Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 3


Recommended Posts

K.T.K. έγραψε:

συγνωμη...........μιλησε καμια για σιδερο????????γιατι εχω κι εγω μια λεκανιτσα!οποια τα ανλλαβει κερναω και καφε!(τι γεναιοδωρη)!!!!!!!!ακουω προτασεις!!!!!!απλα μην σπρωχνεστε,παρτε νουμερακι!!!!!!!!!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Κάλι μου και Nina μου............

Σιδέρωσα στις 8 παρά το πρωϊ...................

Τα πιο βιαστηκά...........

Παρασκευή νωρίς-νωρίς πάλι.............

Τώρα......... μέσα στην κάψα..........................

Δεν τρελάθηκα ακόμη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 925
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νίνα μου εδώ είμαι!!! Μου αρέσει που πάντα με ψάχνεις! Είχα ιδιαίτερο και τώρα τρώω τη σαλατίτσα μου...τι να κάνουμε είμαστε σε δίαιτα!! Και το έχω πάρει πολύ σοβαρά το θέμα!!!

DIOSA μου πολύ ζήλεψα!!! Σαν την Πιπίτσα κι εγώ ένα μπάνιο όλο κι όλο!!! Απαράδεχτη!!

ΚΤΚ μου κι εγώ κερνάω καφέ και κεικ σε οποιον αναλάβει το δικό μου σίδερο!!!

Χρύσα μου κι εγώ έχει δύο μέρες που όλο φταρνίζομαι και τρέχει η μυτούλα μου..¨Ασε που δεν μπορώ να αναπνεύσω καλά! Περαστικά μας!!

Γύφιντζουράκι φύσααααααα!! Στα κορίτσια δηλαδή..εμένα από Οκτώβρη!! :silly: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Νίνα μου εδώ είμαι!!! Μου αρέσει που πάντα με ψάχνεις! Είχα ιδιαίτερο και τώρα τρώω τη σαλατίτσα μου...τι να κάνουμε είμαστε σε δίαιτα!! Και το έχω πάρει πολύ σοβαρά το θέμα!!!

DIOSA μου πολύ ζήλεψα!!! Σαν την Πιπίτσα κι εγώ ένα μπάνιο όλο κι όλο!!! Απαράδεχτη!!

ΚΤΚ μου κι εγώ κερνάω καφέ και κεικ σε οποιον αναλάβει το δικό μου σίδερο!!!

Χρύσα μου κι εγώ έχει δύο μέρες που όλο φταρνίζομαι και τρέχει η μυτούλα μου..¨Ασε που δεν μπορώ να αναπνεύσω καλά! Περαστικά μας!!

Γύφιντζουράκι φύσααααααα!! Στα κορίτσια δηλαδή..εμένα από Οκτώβρη!! :silly: :laugh:

ααααα μαρακι ..εγο πανδα ροταο που ισε....δεν ιμε σαν την αλι να ξεχασο!!!!!!!!!!! :angry::angry:

αααα αν πλιρονισ ισιτιριο αεροπορικο ερχουμε!!!! στο δρομο ιμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Νίνα μου εδώ είμαι!!! Μου αρέσει που πάντα με ψάχνεις! Είχα ιδιαίτερο και τώρα τρώω τη σαλατίτσα μου...τι να κάνουμε είμαστε σε δίαιτα!! Και το έχω πάρει πολύ σοβαρά το θέμα!!!

DIOSA μου πολύ ζήλεψα!!! Σαν την Πιπίτσα κι εγώ ένα μπάνιο όλο κι όλο!!! Απαράδεχτη!!

ΚΤΚ μου κι εγώ κερνάω καφέ και κεικ σε οποιον αναλάβει το δικό μου σίδερο!!!

Χρύσα μου κι εγώ έχει δύο μέρες που όλο φταρνίζομαι και τρέχει η μυτούλα μου..¨Ασε που δεν μπορώ να αναπνεύσω καλά! Περαστικά μας!!

Γύφιντζουράκι φύσααααααα!! Στα κορίτσια δηλαδή..εμένα από Οκτώβρη!! :silly: :laugh:

καλα εγω κερναω και παγωτο!χειροποιητο παρακαλω!

νινα μου δεν μενω και πολυ μακρια!θεσσαλονικη ειμαι!μιση τσιγαρια δρομος!!!!!!

κι επειδη βλεπω πως σπρωχνεστε για το σιδερωμα,δεν πειραζει!θα τα κανω μονη μου μπας και χασω και καμια θερμιδα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάλι για σίδερο λέτε καλέ???

Δύο πλυντηρια έχω να βάλω το απόγευμα! Μετά δεν ξέρω τί θα γίνει με το σίδερο!!Δεν το μπορώ καθόλου!! :angry:

Μαράκι μου περαστικά μας!Όσο πάει και χειροτερεύει η κατάστασή μου!Ήρθε πριν ένας συνάδελφος να μου φέρει κάτι και μου λέει "κλαίς?? Έγινε κάτι??" Τρόμαξε ο άνθρωπος! Τα μάτια μου τρέχουν συνέχεια!

Καλά Νίνα με το κατούρημα του Δία ακόμα γελάω!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

ΚΤΚ είναι διπλός ο πειρασμός τώρα...και Θεσσαλονίκη και παγωτό!!!!
σε περιμενω λοιπον!α!!!!και ξεχασα να αναφερω οτι εχω κι αιρκοντισιον!!!!!μην σε απασχολει η ζεστη!τωρα τι λες?θα σου δωσω και παγωτο πακετο!!!!!!!!θα...θα...θα...θα...!!!!!!!!!ουτε πολιτικος να ημουν!!!!!θα ερθεις τελικα?σε επεισα?
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Τι κάνετε ζουζούνια? Εγώ έπηξα στις δουλειές από το πρωί κ τώρα ήρθε η ιερή ώρα του mammy... Ζέστηηηηηηηη :x

Pipitsa κ Κάλι καλή συνέχεια στο σιδέρωμα! Αν κ γενικά δεν έχω πρόβλημα με το σίδερο, ωστόσο τώρα το καλοκαίρι είναι εφιάλτης...

Χρύσα η φωτό σας είναι υπέροχη!

Μαράκι μην ανησυχείς για τον διορισμό. Θα πέρουν κι άλλα άτομα, πάντα παίρνουν! Να είσαι σίγουρη!

Diosa... θέλω κ εγώ βουτίτσα στη θαλασσίτσα... Θα ανταποδώσω την άλλη εβδομάδα...

Εγώ έχω κάτι σαν περίοδο. Σταγόνες από καφέ υγρά... (ευτυχώς ο Γιώργος είναι στη θάλασσα τώρα... :blush: ). Πάντα είχα ποτάμια... Ό,τι του φανεί του λωλοστεφανή, αυτό έχω να πω μόνο... :angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλι...ετιμαζουμε και ερχουμε εγο....μεχρι θα ερτι η μαρακι απο κιπρο.....εγο τελιονο και τι παγοτο και το καφε και κεκακι πεζι?...ααα και το σιδερο...

και παο και μια βολτα απο την κακουργα την χρισα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim έγραψε:

Καλησπέρα!

Τι κάνετε ζουζούνια? Εγώ έπηξα στις δουλειές από το πρωί κ τώρα ήρθε η ιερή ώρα του mammy... Ζέστηηηηηηηη :x

Pipitsa κ Κάλι καλή συνέχεια στο σιδέρωμα! Αν κ γενικά δεν έχω πρόβλημα με το σίδερο, ωστόσο τώρα το καλοκαίρι είναι εφιάλτης...

Χρύσα η φωτό σας είναι υπέροχη!

Μαράκι μην ανησυχείς για τον διορισμό. Θα πέρουν κι άλλα άτομα, πάντα παίρνουν! Να είσαι σίγουρη!

Diosa... θέλω κ εγώ βουτίτσα στη θαλασσίτσα... Θα ανταποδώσω την άλλη εβδομάδα...

Εγώ έχω κάτι σαν περίοδο. Σταγόνες από καφέ υγρά... (ευτυχώς ο Γιώργος είναι στη θάλασσα τώρα... :blush: ). Πάντα είχα ποτάμια... Ό,τι του φανεί του λωλοστεφανή, αυτό έχω να πω μόνο... :angry::angry::angry:

Καλησπέρα κορίτσι!

Τις έκανες τις δουλίτσες σου ε?? Ωχ τί με περιμενει το απόγευμα :(

Το τεστ στις πόσες μέρες καθυστερησης το έκανες?

(δεν θυμαμαι αν το είπες..)Εδώ "ξέχασα" την Νίνα :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

καλι...ετιμαζουμε και ερχουμε εγο....μεχρι θα ερτι η μαρακι απο κιπρο.....εγο τελιονο και τι παγοτο και το καφε και κεκακι πεζι?...ααα και το σιδερο...

και παο και μια βολτα απο την κακουργα την χρισα!!!

Έλα έλα,θα έχω κ εγώ σίδερο!! Θα σου πάρω και παγωτό και Μπισκοτάκια και κεικ και ότι άλλο θέλεις.. :woohoo: θα πιούμε κ εναν καφέ!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια περα απο την πλακα σας αφηνω προς το παρον να παω να σιδερωσω και να κανω και λιγο διαδρομο τωρα που ειμαι μονη γιατι τελικα κι εγω κοντευω να τον κανω κρεμαστρα!να περπατησω λιγο μπας και τον κανω αποσβεση ποτε!!!αν δεν λιωσω θα ξαναεπανελθω το απογευματακι!!!!!!!!να με περιμενετεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δήμητρα μου ευχαριστώ πολύ και εγώ αυτό ελπίζω ότι θα έχει κι άλλους διορισμούς...Περίμενες περίοδο δηλαδή και έχεις καφε υγρα????

Χρύσα μου είσαι πολύ χειρότερα απο μένα..Εγω σήμερα είμαι ήδη καλύτερα..περαστικά κορίτσι μου..μέχρι την Παρασκευή θα είσαι μια χαρά! πΙες καμια βιταμινούλα!

ΚΤΚ δεν κάνεις το κέικ, το παγωτό να φέρουμε όλες τα ρούχα μας και να σιδερώνουμε εναλαξ?? Ε?? ΘΑ περάσει κι η ώρα ευχάριστα!!

ΚΤΚ έχεις καθυστέρηση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. έγραψε:

χρυσα κι εσυ θεσσαλονικια???????

αχ δεν μπορω να ξεκολλησω απο το μαμμυ!!!!!!!!!

καλι...καλα να παθισ αφου μπικεσ εδο σε μασ!!! :laugh: :laugh:

εμισ εδο και μερεσ εχουμε παραθισι θα σπιτια μασ και καθομαστε εδο...στο μαμμυ :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι εγω ειμαι μεσα για το σιδερο!!!!!!!!!για ποτε θα περασει η ωρα χαμπαρι δεν θα παρουμε!απλα δεν ξερω αν θα σιδερωσουμε τιποτα ή απλα και μονο θα μιλαμε!!!!!!!!ελατε εσεις και θα δειξει!!!!!!

ευτυχως ή δυστυχως εχω καθυστερηση και μεγαλη μαλιστα!αλλα για να μην βιαστητε να ρωτησετε γιατι δεν κανω τεστ ή χοριακη να σας πω οτι δεν ειναι η πρωτη φορα που εχω τετοια καθυστερηση!την αλλη βδομαδα κλεινω 1 μηνα αναμονης!τοτε θα κανω και το τεστ μιας και ειναι ο μεγαλυτερος κυκλος που ειχα μεχρι τωρα!!!!!!!μακαρι αυτη την φορα να πετυχει!!!!!!!!βασιζομαι πολυ στη βοηθεια της αγιας ειρηνης!!!!!ξερω οτι καποια στιγμη θα μου το κανει το θαυματακι της!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

nikulina έγραψε:

Έλα έλα,θα έχω κ εγώ σίδερο!! Θα σου πάρω και παγωτό και Μπισκοτάκια και κεικ και ότι άλλο θέλεις.. :woohoo: θα πιούμε κ εναν καφέ!! ;)[/quote:inuaw7a6]

αααα ναι τορα με θεσ?????????? :angry::angry: για δουλεσ μονο!!! ε οχι κιρα μου δεν ερχουμε!!!! :angry::angry::angry:

χαζα χαζα θα μπισκοτακια θα τελιοσα εχτεσ :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

K.T.K. έγραψε:

[/quote:3dqulluu]καλα εγω το κολλημα με το μαμμυ το εχω φαει εδω και 2 χρονια,ισως και παραπανω,αλλα τωρα παραπηγε το...καλο!!!!!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. έγραψε:

μαρακι εγω ειμαι μεσα για το σιδερο!!!!!!!!!για ποτε θα περασει η ωρα χαμπαρι δεν θα παρουμε!απλα δεν ξερω αν θα σιδερωσουμε τιποτα ή απλα και μονο θα μιλαμε!!!!!!!!ελατε εσεις και θα δειξει!!!!!!

ευτυχως ή δυστυχως εχω καθυστερηση και μεγαλη μαλιστα!αλλα για να μην βιαστητε να ρωτησετε γιατι δεν κανω τεστ ή χοριακη να σας πω οτι δεν ειναι η πρωτη φορα που εχω τετοια καθυστερηση!την αλλη βδομαδα κλεινω 1 μηνα αναμονης!τοτε θα κανω και το τεστ μιας και ειναι ο μεγαλυτερος κυκλος που ειχα μεχρι τωρα!!!!!!!μακαρι αυτη την φορα να πετυχει!!!!!!!!βασιζομαι πολυ στη βοηθεια της αγιας ειρηνης!!!!!ξερω οτι καποια στιγμη θα μου το κανει το θαυματακι της!!!!!!

1 μήνα??? :S

μακάρι να μας πεις ευχάριστα Κάλλι μου! Η αγία Ειρήνη όλες θα μας βοηθήσει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Μαράκι περίοδο περίμενα το Σάββατο. Χρύσα το τεστ το έκανα τη Δευτέρα... Καραμπινάτο αρνητικό! Από χθες έχω σταγόνες... Σίγουρα φταίει το άγχος κ η στεναχώρια... Μάλλωσα με τη μαμά μου πριν λίγες μέρες κ απόψε θα τα ακούσει κ η πεθερά μου. Τεσπα, αυτό είναι άλλη ιστορία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ξερουμε ιμαστε καλεσ "φιρμεσ"εδο για αφτο κολισεσ...χαχα

αντε να ακουσουμε και στο ν03 καλο νεο...να παι καμια στο κατο λιστα...και στο νο 3....γιατη βλεπο να παμε γριγορα στο νο 4..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. έγραψε:

χρυσα κι εσυ θεσσαλονικια???????

αχ δεν μπορω να ξεκολλησω απο το μαμμυ!!!!!!!!!

Ναι Κάλλι μου Θεσσαλονικιά κ εγώ..

Είδες τι παρεούλα έχουμε!!??

Εδώ εγώ σε λίγο θα καταργήσω το μαγείρεμα :woohoo: :silly: :woohoo: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...