Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Spirtouli οντως ειμαστε ακριβως στην ιδια και βδομαδα και ιδια μερα!!! Δε ξερω αν ειναι το εντερο, αν ειναι η κοιλια μου, αν ειναι η ωοθηκη, μπερδευτηκα! Δεν ποναω και στο ιδιο σημειο συνεχεια, λιγο πανω, λιγο κατω και με μπερδευει... Ασε που μου μπηκαν κατι τρελες ιδεες... Lolli ναι θυμαμαι που ανησυχησες κι εσυ για τα πονακια και τελικα ηταν οκ. Κι εγω Πεμπτη θα παω στο γιατρο και μου ειπε θα μου παρει αιμα εκει απ οτι καταλαβα και να το παμε για αναλυση. Δε ξερω τι αλλες εξετασεις θα κανω, δε μου ειπε ακομα, φανταζομαι θα τα πουμε την Πεμπτη.

Ανυπομονω να ρθει η ωρα που θα το δουμε λιγο πιο ολοκληρωμενο το μωρακι, οχι απλα κουκκιδουλα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα στις ομορφες κοιλιτσες σας!και σε εσας βεβαιως!τι μου κανετε?εγω πολυ χαρηκα που ανεβηκα στη ζυγαρια σημερα...χτες το πρωι μετα απο αρκετο φαι το προηγουμενο βραδυ με εδειχνε 2 κιλα πανω και φρικαρα!σημερα πανε και τα 2.ηταν απλο φουσκωμα.οι εμετοι καλα κρατουν,παραπονο δεν εχω..

ΔΕΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ!!!ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙ!!!!!!!μακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααα!!!εχω τικερακι,εχω τικερακι!!!τωρα το ειδα!!παλευα χτες να το φτιαξω και νομιζα πως δεν τα καταφερα!!ουαου!!εντυπωσιαστηκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!

Και εγώ δεν έκανα τίποτα το ιδιαίτερο το σκ...εκτός από τις εξετάσεις του προγεννητικού...σήμερα θα πάρω κάποιες και κάποιες άλλες τέλος της εβδομάδας.

Δεν πήγα στο Ιασώ ή Λητώ διότι είναι πολύ ακριβές. Πήγα στο μικροβιολογικό κέντρο Βιοτυπος όπου οι τιμές είναι ανάλογα με το ταμείο σου. Εγώ πλήρωσα για όλα 120 ευρώ (χωρίς ταμείο είναι πολύ παραπάνω) και θα τα πάρω όλα πίσω από το ταμείο μου.

Κορίτσια στις εξετάσεις προγεννητικού κάνουμε και ορμονολογικές? Γιατί δεν τις θυμάμαι...

φιλάκια πολλά και καλή εβδομάδα!!

Α! φυσικά και έχω και εγώ πονάκια (χαμηλά στην κοιλιά), λογικά αυτό συμβαίνει γιατί μεγαλώνει το μωρό, η μήτρα κλπ.. Αλλά εννοείται ότι με φοβίζουν και εμένα...εγώ στον γιατρό θα πάω σε 10 μέρες ξανά!! Αχ άντε να περάσει ο καιρός :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθρωπος στο ποστ,

ανθρωπος στο πόστ....

Αχαχαχαχ

καλημεραα Σαμανθα. Εγω Ορμονες δεν εκανα , αλλα και πάλι παίρνω χάπια ακομα μετα την εξωσωματικη, οποτε δεν ξερω και καλα.

Ευχαριστουμε πολυ χθες κλεισαμε 2 χρονια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα δύο χρόνια γάμου!!! nice ;);)

και πόσα χρόνια μαζί? Αλήθεια γιορτάζετε επέτειο γάμου?

Εμείς γιορτάζουμε πιο πολύ επέτειο γνωριμίας...γιατί ήταν έρωτας με την πρώτη ματιά...κεραβνοβόλος χιχι :cheer::cheer:

επομένος του χρόνου θα γιορτάσετε επέτειο με το μωράκι αγγαλιά :lol::lol:

εμείς στην επέτειο 1 χρόνου γάμου μάθαμε ότι είμαι έγκυος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαζί ειμαστε 4 χρονια περιπου....

Γιορταζουμε επετειο γάμου γιατί είναι κ τα γενεθλια μας μαζι. Τα γιορτάζουμε όλα μαζί. Με μια τούρτα μια χαρα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζησετε Γιουλακι !!! Και για την επετειο και για τα γενεθλια! Παντα ευτυχισμενοι ! Εμεις την πρωτη μας επετειο γαμου θα τη γιορτασουμε με το μωρακι, παντρευτηκαμε πριν απο 2 μηνες. Εφαγα τη σαλατιτσα μου τωρα και ειμαι ευτυχισμενη γιατι απο τη μερα που εμαθα οτι ειμαι εγκυος ειναι η πρωτη μερα χωρις αναγουλες. Ελπιζω αυτο που λενε οτι ειναι συνηθως τους πρωτους 2μιση 3 μηνες να ισχυει και σε μενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ ολες σας!

Νουτέλα θα ειναι φανταστική η επετειός σας μαζί με το μπεμπέ.

Εγω καθε χρονο του ετοιμάζω ενα αλμπουμ με ολη τη χρονιά. Φωτογραφιες, σχολια, αποδειξεις απο σινεμα , θεατρο. Οπου πηγαινουμε κραταω τα χαρτάκια. Τα γραφω χρονικα στη σειρα και ειναι πολυ ομορφο. Φετος εκλεισα με το υπερηχογραφημμα της περασμένης εβδομάδας στη τελευταια σελίδα.

Του χρονου ευχομαι πολλες φωτο απο το νινι να γεμίσουν το αλμπουμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Ευχαριστω πολυ ολες σας!

Νουτέλα θα ειναι φανταστική η επετειός σας μαζί με το μπεμπέ.

Εγω καθε χρονο του ετοιμάζω ενα αλμπουμ με ολη τη χρονιά. Φωτογραφιες, σχολια, αποδειξεις απο σινεμα , θεατρο. Οπου πηγαινουμε κραταω τα χαρτάκια. Τα γραφω χρονικα στη σειρα και ειναι πολυ ομορφο. Φετος εκλεισα με το υπερηχογραφημμα της περασμένης εβδομάδας στη τελευταια σελίδα.

Του χρονου ευχομαι πολλες φωτο απο το νινι να γεμίσουν το αλμπουμ.

Χίλιες ευχές για μια υπέροχηεπέτειο:woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια σας πολλα γιουλακι μου!αντε και του χρονου μαζι με το μπεμπεκακι σας!!εμεις ειμαστε 1,5 χρονο παντρεμενοι και 1η ιουλιου κλεισαμε 5 χρονια μαζι!

σημερα ειπα να ξεκουραστω αφου δεν πηγα για δουλεια και ξεσκονισα,σκουπισα,εφτιαξα φασολακια χαντρες για τον αντρουλη μου,αφοιυ εγω δεν τρωω φαγητο..και τωρα τελειωνω και κουλουρακια πορτοκαλιου!!με επιασε η προκομαρα μου.ειμαι και αρκετα καλα στομαχικα και "ζαλαδικα" οποτε ηταν ευκαιρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια βοήθεια !

έκανα την βλακεία μου, δεν έκανα χοριακή. Δεν ξέρω κάτι με κρατούσε, δεν είχα καλή διαίσθηση και γυρνώντας στο σπίτι το μυαλό μου έκανε κλικ και αγόρασα το clearblue, το αποτέλεσμα ήταν αρνητικό.

Θα πάω το απόγευμα οπωσδήποτε για χοριακή.

Περίοδος δεν μου ήρθε ακόμα αλλά μου έκοψε τα πόδια,

μου τα τσάκισε :( ( στης 20/8 περίμενα )

Το στήθος μου είναι πρησμένο, το σουτιέν θα σκάσει!! δεν είχα/έχω καθόλου συμπτώματα όπως αυτά της περιόδου αλλά μόνο λίγα τσιμπήματα αρία και που... αχ μήπως τα βγάζω απο το μυαλό μου όλα αυτά και απλά αλλάζει ο κύκλος μου ;

θα σκάσω!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μερεντουλα,μην υπολογιζεις το τεστ καθολου.ειναι μα..ιες.ειχα κανει 2,θετικα και χοριακη μηδεν πριν μεινω εγκυος.οποτε πηγαινε για χοριακουλα και μην απογοητευεσαι.να δεις που θα εισαι εγκυουλα κι εσυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl έγραψε:

κοριτσια να σας ρωτησω κατι Ε αν φάω φακές πειράζουν ???

Ισα ισα κανουν πολυ καλό. Και εγω φακές εχω σήμερα!

Αν δεν σε πειραζουν τα οσπρια στα αερια κ γενικα στο εντερο.

Εχει λιγες μερες που θελω να τρωω φακες και κοτόσουπα ολη μέρα.

Απαπα η εγκυος γυναικα, κοτοσουπα μεσα στον Αυγουστο :silly:

Αναποδη ειμαι το ξερω. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παλι αποφασισα να μην ξαναφαω κανονικο φαγητο γιατι το βγαζω.μια τυροπιτουλα το πρωι,κανα τοστακι,κρακερακι,κουλουρακια...ξεροφαγια.φατε εσεις που μπορειτε!!

ρε κοριτσια να ρωτησω μια βλακεια?μη γελασετε...μου εχουν πει 2 διαφορετικα ατομα πως δεν κανει το ανθρακικο γιατι θα κουφαθει το μωρο.ισχυει?η μια κοπελα που μου το ειπε,της το ειχε πει ο γιατρος της οταν ηταν εγκυος.εγω ζηταω συνεχεια κατι με ανθρακικο.το εχω γυρισει στη σουρωτη για να μην παιρνω τζαμπα θερμιδες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...