Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριο 2010 Νο3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Crazy έγραψε:

Κορίτσια, έλαβα κι εγώ το φάκελο της Chicco. Mου το'φερε τώρα ο άντρας μου. Και ήταν ψιλοστραπατσαρισμένο και μισοανοιγμένο.. :dry::angry:

Είχε μέσα κάτι ενημερωτικά φυλλάδια και δυο δειγματάκια-φακελάκια με βρεφικό σαμπουάν και κρέμα για τα συγκάματα...

Αναρωτιέμαι.. λέτε να'χε και τίποτε άλλο και να "εξαφανίστηκε";;.. :dry:

Αφου βρήκες και μερικά δειγματάκια μέσα, πάλι καλά!! εμένα μου είχαν ανοίξει το φάκελο και τα είχαν πάρει όλα, μόνο τα ενημερωτικά φυλλάδια μου άφησαν! :angry::angry: ! Επιβεβαιώθηκε λοιπόν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το περίεργο είναι ότι στην πολυκατοικία δεν έχουμε "ύποπτο". Μόνο μια γιαγιά είναι αυτές τις μέρες εδώ... και αυτή αποκλείεται να άνοιξε το φάκελο. Δεν είναι τέτοιος χαρακτήρας.

Μάλλον από το ταχυδρομείο θα'γινε η δουλειά... :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!

Ειρηνακι και εμεις λεγαμε για Καρυστο την Παρασκευη αλλα ελικα θα παμε Βορεια Ευβοια!Θα κατσουμε 3 μερουλες!

Ναταλι τα ειχα παρει αυτα τα μαντηλακια κανα 2 φορες αλλα δεν τα ξαναπηρα καπως μου ξυνισαν... :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

enina έγραψε:

Crazy έγραψε:

Αφου βρήκες και μερικά δειγματάκια μέσα, πάλι καλά!! εμένα μου είχαν ανοίξει το φάκελο και τα είχαν πάρει όλα, μόνο τα ενημερωτικά φυλλάδια μου άφησαν! :angry::angry: ! Επιβεβαιώθηκε λοιπόν...[/quote:1hr843op]

με την οικονομικη κριση και τα νεα μετρα....να εισαστε ευχαριστημενες που εφτασε και ο φακελος :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elisa έγραψε:

Γεια σας κοριτσακια!

Ειρηνακι και εμεις λεγαμε για Καρυστο την Παρασκευη αλλα ελικα θα παμε Βορεια Ευβοια!Θα κατσουμε 3 μερουλες!

Ναταλι τα ειχα παρει αυτα τα μαντηλακια κανα 2 φορες αλλα δεν τα ξαναπηρα καπως μου ξυνισαν... :huh:

αχ κριμα.....θα τα λεγαμε εκει να παιξουν και τα ζουζουνια μας!!!!!

και εμεις λεγαμε για Ευβοια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Crazy έγραψε:

Κι εμείς Ιστιαία-Κανατάδικα θα πηγαίναμε... από κει είναι ο άντρας μου...

πηρες και αντρα μα προικα.....ε μα δεν εχω και κορη να την λογοδωσω με τον γιο σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α .....την θες και λιγο πιο μικρη??????????

πες και αλλα .....και θα σου ερθουν πολλα προξενια για τον γιο!!!!!!

ασχετο.... στον 6ο μηνα μπαινουμε 22 η 23 εβδομαδα? γιατι εχω βρει διαφορετικους διαχωρισμους των μηνων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν το υπολογίζω έτσι. Είναι μπέρδεμα με τις βδομάδες.

Αφού έχω πητ 29/11, κάθε 29 αλλάζω μήνα. Οπότε, 29/7 μπήκα στον έκτο, 29/8 μπαίνω στον έβδομο και πάει λέγοντας.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σημερα εκανα και εγω Β.

Ολα καλα.

ΚρητικοΜαρακι βαλε μου αγορακι με ονομα Φώτης.

Σας φιλω.Αυριο φευγουμε πάλι.

Καλη συνεχεια σε όλα τα κοριτσια. :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia geia sas!!!!molis eirtha spiti kai epeidei kserw oti niazeste gia mena mpeika kateftian na sa pw ta nea mou!!!loipon o giatros pou tha me parakolouthei apo dw kai pera einai ebreos forouse kai ena kapelaki opws forane h ebreoi....eide tis exetaseis oles mou krathse to istoriko kai tou eipa akribos ta pragmata poy mou eipan sthn ellada!!!ide kai thn kardoula tou mwrou..mou leei an htan megalo problhma tha fenotane kateftias otan koitas thn kardia!!!prepei na psakseis mesa kala gia na fanei pou shmainei oti to problhma einai mikro!!!ta logia tou htan (is not a major problem )kai tis perisoteres fores mexri na genithei to mwro diorthononte kai an oxi meta to diorthonoun!!!twra mou egrapse parapemtiko na paw sto childrens hospital na kanw to kardiografima se eidiko kardiologo na ta exei kai sta aglika ta arxeia ola kai me ebale na kanw apo thn arxh oles tis exetaseis aimatos.....sthn ellada mou leei apeidei plirononte oi giatroi yperbaloun!!!!(kai edw mas exoun parei xampari)........htan arketa thetikos kai mou leei maria dont get stress WELCOME TO MONTREAL...RE KORITSIA EPITELOUS ANTHROPOI POU TA BLEPOUN THETIKA...san giatros mou arese para poli kai fanike oti iksere ti tou ginotan!!!se 4 bdomades tha me ksanadei...ekana kai tis exetaseis aimatos kai twra perimenw na me paroun apo to nosokomeio na mou dwsoune to rantebou gia to kardiografhma!!!ton rwthsa gia to syndromo down pou mou eixe tyxei kai tou eipa mhpws den einai tyxaia ola afta...gai to istoriko mou..mou eipe an o pateras h h mhtera den exoun syndromo down tote einai tyxaio....pantos kai o deyteros mou gios gennithike me ena ypio fusima...toso poli diladi h tyxh me kinugaei??????ti na pw!!!pantos o pateras mou kai h aderfi mou exoun kati me thn balbida tous..alla dystixos den kserw akribos ti...oute eixan thema pote apla otan paei ston odontiatro panta pernri anthbiosei prwta..koritsia apo thn arxh,apo thn prwth fora pou emeina egyos kai eixa mathei ta asxhma nea..taleporithika poli gia na katadero na fero paidia ston kosmo me para poli anxos kai me para poli agonia!!!kai aythn thn fora epeidei ithela para poli na kanw ena koritsi skeftome oti timoroume kai den sas lew psemata parakalousa apo thn arxh na exw ena koritsi kai panta ebaza mprosta ti leksi ygeies...pote den tolmisa na to pw sketo kai elaga an se ayth thn zwh mpwro na pw kai mia eyxh poy thelw einai ayto kai sto telos elega den pirazei as einai kai agori mono ygies kai elega oti se aythn thn egymosini tha eimai dynath aisiodoksi kai den thaginei kati kai telika soriastika...koritsia htan allo ena sok gia mena,ali mia dynath sfaliara se mia poli dyskoli stigmh ths zwhs mou....einai para poli asxhmo to sinesthima na mhn mporeis na eisai oute stigmi xaroumeni kai egyos!!!eyxome toulaxiston na ekselixtoun ta pragmata kala kai na diorthothoun mona tous!!!!!THELW TO MWRO MOU NA EINAI KALA....AYTHN THN STIGMH AN EIMOUNA SE ENA DASOS KAI TO FWNAZA THA EITANE TOSO DYNATH H KRABGH MOU POU THA ME AKOUGE O THEOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!koritsia eixa anagh na katatheso thn psyxh mou sas euxaristw oles!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Μαράκι μου - είδες που τελικά δεν είναι κάτι πολύ σοβαρό!! Όλα καλά θα πάνε και πολύ σύντομα θα έχεις το μωράκι στην αγκαλιά σου και θα τα ξεχάσεις όλα! Μαρία μου δυστυχώς σχεδόν σε κανέναν δεν είναι εύκολα τα πράγματα.Σε άλλες περισσότερο σε άλλες λιγότερο.Και όλες μας έχουμε τα αγχη μας και τις φοβίες μας. Όσο για το θέμα με τον θεό μην το ξαναπείς!! Είσαι άψογη μητέρα και για αυτό ο θεός σε αγαπάει και θα σου χαρίσει άλλο ένα παιδάκι. Όποτε θες εμείς θα είμαστε δίπλα σου!! Το μόνο που θέλω τώρα είναι να ηρεμήσεις λίγο. Φιλιά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε γλυκο μου Μαρακι,ειδες οτι σιγα σιγα ολα θα μπουν σε ταξη και θα σας πανε καλα?

Φυσικα και δεν τιμωρησε.....απλα οταν μας τυχει κατι κακο,ψαχνουμε να βρουμε καποια αιτια για να το αποδωσουμε!!!!

ειναι φυσιολογικο να ηθελες κοριτσακι,οι περισσοτερες θελουμε ενα και ενα,η επιθυμια ομως δεν αναιρει το οτι αγαπαμε τα παιδακια μας και ειμαστε καλες μανουλες!

εχεις περασει πολλα και το μυαλουδακι σου ειναι φορτωμενο.....χαλαρωσε και μην σκεφτεσαι τιποτα!!!!

να περνας καλα ,σε φιλω :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maraki mou polu xarika pou o giatros sou einai esiodoksos,to idio prepei na eisai kai esu ola kala tha pane eimai shgourh, apla sou ksipnise palies kakes anamnisois kai einai logiko na fovase...Oso gia to alo thema pou ethikses se katalavenw apolita(me to fulo tou mwrou enow)kai egw elega thelw kai 10 paidia na kanw na einai OLA koritsia kai otan exasa to mwro estanthika les kai me timorise o theos gia tis vlakies pou elega h otan thimona pou mou efxotan kapios "ante twra me enan gio" alla o theos den timorei apla emeis to vlepoume etsi giati palevoume me tis tipseis mas...Axxx vre Maraki mou elipses mia xara ta legame ta vradakia pou variomastan twra me pion tha milaw eeee???????? Prospathise na xareis ligaki thn egkumoshnh sou kai mhn skeftese arnitika sinexia ola kala tha pane :):) Sou stelnw ta filia mou se esena kai sta palikaria sou :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μου θα συμφωνήσω κι εγώ με τα κορίτσια!

Εύχομαι να καταφέρεις να ηρεμήσεις από δω και πέρα, όσο γίνεται.

Και να βρείτε ξανά τις ισορροπίες σας - δεν είναι εύκολο το να αλλάξεις περιβάλλον, να βρεθείς σε νέο τόπο και να ξεκινήσεις από την αρχή. Και μάλιστα με μικρά παιδιά, εν τω μέσω μιας εγκυμοσύνης και με τις λαχτάρες που προκύψανε.

Όλα καλά θα πάνε... και με τη ζωή σας και με το μωρό και με όλα!!

Έστω και διαδικτυακά, είμαστε δίπλα σου!! :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera kai stis ipolipes kopelies...Egw eutixos exw sinelthei apo thn katrakila mou, alla shmera eixame disaresta kai den exw kefia...Exthes epathe anakoph o pateras enos polu kalou mas filou kai ta ksimeromata telika katelikse,shmera pigame sthn kidia kai opos katalavenete den exw kai idieterh diathesh gia pola,pola....Sas kalhnuxto kai elpizw aurio na einai pio euxaristh h mera gia oles mas..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Εύη μου... :(

Συλλυπητήρια.. Λυπάμαι πολύ...

Αλλά βρε κορίτσι μου, ήταν ανάγκη να πας;;;

Δε θα σε παρεξηγούσε κανείς αν δεν πήγαινες...

Πήγαινε να ξεκουραστείς, να ηρεμήσεις... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες...που ειστε ?κοιμαστε?

Μαρακι μου ειδες τελικα ολα θα φτιαξοθν,μια χαρα θα ειναι ολα!Μη σκεφτεσαι ετσι,δεν τιμωρησε...φυσικο ειναι να θελουμε και ενα μωρακι του αντιθετου φυλου...αυτο δεν παει να πει οτι δεν θα θελουμε και δεν θα αγαπαμε οτι μας στειλει ο θεος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολα τα κοριτσακια με τις υπεροχες ζουμπουρλουδικες κοιλιτσες δυστυχως δεν μπαινω τοσο συχνα και ετσι οταν μπω διαβαζω 5-10 σελ να δω τι κανετε μαρακι χαιρομαι παρα πολυ που τα νεα ειναι καλα τωρα απλα θελει ηρεμια και να σκεφτεσαι θετικα εγω την δευτερα εχω στο ιασω ραντεβου για το β επιπεδου και να μαθουμε επιτελους τι ειναι και γω θελω ενα κοριτσακι ετσι για αλλαγη χα χα χα χα χα αν και ο γιατρος μου την τελευταια φορα που πηγα ,γιατι ειχα εναν κολικο εντερου και ειχα κατι πονακια,ενω το φασολακι δεν ανοιγε καθολου τα ποδαρακια σε καποια φαση εκανε μια απο τις πολλες τουμπιτσε και τα ανοιξε καπως και τι μου λεει ο γιατρος μου-μαλλον αγορι και προικισμενο χα χα χα χα χα αν δεν ειναι ο ομφαλιος λορος ειναι αγοριιιιιιιιι

χαρηκα δεν λεω γιατι δεν θα χρειαστει να παρω τιποτα ο γιαννακης μου εχει αφορετα και αφου θα γεννηθει την ιδια εποχη μια η αλλη μου ερχεται απλα ηθελα κοριτσακι και να μπει και λιγο ροζζζζζζζ αλλα θα περιμενω μεχρι την δευτερα

crazy μου και γω αθηνα θα μεινω και μπανακια δεν εχει φοβαμαι τις θαλασσες που δεν ειναι και οι πιο καθαρες που υπαρχουν και ετσι λεω δεν πειραζει θα περασει ο καιρος εξαλλου καιγομαι και αμεσως και δεν θελω να τρεχω για διαφορα ευη μου ελπιζω να φταξει η ψυχολογια σου ειναι δυστυχως θλιβερο γεγονος ο θανατος και δε καποιου κοντινου σε μας ανθρωπου να σκεφτεσαι το μωρακι σου για να ανεβεις καπως

μαμα παναη συμφωνω περα για περα μαζι σου στο οτι ολες θελαμε και ενα κοριτσακι αλλα αυτο δεν παει να πει οτι τα αγορακια μας δεν τα λατρευουμε και θα γινουμε λιγοτερο καλες μανουλες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα!!!

Ραπανάκι μου :) με το καλό να δεις το μπεμπάκι σου, όλα να'ναι καλά και να λυθεί το μυστήριο!!!

Κι όσο για τα μπάνια, δεν πειράζει, του χρόνου με τα μπεμπάκια μας!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA και απο μενα

Χαρηκα πολυ με το Μαρακι μπορει να ξενυτευτικε αλλα τουλαχιστον εχει καλυτερο συστημα υγειας απο το δικο μας οσο και να την αγαπαμε την Ελλαδουλα μας μας εκαναν να μην την εμπιστευομαστε.

Αντε περιμενουμε και την τυχερουλα την αλλη εβδομαδα να μας φυγει το ανγος οι υπολοιπες θα τα πατε πολυ καλα με τις β επιπεδου αντε να περιμενουμε τα dopler τωρα.

Να ρωτησω κατι και απαντηστε μου λιγο γρηγορα σας παρακαλω γιατι.....

ΤΡΩΤΕ ΚΑΛΑΜΑΡΑΚΙΑ? αμα ρωτησω το γιατρο μου θα γελαει γι αυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...