Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριο 2010 Νο3


Recommended Posts

Crazy,ναι μωρε απλα ρωτησα τωρα που το θυμηθηκα....

Μελισσουλα,ειχα κανει και εγω στην πρωτη μου εγκυμοσυνη προληπτικα αλλα οχι απο τωρα...απ οτι θυμαμαι κατα τον 8ο μηνα...καπου εκει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια.

Σχετικά με την άδεια από όσο έχω διαβάσει μέσω Internet πρέπει να πάμε στο ΙΚΑ να μας δεί ο γιατρός και να επιβεβαιώσει ότι η ΠΗΤ μας είναι αυτή. 56 μέρες πριν την ΠΗΤ να πάμε με χαρτί απο τον εργοδότη μας οτι σταματήσαμε την εργασία και τότε θα μας δώσουν την άδεια και το επίδομα κύησης. Αν τα θυμάμαι καλά..πρέπει σιγά σιγά να ενημερωνόμαστε. Θα πάρετε το επιπλέον 6μηνο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια καλημερα!

Μπηκα να σας πω οτι φευγω για διακοπουλες και θα τα πουμε απο Δευτερα-Τριτη γιατι δεν θα γω μαζι μου laptop.

Καλη επιτυχια σε οσες κοπελες κανουν β επιπεδου.

Φιλακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φουσκιτσες!τι κανεται.βλεπω συζηταγατε για ικα και τετοια εχω κι εγω μια ερωτησουλα,το επιδομα της κυησης το παιρνεις ακομα κι αν δεν εργαζεσαι?με καλυπτει ομως ακομα το ικα απο τη προιγουμενη δουλεια μου και θα με καλυπτει και στη γεννα.

τι νεακια κοριτσια?εμενα σημερα ο αντρας μου ρεπαρει και εχει μπανακι,αν ξυπνησει ποτε!λεω να παω να ξεχαστω λιγακι γιατι μεχρι τη τριτη που ειναι η β δε με κραταει τιποτα...ελπιζω να πανε ολα καλα βρε κοριτσια... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Κατερίνα!!

Ναι είμαι στην δουλειά - αν και δεν έχω τπτ απολύτως να κάνω - ούτε τηλέφωνο δεν χτυπάει!Κάτι θα βρούμε να κάνουμε να περάσει η ώρα.

Με βλέπω να λιώνω στο Internet!! Χθες έκανα τα πρώτα επίσημα (internetika) ψώνια για το δωμάτιο το μπέμπη και σήμερα θα παραγγείλω τα επιπλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω βαριεμαι περιμενω τον αντρα μου να ξυπνησει...ζουγκλα ε?ωραιο ακουγεται.αντε βαλε φωτο να δουμε να περνουμε ιδεες!!!τι παρηγγειλες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ζεστη ζεστη ζεστη ουτε θαλασσα δεν λει σημερα θα ειναι πιο ζεστη και απο το θεσμοσιφωνα μεχρι το σουπερ μονο ταχυτατα και το βραδυ θερινο σινεμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευγενια ειναι παρα πολυ ωραιο .τα αυτοκολλητα πρεπει να ειναι λειος ο τοιχος για να κολλησουν.εμενα μου αρεσει και η ταπετσαρια αυτο το μαγαζι ειναι καταπληκτικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!

Σημερα ειναι η β επιπεδου μου..δλδ τι σημερα????? σε λιγοοοοοο!

μπηκα να σας πω απλα μια καλημερα και τα νεα θα σας τα πω το μεσημερι!

πολλα πολλα φιλια!

Υ.Γ: ωραια τα επιπλακια που διαλεξες ευγενουλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natalaki καλή επιτυχία!!Όλα τέλεια θα είναι και θα δεις και το μπεμπέ!Περιμένουμε νέα σου μόλις γυρίσεις!!!Φιλιά στην κοιλίτσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έυγενια πολυ ωραιος συνδυασμος κουνια και σιφονιερα με τη ζουγκλα!!!εγω δε μπορω να σκεφτω ακομα καθολου για το δωματιο....με εχει φαει το αγχος της β'επιπεδου!ναταλακι εσυ τυχερουλα θα ξεαγχωθεις σημερα...περιμενουμε με ανυπομονυσια τα καλα νεακια σου!!!!θα μπω ξανα το βραδυ που θα γυρισω να ακουσω τα ευχαριστα :);) ινακι εγω λεω να παω για μπανακι σημερα και ο θεος βοηθος...ελπιζω να μην ειναι σουπα η θαλασσα.δεν εχουμε παει καθολου διακοπες φετος και λαχταραω τη θαλασσιτσα σαν τρελη :dry: !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Ναταλάκι με το καλό να δεις το μπεμπάκι σου!!

Ευγενία σούπερ θα γίνει το δωμάτιο!!! Αν δεν κάνω λάθος, είναι από το cosycorner εε;; Έχω δει κι εγώ κάτι που μου αρέσει πολύ!! Για δείτε το και πείτε μου αν σας αρέσει! :) Με λευκά επιπλάκια το φαντάζομαι, αλλά δεν τα'χω βρει ακόμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Cosycorner είναι τα αυτοκόλλητα!! Λευκά έπιπλα σκεφτόμουν και εγώ αλλά τελικά κατέληξα στο συγκεκριμένο σχέδιο. αααα crazy το είχα σκεφτεί και αυτό το σχέδιο με την ακόλουθη κούνια + σιφονιέρα. Για δες και μετά θα σου στείλω και εντελώς λευκά έπιπλα να δεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το λευκό που μου άρεσε και ήταν στην τελική επιλογή ήταν απο άλλο μαγαζί και ήταν το συνημμένο αλλά χωρίς τα κρύσταλλα swarovski

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...