Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕS ΜΩΡΩΝ 2008.........VOL .3!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Κοριτσια μετα απο απαιτηση του λαου ανοιξα το 3!!!! :silly:

Ευχομαι να ειναι γουρλιδικο για τα κοριτσακια μας

που προσπαθουνε για μωρακι!!! :)

Να τα εκατοστησουμε!!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλοριζικοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο....

ευχαριστουμε ελενακη κ πιστευω θα φερεις γουρι στα κοριτσακια μας κ θα ακουσουμε καλα νεα...

ελπιζω να φερεις μονο σε εκεινες ομως :P:P

εγω θα αρκεστω να μου φερεις γουρι να κερδισω το τζοκερ :laugh: :laugh:

αντε κοριτσουδια σηκωθητε απο κρεββατια καναπεδες μπαουλονταβανα οπως λεει κ ο λιακοπουλος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εγινε καλε γιατι ανοιξατε και Νο 3????μας επερνε ακομα να μιλαμε στο 2,μανουλα 3 στο 4 παιδι η στην τεταρτη σελιδα???

joanaki κανεις γενικη με τετοια ζεστη???κουραγιο!!

βικακι τι κανεις κουκλα??

λενακι να φερεις γουρι στα κοριτσια για 2 μωρακι!!

εγω δεν θελω ακομα 2 το ξανασκεφτηκα θα κανω παρεα στην βικυ!!!χαχα!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εγινε καλε γιατι ανοιξατε και Νο 3????μας επερνε ακομα να μιλαμε στο 2,μανουλα 3 στο 4 παιδι η στην τεταρτη σελιδα???

joanaki κανεις γενικη με τετοια ζεστη???κουραγιο!!

βικακι τι κανεις κουκλα??

λενακι να φερεις γουρι στα κοριτσια για 2 μωρακι!!κΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΨΗΘΗΣΑ!!

εγω δεν θελω ακομα 2 το ξανασκεφτηκα θα κανω παρεα στην βικυ!!!χαχα!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες...

θα λετε τι κανει η τρελη τοσο πρωι???

που λετε στις 2.30 εκανα συσκεψη με τον ευατο μου κ κατεληξα οτι δεν νυσταζω κ να αρχισω καμια δουλεια ετσι σηκωθηκα κ αρχισα τη κουζινα κ τελειωσα πριν λιγο τα βγαλα τα εκανα φυλλο κ φτερο...

ο χαρακης κοιματε απο τις 19,30 το πουλακι μου θα ξυπνησει μες τη ενεργεια πως θα τη παλεψω μη ρωτατε...σημερα το βραδυ θα πεσω σε κωμα...

μαγειρεψα κιολας...χοιρινο ρολο κ πριν φαμε θα κανω ρυζακι περιμενω τωρα να ξυπνησει ο χαρης να φαει πρωινο κ να παμε για ψωνια για να γυρισω για την συνεχεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες και ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ!!!! ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΟ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΟΥΜΕ ΚΙ ΑΥΤΟ!!!

Λενάκι φύσα κι απο εδω.Στο τέλος του έτους θα ξεκινήσουμε προσπάθειες για το δεύτερο :laugh: :laugh: . Σε ψήφισα για το μπανάκι!!!!

Bikxar μου χαρά στο κουράγιο σου βρε... εγώ έχω 3 πλυντήρια για σίδερο, αλλά σήμερα λέω να πάμε για μπανάκι, εις αύριον τα σπουδαία...

Καλά εχθές πήγα στη συνυφάδα μου και είδα το μωράκι της. Καλά είναι πολύ μικρούλι 2100 γρ, 44 cm. Μισό από τον Δημητράκη μου... είναι όμως πολύ όμορφο :lol::lol: .

Σήμερα τελικά βγαίνουν και τα αποτελέσματα για τον βρεφονηπιακό, με έχει πιάσει μια αγωνία... όλο τουαλέτα παω :blink::blink: .

Φιλάκια γλυκά σε όλες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ!!!ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΝΟ 3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΛΕΝΑΚΙ ΘΑ ΤΟ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ ΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ!!!ΣΕ ΕΧΟΥΜΕ ΨΗΦΙΣΕΙ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!ΠΩΣ ΠΑΣ;;;ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗΗ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΚΟΜΑ!!!ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ ΟΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ;;;ΕΓΩ ΤΟ ΠΙΝΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΙΝΗΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΕ ΡΩΤΑΩ :huh:

ΒΙΚΑΚΗ ΜΟΥ;;;ΤΙ ΤΡΑΒΗΞΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ;;;ΕΓΩ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΘΑ ΟΥΡΛΙΑΖΑ ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΧΕ ΦΑΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΔΕΣΠΟΤΗ...ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΟΥ!!!Ο ΧΑΡΑΚΗΣ ΞΥΠΝΗΣΕ;;;ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΣΕ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟΣ ΕΝΕΡΓΙΑ!!ΚΑΛΑ ΚΟΥΡΑΓΙΑ!!

ΜΙΡΛΙΤΣΑ;;;ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΟΙ 2 ΣΑΣ Ε;;;ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ!!!

ΣΤΑΜΥ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΥΓΕΤΕ;;;ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΕΣ ΓΙΑ ΤΟ 2ο;;;ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ!!

ΜΑΜΥΣ ΛΟΒ ΠΩΣ ΠΑΣ;;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ;;ΠΟΤΕ ΦΕΥΓΕΤΕ;;;

ΑΝΤΡΙΑΝΑ;;;ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΜΕΣΗ;;;ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!

ΕΜΕΙΣ ΒΓΗΚΑΜΕ ΧΤΕΣ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΤΡΕΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ....ΠΕΤΑΓΕ ΤΑ ΑΛΑΤΟΠΙΠΕΡΑ ΤΙΣ ΟΔΟΝΤΟΓΛΥΦΙΔΕΣ ΤΙΣ ΧΑΡΤΟΠΕΤΣΕΤΕΣ...ΚΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΡΕΛΑ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΜΑΣ ΚΑΘΗΣΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΗΝ ΣΠΑΣΕΙ ΣΤΟ ΞΥΛΟ..... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΡΕ ΤΙ ΤΡΑΒΑΜΕ ΟΙ ΧΟΡΕΥΤΡΙΕΣ!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ έγραψε:

ΕΜΕΙΣ ΒΓΗΚΑΜΕ ΧΤΕΣ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΤΡΕΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ....ΠΕΤΑΓΕ ΤΑ ΑΛΑΤΟΠΙΠΕΡΑ ΤΙΣ ΟΔΟΝΤΟΓΛΥΦΙΔΕΣ ΤΙΣ ΧΑΡΤΟΠΕΤΣΕΤΕΣ...ΚΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΡΕΛΑ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΜΑΣ ΚΑΘΗΣΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΗΝ ΣΠΑΣΕΙ ΣΤΟ ΞΥΛΟ..... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΡΕ ΤΙ ΤΡΑΒΑΜΕ ΟΙ ΧΟΡΕΥΤΡΙΕΣ!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :kiss::kiss::kiss:

Ε ρε γλέντια!!!! Που να 'ρθει και το δεύτερο!!! :blink:

Εμείς δεν το ξανακάνουμε αυτό το λάθος. Στην ταβέρνα ποτέ με παιδιά. Προτιμώ να μην πάω παρά να τα μαζεύω.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STAMYMAMY έγραψε:

τι εγινε καλε γιατι ανοιξατε και Νο 3????μας επερνε ακομα να μιλαμε στο 2,μανουλα 3 στο 4 παιδι η στην τεταρτη σελιδα???

χαχαχα!!!!βρε σταμμυ στο 4ο θεματακι μας!!!! :woohoo: :woohoo:

για μωρακι νομιζες?? :silly: :silly: καλα κ μωρακι να ερθει,καλοδεχουμενο!!!!!!! :silly: :silly: :):):)

βικυ ασε τα νευρα μου με το μσν χτες,το ανοιγα κ τσουπ εξαφανιζοταν κ το εψαχνα παλι στα προγραμματα!! :angry::angry: ε,πηγα λοιπον κ εφτιαξα τη φαρμα...κ ακομα εχω μπολικη δουλεια!!!κ δεν εστελνα στο φεις γιατι κολλαει οταν ειμαι στη φαρμα! :blink::blink::angry::angry:

βρε τρελιαρα εκανες δουλειες νυχτιατικα???? :blink::huh: αν καταλαβα καλαδεν κοιμηθηκες καθολου ε???? :blink::blink::ohmy::ohmy::dry:

σημερα εκτος απ'τη μεση,με ποναει κ το στομαχι μου!!ετσι κ σηκωθω μου κοβεται η αναπνοη...μονο ξπλωμενη ηρεμω λιγο! :(:( αλλα ειναι αδυνατον να μεινω ξαπλωμενη πανω απο 10'.... :unsure::unsure: το σπιτι χαλια γαμωτο,λιγο-λιγο τα κανω κ ξαναξαπλωνω!τι ατυχια ειναι αυτη????? :(:(:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!

Τι κανετε;;

Εγω σηκωθηκα 9παρα ταισα την μικρη και μετα αρχισε το μαρτυριο!

Βρε παιδια πολυ αναποδη εγινε! Θυριο σκετο.Τι θα κανω οταν ερθει

το 2 δεν ξερω :blink: Ποναω και τρελα στην μεση σημερα,εκανα και

ενα παστιτσιο γιατι ειχα βγαλει κιμα απο χτες και τωρα ειμαι τεζα!

Ευτυχος η μικρη πηγε για πρωινο με τον μπαμπα της και βολτουλα!

Αντριανουλα μου ακομα πονας ε;; αχ και στο στομαχι δεν αντεχετε ο παλιοπονος! Εχασες χτες ομως!! Τοσο γελιο ειχα καιρο να ριξω! :laugh: :laugh:

Βρε Βικακι που την βρικες την ορεξη μαρι τρελη νυχτιατικα;; :woohoo: ;Ποτε δεν το εχω κανει και ουτε νομιζω θα το κανω ποτε! :)

Χαρα στο κουραγιο σου! Τι ωρα ξυπνησε τελικα ο Χαρακης;;

Μιρλιτσα μου και εμεις δεν το κανουμε αυτο το λαθος ξανα!

Για πρωινο και φαγητο παντα μονη μας! Μεχρι πριν ενα μηνα καθοταν κυρια αλλα τωρα...

Καλα να περασετε με τον αντρουλη σου!! :kiss:

Φλωριανα μου ευχαριστω καλη μου για την ψηφο!!! :kiss:

Βικουλινι μου ναι το μαγνησιο ειναι γνωστο οτι βοηθαει στο να σταματησουν οι συσπασεις.Αλλα αν σε πιασουν δυνατες δεν κανει τιποτα.

Καλα τα παω! Το παλευω δηλαδη! Εσυ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Λενάκι! :)

Και μόνο που είπες ότι έφτιαξες παστίτσιο...κουράστικα ήδη. Πολύ μπελαλίδικο φαγητό... :blink::blush::dry:

Αλήθεια δεν έχεις κάποιον δικό σου κοντά να σε βοηθάει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΣ ΠΑΤΕ;;;

ΒΙΚΑΚΗ ΖΕΙΣ;;;Η ΕΧΕΙΣ ΠΕΣΕΙ ΞΕΡΗ;;;;;;; :silly: :blink:

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΑ ΜΠΕΛΑΛΙΔΙΚΑ ΦΑΓΗΤΑ ΑΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΥΡΑΣΤΩ.ΠΩΣ ΝΑ ΤΑ ΠΑΩ;;;Η ΜΙΚΡΗ ΑΓΡΙΕΥΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΕ ΚΡΟΣΙΑ ΠΑΛΙ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;;;ΠΑΤΑΩ ΚΑΜΙΑ ΦΩΝΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΕ....ΜΑΛΟΝ ΕΙΝΑΙ Η ΗΛΙΚΙΑ...ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΠΑΡΗΓΟΡΙΕΜΕ....Η ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ 3 ΠΑΙΔΑΚΙΑ....

ΜΙΡΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ...ΠΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ 2ο;;;;;; :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

που θα παει θα μεγαλωσουν :silly: :blink::dry: :woohoo:

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΑΛΙ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεωρώ, μέχρι να γίνουν 3ων χρονών έχεις τρέξιμο.

Από κει και πέρα αρχίζουν τα καλά. Και αυτά καταλαβαίνουν και περνάτε καλύτερα στις οικογενειακές εξόδους.

Υπομονή λοιπόν... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στην αρχη ειναι μονο δυσκολα,μετα γινεται τοσο φυσιολογικο αυτο που συμβαινει μεσα στο σπιτι κ με τα 3 που νιωθω οτι παντα 3 ειχα!!! :silly: :silly:

ειναι αρκετα ησυχα τα δικα μου,αλλα πολυ συχνα φωναζω κ γω...ειδικα αμα τα πιασει η μανια κ τα 3!! :blink::blink::S

κ μετα φυσικα εχω ενοχες.... :(:(:(

εγω δεν θελω να μεγαλωσουν γρηγορα βρε κοριτσια!!τα θελω εδω σπιτι,μαζι μας!!απο σεπτεμβρη θα παει προνηπιο ο νικολακης κ στεναχωριεμαι απο τωρα! :(:( δεν θελω να λειπει απ'το σπιτι! :(:( τι θα κανω στην εφηβεια παναγια μου.... :woohoo: :S:blink::blink:

μαλλον θα κατασκηνωσω διπλα στην εξωπορτα κ θα περιμενω να γυρισουν απ'τις βολτες τους!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΞΕΝΥΧΤΟΥΣΕ ΣΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΟΙΔΕΥΑ..ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ.....ΕΙΧΕ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ!!!! :)

ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΦΩΝΑΖΩ ΕΝΟΧΕΣ.... :(

ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΟΤΙ Η ΜΑΡΙΖΑ ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΠΑΕΙ ΠΡΟΝΗΠΙΟ ΚΑΙ ΤΡΕΛΕΝΟΜΕ :blink::unsure::unsure: ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!!ΥΠΟΜΟΝΗ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...