Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΖΙΦΟΣ!!!!!!!!!


star

Recommended Posts

:( :( :( ΤΕΛΙΚΑ ΤΖΙΦΟΣ!!!!ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΑΛΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ!!!ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΥΞΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΙΔΙΚΟ!!! Η ΑΠΟΒΟΛΗ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ(ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΑΠΟΞΕΣΗ , ΤΟ ΑΠΕΒΑΛΛΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ), Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΘΕΛΕΙ 6 ΜΗΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ ΤΟ ΣΩΜΑ , ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 7 ΜΗΝΕΣ!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΣΤΕ! ΤΗΝ ΩΟΡΡΥΞΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΒΡΗΚΑ , ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ! ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΑΣ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΑΣ ΤΥΧΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ!!!

STAR:( :( :( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην απογοητευεσει ζουζουνα, ειναι νωρις ακόμα νομιζω για να απογοητευτεις. Ολα θα πανε καλα! Σου ευχομαι το καλυτερο!

Φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην απογοητευεσει ζουζουνα, ειναι νωρις ακόμα νομιζω για να απογοητευτεις. Ολα θα πανε καλα! Σου ευχομαι το καλυτερο!

Φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ. ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ. ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ 6 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ. ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ. ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ. ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ 6 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ. ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην αφήνεις να σε πάρει απο κάτω. Θα δεις οτι θα πάνε όλα καλά και πολύ συντομα μάλιστα. Εγώ θα σου προτεινα να μην ψαχνεσαι κ πολύ γιατι ετσι θα ανχώνεσαι πιο πολύ. Δεν θελει άνχος. Σου ευχομαι ολοψυχα καλή επιτυχία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην αφήνεις να σε πάρει απο κάτω. Θα δεις οτι θα πάνε όλα καλά και πολύ συντομα μάλιστα. Εγώ θα σου προτεινα να μην ψαχνεσαι κ πολύ γιατι ετσι θα ανχώνεσαι πιο πολύ. Δεν θελει άνχος. Σου ευχομαι ολοψυχα καλή επιτυχία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΚΟΥΓΙΕΤΑΙ ΚΟΙΝΟΤΥΠΟ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΝΤΩΝ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΕ! ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΣΤΡΕΨΕΙΣ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΟΥ ΑΛΛΟΥ, ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΡΘΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΘΕΛΗΣΕΙ ΑΥΤΟ! ΚΑΙ ΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ ΑΡΓΗΣΕ ΛΙΓΑΚΙ! ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΤΣΙ ΕΧΕΙ ΑΛΛΗ ΓΛΥΚΑ! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΚΟΥΓΙΕΤΑΙ ΚΟΙΝΟΤΥΠΟ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΝΤΩΝ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΕ! ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΣΤΡΕΨΕΙΣ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΟΥ ΑΛΛΟΥ, ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΡΘΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΘΕΛΗΣΕΙ ΑΥΤΟ! ΚΑΙ ΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ ΑΡΓΗΣΕ ΛΙΓΑΚΙ! ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΤΣΙ ΕΧΕΙ ΑΛΛΗ ΓΛΥΚΑ! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MH SE PIANEI H APOGOHTEYSH!DE KANEI NA STENAXWRIESAI

TWRA POY PROSPA8EIS GIA MWRAKI!!EGW EMEINA EGYOS 6

MHNES META THN APOVOLH K DEN TO H3ERA KIOLAS..

MAKARI NA EINAI H TELEYTAIA PERIODOS POY SOU ERXETAI

K TON EPOMENO MHNA NA EISAI EGYOULA...:laugh:

KALH TYXH!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MH SE PIANEI H APOGOHTEYSH!DE KANEI NA STENAXWRIESAI

TWRA POY PROSPA8EIS GIA MWRAKI!!EGW EMEINA EGYOS 6

MHNES META THN APOVOLH K DEN TO H3ERA KIOLAS..

MAKARI NA EINAI H TELEYTAIA PERIODOS POY SOU ERXETAI

K TON EPOMENO MHNA NA EISAI EGYOULA...:laugh:

KALH TYXH!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην στεναχωριεσαι και μην το σκεφτεσαι (οσο γινεται βεβαια....)

να δεις που συντομα θα μας πεις τα καλα νεα!!!!

θα ερθει το μωρακι σου οταν θελει αυτο!!!

φιλια!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην στεναχωριεσαι και μην το σκεφτεσαι (οσο γινεται βεβαια....)

να δεις που συντομα θα μας πεις τα καλα νεα!!!!

θα ερθει το μωρακι σου οταν θελει αυτο!!!

φιλια!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην στεναχωριέσαι.Είναι νωρίς για να αγχώνεσαι.Εγω εμεινα εγκυος 1,5 χρόνο μετα την αποβολή κι αυτό εγινε το καλοκαιρι που χαλάρωσα και δεν το σκεφτόμουν.

Καλη επιτυχια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην στεναχωριέσαι.Είναι νωρίς για να αγχώνεσαι.Εγω εμεινα εγκυος 1,5 χρόνο μετα την αποβολή κι αυτό εγινε το καλοκαιρι που χαλάρωσα και δεν το σκεφτόμουν.

Καλη επιτυχια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΓΙΑ ΚΑΤΙ.ΑΦΕΝΟΣ ΕΧΕΙΣ ΜΕΙΝΕΙ 1 ΦΟΡΑ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΑΦΕΤΕΡΟΥ 7 ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΟΙ.ΘΕΛΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ.ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ.ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΜΗ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.ΘΑ ΕΡΘΕΙ.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙ΄ΑΥΤΟ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ.ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΓΙΑ ΚΑΤΙ.ΑΦΕΝΟΣ ΕΧΕΙΣ ΜΕΙΝΕΙ 1 ΦΟΡΑ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΑΦΕΤΕΡΟΥ 7 ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΟΙ.ΘΕΛΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ.ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ.ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΜΗ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.ΘΑ ΕΡΘΕΙ.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙ΄ΑΥΤΟ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ.ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...