Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕS ΜΩΡΩΝ 2008.........VOL .3!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχαχαχα....και που 'σαι ακόμα Αγγελική!!!

Εγώ πάλι είμαι στην δουλειά, αραχτή γιατί δεν έχουμε καθόλου δουλειά και περιμένω να πάει 4:00 να σχολάσω και να φύγουμε για Σαβ/κο στην Εύβοια!!! B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δουλεύω σε μια εταιρία ιατρικών εραγλείων στην γραμματεία-λογιστήριο και όπως καταλαβαίνεις έχεουμε να πληρωθούμε από τα νοσοκομεία πολλά χρόνια.

Δεν πάνε καθόλου καλά τα πράγματα, πολλά χρέη και πολλά νεύρα έχουν τα αφεντικά μου.

Αλοίμονο από 'μας.... :unsure:

Τώρα είσαι με άδεια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!ΠΩΣ ΠΑΤΕ;;;

ΜΙΡΛΙΤΣΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΟΥΡ ΓΙΑ ΕΥΒΟΙΑ!!ΟΙ ΔΥΟ ΣΑΣ ΘΑ ΠΑΤΕ Ε;;;;ΑΝΤΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!!ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΝΑ ΦΕΡΕΤΕ ΤΟ 3ο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΧΙΧΙΧΙΧΙ!!

ΑΓΓΕΛΙΚΗ;;;

ΤΟ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ;;;;;;;;;;;;;;;;;

Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΕ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ;;;;;ΛΕΤΕ ΝΑ ΚΟΨΕΙ ΤΕΛΙΩΣ ΤΟΝ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΥΠΝΟ;;;;;ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ;;; :blink: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΠΑΕΙ ΘΑ ΒΓΩ ΟΦ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas!!oles eksafanismenes?ti egine oles thalassa pigate?snif..

aggeliki mou geia sou ki apo mena,na sou zisei i koroula sou k me to kalo to 2o!

bikoulini mou ti kaneis?xamos ekei stin paro e??uparxei periptwsi na ton kopsei ton mesimeriano..polla paidakia..!mporeis omws na tin kourazeis arketa kai na peftei ptwma to mesimeri!vevaia me tin koilitsa..einai ligo duskolo..alla lew egw twra..

mirlitsa kala na perasete stin euboia..

bikaki sti salamukono eiste??kala na pernate..

stamy mou pou gurnas??

katerinaki fugate gia xwrio telika?na perasete ki eseis teleia..kai na ksekourasteite...

antriana pou eisai vre paidi mou?den exeis kai msn..

filia se oles!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

edo eimai!!!!!!!!

emena koimate tou kalou kairou!!!!!!

exo stamatisei tin douleia eimai se adeia kioforia apo 19/7 poso kouvalima na rikso i gineka einai kourastiki poli i douleia sto super market! evala men kai tin adeia toy 10 kai efiga 3 vgomades noritera apo ti dikeoume apo to nomo!!! kai me to pou ti pira kai eipa ax epitelous tha katso ena kalokairi mpika 1 evdomada sto nosokomeio me kolikous nefrou!!! TA EIDA OLA :angry: 39 1/2 EDEIKSE TO THERMOMETRO!!!!

milame gia poli pono!!! eixa apelpisti teleios nomiza oti den tha perasei, tous eipa an einai na ponao mexri na geniso parteto 7minitiko!!!!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλες τι κανετε...πηγαμε θαλασιτσα τι ωραια που ηταν σημερα...τωρα ξαπλαραμε λιγο κ μετα βολτουλα...χτες μαρτυρικο υπνο εκανα ο χαρης σηκωθηκε 3 φορες για τουαλετα :silly: :silly: κ τελειωτικο στις 6 ηθελε να κοιμηθει μαζι μου κ τον αφησα γιατι δεν τη παλευα για μουρμουρα εκεινη την ωρα εχει χαρη που με πετυχε σε στιγμη αδυναμιας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!

Η ΜΙΚΡΗ ΚΟΙΜΗΘΗΚΗ ΣΤΗΣ 4.30ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΠΩΣ;;;ΣΧΟΛΑΣΕ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΤΗΝ ΕΒΑΛΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΣ ΤΗΣ ΦΩΝΑΞΕ ΣΟΒΑΡΟΣ ΝΑ ΜΗ ΣΥΚΩΘΕΙ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΦΟΒΑΤΕ ΚΙΟΛΑΣ ΔΕΝ ΞΑΝΑΚΟΥΝΗΣΕ!!!!!!ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΕ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΗΝ ΞΥΠΝΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΚΟΙΜΑΤΕ ΣΤΗΣ 11 ΜΕ 12 ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΕΙ 5 ΣΗΜΕΡΑ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΩ...ΤΗΝ ΠΑΩ ΘΑΛΑΣΣΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΥΠΟΤΙΘΕΤΕ ΟΤΙ ΚΟΥΡΑΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΤΗ ΝΑ ΚΑΝΩ;;ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΕ ΔΕΝ ΚΟΥΡΑΖΕΤΕ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ!!ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΠΑΤΕ;;;;;

ΒΙΚΑΚΗ ΚΑΛΗ ΒΟΛΤΟΥΛΑ!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss: ΣΕ ΟΛΕΣ

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙΙΙΙΙΙ ΔΩΣΕ ΣΗΜΕΙΑ ΖΩΗΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικουλινη καλα ειναι η κατερινα σημερα εφυγαν διακοπες!!

η βολτα μας κοριτσια ειχε κ επισκεψη στο παιδιατρο...απο το πρωι ετρεχε η μυτουλα κ τα ματια ειχαν μια ζαβλακομαρα που εχει ο πυρετος ευτυχως δεν ειχε κ επειδη ερχετε σαββατοκυριακο λεω κατσε να παω να ριξω μια ματια μια χαρα τον βρηκε η παδιατρος μας εδωσε μονο κατι σταγονιτσες να πιει προληπτικα επειδη κυκλοφορει ιωση μηπως αυτα ειναι σημαδια να προλαβουμε..τωρα του ξαναβαλα θερμομετρο γιατι ηταν λιγο ζεστουλης αλλα ευτυχως ειχε 37.1 το βραδυ εχει παρακολουθησει μηπως κ σηκωσει νυχτιατικα...ευτυχως που βρυκολακιαζω τα βραδυα τωρα εχω κ λογο :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας τσουπριτσες μου!

Τι κανετε;;

Τωρα καταφερα να μπω απο το πρωι.Ειπα να παω οφθαλμιατρο γιατι νομιζω

ανεβαζω πιεση και στο αριστερο μου το ματι αλλα δεν με δεχτηκαν γιατι

ειχαν πολυ κοσμο.Ετσι καναμε μια βολτουλα με τον αντρουλη μου στην πολη ησυχα μιας και δεν ειχαμε την μικρη μαζι μας.

Απογευματακι βγηκα με την μικρη αν και σερνομαι απο την μεση μου αλλα δεν μου αρεσει να την κλεινω μεσα.Αυτα τα νεα μας! :)

Βικακι μου ευχομαι να μην εξελιχθει σε ιωση.Περαστικα σας.

Βικουλινι μου σου κανει κοπλα με τον υπνο ε;; Παντως καλο αυτο που φοβατε τον ενα γιονιο γιατι αλλιως ειναι ζορι.Και οταν λεω φοβαται εννοω σε λογικα πλαισια.Ειμαι κατα στο να σε βλεπει το παιδι και να τρεμει απο φοβο.Η δικια μου ετσι κανει σε εμενα που προσπαθω να την στρωσω ενω ολοι οι αλλοι της κανουνε τα χατηρια.Αν πω κατι εγω ειναι νομος! :lol:

Ασπα μου Εβοια ακουω!!! Τελεια! Στην Νεα Αρτακη μενει ο πατερας μου λογο δουλειας.Εσεις σε πιο μερος θα πατε;;

Αγγελικη μου ξεραθηκα στο γελιο με αυτο που ειπες για τις πεθερες!! :laugh: :laugh: Δεν εχω σκοπο να κανω και 3 οποτε εσεις οι 2 μια χαρα θα ειστε!!

Ιωαννακι,Τονια και σε οσες ξεχασα τα φιλια μου! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααααααα!!!!!!τι μου κανετε????χαθηκα το ξερω....μπαινω κλεφτα κ ξαναβγαινω.. :laugh: ειχαμε κ επισκεψεις χτες!!ηρθε η γυναικα ενος συναδελφου του σπυρου,με τα παιδια της...εφηβα βεβαια!! :P :laugh: ωραια περασαμε!!! :)

το μσν τα χει παιξει κοριτσια... :( ξερω χανω τρελο γελιο... :unsure::blink: κ βικακιιιι εφτιαχνα τη φαρμα γι'αυτο μας πεταγε στο φεις!!δεν μπορω να μιλησω στο τσατ οταν μπαινω στη φαρμα...κολλανε τα παντα...κ το μυαλο μου μαζι!! :laugh: :P

βικυ τι επαθε ο χαρακης μωρε???ελπιζω να μην σηκωσει πυρετο κ ταλαιπωρειται!

δεν θυμαμαι τι ηθελα να πω... :woohoo: :woohoo: θα επανελθω!!!ε πειτε κ τιποτα να παρω μπρος!!χιχι!! :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ...ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΠΑΘΑ ΜΟΛΥΝΣΗ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΡΗΣΤΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ..ΒΑΖΩ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΚΟΜΠΡΕΣΕΣ ΜΕ ΧΑΜΟΜΗΛΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΩΣ ΗΡΕΜΕΙ!!!Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΓΡΙΜΙ...ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ..ΤΣΙΡΙΖΕΙ ΑΜΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΤΙΣ ΤΣΙΡΙΔΕΣ..ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΤΙ ΝΑΠΩ...ΑΥΡΙΟ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα κοριτσια απο μια δευτερη Λευκαδιτισα Αγγελική με το καλο ρε;Ειμαι Μεγανησι διακοπούλες.Περνάμε υπέροχα στο νησί σας ευχομαι καλές διακοπές σε όλες σας και ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ρωτησω κατι ασχετο γιατι δεν εμφανιζεται το ticker μου και παω στις πληροφοριες και και εχει ενα σημαδακι οτι αυτη η πληροφορια δεν θα εμφανιζεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλιτσες...

τι κανετε...τελικα ο χαρακης οκ τιποτα δεν καναμε ηρθε κ κοιμηθηκαμε αγκαλιτσα αχ ο πιο ωραιος υπνος....

σημεραν εφτιαξα μουσακα κ σιδερωσα?(ειχα ορεξη :woohoo: :woohoo: :woohoo: αρρωστη θα μαι)

αχ τυχερος αυτος που με πηρε :silly: :silly: :silly:

σημερα λεω να παμε κουνιες κ να κανουμε μαμ εξω...

εσεις ολες για μπανακι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

viki vlepo tin aploneis tin melitzana!!!!!! mori aloparmeni akoma porosi me to mousaka exeis???

ego koritsia simera aftiaksa snitsel!!! kati proxiro kai grigoro!!!

vikaki o xarakis kala tora????

emena ta mora mou koimounte mazi (pateras kai kori) ego i dolia i mana kai na thelo na koimitho den mathini to allo mou teri exoun ginei pio taktika ta rantevou mas tis teleutes meres, exo pathei eksartizei den mporo na ksekoliso me tin lekani tis toualetas mou :P:P:P

filakia se oles sas!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...