Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 3


Recommended Posts

κοριτσακια συγνωμη που δεν απανταω σε καμια ονομαστικα...γιατι εχω κ τον ταλιμπαν εδω....

οχι δεν κουραζω το μυαλο μου καθολου...αντιθετα βρισκω πραγματα κ λυσεις...σε πολλα γιατι μου...

περισυ εκατσα απραγη κ ακουσα τους τρελους γιατρους που σπουδασαν σε βοιδοσχολη κ πηρα τον μπουλο παλι....τωρα θα γινει οπως το θελω εγω κ μετα απο πολυ ψαξιμο κ σιγουρες απαντησεις....οχι απαντησεις του τυπου ''τυχαιο, δεν θα σου ξανατυχει''...γιατι τους διεψευσα ολους τελικα δεν ηταν τυχαιο ξαναετυχε...

μπορει εσεις να λετε τι λεει αυτη η τρελη...αλλα πιστεψτε με δευτερη φορα δεν αντεχετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 925
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν πιστεύω ότι είσαι τρελλή...και καταλαβαίνω απόλυτα ότι θες να είσαι σίγουρη ότι δεν θα πάει κάτι στραβά την επόμενη φορά!! εδώ εγώ το έπαθα μία φορά και φοβάμαι μην πάει κάτι στραβά και την επόμενη φορά.. πόσο μάλλον εσύ που το πέρασες και 2 φορές... Εύχομαι να βρείς τη λύση κούκλα μου και την επόμενη φορά να κρατήσεις ένα υγιέστατο μωράκι στην αγκαλιά σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα διαβασα το ποστ απλα δεν καταλαβα τι δεν ηταν τυχαιο τελικα

/εγω εχω ενα κοριτσακι κ ειχα μετα 3 παλλινδρομες οχι τυχαιο οπως ελεγαν εκανα του κοσμου τις εξετασεις κ δεν βρεθηκε καποιος συγκεκριμενος λογος.τωρα ειμαι παλι εγκυος κ με παει ζαρτ κλαιω γιατι φοβαμαι.ελπιζω να πανε ολα καλα.δεν μπορω να κανω κατι αλλο απο αυτα που εινα να κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστα βρε diosa...προσπαθω συνεχεια λεω θα το κανω ετσι, μετα αλλαζω γνωμη....εδω εχω διαβασει τοσα κ τελικα μετα απο τοσο διαβασμα καταλαβα τι ειναι ο μωσαικισμος...γιατι φυσικα αν δεν σου τυχει δεν ξερεις τι ειναι....αφου οταν το ελεγα ολοι καναν τους γιατρους κ μου λεγαν απιστευτα πραγματα...τωρα τα σκεφτομαι κ γελαω...με αλλα λογια ειναι σπανιο αλλα μπορουν να ζησουν μωρα με μωσαικισμο κ να μην το παρεις κ ποτε χαμπαρι...αλλα σε τι ποσοστο...κ φυσικα η ψυχουλα μου το ειχε σε μαγλυτερο....οπως επισης εμαθα οτι ειναι μεταλλαξη εκεινη την στιγμη...με αλλα λογια μπορει να συμβει σε ολους κ οχι μονο σε μενα...απλα εγω εχω περισσοτερες πιθανοτητες με την γκαντεμια μου....

το διαβασμα βοηθαει πολυ γιατι μαθαινεις πολλα κ οταν τελικα θα παω στον γεννετιστη θα ξερω πως να του μιλησω κ θα καταλαβαινω τι μου λεει...εδω μιλησα με μια φιλη μου χτες που ειναι γνωστης του αντικειμενου κ δεν ηξερε τοσα πραγματα που ηξερα εγω...

στο πανεπιστημιο φετος θα μαρω την βιολογια κ θα την περασω με 10...σιγουρα πραγματα...

κοριτσια ΦΟΒΑΜΑΙ πολυ...ουτε εγω δεν μπορω να το καταλαβω..

εχω μια λυση προεμφυτευτικη κ μια τροφοβλαστη...κ πρεπει να αποφασισω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tesh έγραψε:

κοριτσιααααααααααα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:εκπληξηηηηηηηηηηηηη

μπαινω στην κατω λισταααααααααα...καποια να με ροζισει πλιζζζζζζζ

tesh..... :woohoo: :woohoo: :woohoo: αλιθια????????? :woohoo: :woohoo:

μπραβο κοπελα μου....μπραβο...αχ πολι πολι χερουμε...και σιμερα ελεγα στα κοριτσια ποσ στησ φιλεσ απο το εξοσοματικεσ εχουν μια κενουρια εγκιμοσινι...και ελεγα σιγα σιγα να αρχιζουν και εδο...και να ενφανιστικεσσσσσσ... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

λιπο κοπελα μου γλικα...να εχισ μια τελιομενι εγκιμοσινι,με ενα υγιερστατο παιδακι....

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: αντε σιγα σιγα να παρουμε σιρα κοριτσια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε σιμπετερααααα κανι τησ αλαγεσ....

tehs θελο λεπτομεριεσ.....οχι την πρατσι...αλα απο ποτε εχισ κατισθερισι..και δεν ξερο και εγο τη αλο....ιμε πολι πολι χαρουμενιιιιιιι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να στε καλα ολες κοριτσια γρηγορα και σε σας!!!

λοιπον νινα χωρις ναχω καθυστερηση εκανα τεστ κ βγηκε θετικο,πηγα μια φορα γιατρό αλλα δεν ειδαμε κατι,πηγα και σημερα κ τα ειδα όλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασ την κανο εγο...

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

1.DIOSA

2.maraki24

3.nikulina

4.Χρυσα82

5.andria

6.Maimoudaki

7.Anemosss78

8.christinne

9.persia

10.stedim

11.rinio23

12.σαγαπω

13.PIPITSAZOUZOUNA

14.anastasia32

15.rose25

16.mina2

17.ζουμπι

18.nefeloula

19.maria12

20.Χρυσάνθη

21.Μωρουλινη

22.ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ

23.dafni08

24.vasso78

25.Κ.Τ.Κ

26.giotatzo

Ψηλά το κεφάλι κούκλες-κούκλοι!!!!

Όλοι θα γίνουμε γονείς!!!!

Η ΑΡΧΗ ΕΓΙΝΕ!!!

ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!!!

1.Lollipop

2.gioulaki

3.523 georgia

4.tehs

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tesh έγραψε:

να στε καλα ολες κοριτσια γρηγορα και σε σας!!!

λοιπον νινα χωρις ναχω καθυστερηση εκανα τεστ κ βγηκε θετικο,πηγα μια φορα γιατρό αλλα δεν ειδαμε κατι,πηγα και σημερα κ τα ειδα όλα!!!

διλαδι??? ποσεσ εβδομαδεσ ισε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tesh έγραψε:

7εβδομαδες κ μια ημερα...παω να ψαξω τικεεεεεεεεερρρρ

μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοο..ακουσεσ κια καρδουλα...εχισ μεγαλο σπορακι πια... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

να σου πανε ολα καλα..επιδι το αξιζισ.... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!

Tesh μου ανατρίχιασα ολόκληρη!!! Μπράβο κοπέλα μου...Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι και ένα υγιέστατο μωράκι!! Ακουσες καρδούλα?? Γι'αυτό εξαφανίστηκες τόσες μέρες???

Μεγάλη χαρά μας έδωσες..υπέροχα νέα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AAAAAX θα τρελλαθώωωωωωω!!!!! Τέση μου κλαίω απο την χαρά μου πίστεψέ με!!!! Είμαι πολύ χαρούμενη για σένα!!!! Δεν ήμουν πάνω στον υπολογιστή για κάποια λεπτά και μόλις ήρθα και είδα τι έγραψες!!!!!! και δεν άνοιγε το παράθυρο να σου απαντήσω!!! Έσκασα!!!!!!χαχαχα

Συμφωνώ με τη συμπεθέρα μου θέλουμε λεπτομέρειες!!! Εύχομαι να έχεις μια ΤΕΛΕΙΑ εγκυμοσύνη!!! και να κρατήσεις ένα υγιέστατο μωράκι στην αγκαλιά σου κορίτσι μου!!! τώρα θα σε βάζω να μας κάνεις φουυυυυυυυ συνέχεια!!!! χαχαχα

Συμπεθέρα πάλι καλά που άλλαξες εσύ την λίστα!!! γιατί αν περιμένατε απο μένα.... ακόμα θα περιμένατε!!! :silly: :silly: :silly: :silly:

Άλλαξα και την υπογραφή μου!!! χααχα τι καλάαα!!!

τώρα είδα ότι είσαι 7 εβδομάδων!!!! Σου είπε και ΠΗΤ??? αχ ναι ναι βάλε τικεράκι να το καμαρώσουμε!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το εβαλε καλεεεεε...το τικεράκι.....!!!!!!!!

πο ισε τοσι οραααααα???????ολο μπενισ και βγενισ??αμαν αφτην ιη σινδεσι δικια σου....χαχαχαχα....

μαρακι μου τη κανισ? δεν μιλισαμε σιμερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη_ραφαέλ έγραψε:

αστα βρε diosa...προσπαθω συνεχεια λεω θα το κανω ετσι, μετα αλλαζω γνωμη....εδω εχω διαβασει τοσα κ τελικα μετα απο τοσο διαβασμα καταλαβα τι ειναι ο μωσαικισμος...γιατι φυσικα αν δεν σου τυχει δεν ξερεις τι ειναι....αφου οταν το ελεγα ολοι καναν τους γιατρους κ μου λεγαν απιστευτα πραγματα...τωρα τα σκεφτομαι κ γελαω...με αλλα λογια ειναι σπανιο αλλα μπορουν να ζησουν μωρα με μωσαικισμο κ να μην το παρεις κ ποτε χαμπαρι...αλλα σε τι ποσοστο...κ φυσικα η ψυχουλα μου το ειχε σε μαγλυτερο....οπως επισης εμαθα οτι ειναι μεταλλαξη εκεινη την στιγμη...με αλλα λογια μπορει να συμβει σε ολους κ οχι μονο σε μενα...απλα εγω εχω περισσοτερες πιθανοτητες με την γκαντεμια μου....

το διαβασμα βοηθαει πολυ γιατι μαθαινεις πολλα κ οταν τελικα θα παω στον γεννετιστη θα ξερω πως να του μιλησω κ θα καταλαβαινω τι μου λεει...εδω μιλησα με μια φιλη μου χτες που ειναι γνωστης του αντικειμενου κ δεν ηξερε τοσα πραγματα που ηξερα εγω...

στο πανεπιστημιο φετος θα μαρω την βιολογια κ θα την περασω με 10...σιγουρα πραγματα...

κοριτσια ΦΟΒΑΜΑΙ πολυ...ουτε εγω δεν μπορω να το καταλαβω..

εχω μια λυση προεμφυτευτικη κ μια τροφοβλαστη...κ πρεπει να αποφασισω...

Χρυσάνθη μου μακάρι να γνώριζα κάτι για την περίπτωση σου για να μπορέσω να σε βοηθήσω!!! Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να σου πω να έχεις κουράγιο και δύναμη... όποια απόφαση και να πάρεις εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tesh έγραψε:

σας ευχαριστω κοριτσια όλες αν και...ειμαι συγκρατημενα αισιοδοξη.τπτ αλλο. γρηγορα να ειμαστε ολες στην κατω λιστα

ευχαριστουμε.......να ισε καλα κοπελα μου.... :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tesh έγραψε:

σας ευχαριστω κοριτσια όλες αν και...ειμαι συγκρατημενα αισιοδοξη.τπτ αλλο. γρηγορα να ειμαστε ολες στην κατω λιστα

Ευχαριστούμε κούκλα μου... Ολα θα σου πάνε καλά... είμαι σίγουρη!! :kiss::kiss:

Συμπεθέρα!!!!! η σύνδεση μου σέρνεται και ότι γράφετε τα διαβάζω μετά απο μισή ώρα!!!! :angry::angry:

Το μπλουζάκι τέλειο!!!! αμα είναι να παραγγείλουμε απο ένα!!!! χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

tesh έγραψε:

Ευχαριστούμε κούκλα μου... Ολα θα σου πάνε καλά... είμαι σίγουρη!! :kiss::kiss:

Συμπεθέρα!!!!! η σύνδεση μου σέρνεται και ότι γράφετε τα διαβάζω μετά απο μισή ώρα!!!! :angry::angry:

Το μπλουζάκι τέλειο!!!! αμα είναι να παραγγείλουμε απο ένα!!!! χαχαχαχα[/quote:2xj0ccai]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...