Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η Friday γέννησε το κοριτσάκι της!


Recommended Posts

Φιλενάδα μου γλυκειά να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!Ανυπομονώ να τη δω!Θα είναι κούκλα σαν τη μαμά της!

Κορίτσια η Friday ανήμερα της Αγ.Μαρίνας 17 Ιουλίου γέννησε ένα γλυκό γλυκό κοριτάκι!

Σας εύχομαι με όλη μου την καρδιά να σας ζήσει η κορούλα, και να την καμαρωσετε όπως επιθυμείτε!

Καποτε θα διηγηθείς σε αυτό το κορίτσι τι πέρασες για να την κρατησεις στην αγκαλιά σου!Και πού ξέρεις!Μπορεί και να συμπεθερέψουμε! :P

Σε αγαπώ πολύ πολύ πολύ! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ama enai fiλεναδα σου η ντομ....τι να πω..

να σου ζησει λοιπον...καλη λοχεια να εχεις..και να το δεις οπως ...θελει αυτο!

καλα μωρη σε ποσους θα ΤΑΞΕΙς ΤΟ ΓΙΟ ΣΟΥ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να της ζήσει!!!!!!!!! :):):):)

Να είναι πάντα γερό και τυχερό το κοριτσάκι της!Να την δουν όπως επιθυμούν!!!!!!!!!!!!! :)

Καλή λοχεία να έχεις καλή μου!!!!!!!! :):):):)

Πολύ συγκινητικά τα λόγια σου κοριτσάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με συγκίνησες πάρα πολύ,φιλεναδίτσα μου!!!!!!!!!Σαν όνειρο μου φαίνεται πως έγινα μανούλα μετά από τόση ταλαιπωρία!!!!!Ο Θεός όμως για την υπομονή και την αντοχή μου με αντάμειψε με ένα γλυκύτατο,ησυχούλι μωράκι!!!!Και εννοείται πρώτος στην λίστα είναι ο κούκλος χαμογελαστούλης γιόκας σου που από τότε που γεννήθηκε μας έφερε τρομερό γούρι-ξέρεις τι εννοώ,η μία γκαστριά μετά την άλλη :P

φιλάκια πολλά και να ξέρεις ότι σ έχω πολύ βαθιά στην καρδιά μου,είσαι χρυσό κορίτσι και είμαι τυχερή που σε έχω φιλενάδα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Friday έγραψε:

Με συγκίνησες πάρα πολύ,φιλεναδίτσα μου!!!!!!!!!Σαν όνειρο μου φαίνεται πως έγινα μανούλα μετά από τόση ταλαιπωρία!!!!!Ο Θεός όμως για την υπομονή και την αντοχή μου με αντάμειψε με ένα γλυκύτατο,ησυχούλι μωράκι!!!!Και εννοείται πρώτος στην λίστα είναι ο κούκλος χαμογελαστούλης γιόκας σου που από τότε που γεννήθηκε μας έφερε τρομερό γούρι-ξέρεις τι εννοώ,η μία γκαστριά μετά την άλλη :P

φιλάκια πολλά και να ξέρεις ότι σ έχω πολύ βαθιά στην καρδιά μου,είσαι χρυσό κορίτσι και είμαι τυχερή που σε έχω φιλενάδα μου!!!!

:blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush:

Αυτά να τα ακούνε μερικές μερικές που με διαβαλλουν στο σαιτ! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδα τις φωτο που μου στειλες!Αχου καλέ τι γλυκούλικο μωρό ειναι αυτό!Και χαμογελαστό!Μαλλιαρό μαλλιαρό!Του άντρα σου μου φέρνει ρε φιλενάδα μεχρι στιγμης!Μαλλον επειδή έχει παρει τις γκριματσες του!Ο δικός μου αρχισε τις χαρούλες-από τωρα-όταν την ειδε! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Friday μου??Εγινες μανουλα!!!!!!!!!Να σας ζησει κοριτσακι να ναι παντα γερη δυνατη κα καλοτυχη!!!!

Πως περασε ο καιρος...!!!!!!!!!!

Καλη λοχεια να χεις καλη μου!!!!!!

Φιλακιααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!!!!!

Καλά,φιλενάδα,φιλική συμμετοχή ήμουν κι εγώ σαν τον άνδρα σου!!!!! :laugh:

Μου ρίχνει κάτι κοφτές ματιές και νομίζω ότι βλέπω τον αντρούλη μου και τρώει όσο ο αντρούλης μου :silly:

Μ έχει ξετρελάνει η φαγανούλα μου!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...