Μετάβαση σε περιεχόμενο

μεγαλυτερα διδυμακια


Recommended Posts

Διδυμομανουλες τι κανετε ?

τι κανουν τα ζουζουνακια σας ? Εμεις ετοιμαζομαστε να στολισουμε χριστουγεννιατικα αυτη την εβδομαδα με τις μικρες γιατι μαλλον τις εχει πιασει η διαθεση των χριστουγεννων λιγο νωριτερα :lol: Τραγουδανε εδω κ αρκετο καιρο τον Ρουντολφ το ελαφακι κ συγκεκριμενα απο την προηγουμενη εβδομαδα εντατικα μπορω να πω ....

Εσεις ετοιμαζεστε να στολισετε , ποτε με το καλο ?

Ναταλια εκανες το κολπακι τελικα με το μπανιο , για πες μας ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 293
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κι από μένα!! Και σήμερα προβλέπεται μια ζόρικη μέρα στο γραφείο..τελοσπάντων.. εμείς φέτος δε θα στολίσουμε λόγω πένθους :( ..του χρόνου πρώτα ο Θεός..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφου εχεις παιδακια εγω θα σου ελεγα να στολισεις

δεν ξερω βεβαια ποιον εχεις χασει και ποσο σημαντικο ειναι για σενα απλα τη γνωμη μου λεω μην παρεξηγηθω

οταν πεθανε ο παππους μου ηταν νοεμβριος και εγω ημουν 10 χρονων

γενικα ηταν δυσκολες μερες

ημουν τοσο στενοχωρημενη αλλα το πρωτο πραγμα που ρωτησα την μαμα μου ηταν αν θα στολισουμε τα χριστουγεννα-πιστευω οτι ηταν αθωα η ερωτηση αλλα χαζη

παρολα αυτα η μαμα μου για να μην μας στενοχωρησει περισσοτερο μας στολισε το δεντρο στο δωματιο μας

ηξερα οτι ειχαμε πενθος και εγω στενοχωριομουν αλλα ειχαμε και δεντρο

και για ενα παιδακι ειναι σημαντικο να ζει τα χριστουγεννα μεχρι την τελευταια μερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΜΕ ΛΕΝΕ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ 4 ΜΗΝΩΝ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΣΑΣ ΤΙΣ ΠΙΟ ΠΑΛΙΕΣ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΕΝΔΟΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ. ΒΑΛΑΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ. ΤΟ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΑ ΕΝΔΟΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου 2002 και να σου ζησουν τα μωρακια σου!

εμεις τα ειχαμε στην αρχη απο 3-10 μηνων μαζι σε ενα παιδικο δωματιο. μετα τα χωρισαμε για να τα εκπαιδευσουμε να κοιμουνται σερι ολο το βραδυ γιατι ειχαμε θεμα....

ειχαμε ενδοεπικοινωνια, με καμερα μαλισττα...

αντε να τη χρησιμοποιησα 3-4 φορες... και μενουμε σε μεζονετα και τα δωματια ειναι πανω.

ακουγοταν παντα οταν ξυπνουσαν και εκλαιγαν! δεν ειχα βεβαια την πορτα τελειως κλειστη.

αν θελεις να τη βαλεις, δοκιμασε σε αυτο απο τα 2 που ειναι πιο ανησυχο-γκρινιαρικο.

ισως να τη χρειαστω εγω αργοτερα που θα αρχισει τα σκαρφαλωματα ο ταλιμπανακος μου, να βλεπω τι κανει. η μικρη ειναι λιγο φοβητσιαρα και δεν τολμαει ακροβατικα... ακομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια χαρα κ απο μενα

Γεωργια - 2002 να σου ζησουν τα μωρακια σου , αληθεια τι φυλο ειναι αγορακια , κοριτσακια η ζευγαρακι ?

Λοιπον απο την στιγμη που ειναι σε διαφορετικα δωματια τα μικρα ισως βολευε να βαλεις οπως λεει κ η Βαγκμαν σ'αυτο που ειναι λιγακι πιο ζωηρο την ενδοεπικοινωνια ..Η δικη μου γνωμη ειναι οτι θα επρεπε ισως να βαλεις κ στα δυο δωματια καλου κακου , γιατι τα μωρακια ειναι ακομα σχετικα μικρα , ενα βηχαλακι η λοξυγκας πχ να τα πιασει καλυτερα να το εχεις υποψην σου ..Να σε ρωτησω κατι αλλο , τα δωματια τους ειναι διπλα το ενα στο αλλο ? Αν ναι ισως κοντα στην πορτα τους αν υπαρχει πριζα μπορεις να βαλεις τον πομπο κ ετσι θα εχεις εικονα για το τι γινεται ..εχοντας βεβαια κ την πορτα σχετικα ανοιχτη ..

Στις μικρες μου ειχα ενδοεπικοινωνια μεχρι περιπου μεχρι που χρονισαν ..Τωρα την εβαλα ξανα γιατι βαλαμε κ την μπεμπα μας στο δωματιο τους ..

kyriaki78 , λυπαμαι για την απωλεια σου ομως ισως για χαρη των παιδιων θα μπορουσες να στολισεις εστω ...συμβολικα ..Να μην κανεις τρελο στολισμο αλλα ισως ενα φωτεινο καραβακι , εναν αη βασιλη κτλ θα μπορουσες να τα εβαζες ..Βεβαια η αποφαση ειναι δικη σου πανω απο ολα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια :YMHUG:

Έχετε δίκιο σ' αυτά που λέτε σχετικά με το στολισμό. Είναι κρίμα για τα παιδιά μου να μη στολίσω καθόλου, οπότε αποφάσισα να βάλω δυο-τρείς Αη-βασίληδες, κανά χριστουγεννιάτικο κουκλάκι, τέτοια..

Δέντρο όμως του χρόνου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια κ απο μενα !

τι κανετε ?

kyriaki78, ωραια θα ειναι κ ετσι μην νομιζεις κ απο του χρονου οπως λες δεντρακι ..

τι κανουν τα ζουζουνια σου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΜΕΣΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ. ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 4 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΚΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ. Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΑΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΕΡΙ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ. Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΝΥΧΤΕΡΙΝΜΟΣ ΤΥΠΟΣ.... ΞΕΡΕΤΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΓΡΥΠΝΟΣ ΦΡΟΥΡΟΣ!!!!

ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΔΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ. ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΘΟΡΥΒΟ ΤΟΝ ΑΚΟΥΩ. ΙΣΩΣ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΛΙΓΟ ΝΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΠΡΑΙΤΗΤΟ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΣΤΟ ΡΕΛΑΞ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΟΥΣ.

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!

εχω να μπω καμποσο καιρο νομιζω :oops:

απλα ειμαστε λιγο ενας χαμος και που χρονος για μαμμυ? :roll:

εμεις εχουμε μεγαλωωωσει, η μπεμπουλα εφτασε τα 2650 γραμμαριακια και τωρα πια δεν ανησυχουμε για το βαρος της.. ουφ! να δειτε τι βαρος μου εφυγε!

εχουμε κανει μια κοιλια ΝΑΑΑ!

σας εβαλα και μια φωτογραφιτσα! :)

Τα μικρα μου ειναι καλααα ο μικρος μικρος εχει μια σχετικη γκρινια τις τελευταιες μερες.. τα μεγαλα ειναι καλυτερα απο πριν λιγο καιροο..

φιλη μου ευη το δοκιμασα τον τροπο με το μπανιο σου.. το καναμε 2 φορες αλλα μετα σταματησα να κανω εγω μπανιο τα μικρα γιατι δεν μπορω πια να σκιβω και τωρα τα κανει ενα ενα ο Αντρεας!

post-9762-13873935664899_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλια τι κανεις ? Κοντευεις να παρεις κ το αλλο κοριτσακι σου αγκαλια ..Με το καλο ..Ετοιμη η βαλιτσουλα για το μαιευτηριο ? Εγω η γαιδουρα την ειχα κανει κ στις δυο εγκυμοσυνες 2 μερες πριν τελικα γεννησω ..

Ελπιζω το κολπακι με το μπανιο να σας βοηθησε ..εμενα τουλαχιστον μου ειχε λυσει τα χερια ..

Φιλια πολλα στα ζουζουνια σου απ'τις κορες μου κ με το καλο το καινουργιο μωρακι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα!

Να σαι καλαα ευα μου! τα φιλια μας σας στελνουμε και εμεις! :D

η βαλιτσα ετοιμη μονο οι σερβιετες μου εχουνε μεινει που πρεπει μεσα στην βδομαδα να της παρω, ελπιζω να μην μας κανει καμια εκπληξη νωριτερα! χεχε :)

τι κανετε εσεις? πως πανε οι μικρες με τον σταθμο? η μπουμπουκα τι κανει μονη σπιτι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα !

οι μεγαλες περνανε τελεια στον καινουργιο παιδικο ..καθημερινα ξυπνανε με χαρα για να πανε σχολειο κ το περιμενουν πως κ πως ..Φταιει το περιβαλλον , η δασκαλα , η πειρα που εχει με τα παιδια ..δεν ξερω παντως ειναι πολυ καλυτερα απ'οτι περισυ το βλεπω στην συμπεριφορα τους ..Η μικρη μας δυσκολευτηκε με την αλλαγη ..Ειχε συνηθισει την παρεα με τις αλλες δυο , θηλυκη συμμορια βλεπεις , και της κακοφανηκε ..Οταν ειμαστε μονες μας προσπαθω να της διαθετω οσο περισσοτερο μπορω απο τον χρονο μου ..Κανουμε δουλιτσες μαζι ειτε εχουμε να παμε καπου εκτος σπιτιου ειτε εντος ..Μια χαρουλα περναμε ..και με το χριστουγεννιατικο δεντρο δεν ειχαμε απωλειες χιχι ..Ευτυχως του στριμωξα το τραπεζακι του σαλονιου για να περιορισω τυχον επιδρομες οποτε ειμαστε οκ !

Με το καλο να δεχτειτε την μικρη σε λιγες ημερουλες !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστουμε και παλι! :D

αχ και εμεις θα στολισουμε μαλλον αυριο το απογευμα! θα σας βαλω και φωτογραφια να το δειτε απο την προσπαθεια μου να το στολισω με την κοιλαρα.!

τελεια που αρεσει στις μικρες στο σχολειο, αφου περνανε και καλααα ειναι η καλυτερη τους!Μπραβο! :D

με πηρε τωρα τηλεφωνο και η αδερφη μου οτι θα ερθει το απογευμα μα την μπεμπα να την δουμε αλλα ειμαι κομματια,

το βραδυ δεν κοιμηθηκα σχεδον καθολου γιατι η μικρη εκανε παρτυ στην κοιλια και δεν μπορουσα ολο εκανα βολτες μασα στο σπιτι μετα καθυσα στον καναπε μπας και ηρεμισει.. αλλα τιποτα..

:?:?

ο Αντρεας λεει οτι μας δινει ενα μηνυμα οτι ερχετε! :? τι να πω θα δειξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα

αντε να στολισετε κ σεις ..Εμεις παντα βρεξει χιονισει εχουμε στολισει του Αγ.Νικολαου μιας κ γιορταζει ο καλος μου κ η μεσαια μου κορη ..Φετος βεβαια ισως στολισαμε λιγο νωριτερα αλλα δεν πειραζει το απολαυσαμε ..Περισυ κ γω ειχα στολισει σαν σημερα με την κοιλια τουρλα κ την Αριαδνη να κανει τουμπες μερα νυχτα ..

Μπορει η μπεμπα να σου δινει οντως σημα οτι σιγα σιγα φτανει η στιγμη που θα ερθει ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις τρεχαμε με την μεγαλη μου κορη γιατι ειχαμε θεμα με ενα σπυρακι στο μαγουλο της ..που πηρε εν τελει μολυνση κ απο παιδιατρο σε δερματολογο κ παει λεγοντας ..Η ουσια ηταν οτι η Σοφια πηρε για πρωτη φορα αντιβιωση για να φυγει αυτη η τεραστια φουσκα στο μαγουλακι της , κανουμε καθημερινα καθαρισμα με ορο , μπεταντιν , ειδικη κρεμα κ τα πραγματα πανε καλυτερα ..Παντως τρομαξα γιατι μεσα σε λιγοτερο απο 48 ωρες εκει που ηταν σαν απλο δαγκωμα απο κουνουπι εγινε τεραστιο ..Και για να την ξυπνησω μεσα στην νυχτα για την αντιβιωση μου βγαινει το λαδι ..

Αυριο γιορταζει η μεσαια μου κορη , που την λεμε χαιδευτικα Κοκο ..Επισης κ ο αντρουλης μου ..

Το μικρο μας μου φαινεται οτι ρουθουνιζει παλι με τον νοτια αντε να δουμε τι θα γινει ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ καλε ταλαιπωρηθηκατε..ποτε θα σταματισετε την αντιβιωση.. η ψυχουλα μου μωρε..

να της περασει συντομα ευχομαι!

Να τους χαιρεστε και για αυριο.. τι ωραιαα! και εμενα γιορταζει μια πολυ καλη μου φιλη! :)

εμεις μια απο τα ιδια.. νομιζω τα μεγαλα εχουν μπει παλι σε εναν ρυθμο να δω τωρα με το μωρο πως θα εξελιχθουν τα πραγματα.. μου ειπαν προχθες μαλιστα μου λενε "μαμαααα?" "το νινι που α κανει νανι?" και το "νινι α μεινει εδω?" ολο αποριες ειναι για το νινι"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την αντιβιωση θα την εξαντλησουμε ..δυο μπουκαλαρες παρακαλω ..Τωρα ειμαστε στην δευτερη ..

Ευχαριστουμε για τις ευχες αυριο η Νικη ( Κοκο ) εχει ηδη διαλεξει τι θα βαλει στον παιδικο γιατι ειναι λεει η γιορτη της κ θελει να ειναι ομορφη ..Απο κοντα κ η αλλη επειδη γιορταζει η αδερφη της θελει να ειναι κ αυτη ομορφη ..Δεν βρισκεις ακρη με δαυτες ..

Τα μικρα σου αρχισαν τις ερωτησεις ε? λογικο ειναι ..μεχρι τωρα το νινι ηταν απλα μια ιδεα τωρα ισως καταλαβαινουν οτι θα γινει πραξη κ σε λιγο καιρο θα ειναι σπιτι οποτε προσπαθουν να κατατοπιστουν για τα πως κ τι ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια :)

Εμείς περάσαμε άλλο ένα Σαββατοκύριακο με τον έναν μου μικρό κρυωμένο.. :?:?

Είχε πάλι μύξες και τη Παρασκευή τον έπιασε τ' αυτί του και είναι ένα τσακ πρίν την ωτίτιδα.. :?

Μας έδωσε ο γιατρός διάφορα ματζούνια και βάζουμε μήπως και γλυτώσουμε την αντιβίωση.

Ναταλάκι και εγώ σου εύχομαι με το καλό να γεννήσεις τη ζουζούνα σου [smilie=angel8.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα σας Κυριακη ..ευχομαι να την αποφυγετε οπως λες την αντιβιωση κ την ωτιτιδα φυσικα ..

Τα κοριτσια ηρθαν απο τον παιδικο κ λιγο πριν την ωρα του μεσημεριανου υπνου τραβηξαν παλι εναν καβγα κ δεν μιλουσαν η μια στην αλλη :lol: εχουν πολυ πλακα οταν κανουν ετσι τις τσατισμενες ..Γυρισαν κ πλατες στο κρεβατι για να μην βλεπει υποτιθεται η μια την αλλη ..Ο τσακωμος βεβαια ηταν για ασημαντο λογο αλλα αυτο εμενα μου λεει οτι η μεγαλη μου κορη εχει επανελθει πληρως απο την ολη περιπετεια με το σπυρακι κτλ.Βεβαια δεν την πονουσε αλλα ενιωθε ασχημα μαλλον για το οτι ειχε κατι στο μαγουλο που δεν βγαινει, βαλε κ το οτι δεν αντεχε μπεταντιν ορους αλοιφες , οπως επισης κ το βραδυνο ξυπνημα για την αντιβιωση ..Η αλλη της εκανε συμπαρασταση κ πονουσε υποτιθεται κ αυτη ..Τωρα απ'οτι βλεπω εχει ελαττωθει αισθητα το ολο πρηξιμο στο μαγουλο κ βεβαια πηρε τα πανω της ..

Περιμενω να δω τι θα κανουν το απογευμα ..αν θα παραμεινουν μαλωμενες η οχι .. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mama eva να χαίρεσαι τον αντρούλη σου και το κοριτσάκι σου και να είστε πάντα γεροί και ευτυχισμένοι :)

Εμείς σήμερα θα ξαναπάμε στο γιατρό να δει το αυτί του αλλά χτές το βράδυ ξύπνησε με κλάμματα γιατί τον πόναγε :dry: και φυσικά έχει αρχίσει και ο άλλος να ρουθουνίζει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου? τι κανετε? πριν λιγο ξεμπερδεψα με τα μικρα!

περαστικα σας κυριακη μου, ευχομαι να μην ταλαιπωρηθειτε.

ευα μου τι κανεις? πως πανε οι μικρες?

εμεις μια χαρα ειμαστε.. χθες εκανα σεξ :oops: ααχ και ηταν μετα απο τοοοσοοοο καιροοοοοοο και το ευχαριστηθηκα τοοοσο πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα κ απο εμας ..

κυριακη μου ευχομαι να μην ταλαιπωρηθειτε ..

Ναταλιτσα το εριξες ..εξω ? :oops: το φατσα φατσα με την μπεμπα δεν τον κομπλαρει τον μπαμπα ? :lol::lol:

Οι μικρες σημερα στον παιδικο ειχαν επισκεψη απο τον Αγιο Βασιλη κ γυρισαν ελαφρως ξεσαλωμενες ..γλωσσα δεν εβαζαν μεσα ..βεβαια μου ειπαν οτι δεν θα ξανατσακωθουν κ δεν θα στεναχωρουν την μαμα , δεν θα λενε ψεματα κτλ κτλ κτλ ..Γιατι αλλιως δωρα δεν εχει ..Προσπαθουσα να μην γελασω γιατι ηταν τοσο σοβαρες οσο τα ελεγαν ολα αυτα , ειχαν παρει φορα κ μπλα μπλα μπλα .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχχαχα δεν εδειξε να εχει ιδιαιτεροο προβλημα ο μπαμπας, αν και στην αρχη τον ειδα λιγο διστακτικο.. βεβαιααα δεν κρατιομουν.. ΟΡΜΟΝΕΣ παιδι μου τι περιμενεις :oops:

ααχ τις καλες μου, τους ειπε μαλλον ο αι βασιλης οτι μονο στα καλα παιδακια θα φερει δωρα!χεχε

σου εχουν πει τι δωρο θελουν η ακομα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...