Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρόταση προς Λένα.....


Argi

Recommended Posts

Με αφορμή μία δημοσίευση που διάβασα χθες, θα ήθελα να προτείνω στην Λένα, αν αυτό φυσικά είναι εφικτό, να υπάρξει και ιατρός γυναικολόγος σαν επιστημονικός συνεργάτης του φόρουμ για τυχόν ερωτήσεις που έχουμε σαν γυναίκες!!!!

ερωτήσεις που αφορούν την εγκυμοσύνη και όχι μόνο.......!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

και απο μενα!!!!

Πολυ ωραια προταση!!!!Αλλα μαλλον θα χρειαστει πανω απο εναν γιατι δεν θα προλαβαινει ο ανθρωπος :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Παντως πολυ θα μου αρεσε! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

και απο μενα!!!!

Πολυ ωραια προταση!!!!Αλλα μαλλον θα χρειαστει πανω απο εναν γιατι δεν θα προλαβαινει ο ανθρωπος :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Παντως πολυ θα μου αρεσε! :kiss:

Καλημέρα!!! Argi το είχα προβλέψει εδώ και χρόνια...όμως όπως λέει και η lollipop, οι άνθρωποι πνίγονται στην δουλειά στην κυριολεξία!!! Όσους ξέρω κανένας δεν έχει χρόνο για να απαντάει σε φόρουμ.. :( Και αν βρούμε έναν πώς να μας προλάβει τόσες που είμαστε...

Πάντως άν βρεθεί κάποιος ή αν γνωρίζεις εσύ και θέλει ευχαρίστως να του κάνουμε την δική του στήλη! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς Λένα μου δεν ξέρω κανέναν!!! δεν μένω και Ελλάδα....σίγουρα χρειάζεται πολύς χρόνος για να απαντά, αλλά ίσως αν ιεραρχεί τις ερωτήσεις και απαντά στις πιο σημαντικές, είναι και αυτό κάτι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 weeks later...

Argi με πρόλαβες... :laugh: Ναι τελικά βρέθηκε γυναικολόγος και εμβρυολόγος! :woohoo: Με την ευκαιρία αυτή θέλω να πώ ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ευχαριστώ στην Vagman! :kiss: Ο κος Δόβας ήταν προσωπικός της ιατρός και με δική της πρωτοβουλία του μίλησε για το θεματάκι που ανοίξαμε εδώ στο mammyland (οτι θα ήταν καλό να είχαμε και έναν γυναικολόγο, και αν θα ήθελε να συνεργαστεί μαζί μας κτλ)

Ο κος δόβας έδειξε αμέσως ενδιαφέρον και επικοινώνησε μαζί μου. Έτσι είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω επίσημα την συνεργασία αυτή που εύχομαι να αποδειχθεί χρήσιμη! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...