώς σαν την δική σου, να ιδρώνω, μετά να κρυώνω, μετά να τρέμω κλπ κλπ. Λογικά είναι ορμονικό το θέμα.

Κορίτσια στον γιατρό κάθε 2 εβδομάδες πάτε?

Koukida πες μας τι έγινε μόλις γυρίσεις από τον γιατρό. Καλή εξέταση σου εύχομαι και να ηρεμήσεις με αυτά που θα σου πει. Ε και μην διστάζεις να τον ρωτάς εσύ αν πρόκειτια για αποκόληση ή ότι άλλο σου έρχεται στο μυαλό. Εγώ τους γιατρούς τους ρωτάω 2 και 3 φορές αυτά που θέλω γιατί όπως και να το κάνουμε άνθρωποι είναι και αυτοί...Λέω, 'σίγουρα συμβαίνει αυτο?' Τους πετάω και ένα 'καλά εσείς ξέρετε καλύτερα' για να μην τους προσβάλλω και είμαστε οκ. Αφού βέβαια τους έχω πεθάνει στα σιγουρα, σιγουρα κλπ κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koukida έγραψε:

Ευχαριστω κοπελίτσες μου-

κάτι τελευταίο- αμα δεις στο υπνο σου παπά στο σπίτι (μάλλον το πατρικό μου) και του εφτιαχνα καφε σε ...πήλινο φλυτζάνι- νες ήθελε και εγω του εκανα εσπρεσσο- και ηθελα να τον ρωτησω αν θελει και αφρόγαλα αλλα ντραπηκα που μπερδεψα τους καφεδες και ειπα να κανω την πάπια..ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ????

kαι του εβαλα κα ιενα ποτηρι νερο να πιει- αλλα με το που το ακουμπησα στο τραπεζι διαπιστωσα οτι ηταν η κουζινα στο σπιτι της γιαγιας μου -που δεν υπαρχουν πια- ουτε η γιαγια- ουτε η κουζινα!!!

οτι ναναι ετσι????? :side::blink::P

ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΟ ΠΙΟΤΟΟΟΟΟΟ πριν τον υπνο τουλαχιστον!!! :woohoo:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ εγω λυπάμαι που δεν τα ειχα ανακαλύψει οταν ημουν με εξωσωματικη και ειχα πρηστει. Σουπερ ειναι. Στενα οπως τα θελω στα ποδια κ το πωπο και φαρδια στη κοιλιτσα.

Σπιρτουλι και εμενα κολλαει που κ που

Σημερα ειναι η μερα δική σου κουκιδιτσα μας. Ειμαστε μαζι σου για πολυ καλα αποτελεσματα. Εχεις ταλαιπωρηθει παρα πολύ και σου αξιζει ολα ν απανε καλά. Δεν ξερω να στελνω θετική ενεργεια αλλα μπορω να σου πω οτι μπορεσω θα το κανω. Η εξωσωματικη μας κανει λιγο πιο σκληρές αλλα εως ενα σημειο.

ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗ ΚΟΥΚΙΔΑ ΜΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πόνους στα κόκκαλά έχετε? εγώ έχω από την αρχή της εγκυμοσύνης και με πιάνουν περισσότερο το βράδυ. Λέτε να μην είναι στα οστά και να είναι λόγω κυκλοφοριακού (κακού). Έτσι, ανακαλύπτω μόνη μου προβλήματα!!!

Α και να μην ξεχάσω ότι το στομάχι μου είναι πολύυυ χάλια.. Ένα παλιό και καλό γιατροσόφι πάντως για τους εμετούς κλπ οι σταγόνες από λεμόνι...κάνουν δουλειά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παλι διαλυση βαρέσαμε??

Η Κουκιδα θα μπηκε μεχρι τωρα αραγε?

Σαμανθα εισαι μικροκαμομένη? Συνηθως τα κοκκαλα πονάνε οταν ανοιγουν σε μικροκαμομενες κοπελες. Είτε λιγο πιο κοντουλες , είτε πιο αδυνατες (απο κατασκευη οχι απο λίπος).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ρε γλέντια!!!Κορίτσια,

την παροιμια =οπου λαλουν πολλοι κοκόροι αργει να ξημερωσει= την ξέρετε???

Ένιγουέι, όλα καλά- πηγα στον γιατρό και μάλιστα αμφισβήτησε το οτι αυτο που βλεπει ειναι αιματωμα.... :blink:

βεβαια με ρωτησε αν ηθελα να το δουμε και σημερα live στον υπερηχο αλλα δεν θελησα- αφου θα πρεπει να ξαναπάω τελικα το Σαββατο να το συγκρίνουμε.

Το μονο που επέμεινε ειναι να χαλαρωσω γιατι με ειδε πολυ αγχωμενη.μου ειπε- και εχει δικιο- ότι οσο και αν αγχωνομαι αυτο δεν προκειται να αλλάξει καμια απολυτως κατασταση...επισης μου ειπε οτι καποιες εγκυμοσυνες ειναι πιο δυσκολες απο άλλες -τι να κανουμε- μ'αυτο θα πορευτούμε- και οτι ολα θα πάνε καλά.

και μετα εβαλε τα γελια που τον κοιτουσα σαν χανος... :woohoo:

Γιουλάκι μου :kiss::kiss:

εβαλα μια φουστα σημερα που ειχα να την βάλω απο ...πριν πρηστω..

λοιπον παλια αν δεν εβαζα ζωνη μου επεφτε στον αστραγαλο.

σημερα ΚΟΝΤΕΨΕ ΝΑ ΣΚΑΣΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ...! ωρε πρηξιμο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ρε κουκκιδουλα,ολα καλα δηλαδη!αφου δεν ανησυχησε ο ντοκτορας,μην τρελαινεσαι κι εσυ αδικα και στενοχωρεις το μπεμπεκι σου!το σαββατο θα δεις που δεν θα υπαρχει τπτ!!εγω το απογευμα...και δεν περνανε οι ωρες γαμωτο...εχω αγωνια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EEEEEEEEE FOUSKWKOILITSES GEIAAAAA SAS!!

oxi oxi den eimai egkuos mhn fantasteite apla mphka na dw ta nea sas k epeidh exete polu thetikh energeia parolles tis duskolies me tous emetous k ta xapia kai kai kai eipa na sas xairetisw

loipon gia rixte ena fusigma dunato mpas k doume k emeis kamia anagoula kamia zalada kanena xapi gia to sidhro h estw mia upnhlia...

sas filw oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS SE OLESSSSSSS!!!!

oxi oxi den eimai egkuos apla mphka na dw ta new sas k epeidh exete tosh thetikh energei eipa na sas pw ena geia!!!

loipon gia rixnete ena dunato fusigma na rthoun k se emas liges anagoules ligoi emetoi kanena xapaki gia to sidhro h estw mia upnhlia mpas k doume mia asprh mera!!!

filia se oles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κουκιδα για την θετικη εξελιξη του θεματος που σου παρουσιαστηκε τις τελευταίες μερες.είθε το υπολοιπο της εγκυμοσυνης σου να ειναι ξεκουραστο, ευχαριστο,χωρις αγχος και με το καλο να γεννηθει το μωρακι σου!!!

τι γελατε ρε.....μια φορα μιλησα σοβαρα και με ωραιες εκφρασεις και γελατε?τι γελατε!!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Merykal ελα εχει και μποφορια αυτες τις μερες - θα φυσηξουμε μια όλες μαζι να φτασει η γκαστρίτιδα μεχρι εκεί!! :silly: :silly:

εισαι στις προσπαθειες- με το καλό να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα συντομα!!

Gioulaki μα τι να πω- μου ειπε οτι μπορει να ειναι σκια οπως το επιασε ο υπερηχος. :blink: θα δειξει το Σαββατο. εδω που τα λεμε, δεν τον εχω και για τοσο άσχετο ωστε χωρις να με βαλει στον υπέρηχο να μου πει έτσι...φρόντισα να διαλέξω έναν απο τους καλύτερους γιατρους στην πόλη μου... καλέ δεν ξέρω...τι να πω..

Ρανια αντε ηρθε η σειρα σου- περιμενουμε τα ευχάριστα. θέλουμε πληρη περιγραφή του μπεμπεδακιου σου!!!!!

Ζαχαρενια παιδί μου είθε οι ευχές σου όπως παγματοποιηθουν στο μέγιστο δια το πλήθος όλων των φουσκοκοιλίων και το ίδιο επιθυμουμε δι υμάς....

Σας περιμένουμε να φουσκώσετε με λίγα λόγια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο ρε Κουκι!!!!!!!!!!Να ηρεμισει το μυαλο και το σωμα σου!!!

Αντε, και να δεις γλεντια το Σαββατο!!!!

Merykal πηγες διακοπες ε;;;;Κατι πηρα το ματι μου στο fb ;) .Ελπιζω να περασες καλα κ να εχεις και κανενα σπορι!!!!! :woohoo:

Παρολα αυτα φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :kiss:

Ρανια καλο υπερηχο!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια επιτελους σας βρηκα δεν μπαινω συχνα γιατι εχω πολυ αγχος ανησυχιες αμφιβολιες τρομο φοβο κ πολλα αλλα κ δεν θελω να σας φορτωνω με ολα αυτα.ο γιατρος μου εχει αδεια κ δεν μπορω να παω αυτυν την εβδομαδα εχω ραντεβου την δευτερα κ τρεμω τι θα ακουσω προσπαθω να μαι χαλαρη που δεν γινεται τελος παντων.

θελω να γινω μαμα σε καταλαβαινω απολυτως κ πραγματικα φαρμακωθηκα.τι να σου πω...........κουραγιο κ ο θεος να σας βοηθησει.ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος!επηρεαζομαι κ γω φορτιζομαι περισσοτερο μαυτα που ακουω κ μαθαινω γιαυτο δεν μπαινω συχνα γιατι νομιζω θα παθω κ γω κατι,ειναι κ οι εβδομαδες που γινοταν οτι γινοταν κ χαλια η κατασταση.φιλακια σε ολες κ καλη συνεχεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eλααααα!Γεωργία μπράβο για τα ευχαριστα!!!

δεν ανακουφίστηκες που άκουσες καρδουλα?? γιατί τόσο πολυ αγχωνεσαι, σου βρηκε κάτι ο γιατρός??

προσπαθησε να εισαι χαλαρη- όσο μπορεις περισσοτερο- δεν βοηθάμε σε τιποτα με το αγχος.

ενταξει????? :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δεμ μου βρηκε κατι αλλα ξερεις πως ειναι θαρρεις κ καποιος μου κανει πλυση εγκεφαλου ο σατανας λες κ ερχεται κ τρεμω ακομα πιο πολυ.ο γιατρος φωναζει για το αγχος κλαιω καμια φορα με καθησυχαζει τι να πω.αυτος που τα τραβαει ολα ειναι ο ανδρας μου μαλωνουμε γιατι με βλεπει ετσι δυστυχως δεν μπορω να το αποβαλλω ειμαι πλασμενη να ζω με αγχος.δυο φορες την εβδομαδα παω να δω τι γινεται στον γιατρο αλλα τωρα λειπει κ αγχωνομαι περισσοτερο απο την αλλη λεω οτι ειναι να κανω εγω το κανω μετα ειναι στο χερι του θεου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ οπως λεει κη γιαγια μου αν στο χρωσταει θα στο δωσει ο θεος.λειπει κ η μικρη ειναι στην πεθερα μου θα την παρουμε μαλλον σημερα κ το σαββατο θα την παρουν ξανα στο βολο κ θα την φερουν δευτερα.ειναι μεγαλη υποθεση να χεις παιδι τελικα οταν λειπει το καταλαβαινω ειναι αδειο το σπιτι μπορει να χει κουραση αγωνιες αλλα δεν συγκρινεται με τιποτα.μακαρι ο θεος να δωσει να πανε ολα καλα σε ολες κ καμια γυναικα να μην πληγωθει κ πονεσει ξανα?ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε γιωργιτσα μου,μην αγχωνεσαι τοσο.εσυ κιολας που το εχεις ξαναζησει το "εργο",πρεπει να μας καθησυχαζεις ολες.εχεις το παιδακι σου,εχεις και το μπεμπεκακι σου μεσα σου,ολα πανε καλα,μην τρελαινεσαι!μονο κακο μπορεις να κανεις ετσι.εμενα δεν μου περνανε ασχημες σκεψεις απτο μυαλο.το πιστευω πως ολα θα πανε καλα.κι αν δεν πανε τι να κανουμε?δεν τα κανονιζουμε εμεις.οτι θελει ο θεος.

εμενα μου λλαξε το ραντεβου ο γιατρος για τις 8.ευτυχως που με πηρε τηλ και δεν πηγα να περιμενω 1 ωρα στο ιατρειο.ειναι πολυ τυπικος με αυτα,δεν περιμενω σχεδον καθολου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...