Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 3


Recommended Posts

maraki24 έγραψε:

1006_7143_ball_chain_cake_topper_thumb1.jpg

Καλά αυτή ειναι τέλεια!!

Οι φίλοι μας μας πειράζανε πριν παντρευτούμε ότι θα μας βάλουν τέτοιες μπάλες στην εκκλησία σαν αυτές των φυλακισμένων!!! Μακάρι να την ειχα βρεί την συγκεκριμένη τότε θα ρίχναμε πολύ γέλιο!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 925
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

nikulina έγραψε:

κοριτσια καλιμεραααααα..

τη κανετε σιμερα...εγο μια χαρα ιμουν μεχρι μπικα εδω...

καπια καταφερε να με νεβριαζι....αλα που θα παι.....θαν τα θελι να το κανουμε ομαδικο??? :blink::blink::blink: θα την γιρισο την πλατι... :laugh: :laugh: :laugh:

σιμπεθεραααα μουυυυυ...μονο εσι με σκεφτεσε....ααα και μαρακι και πιπιτσα.. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ακομα στην θαλασα ισε?

μαρακι ..τη κανισ??...δεν θιμοσα...αλα να ...τοσι μικρι ιμε πια????.. :dry::dry:

ανδρια...μια κουκλα...και ιστε και τεριαστο ζεβγαρακι.... :laugh: :laugh:

γιωργο..δαξι το ιδα το μινιμα... :):)

πιπιτσα και θα σιδεροσο σε λιγο....αλιμονο μασ... :ohmy::ohmy:

πιν ξεχασα...αααα???? ...πιον η πια????/....αχ δεν θιμαμε δεν θιμασε...δεν ξερο....καπιοσ λιπι αλα πιοσ???? :angry::angry:

αφτα παιδια!!!!

Τζααααααααααααααααααααα!!!!

Να'μαι κ εγώ καλέ!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. έγραψε:

K.T.K. έγραψε:

οι φωτο σας υπεροχες!!!!κουκλια ζωγραφιστα ολοι σε αυτην την παρεα!!![/quote:1u3yxqk3]

Καλημέρα Κ.Τ.Κ... Καλή χαλάρωση λοιπόν και καλό σερφάρισμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα....εγω μολις εβαλα να σιδερωσω κ ο γιος μου, μου βουτηξε το σιδερο...εχει κατσει κατω κ κανει οτι σιδερωνει...νοικοκυρης χαρα σε αυτην που θα τον παρει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη_ραφαέλ έγραψε:

καλημερα....εγω μολις εβαλα να σιδερωσω κ ο γιος μου, μου βουτηξε το σιδερο...εχει κατσει κατω κ κανει οτι σιδερωνει...νοικοκυρης χαρα σε αυτην που θα τον παρει...

Μπράβο του!! Χρυσάνθη μου είσαι πολύ τυχερή!! Θα σε βοηθάει ο γιος σου!!΄

(μέχρι να μεγαλώσει ακόμα λίγο :woohoo: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Χρυσάνθη μου!!!!!!!!!!!

Χαρά στη νύφη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλιμερα και σε σασ κοριτσια..

κ.τ.κ τη κανισ ?ολα καλα?

χρισανθι...μπροβο το γιο...καλο παιδακι...μεχρι θα μεγαλισι λιγο..και μετα θα τα κανισ εσι ολα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την ξαναβάζω για να μην την ψάχνω συνέχεια!!

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

1.DIOSA

2.maraki24

3.TESH

4.nikulina

5.Χρυσα82

6.andria

7.Maimoudaki

8.Anemosss78

9.christinne

10.persia

11.stedim

12.rinio23

13.σαγαπω

14.PIPITSAZOUZOUNA

15.anastasia32

16.rose25

17.mina2

18.ζουμπι

19.nefeloula

20.maria12

21.Χρυσάνθη

22.Μωρουλινη

23.ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ

24.dafni08

25.vasso78

26.Κ.Τ.Κ

27.giotatzo

Ψηλά το κεφάλι κούκλες-κούκλοι!!!!

Όλοι θα γίνουμε γονείς!!!!

Η ΑΡΧΗ ΕΓΙΝΕ!!!

ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!!!

1.Lollipop

2.gioulaki

3.523 georgia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουου....απο βοηθεια αλλο τιποτε...ασε που εριξε ενα σωρο ρουχα κατω....κ πρεπει να τα ξαναπλυνω....

οχι πλακα πλακα δεν εχω ζαβολογκρινιαρικο αγορακι....η μαμα μου, μου λεει τι παιδι εχεις συνεχεια...ειναι αψογος σε ολα...δεν κανει ζημιες δεν γκρινιαζει καθολου μονο αμα ειναι κουρασμενος πολυ...να φανταστειτε εκλαψε 11 μηνων πρωτη φορα (εμαθα οτι ειμαι εγκυος κ επειδη αρχισα utrogestan του εκοψα το θηλασμο)...οταν ξυπνουσε 6 το πρωι να τον θηλασω δεν εκλαιγε παρα μονο εκανε εναν περιεργο θορυβο με τα χειλακια του σαν να εδινε φιλακια...κ φυσικα εγω πεταγομουν αμεσως.....επισης που να κλαψει αφου ολη μερα τον ειχα αγκαλια μου κ τον χαιδευα...αχ αμα αρχισω να μιλαω για το αγορακι μου δεν σταματαω.....ειναι η ζωη μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

καλιμερα και σε σασ κοριτσια..

κ.τ.κ τη κανισ ?ολα καλα?

χρισανθι...μπροβο το γιο...καλο παιδακι...μεχρι θα μεγαλισι λιγο..και μετα θα τα κανισ εσι ολα....

καλα ειμαι νινα μου αν και πολυ αγχωμρνη κι αυτον τον μηνα με το θεμα τις περιοδου και της πιθανης εγκυμοσυνης αλλα το παλευω οσο μπορω!!!!!!σκεφτομαι τις διακοπες μας και φτιαχνομαι!!!!!!

εσυ εισαι καλα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκιαα!!! Και αγοράκι!!! Ξύπνησα και εγώ επιτέλους... έκανα καφεδάκι και ήρθα!!! Παιδιά τι ζέστη είναι αυτή??

Γιώργο μου σε ευχαριστώ πολύ για τα τόσο όμορφα λόγια σου... όλοι θα γίνουμε υπέροχοι γονείς!!! ;) καλό μπανάκι και κάνε καμιά βουτιά και για εμάς...

Χρύσα μου καλώς σας βρήκα!! Καλά τέλεια και η δικιά σας φωτό δεν το συζητώ!! Μια κούκλα νύφη!!! ο γαμπρός δεν φαίνεται καλά αλλά φαντάζομαι πως σε μία τέτοια νύφη μόνο ένας κούκλος γαμπρός θα ταίριαζε!! ;)

Πιπίτσα μου σε ευχαριστώ κοπέλα μου... το ανιψάκι μου είναι όντως κούκλος!!που να τον έβλεπες και πιο μικρό που είχε μαλλί μακρύ και με μπούκλες!! χαχα (Είναι λίγο τρελλή η ξαδέρφη μου!! Το έχουμε στο σοι) :P:P καλή υπομονή με το σίδερο κούκλα μου... είναι πίκρα, και εγώ ήταν να κάνω σήμερα αλλά έπιασα και τα έκανα όλα χθες και ηρέμησα...

andria μου πολύ ωραία η φωτό σας!!! με concept!! και οι δυο σας είστε κούκλοι!! τελικά πολύ ομορφιά έχει πέσει εδώ μέσα μου φαίνεται... :woohoo: :woohoo:

Μαράκι μου τις δικές σου φωτό θα τις δούμε απο Οκτώβριο...ανυπομονώ!! Εϊμαι 100% σίγουρη ότι θα είσαι μια ΘΕΑ!! :kiss::kiss: όσο για την συμπεθέρα ναι με ξενυχτάει λίγο αλλά δεν φταίει μόνο αυτή.... άμα θες έχει θέση και για σένα...χαχα έλα να γίνουμε πολλές!! :P:P:P

Νίναααα μουυ!! μη θυμώνειςς βρέεε!! ξεχνιέσαι εσύυ? :P:P:P Είσαι αξέχαστη!!! :silly: :silly: :silly: Καλή ευκολία και σεσένα με το σίδδερο σήμερα!!

ΚΤΚ καλημέρα και σεσένα κοριτσάκι... να περάσεις μια χαλαρήηη μέρα σερφάροντας!!

Καλά οι φιγούρες για τις τούρτες θεικές!!! όλες μια και μία!!

Εγώ θέλω επιτέλους να πάω για μπανάκι σήμερα αλλά βαριέμαι και πρέπει να κάνω και αποτρίχωση και επίσης βαριέμαι... ουφ!! πολύ βαρεμάρα!! χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοσ την σιμπεθερα μου....που την ξενιχτισα εχτεσ το βραδακι....και οχι μονο αφτηνα...και αλεσ δεν τησ αφισα εγο να κιμουντε....αλα πιεσ? πιεσ?

που ισε υελιζ...δεν πιγεσ θαλασα ακομα?αφου σου ιπα να μιν θο ανιγισ το ριμαδι...σου ιπα!!!!!

τορα καλα να παθισ..κατσι εδο τορα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα συμπεθέρα.... το να πάω στη θάλασσα είναι το πιο εύκολο... το θέμα είναι ότι πρέπει να κάνω αποτρίχωση πρίν πάω και βαριέμαι... θα κάτσω εδώ προς το παρόν... και θα δώ τι θα κάνω μετά... αφού εδώ περνάω καλύτερα... :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Καλημέρα κοριτσάκιαα!!! Και αγοράκι!!! Ξύπνησα και εγώ επιτέλους... έκανα καφεδάκι και ήρθα!!! Παιδιά τι ζέστη είναι αυτή??

Καλημέρα Diosa μου!!! :kiss:

Πρέπει να έχει πολύ ζέστη,όλοι αυτό λένε!!

Εγώ μια ζεσταίνομαι, μια κρυώνω!! Την άρπαξα για τα καλά! Η φωνή έχει κλείσει τελείως και η μυτούλα τρέχει συνέχεια :(:(

Ελπίζω μέχρι την Παρασκευή να είμαι καλά :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Καλημέρα κοριτσάκιαα!!! Και αγοράκι!!! Ξύπνησα και εγώ επιτέλους... έκανα καφεδάκι και ήρθα!!! Παιδιά τι ζέστη είναι αυτή??

Γιώργο μου σε ευχαριστώ πολύ για τα τόσο όμορφα λόγια σου... όλοι θα γίνουμε υπέροχοι γονείς!!! ;) καλό μπανάκι και κάνε καμιά βουτιά και για εμάς...

Χρύσα μου καλώς σας βρήκα!! Καλά τέλεια και η δικιά σας φωτό δεν το συζητώ!! Μια κούκλα νύφη!!! ο γαμπρός δεν φαίνεται καλά αλλά φαντάζομαι πως σε μία τέτοια νύφη μόνο ένας κούκλος γαμπρός θα ταίριαζε!! ;)

Πιπίτσα μου σε ευχαριστώ κοπέλα μου... το ανιψάκι μου είναι όντως κούκλος!!που να τον έβλεπες και πιο μικρό που είχε μαλλί μακρύ και με μπούκλες!! χαχα (Είναι λίγο τρελλή η ξαδέρφη μου!! Το έχουμε στο σοι) :P:P καλή υπομονή με το σίδερο κούκλα μου... είναι πίκρα, και εγώ ήταν να κάνω σήμερα αλλά έπιασα και τα έκανα όλα χθες και ηρέμησα...

andria μου πολύ ωραία η φωτό σας!!! με concept!! και οι δυο σας είστε κούκλοι!! τελικά πολύ ομορφιά έχει πέσει εδώ μέσα μου φαίνεται... :woohoo: :woohoo:

Μαράκι μου τις δικές σου φωτό θα τις δούμε απο Οκτώβριο...ανυπομονώ!! Εϊμαι 100% σίγουρη ότι θα είσαι μια ΘΕΑ!! :kiss::kiss: όσο για την συμπεθέρα ναι με ξενυχτάει λίγο αλλά δεν φταίει μόνο αυτή.... άμα θες έχει θέση και για σένα...χαχα έλα να γίνουμε πολλές!! :P:P:P

Νίναααα μουυ!! μη θυμώνειςς βρέεε!! ξεχνιέσαι εσύυ? :P:P:P Είσαι αξέχαστη!!! :silly: :silly: :silly: Καλή ευκολία και σεσένα με το σίδδερο σήμερα!!

ΚΤΚ καλημέρα και σεσένα κοριτσάκι... να περάσεις μια χαλαρήηη μέρα σερφάροντας!!

Καλά οι φιγούρες για τις τούρτες θεικές!!! όλες μια και μία!!

Εγώ θέλω επιτέλους να πάω για μπανάκι σήμερα αλλά βαριέμαι και πρέπει να κάνω και αποτρίχωση και επίσης βαριέμαι... ουφ!! πολύ βαρεμάρα!! χαχαχα

Euxaristw poli agapoula :)..

K egw 8elw na paw gia mpanaki alla eimai doulitsa..Deutera paw me adeia k kaikame mesa sto grafeio :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

χρισα η φονισου χαλασε εχτεσ...απο.."εμενα με ακου κανισ???"μια ορα αφτα ελεγεσ......!!!!!!!!!!!!!!!!τιποτα αλο...

:woohoo: :silly: :woohoo: :silly: :woohoo: :silly: :woohoo: :silly: :woohoo: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Καλημέρα κορίτσι!!!!!

Πού είσαι εσύ?? Δεν είπαμε θα περνας κ απο εδώ να μας φυσας λίγο γκαστρόσκονη???? :woohoo:

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου περαστικά... μάλλον κρύωσες που μπαινοέβγαινες στο δωμάτιο με το κλιματιστικό... πάρε κανένα depon... πιστεύω μέχρι την Παρασκευή θα είσαι περδίκι!!

andria μου υπομονή μέχρι τη Δευτέρα λοιπόν που θα πάρεις άδεια.. :kiss::kiss:

Ας βάλω μια φωτό απο την παραλία μας να σας δροσίσω λιγάκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Χρύσα μου περαστικά... μάλλον κρύωσες που μπαινοέβγαινες στο δωμάτιο με το κλιματιστικό... πάρε κανένα depon... πιστεύω μέχρι την Παρασκευή θα είσαι περδίκι!!

andria μου υπομονή μέχρι τη Δευτέρα λοιπόν που θα πάρεις άδεια.. :kiss::kiss:

Ας βάλω μια φωτό απο την παραλία μας να σας δροσίσω λιγάκι... Photo_227.jpg

Αχ τί ωραία που είναι!!΄Τελευταία φορά ήρθα το 2002 προς τα εκεί!

(Είμαι έτσι απο την Κυριακή!Απλά τώρα χειροτέρεψε!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

nikulina έγραψε:

:woohoo: :silly: :woohoo: :silly: :woohoo: :silly: :woohoo: :silly: :woohoo: :silly:[/quote:131bie75]

Συμφωνώωωω!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :silly: :silly: :silly:

Καλημέρα Lollipop!!!!!!!!! κανε φουυυυυ κανε φουυυυυυ!!!! :P:P:P

Δείτε και αυτήν για λίγη δροσιά ακόμα!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς το γκαστρουλάκι Lollipopaki!!!!!!!!!!!!

Πώς πάει κοπέλα μου????????

Όλα καλά μικρή μου?????????????

Για φύσα……………….

Φύσα να δροσιστούμε κορίτσι……………..

DIOSA μου…………………

Τι τέλεια παραλία!!!!!!!!!!!!!!!!

Θέλω κι εγώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...