Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕS ΜΩΡΩΝ 2008.........VOL .3!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

είμαι η βικυ κ ειμαι καλαααααααααααααααααααααα...καλα μια κουβεντα ειναι εχω περασει πανω απο 24ωρο ξυπνια δεν νυσταζω αλλα πονανε αφορητα τα ποδια μου μολις εκανα μπανακι κ ξαπλωσα κ εχω το χαρακη να χοροπηδαει κ να πεφτει πανω μου κ να φωναζει βικυυυ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

δεν προλαβα να σας διαβασω μετααααααα τι νεα????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

GIA sas koritsakia!!!! biky pou eisai mari???? kai ego ksaplomeni eimai alla emena i pinelopitsa mou koimate :P ta eixame prin ta xoropidita otan me to kalo vgei kai i deutei panemorfi kori mou!!!! :laugh: tha mas plakosei sto ksilo anevenei i pinelopi stin kilia mou kai kanei nteiiiii kai gaidaros na eimoyn tha eixa strosei!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου...!!! :laugh:

Τι κανετε; εχω πολυ καιρο να μπω... μια το ενα μια το αλλο και δεν ειχα χρονο...!!! :(

Πως τα πατε εσεις εδω;

Λενακι μου σε ψηφισα... καλη επιτυχια σου ευχομαι...!!! :)

Φιλακια πολλα σε ολα τα κοριτσια...!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lenaki etsi einai kai i dikia mou poli drastiria ti tha ginei otan erthei me to kalo kai i deuteri den ksero, an de vgei toso drastiria kai auti i poy tha ksekiniso iremistika i pou tha me kleisoyn sto treladiko idi ta neura moy einai xalia :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AGGELIKI LEFKADA έγραψε:

mirlitsa kai ego psilo eripio niotho!!!!!!! sweetmammy san kai mena kai esi kati eones na mpo sto mammy :blush:

bikaki an den teriazane den THA simpetheriazane!!!!!!!!!!!!!!!!

Γειά σου Αγγελική!

Είμαι η Άσπα και έχω δύο παιδάκια!!!

Λευκάδα μένεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ντε κ γαμω τα ζευγαρια ειναι...

ναι ασπα μου το κανω πολυ συχνα παιδι της νυχτα ειμαι εγω :woohoo: :woohoo: :woohoo: ε λεω αφου δεν νυσταζω απο το να στριφογυριζω στο κρεββατι σηκω να κανες καμια δουλεια εφταξα κ ενα ελληνικουλη ...κ ξεκινησαααααααααααα...καλα τωρα δεν τη παλευω μακαρι να κοιμηθει ο χαρακης κατα τις 8 να λιωσω κ εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αν ειμαστε μονοι σπιτ κ δεν εχει κοιμηθει μεσημερι ναι κοιματε κατα τις 8 οαταν ειναι ο πατερας του εδω και ας μην εχει κοιμηθει μεσημερι πριν τις 12 δεν παει επιτιδες τι κανει :blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου. Βγήκα τα αποτελέσματα από το δημόσιο παιδικό σταθμό. ΔΕΝ τον πήρανε :(:(:( . Τώρα ψάχνω για βρεφονηπιακό ιδιωτικό στην Ηλιούπολη. Ξέρει καμιά σας κανέναν καλό;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ Αγγελική μου μένω Αθήνα.

Με το καλό να γεννήσεις και να σου ζήσει η μικρή.

Τι ωραίο νησί η Λευκάδα! Κάποτε είχα κάνει διακοπές εκεί, λέμε όταν με το καλό μεγαλώσουν λίγο τα παιδιά να ξαναπάμε.

Ο άντρας μου είναι από Μύτικα και είναι πολύ κοτνά για μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

Εγώ Αγγελική μου μένω Αθήνα.

Με το καλό να γεννήσεις και να σου ζήσει η μικρή.

Τι ωραίο νησί η Λευκάδα! Κάποτε είχα κάνει διακοπές εκεί, λέμε όταν με το καλό μεγαλώσουν λίγο τα παιδιά να ξαναπάμε.

Ο άντρας μου είναι από Μύτικα και είναι πολύ κοτνά για μας.

aaa einai poli konta na erthite vre na gnoristoume!!!!! exo paei poles fores mitika gia na peraso na pao kalamo!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AGGELIKI LEFKADA έγραψε:

aaa einai poli konta na erthite vre na gnoristoume!!!!! exo paei poles fores mitika gia na peraso na pao kalamo!!!!!

ααααα κυρία μου τριγυρνάς στα λιμέρια μου!!!!χαχαχα

Δεν το βλέπω όμως φέτος να πηγαίνουμε, θα περιοριστούμε στην Ερέτρια και στο δικό μου χωριό στην Λαμία, μιας και τα παιδιά τα έχει η μητέρα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

AGGELIKI LEFKADA έγραψε:

ααααα κυρία μου τριγυρνάς στα λιμέρια μου!!!!χαχαχα

Δεν το βλέπω όμως φέτος να πηγαίνουμε, θα περιοριστούμε στην Ερέτρια και στο δικό μου χωριό στην Λαμία, μιας και τα παιδιά τα έχει η μητέρα μου.[/quote:ls89xu0z]

krima :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bikxar έγραψε:

χαχαχαχ σωθηκες...αφου τα χουμε πει εκατο φορες...μετα το χαρη το χαος :P:P:P:P περιμενω να δω τα παιδια του :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

viazese na gineis giagia???? :woohoo: :woohoo:

na to po tou nikou oti thes na ton kaneis papou!!!1

tha tou po na se gastrosi me to zori!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...