Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριο 2010 Νο3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Αν είχα ένα ταψάκι τώρα μπροστά μου θα σου'λεγα εγώ, καμπύλες και λαλακίες!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ακόμα δεν έχω φάει για μεσημέρι - περιμένω τον άντρα μου να'ρθει όπου να΄ναι για να φάμε παρέα. Μακαρόνια με κιμά έχει το μενού σήμερα! ;):)

Καλή όρεξη για το κοτοπουλάκι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα φουσκιτσες!!!

ενινα ενθουσιαστικα με τα νεα σου!!αντε να μπαινω σιγα σιγα κι εγω στο club των συμπεθερων ε??΄

eugenia κι εγω ξερω οτι μαγνησιο κανει για τις κραμπες!εγω που παιρνω καθε μερα δεν ειχα καθολου προστοπαρον τουλαχιστον!

εγω σημερα ειχα καθαρισμα και ηρθε και η μαμα μου να με βοηθησει στις βαριες δουλειες.εχθες ενιωσα πρωτη φορα τη κοιλια μου να πεταγεται απο τη κλοτσια!ηταν γερη!!!γενικοτερα τον νιωθω πολυ απο χθες δεν ξερω αν εχει να κανει με κατι αυτο!κοριτσια πως τα πατε με τις ορμονες και τα νευρα??εμενα κροσια... :angry: βλεπω ανταλλαξατε φατσοβιβλια!!!προσθεστε με κι εμενα οσες θελετε να γινουμε φιλες και να με παιξετε!!!

φιλακια πολλα φουσκιτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια νιωθετε ποτε το μωρακι να ειναι μαζεμενο απο τη μια πλευρα,η κοιλια να πετρωνει και η κοιλια με εκεινο το σημειο να ειναι πιο πεταχτη??μολις τωρα μου συμβαινει και εχω μουρλαθει???καθομαι και γελαω μονη μου που νιωθω το μωρακι η χαζομανα!

συγνωμη που τα εστειλα μαζεμενα τα μυνηματα αλλα γυρναει σελιγο ο αντρουλης μου και νευριαζει αμα με βλεπει στο laptop :S

φιλακια φουσκιτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοιλουμπιτσες μου! Τι κάνετε? Εγώ είμαι πολύ χαρούμενη! Γύρισε ο αντρούλης μου! Μου έκανε έκπληξη! Ηταν να γυρίσει αύριο και ήρθε σήμερα! Θα έχω ένα όμορφο Σαββατόβραδο λοιπόν.

Όσο για το μωρό που μαζεύεται σε μια μεριά όντως έχει πολύ πλάκα κι εγω όταν το πρωτοένοιωσα γέλαγα μόνη μου. Και που 'σαι ακόμα! Σε λίγο καιρό θα γίνεται όλο και περισσότερο αυτό.

Στο φατσοβιβλίο η φωτογραφία που έχεις βάλει είναι απ' το γάμο σας και σε φιλάει ο άντρας σου μήπως;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Crazy έγραψε:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ρε συ καταϊφάκι, τι θυμήθηκα;;; :P :p

Το Κοσμικόν... έχει ένα τέλειο.. ΤΕΛΕΙΟ!! καταϊφογαλακτομπούρεκο!!! Σλουρπ!!!! Γαλακτομπούρεκο δηλαδή που αντί για φύλλο το'χουν φτιάξει με καταΐφι!!! Delivery κάνουν άραγε;;; :P :p :laugh: :laugh: :laugh:[/quot

ααααχ το εχω δοκιμασει πολλες φορες φιλεναδα ...κ ειναι το μοναδικο που μπορω να φαω κ μετα απο μερες λογω του καταιφιου που εχει σε αντιθεση με το απλο γαλακτομπουρεκο..αν κ λαθος μου τροω πολλα γλυκα ακομη κ τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia kalispera eimai 26 ebdomadwn kai 3 hmerwn .exw polz kairo na grapsw alla eleipa se diakopes!

kaname 3h fora uperhxo 3d lgo tou oti uphrxe auxenikh 3,7 simfona omos me enan psiloasxeto giatro. o kathigtis mas to metrhse 3,2 kai mas parakolouthouse stena mexri pou stis 25 kai 6 hmeres pou ksanaeidame thn mpoumouka mas eipe oti ola einai teleia kai htan polu xaroumenos.

Opos katalabenete pleoume se plegh eutixias!!

prospathw na balw sto stickeraki me tis meres egymosunhs pou prepei na balw ton kodika html??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπναρούδες καλημέρα! Ελπίζω να είστε όλες καλά. Πάω για καφέ με τον άντρα μου και θα τα πούμε μετά.

Κατερινάκι σ' έκανα κι εγώ add και το όνομα μου είναι Natassa Taka.

Φιλιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasia123 έγραψε:

Eιρηνη μου τι έχεις;

οσο περνανε οι μερουλες για το β επιπεδου,αγχωνομαι!!!!σε ευχαριστω για το ενδιαφερον....ξερω οτι ειμαι λιγο υπερβολικη,οπως και οτι δεν ειναι στο χερι μου να αλλαξω κατι ,αν ειναι να γινει.....

Ελπιζω ομως να πανε ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε καταλαβαίνω Ειρήνη μου. Μην ανυσηχείς όλες γινόμαστε λίγο πολύ υπερβολικές στην εγκυμοσύνη. Η καθε μια μας ίσως και για τον ίδιο ή για άλλο λόγο. Είναι και οι ορμόνες, είναι ότι δεν ξέρουμε και τι κάνει το μπεμπέ μας εκει μέσα. Είναι καλά δεν είναι. Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε όμως είναι να σκεφτόμαστε θετικά και να προσέχουμε τα απαραίτητα όσο μπορούμε χωρίς όμως να γινόμαστε υστερικές. Προσπάθησε να ελένξεις το άνχος όσο μπορείς και να δεις που όλα θα είναι τέλεια και μετά θα θέλεις να την ξανακάνεις αυτήν την εξέταση μόνο και μόνο για να χαζέψεις το μωρό σου. Έτσι ένοιωθα κι εγώ.

Από μένα έχεις τις καλύτερες ευχές μου από καρδιάς και παρ' όλο που θα είμαι διακοπές θα προσπαθήσω να έχω internet για να μάθω και τα δικά σου νέα αλλά και των άλλων κοριτσιών.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε καταλαβαίνω Ειρήνη μου. Μην ανυσηχείς όλες γινόμαστε λίγο πολύ υπερβολικές στην εγκυμοσύνη. Η καθε μια μας ίσως και για τον ίδιο ή για άλλο λόγο. Είναι και οι ορμόνες, είναι ότι δεν ξέρουμε και τι κάνει το μπεμπέ μας εκει μέσα. Είναι καλά δεν είναι. Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε όμως είναι να σκεφτόμαστε θετικά και να προσέχουμε τα απαραίτητα όσο μπορούμε χωρίς όμως να γινόμαστε υστερικές. Προσπάθησε να ελένξεις το άνχος όσο μπορείς και να δεις που όλα θα είναι τέλεια και μετά θα θέλεις να την ξανακάνεις αυτήν την εξέταση μόνο και μόνο για να χαζέψεις το μωρό σου. Έτσι ένοιωθα κι εγώ.

Από μένα έχεις τις καλύτερες ευχές μου από καρδιάς και παρ' όλο που θα είμαι διακοπές θα προσπαθήσω να έχω internet για να μάθω και τα δικά σου νέα αλλά και των άλλων κοριτσιών.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εισαι πολυ γλυκο κοριτσι.....να χαλαρωσεις οπου πας,και του χρονου θα εχεις τις ποιο ομορφες διακοπες τησ ζωης σου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AXXX vre eirhnh mhn mou anxonese twra, ola kala tha pane...Na skefteis pos ola ta mwrakia pou den einai kala apo monos tou o organizmos mas den ta afinei na megalosoun, eksalou kai esu kai egw eixame mia palindromh endiamesa an den kanw lathos, auta ta mwrakia hrthan gia na mhnoun kai tha genithoun ygeiestata tha deis... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγουρα έτσι θα είναι!!!!! Σ' ευχαριστώ! Όλες μας θα είμαστε του χρόνου οι πιο ευτυχισμένες μαμάδες με τα μπεμπάκια καμαρωτες καμαρωτες να χαζεύουμε τα κατορθώματά τους! Αυτά να σκέφτεσαι και να χαμογελάς. Εγώ αυτό κάνω και φεύγουν οι άσχημες σκέψεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...