Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕS ΜΩΡΩΝ 2008.........VOL .3!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

κοριτσακιααα τι κανετε???ειναι καμια εδω???

τη νυχτα κοιμηθηκα με διαλλεμματα!!50 φορες σηκωθηκα!συνεχως καποιο εκλαιγε λογω κρυωματος.. :?

αχ!!κ γω θα θελα να μενω εξωτερικο κ να ρχομαστε 1-2 φορες τον χρονο να βλεπουμε συγγενεις!!αλλα δεν γινεται αυτο..ο αντρας μου δεν ψηνεται!δεν την αφηνει την ελλαδα.εκτος κ αν ''βουλιαξει'' εντελως!εγω κ αυριο φευγω αμα λαχει!!επισης ουτε εγω ειμαι του ηλιου!μ'αρεσει ετσι ακριβως οπως τολεει η δημητρα...βροχη,συννεφια,μουνταμαρα,μελαγχολια...αχ..αχ!!!αφου καθε καλοκαιρι με πιανουν τα νευρα μου,ανυπομονω να τελειωσει να πιασουν τα κρυα κ οι...μελαγχολιες!!! :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

επισης δεν μ'αρεσει τιποτα εδω!!ενταξει εχουμε ωραια μερη,ωραια νησια,ωραιες θαλλασες...αλλα....δεν εχουμε σωστη υγεια,παιδεια,ασφαλεια...ουστττττττ......σαν παγιδευμενη νιωθω στην ιδια μου τη χωρα..καταντια!!

αφηστε που ειμαι κ ονειροπολ κ περιπετειωδης κ θελω να παω εξωτερικο....μ'αρεσουν αυτες οι ''επιπολαιες'' εξορμησεις!!!κ αμα ειναι κ μονιμες ακομα καλυτερα!!! :mrgreen:

δημητρα οι συγγενεις σας ειναι εκει???η' ελλαδα???δεν σας λειπουν??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

α!!!για τα κιλα ξεχασα να πω!!!μολις εμεινα εγκυος στο πρωτο ξεκινησα απο 58 κιλα κ πηρα αλλα 18! :shock::o ενταξει δεν μεπειραξε,ισα-ισα που στην εγκυμοσυνη ευχαριστιεμαι περισσοτερο το φαγητο χωρις τυψεις!!!χιχι!! :lol:

στη δευτερη ξεκινησα με 59 κ πηρα 17! :D

στην τριτη ξεκινησα επισης απο 59 κ πηρα 12!! :mrgreen::mrgreen:

τωρα κοριτσια ειμαι λιγοτερο κ απο τοτε που ημουν στο λυκειο! :o:P απορω!αφου τον ιανουαριο πηγα για εξετασεις θυροειδη ετσιπου αδυνατιζα!βγηκαν καθαρες κ ογιατρος γελαγε κ με ρωτησε ''καθεσαι καθολου'' κ του ειπα''ναι οταν τρωω''!! :lol::lol: ειναι ειπεαπ'το τρεξιμο κ το αγχος!!μονιμος κατοικος το αγχος!! :oops::?

τωρα λοιπον ειμαι 53! :o σε 7 ζυγαριες ζυγιστηκα για να το πιστεψω! :P:roll: δεν το λεω ψωνιστικα φυσικα...ακομα εχω μια αισθηση οτι καποιο παθολογικο προβλημα εχω!!κ για θυροειδη εκανα μονο αιματολογικες...υπερηχο δεν εκανα κ με τρωει τωρα οτι γι'αυτο ειμαι τοσο!! :shock::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μανουλα 3 οχι δεν εχουμε κανεναν συγγενη εδω εκτος απο μια πρωτη ξαδερφη του μπαμπα μου με τον αντρα της!οι γονεις μου ερχονται καθε 2-3 μηνες για 15 μερουλες πανω κατω ε παμε κ εμεις για 40 μερες καλοκαιρι.τωρα τους περιμενω κατα τις 10 οκτ. για εναμισι μηνα θα ερθουν για τη γεννα γιατι θα χρειαστω βοηθεια ..σαρεσει ο καιρος της γερμανιας?αχ εμενα ειναι το μονο που δε μαρεσει εδω...φυσικα σε ολα τα αλλα η γερμανια ειναι 1 εκατομυριο χρονια πιο μπροστα...κ ντρεπομαι που το λεω :oops:

για τα κιλα τι να πω πια..στην μεγαλη ξεκινησα 65 κ εφτασα σχεδον 90 :oops:

στον δευτερο ξεκινησα 56 και εφτασα 65

τωρα ξεκινησα 48 κ ειμαι 63 (μπορει να εχω παει κ 64 φοβαμαι να ανεβω στη ζυγαρια :mrgreen: )

αλλα 2 κιλα τα εχω στο τσεπακι στανταρ...μη σου πω και 3 γιατι αυτη τη φορα τα εβαλα παρα πολυ ευκολα.δεν ετρωγα πολυ ισα ισα ειχα σκυλιασει στην πεινα.εκανα μεχρι 13 εβδ εμετους 5-6 φορες τη μερα κ παρολα αυτα...πηρα τα πρωτα 10 κιλα μεχρι να κλεισω τον 3ο!πως γινεται αυτο μπορει να μου εξηγησει καποιος???να ξερναω 5 φορες τη μερα να μη τρωω να ειμαι με ακτινιδια κ φρυγανιες κ βραστα κοτοπουλα κ σαλατες κ να παρω 10 κιλα τους πρωτους 3 μηνες???εχω νευριασει παρα πολυ!μια μαια ειπε οτι τα εβαλα επειδη ξεκινησα πολυ αδυνατη κ οτι οταν ξεκινας πολυ αδυνατη ο οργανισμος βαζει αμεσως κιλα για το καλο του μωρου.αληθεια ειναι η μπαρουφες μου ειπε επειδη με ειδε σε φρικη???δε ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΣΠΕΡΑ!!!!!!!!!!ΚΑΛΕ ΤΙ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ???????5 ΣΕΛΙΔΕΣ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΚΑΛΕ?????

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΟΥΤΕ ΠΕΡΟΔΟ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΑΚΟΜΑ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΚΑΝΩ!!ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΝΧΟΣ Κ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΙΡΕΖΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΟΥ.ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ??

ΒΙΚΥ ΚΑΛΑ ??????

ΜΑΝΟΥΛΑ 3 ΜΙΑ ΧΑΡΑ 53 ΚΙΛΑ!!!ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ???

ΛΕΝΑΚΙ ΤΟΝΙΑ ΦΙΛΙΑ

ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ??????ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΣ ΠΑΛΙ ΣΧΟΛΕΙΟ???ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΤΟΥ Κ ΦΙΛΙΑ!!!

JOANAKI ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΕ????????ΚΟΙΜΑΣΑΙ??ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΙ ΥΠΝΗΛΙΕΣ??????

ΦΙΛΑΚΙ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΞΕΚΙΝΑΩ ΤΗΝ ΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΜΟ!!!ΦΙΛΙΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσια ολες καλα?κανενα ευχαριστο νεο εχουμε?εγω πηγα και κουρευτικα σημερα γιατι μου την εδωσε να κανω αλλαγη στα μαλλια μου μεχρι τον ωμο τα εκοψα αλλα ειναι πολλη ωραια,ετσι μου ειπαν δηλ..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mammy's love ειναι μεγαλο πραγμα να κανεις αλλαγη στα μαλλια σου!!ανανεωνεσαι!!!με γεια σου!!κουκλα θα εισαι!!! :)

δημητρα σιγα τα κιλα που εχεις παρει βρε!!απελπιζεσαι αδικα!θα με θυμηθεις λιγους μηνες μετα τη γεννα!!θα σκελετωσεις απ'το τρεξιμο!!δεν το διανοεισαι καν!! :lol: χωρις καν κοπο,χωρις διαιτα,χωρις γυμναστικη!!! :D:P

δενμ'αρεσει συγκεκριμενα ο καιρος της γερμανιας...δεν το εχω ζησει κ ποτε....αλλα γενικα μ'αρεσουν οι μελαγχολικες μερες!!δηλαδη θυμαμαι απο πιομικρη να λεω οτι κ καθε μερα να ειχε συννεφια κ να εβρεχε χαρουμενη θα ημουν!!οποτε βρεχει κανω σαν χαζοχαρουμενο!!!χιχι!!!σαν χωρα ειναι ωραια??εχει αξιοθεατα??καλα εμενα ολες οι χωρες του εξωτερικου μ'ενθουσιαζουν!!!! :mrgreen:

δηλαδη βρε δημητρα δεν εχεις ουσιαστικα βοηθεια απο κανεναν.. :? δουλευεις κιολας??οχι ε???

ααααα!!κ ενα τελευταιο!!καλε δεν με λενε μανουλα 3 βρε κοριτσια!!!να συστηθω...αντριανα με λενε!!!χαχαχαχαχα!!!μαλλον δεν θα το ξερατε μερικες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραιο ονομα εχεις αντριαννακι!

λες να τα χασω χωρις κοπο τα κιλα ε?κατι θα ξερεις λογο εμπειριας :P:P:mrgreen:

εγω οταν βρεχει παθαινω μελαγχολια βρε!σαν χωρα μαρεσιε γιατι εχει απιστευτο πρασινο!

οντως δεν εχω βοηθεια απο κανεναν δε δουλευω φυσικα.. κ ο αντρας μου εχει κατι τρελα ωραρια.10.30-15.00 και 17.00-00.00 :roll: 12ωρα σχεδον..αλλα ευτυχως πηγαινουν παιδικο 9 με 3 το μεσημερι κ εχω ηρεμια 6 ωρες.καλα τα ΣΚ δε παλευονται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα!ναι πιστευω θα τα χασεις γρηγορα!!κ ξερεις τι εχω καταλαβει??οτι οταν απελπιζεσαι κ σε πιανει μανια να τα χασεις..νομιζεις οτι δεν θα φυγουν ποτε!!αν ομως το ξεχασεις κ δεν ασχολεισαι...εξαφανιζονται!! :D:mrgreen: αληθεια!!αμα το χεις εγνοια πελαγωνεις!!!βρε δημητρα θα ριξεις πολυ τρεξιμο!!ε 3 παιδια ειναι αυτα!! :P:lol: εμενα μ'αρεσει αυτη η μελαγχολια που με πιανει τις βροχερες μερες...ναι ναι ειμαι μαζοχα!! :mrgreen::roll:

κ ο μεγαλος μου τωρα ξεκινησε προνηπιο κ μου λειπει γαμωτο!!με ζαλιζουν κ τα 3 βεβαια,ειδικα οταν τσακωνονται τα μεγαλα...αλλα ανυπομονουσα να ερθει το Σ/Κ να μην παει σχολειο κ να ειναι εδω τα πρωινα!!αχ!! :?:cry:

ωχ κ σενα ο αντρας σου δυσκολη δουλεια ε??!!ασε κ μενα!ενταξει τον χειμωνα σχολαει 3-4 το μεσημερι!!τοκαλοκαιρι..βραστα! :cry::cry:

8-3 κ μετα απογευμα 5-11!γκρρρρ.... :evil::|:cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε ρε συ τι ωραρια ειναι αυτα...στην ουσια με 2 ωρες που ερχεται το μεσημερι τι να κανει?δε μπορει να κανει κ τιποτα.ασε χαλια..

εγω παλι απο την παρασκευη το μεσημερι εχω νευρα γιατι ξερω οτι το ΣΚ θα γινει χαμος!καλε ολη μερα μαλωνουν...τα δικα σου???τα δικα μου παντως σκοτωνονται..χτες επεσε μεταξυ τους ξυλο για ενα κομματι χαρτι απο τετραδιο!οχι δεν ηθελε κανενας αλλο χαρτι.ηθελαν κ οι 2 το ιδιο χαρτι!! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ τα δικα μου τα ιδια!!!βεβαια ετσι κ αρχισω να ουρλιαζω ηρεμουν!!!!χαχαχαχα!!!δεν αντεχουν την τσιριδα μου κ μετα απο λιγο αγκαλιαζονται κ ζητανε συγνωμη!! :mrgreen::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλησπερα τι κανετε???

εγω απο τις 8 το πρωι μαζευτηκα τωρα σπιτι ακουστε προγραμμα... 9-6 δουλεια πηγα μετα σκλαβενιτη πηγα στη μαμα μου πηρα το χαρη πηγαμε για καμια ωρα στο παιδοτοπο κ μετα στην αδερφη μου για μαμ...

καλα δεν παιζομαι...κ τωρα περιμενω να κοιμηθει το μικρο αντρακι να φτιαξω χαλβααα ερχετε το μεγαλο αντρακι αυριοοοοοοοοοοοο γιουπι...

κοριτσια μου φαινετε οτι πρεπει να ανοιξουμε το 4 κοπιαστε!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακιιιιιι!!!!αυριο ερχεται ο μπαμπας ε???ειδες περασε ο καιρος!!με τον καλο να τον υποδεχτειτε!!!βρε πως τα προλαβαινεις ολα αυτα σε μια μερα??? :shock: χαρα στο κουραγιο σου!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετοιμος ο χαλβας ειχα επνευση εφτιαξα σιμιγδαλενιο χαλβα με ινδοκαρυδο ηταν επνευση τελευταιας στιγμης ειχα ινδοκαρυδο στο ντουλαπι κ λεω why not??απο μυρωδια σκιζει αυριο θα μαθουμε κ απο γευση...

ανδριαννα αφου ειμαι νευροσπαστο οσο ειμαι στο ποδι δεν με νοιαζει εχω φοβερη υπερενταση ειμαι κ με 3 καφεδες σημερα τωρα το ματι γαριδαααααααααα τι κανιυν τα παδια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου ήρθα κι εγώ...

Αντριαννάκι μου δεν είμαι άσωτη, έλλειψη χρόνου είναι και υπομονής...μετά από 10 ώρες δουλειάς και έντασης με περιμένει μαγείρεμα και ενας Νικόλαςέτοιμος για όλα...το mammy κολλαγε συνεχώς οπότε καταλαβαίνεις...

Τα παιδιάκια καλύτερα; Το εύχομαι., περαστικά τους...

Δήμητρα κι εγώ 21 κιλά πήρα στην εγκυμοσύνη...αστα να πάνε...

Βικάκυ ήρθε ο Νίκος;; Άντε καλές βολτούλες...και καλοφάγωτος ο χαλβάς...

Άσπα μου τέλειο να είσαι ήρεμη και να παίρνεις πρωϊνό στο μπαλκόνι ε? Έχω ξεχάσει τί θα πει καν πρωϊνό..καλά για τη μοναξιά ειδικά δεν το συζητώ...τί είναι αυτό/???? Καλά να περνάτε στο γλέντι που λογικά τέτοια ώρα θα είσαι ακόμα...

Στάμμυ μου περίμενε λίγες μέρες ακόμα και χαλάρωσε...ό,τι είναι να γίνει θα γίνει...με το άγχος μπερδεύεις και τον οργανισμό...κι εσύ καλά να περνάς στον γάμο που είσαι σήμερα και στον αυριανό...

Φιλιά σε όλες δεν θυμάμαι τί άλλα διάβασα...συγνώμη...

Θα τα πούμε αύριο, είμαστε σε κάτι φίλους και δανείστηκα λίγο το PC για να σας διαβάσω και να γραψω κι εγώ το κατιτίς μου :lol:

καληνύχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω μανουλα3 ετσι ειχα κανει και οταν εμεινα εγκυος στον γιο μου .......το βικακι χαθηκε θα ειναι υπεραπασχολημενη με το μωρακι.εχει καμμια νεα της?χαιρετισματα σε ολες της υπολοιπες,,,σταμυμαμυ μην ανχωνεσαι το καλο πραγμα αργει να γινει,εγω παντος στον γιο μου πηρα το clearblou και μου εδειξε 4 μερες πριν καν εχω καθυστερηση ειχα ανχος βλεπεις................ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΝΥΣΤΑ ΚΑΙ ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΑ!!!ΣΕ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΤΟ ΠΟΥΛ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ 1ο ΤΡΙΜΗΝΟ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ!!!ΑΑΑΧΧΧΧ ΜΗΝ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑ!!!ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΧΩΡΑ!!!ΕΑΝ Ο ΝΙΚΟΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΜΟΝΙΜΟΣ ΕΙΧΑΜΕ ΣΚΕΦΤΕΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΜΟΝΙΜΑ ΣΤΗΝ ΚΟΛΩΝΙΑ..ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΚΕΙ!!!ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ ΜΟΥ Κ ΕΜΕΝΑ Μ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΚΟΣ ΚΑΙΡΟς..ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!ΝΑΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ξ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΙΓΙΔΕΣ!!!ΒΙΚΑΚΙ ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΧΤΕΙΤΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ...ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΛΙΓΑΚΙ ΧΑΛΒΑ?ΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου χαλάλι τα κιλά, θα τα χάσεις! Κι εμένα μια γνωστή μου με το θηλασμό έγινε πέρσι και κόκκαλο κυριολεκτικά! Κολυμπούσε μες στα ρούχα! Οπότε πιστεύω θα βοηθήσει!!
    • Ναι! Προσέχω λόγω του σακχάρου!  Εμένα πάντως μωρέ μου χτυπάει άσχημα να το λέει έτσι χύμα ο γιατρός κανόνισα διακοπές.. Ας έλεγε άλλη δικαιολογία, γιατρός είναι.. ότι δεν μπορεί να αναλάβει άλλη γτ έχει πολλές έγκυες ας πούμε.. Το Αλεξάνδρας; Θα ψάξεις και εκεί;
    • Πονακια έχω κ εγώ συνέχεια κ πόνους περιόδου αλλά τα έχω συνηθίσει και δεν τους δίνω σημασία.  Η μέση καλά κρατεί!  Για μαλλια κάποια που ρώτησε εγώ μόλις  έκλεισα 1ο τρίμηνο έκανα ένα ωραιότατο ντεκαπαζ ρίζα μία χαρά! Δεν είμαι έγκυος πρότυπο!! Ντιπ δεν προσέχω, τώρα στις διακοπές αναψυκτικό,  αλκοόλ  κ τσιγάρο πήγαν σύννεφο!!! 🤪 Ζαβό θα το βγάλω το καημένο,  εκανα κ ηλιοθερηλιοθεραπεία... Μόλις γεννησω θα με αποκληρωσει απο μανα του! 
    • Κορίτσια καλησπέρα!Εγώ δυστυχώς σήμερα έχω πολύ πόνο και αιμα. Αύριο είναι να ξανακάνω χοριακη. Αλλά λογικα δεν προχωράει η εγκυμοσύνη. Έχει συμβεί σε καμία?
    • Κι εγώ 5+ κιλά είμαι ήδη..και μπήκα με παραπάνω από τα κανονικά μου (62) στην εγκυμοσύνη. Δεν ξέρω που θα φτάσει αυτό, αλλά δε θέλω να ξεφύγω γιατί και δε θα μαζεύεται μετά και η μέση δεν ξέρω πόσο μπορεί να αντέξει. Αύριο έχω γυναικολόγο και θέλω να κάτσω να γράψω τί να τον ρωτήσω γιατί όλο ξεχνάω. Αρχές Ιουνίου έχω κλείσει και για τη Β επιπέδου. Έχω κάτι πονάκια χαμηλά, σαν τσιμπήματα τη μία φορά, σαν πόνους περιόδου την άλλη και κάτι περίεργες σουβλιές στη μέση. Δεν ξέρω τί είναι όλα αυτά. Αν είναι ότι αρχίζω να το νιώθω πλέον ή κ΄άτι άλλο. Η αλήθεια είναι ότι δεν ξεκουράζομαι κι επίσης δεν κοιμάμαι και πολύ άνετα. Όλη η δυσκολία μου βγαίνει στον ύπνο γιατί δε βολεύομαι. Μόνο από τη μία μεριά μπορώ να κοιμηθώ και στο γύρισμα πονάω αρκετά.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...