Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 ΝΟ 13 ΛΕΜΕ!!!


Recommended Posts

Τι να πρωτοσχολιάσω...

Ξεθάρεψε και το μικρό της παρέας...

Ντομ, εγώ θα σου πρότεινα να πας σε άλλον ενδοκρινολόγο!

Σου εγγυόμαι οτι θα δεις διαφορά όταν ξεκινήσεις θηροξίνη!!!

&ναι, παχαίνει ο υποθηροειδισμός!!!

Τι να σου κάνουμε καλή μου... έτσι είναι οι Πετρήδες!!!

Παιδιά μάλαμα!!!

Βγήκαμε βόλτα και αγόρασα γυαλιά ηλίου και 2 ζευγάρια παπούτσια!!!

Δε ομυ φέρνει ποτέ αντίρρηση!!!

χαχαχα!!!

Αλλά τι να κλάσουν 100 ευρουλάκια για όλα αυτά σε σχέση με τα 600 που θα σκάσει ο δικός σου...

&μετά κάνεις και παράπονα...

Αίσχος!!!

Εγώ παρήγγειλα 1 σκιά που βιδώνει το πινελάκι... πολύ βολικό!

Στο χρώμα της άμμου.

Πολύ γέλασα με την όζα!!!

Α ρε Ντομ, που κάνεις και μαθήματα στη Σούζαν!!!

Αλήθεια, ξέρεις τι είναι φούιτ;

χαχαχα!!!

Βαγκ και Σωσώ μη γελάτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μολις εφτιαξα cheesecake και τωρα θα φτιαξω σπιτικη πορτοκαλαδα που αρραιωνεται με νερο...Νανουκα μεγια.....φουιτ ειναι η διαρροη αεριων δηλαδη το κλασιμο...τι κερδιζω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η απάντηση σου είναι εν μέρη σωστή...

κορίτσια πάω για νάνι...

δε σας είπα...

Σήμερα, όλο το απόγευμα μιλούσε και κουνούσε τα χεράκια του!!!

Ήταν για φάγωμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε οποια βρει τι σημαινει ντιβερλίγκα ντελαμπόια τι να σας πω......

Κερδιζει μια βραδια σε αντρικο στριπτιζαδικο!

Σοβαρα μιλαω!ξερει καμια σας τι ειναι?

Σας πρειδοποιω!Ειμαι απο καρδιτσα!χαχαχαχαχχαχαχαα!

Τι κανετε κοριτσαρες μου?

Σας διαβαζα αλλα ητανε οι γονεις μου εδω!Ολο βολταραμε και μπανακια κλπ και δεν ειχα χρονο πολυ!

Σημερα φυγανε! :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Ητανε 15 μερες εδω!Πως περασανε!

Θα ξαναρθουνε τελος του μηνα ομως για τη βαπτιση!Γιουυυυπιιιιι!

Τι να πρωτοσχολιασω!

Σουζαν ο μικρος ειναι αστερακι!Κουκλι σκετο! :kiss::kiss::kiss:

Αλεκα1 ειδα τις φωτο σου στο φεισ!Φοβερες! :P:P

Ντομ.......απο που να αρχισω με σενα!Εχεις αρχισει να χαλας με τη σωσω που εμπλεξες!χαχαχαχαχχαχχαχχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!

Παντως με το θεμα του θυρεοειδη.Ειναι οτι δεν αφηνει να χασεις με τιποτα.Κολλαει το συστημα.ΑΛΛΑ!Αν προσεχεις τη διατροφη σου με το που θα αρχισεις τη θεραπεια που σου ταιριαζει αμεσως θα ξεπρηστεις!

Οζα τη λεμε και μεις πανω καλε!χαχαχαχχαα!

πλακα εχει!

Ο μπεμπης βγαζει και αλλα δοντια!Θελει να κοιμαται στην αγκαλια μου!Δεν ειχα τετοια θεματα ποτε.Και τωρα...εδω και 3 μερες υποφερει το μωρο μου!Τριβει με τη γροθιτσα του το στοματακι του και μουρμουριζει!Δε του δινω τιποτα αλλα μου φαινεται αυριο θα παω τον γαιτρο να μου πει δοσολογια για ντεπον...Σας λεω υποφερει τρελα!βγαζει τα πανω πλαινα!και τα δυο.Ε ρε γλεντια!Ο υπνος του σκατουλες!Αφηστε σας λεω χαμος!Αλλα τον βγαζω συνεχεια εξω για να ξεχνιεται!

Αντε τωρα θα επανελθω και στο μπλογκ.Θα βαλω και φωτο απο την βολτα διαμαρτυριας.Εχω πολλα νεα να σας πω.Εδω ο δημος εκλεισε!αχαχαχαχαχαα!για κλαματα ειναι!μη κοιτατε που γελαω! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιααααααααααααααααα

τωρα εκατσα λιγο, μαγειρευω και του μπεμπακου για αυριο, μπανακι μετα καιυπνο. ειμαι κομματια.

δυσκολο να δουλευεις και να πρεπει να εισαι οκ και στο σπιτι, για να δω ποσο θα αντεξω.μπραβο στις μανουλες που δουλευουν και προλαβενουν και το σπιτι.

μαρακι γειαααααααααααααααααα

τωρα θα σας διαβασω εχεται γραψει πολλα.

και δεν λεω σε κανεναν να μου πει περιληψη.

χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Χαρα!!!

καθολουθ δεν τα εχουμε πει....

ολα καλα με τον μπεμπακο ε???

ειδες που αγχωνοσουν????

Σωσω τωρα συνηθισα κιολας μη σου πω...βεβαια τον τρελαναμε στς βολτες αλλα και εμεις δεν κρατιομαστε σπιτι με τποτα...

θα τον αφησω ομως για 2 μερες για γενκη σπιτιου και γενικη δικη μου χαχχααχχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι δε μπαινω στο κοπο..αφου δεν εχει δωρο..πλακα κανω..μαρακι περιμενουμε νεα σου για το δημαρχειο..

χαρα κουραγιο..

παιδιακια την κανω..κομματια!1

1 ησυχο και σερι υπνο να εχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου χρυσουλα καλα ειναι ο μπεμπακος σε γενικες γραμμες. εγω προσπαθω να βρω μια σειρα, να μπω σε ενα προγραμμα για να μην τρεχω σαν το βεγγο.

γεωργια ονειρα γλυκααααααα

αλεκαααααα μουτσσσσσ

παω για υπνο εχω ξυπνημα στις 6

φιλακια σας ευχομαι ενα υσηχο βραδυ :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορασίδες!!!

Τι μου κάνετε;

Ρε Σωσώ... πού είναι η συμπεθέρα μου;

Γιατί χάθηκε πάλι;

Μαράκι περιμένουμε φωτό!!!

Κι από τη Βαγκ περιμένουμε...

Χρυσούλα, ομολογώ οτι το ταπ δεν το ήξερα ούτε κι εγώ...

Αλλά ρε κορίτσια, βιαστήκατε...

Δε μας έδωσε απάντηση η Ντομ!!!

Μην αρχίσω εγώ με τις κυπριακές λέξεις, γιατί δε σας παίρνει...

Κάτσε να σκεφτώ καμιά καλή...

Μου ήρθε... :P

Βυζινίσω και επισκαλίσω.

Έχουν την ίδια ερμηνεία!!!

Ο δικός μου ξύπνησε 2 φορές :(

Ξύπνησε και το πρωί στις 6, αλλά δε σηκώθηκα...

μουρμούρισε για 2- 3 λεπτά και ξανακοιμήθηκε...

λέτε να κάνω έτσι και τα βράδια;

Μαράκι, πραγματικά, πότε περάσανε 15 μέρες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας..ναναν δε ξερω τι σημαινουν οι εννοιες...

εμεις σηκωθηκαμε 8,30...

θα παμε σε λιγο λαικη και μετα θα παμε στη νθεια μου στο τυμπακι..και μαλλον εκει θα κανουμε και μπανιο..αλλα θα γυρισουμε νωρις..

η συμπεθερα σου καλα ειανι..αλλα την φαγαν οι δουλειες και δε προλαβαινει να μπει.αχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες..εμεις ξυπνησαμε δεκα η ωρα...μαρακι-1978 σε ευχαριστω πολυ..και ο δικος σου μπεμπης ειναι ενας κουκλος..θα επανελθω σε λιγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσω ευχαριστω που ανοιξες εσυ το 13..ειναι πολυ γρουσουζικο κ ηθελα να το αποφυγω...χαχα,οχι καλε..απλα ειναι εκτος λειτουργιας ο διακομιστης ονοματων στο σπιτι κ δεν ανοιγει καμια σελιδα..σας διαβαζω απο το γραφειο...οποια βρει τι ειναι αυτο κερδιζει ενα εισιτηριο χωρις επιστροφη για μαλδιβες!!!!χαχαχα...

3 μερες ελειψα κ το κανατε hondos center....

περασαμε πολυ καλα,χαλαρωσα απιστευτα,εφαγα ολα τα σκατολοιδια,ηπια σαν.... κ ελιωσα στη θαλασσα...αλλα μου ελειψε παρα πολυ ο μικρος τυραννος...δεν το φανταζεστε ποσο..χτες το πρωι πηγα κ την πηρα..

ηταν λεει παρα πολυ καλο παιδι...οι δικοι μου κατενθουσιασμενοι...στη θαλασσα λεει τουε δινανε δυγχαρητηρια...ποιος ξερει τι εκανε το σουργελακι μου...

κατα τα αλλα καλα....back to reality..

λιγες μειναμε βλεπω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!

καλα χθες εκει που εγραψα κατι καλο, με πεταξε εξω ο f@#$ing explorer και μετα δεν εβρισκε ουτε το δικτυο @#$% τον Bill Gates μου.

και με τις βλακειες ξεχασα η γαϊδουρα να σας πω, πως ο Σπυρος, το πρωι τους ανοιξα στη στρατα και ως το μεσημερι την περπατουσε χωρις να του διξω εγω!!! γυρναω μια φαση απο την κουζινα και τον βλεπω να γελαει σα χαζο και να περπαταει!

ιδου και η αποδειξη:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα γιατι βγαζει χαζα;;;

τελος παντων

αλλα Σωσω δεν το θεωρω περπατημα αυτο. περπατοπητα θα του φτιαξω οταν παει απο ενα με ρος σε αλλο χωρις να πιανεται απο πουθενα. συμφωνεις;

η Μαριαννα απο την αλλη, θηλυκο μυαλο... δεν τη νοιαζει να περπατησει, αλλα με το που τους εδειξα στη στρατα οτι μπορουμε να βαζουμε τα μπαλακια σε μια τρυπα ψηλα και να πεφτουν εσωτερικα κατω... αμεσως το επιασε και αρχισε να προσπεθει. ας δοκιμασω δικη της φωτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...