Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες & Μωράκια Μαϊου 2010! (ΠΑΝΜΑΪΑΚΟΣ Νο 7!!)


Recommended Posts

kalimera koritsakia ti kanete?emeis fagame koimithikame k twra xanaxipnise i mpoumpou mou aleka douleuw se xenodoxeio stin receprion eimai stin idia douleia polla xronia.diki mou mpoumpou gennithike 26 MAIOY EUROMEDICA RODOS ONOMATAKI NOMIKH-ALEXANDRA...maria k egw to idio akribws kanw kai den me endiaferoun an thimothoun iparxei kai to xidaki den to katalaba dil an arrwstisei to paidi mou poios tha trexei autoi i egw kai sto katw katw diko mou oti thelw kanw koumanto sta dika tous sto diko mou mono egw exw dikaiwma ipoloipoi apla blepoun oriste mas :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 845
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσακια και παιδακια

τι κανετε εμεις ετοιμαζομαστε να βγουμε βολτουλα να ξεσκασουμε λιγο

θα τα πουμε το μεσημερι φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑ ΑΛΕΚΑΑΑΑΑΑ! ΠΟΥ ΤΟ ΘΥΜΙΘΙΚΑ!!!!! ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΩΡΟΜΑΝΕΣ Κ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!!!!

ΑΛΕΚΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙΣ ΧΑΜΟΜΙΛΙ ΔΙΑΛΕΞΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΤΣΑΙ! ΕΜΕΝΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΙΛΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΝΑ ΔΙΝΩ ΛΙΓΟ ΧΑΜΟΜΙΛΙ ΓΙΑΤΙ ΒΟΗΘΑΕΙ ΝΑ ΕΝΕΡΓΕΙΤΕ! ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΝΤΟΣ ΒΟΗΘΑΕΙ. Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΛΕΣ ΧΕΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΟΛΟ,ΜΑΖΙ Κ ΕΜΑΣ!!!ΧΑΧΑ ΟΠΟΤΕ ΜΗΠΩΣ Κ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ ΧΑΜΟΜΙΛΙ???? ΠΑΡΕ ΚΙΝΤΕΡΤΕ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΥΤΟ ΠΗΡΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΑΛΑΞΑΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κορίτσια μου κ απο μένα!!Καλορίζικο το 7,να τα εκατοστήσουμε!!γελια!2μέρες τώρα δεν εχω προλάβει να γράψω,ψώνια,δουλειές κ λίγο η γκρίνια του Αγγελου,είναι αρκετά κ τώρα ακούω χαζοξυπνάει!!

Αλέκα μου,όποτε θες κ εμείς με το μπαμπά μας στο απέναντι την έχουμε καταβρει,"Αρωμα κ γεύσεις",που βλέπει κ θαλασσίτσα!ΌΠοτε θες γιατί εσυ δουλεύεις,μην είσαι κουρασμένη κτλ.Εγω για κανα εχτρα παω να ξεδίνω γελια(ξυπνησαμε,κ γραφω με το ενα)

Μαρία μου,ας σε πουν κακια ας σε παρεξηγήσουν κ όποιος γουστάρει.μην χ..ω.Αν δεν εχουν νου απο μόνοι τους,ο καθένας ακόμη κ η ίδια η μητέρα μας να είνα,ναι θα είμαστε εκεί να τους το υπενθυμίζουμε κ σε όποιον αρεσει.μην κολλάς κ μην το σκέφτεσαι.ας πει κ ας σκεφτεί ο καθένας ότι θέλει.τα αυτονόητα θα ξεχάσουμε?

Εχει απίστευτη ζέστη σήμερα,κ ο Αγγελίνος θέλει αγκαλίτσες,μα δεν σκάει το μανάρι μου?γελια :laugh: σας φιλώ

βαλτε μας κ εμάς:

20 Μαιου 2010-Γενικό Νοσομείο Ρόδου-Αγγελος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aχ ρε κορίτσια... έχει από χτες με έχει πιάσει ένα παράπονο και με το παραμικρό βουρκώνω..νιώθω σαν τις αρχές ..με την κατάθλιψη..

Ακούστε τί έγινε..Χθες ήρθε μια ξαδέρφη του άντρα μου με τη μάνα της να δουν το μωρό..αυτές ήρθαν με σκοπό να δημιουργήσουν θέμα..Τους ανοίγω και μπαίνουν,ειδικά η θεία,με κάτι μούτρα μέχρι το πάτωμα..δεν το σχολίασα γιατί λέω,εντάξει,δε σημαίνει πως τα έχει μαζί μου..κάτι μπορεί να της έτυχε της γυναίκας..ενώ πάντα μπαίνουν και πάνε απευθείας στο αντισηπτικό(το οποίο έχω ένα στο σαλόνι και ένα στο δωμάτιο),δεν βάζουν και πάνε προς το δωμάτιο.Λέω, έ θα βάλουν από εκεί.. Πάει η θεία και με τη μία, πιάνει το παιδί..Η μάνα μου μπροστά, αλλά για να μην παρεξηγηθεί σαν ''ξένη'' που είναι προς αυτές, δεν μιλάει.Και της λέω εγώ με ωραίο τρόπο: Θεία, έχει πίσω σου αντισηπτικό αν θες. Και μου λέει: Έκανα μπάνιο πριν φύγω από σπίτι :blink::blink: Και της λέω,εντάξει αλλά το λέω γιατί ξέρεις πιάνουμε λεφτά, κλειδιά..Η κόρη της κάνει πως δεν ακούει τίποτα και αυτή αφήνει το παιδί απότομα κάτω και μου λέει με παράπονο: ε άστο τότε.. και της ξαναλέω: δε σου πα να μην το πάρεις, αλλά καταλαβαίνεις, κρατούσες λεφτα,κλειδιά, τσιγάρα..και μου ξαναλέει: ε αφού έκανα μπάνιο πριν βγω από το σπίτι.Τότε χτυπάει το κουδούνι ξανά, ήτανε μια γνωστή μου, και μου λένε:Φύγαμε φύγαμε εμείς.Τους λέω,καθήστε 5 λεπτά ήρθατε, και απαντά η ξαδέρφη, Όχι Μαράκι μου,βιάζομαι εγώ, πρέπει να πάω να μαγειρέψω.Η θεία έφυγε με τα ίδια μούτρα, και η ξαδέρφη με φίλησε, με αγκάλιασε και έφυγαν.Περνάνε από τη δουλειά του άντρα μου, και το φίδι η ξαδέρφη του,κατέβηκε να του κάνει παράπονο, ότι η γυναίκα σου μίλησε απότομα στη μαμά μου.Της είπε να βάλει αντισηπτικό και η μαμά της είπε ότι έπλυνε τα χέρια με μωρομάντηλα και η Μαρία επέμενε επιβλητικά.Την ψεύτρα.Με φίλησε κιόλας, η οχιά..Ο άντρας μου της έκανε πρατήρηση ότι τα μωρομάντηλα δεν είναι αντισηπτικά, και όταν είδε ότι δεν την έπαιρνε, ξεκίνησε να λέει μα εγώ στα παιδιά μου δεν έβαζα, και ο ίδιος γιατρός της τάδε δεν της είπε να πλένουν τα χέρια τους και κάτι τέτοια!

Ρε τι ζόρι τραβάει ο κόσμος..και τώρα αυτές, μάνα και κόρη με θάβουν στο σόι και λένε και ψέματα.όχι τίποτα άλλο, αλλά το ψέμα με ενοχλεί περισσότερο..

Ρε Έλενα μου και εγώ πριν γεννήσω έλεγα θα γίνω σκύλα για το παιδί μου..και τώρα που ψιλοντράπηκα να τους την πω για το αντισηπτικό και το είπα αφου πήρε το παιδί,αυτό με έκανε να νιώθω τύψεις, ότι δεν είμαι άξια να προστατέψω το μωρό μου και ένα σωρό τέτοια..

Με έχει κάνει όλο αυτό πολύ χάλια.. ήταν η σταγόνα που ξεχείλισε το ποτήρι.. έτσι μου ρχεται να την πάρω την ξαδερφούλα ένα τηλέφωνο και να την ξεχ@#$σω κανονικά, αλλά δεν είμαι καρακατίνα σαν αυτή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΜΑΡΑΚΙ ΠΟΥ ΚΑΘΕΣΕ Κ ΑΣΧΟΛΕΙΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΞΕΣΤΡΙΜΕΝΗ!!!!

ΕΓΩ ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ ΧΕΣΤΗΚΑ Κ ΑΝ ΠΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΣΟΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Κ ΣΤΟ ΑΥΤΟ ΤΗΣ ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΩ!

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΝΤΟ ΠΕΡΝΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ!

ΜΗΠΩΣ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΑΝΑΓΚΗ?

ΕΓΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ. ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΠΡΟΕΙΔΙΟΠΟΙΗΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ!

ΧΘΕΣ ΗΡΘΑΝ ΟΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ ΜΟΥ ΕΞΗΓΙΘΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΑΚΟΜΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΙΑΝΟΥΜΕ... Κ ΤΕΛΟΣ! ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ. ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΟΡΘΕΣ ΚΟΦΤΕΣ ΜΕ ΥΦΟΣ(ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΩ ΚΟΥΒΕΝΤΑ) Κ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΠΕΡΝΕΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μου,κρίμα κορίτσι μου.μην στεναχωριέσαι.ας πει κ ας λεει οκαθενας ο,τι θελει.Πάντα κατι θα υπάρχει να βρουν,να πουν είτε ετσι είτε αλλιώς.μην δίνεις σημασία "πρίζα κ μπαινάκης-βγαινάκης",σε καταλαβαίνω μα είναι κρίμα να στεναχωριεσαι.επίσης είναι ακατόρθωτο με τετοιους ανθρώπου να προσπαθείς να είναι πάντα ολοι ευχαριστημένοι γιατι βαπλα ΠΑΝΤΑ θα υπάρχει κατι να βρουν κ να πουν.Καλύτερα τωρα απο την αρχή που τους βάζεις τα όρια ΣΟΥ.Μια,δυο,πεντε θα το καταλάβουν καποια στιγμή.οι κατίνες είναι εκείνες εσυ θα κάνεις αυτό που θεωρείς καλύτερο για σενε κ το μωρό σου ολα καλα θα πάνε,μην μου στεναχωριέσαι,δεν αξίζει,σε φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη μου σε ευχαριστω. Και εμεις στην αρχη το πιναμε για δυσκοιλιοτητα αλλα για να μην γκρινιαζει με τη ζεστη. Το θεμα ειναι οτι το ψιλοπαρακανε και ο αντρας μου και της το εδινε καθημερινα. Τωρα της δινει καθε φορα που γκρινιαζει κατευθειαν μπιμπερο και ας καθεται να πινει 10μλ.

Μαρακι και εσυ Ροδο και η thimidia? Θα κανουμε club!!! Φυσικα και το ξερω αφου μενω Ροδινι και δουλευω στο Καλιθεα Μαρε. Μαρια σε ποιο ξενοδοχειο δουλευεις εσυ? Αντε να βγουμε για καφεδακι ολες μαζι. Κοριτσια μπηκε και αλλο ξενοδοχειο για αγορα, το ξενοδοχειο της Μαριας, ακουμε προσφορες :silly: :silly: :silly:

Βρε mariaxar ξερω πολυ καλα αυτη τη νοοτροπια μιας και εγω ειμαι "πανω απο το αυλακι" (ειμαι απο Αγρινιο). Ξεκοψε τους το και ας μην σωσουν να ξαναρθουνε. Ετσι και αλλιως και αυτο να εκανες "καλα" παλι θα βρισκανε κατο αλλο να σου προσαψουν και να σε "θαψουν" στο υπολοιπο σοι. Οσο καλοι και να ειναι εχουν την νοοτροπια οτι εισαι ξενη. Μεχρι και η μαμα μου τον αντρα μου δεν τον ηθελε επειδη ηταν ξενος (παπουτσι απτο τοπο σου).

Ξαναρμεχτηκα γιατι ο αντρας μου θα την παει στους γονεις του για να παει να κανει καμια βουτια. Ετσι εφοδιασα το ψυγειο με 3χ150μλ μπιμπερο μην πεινασει το καημενο. Ξανακοιμηθηκε η Σαντυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ ωραία,Αλέκα μου!!Να μας καλέσεις,κοτζαμ ξενοδοχείο εχεις,θα πάρουμε κ τη σάντυ,να κάνουμε τα μπανάκια μας!Γέλια!!Κ γω Σουηδικό δουλέυω,αλλά τώρα είμαι ακόμη με αδεια μητρότητος κ θέλω να κάνω κ χρήση του 6μήνου!Αλλά όποτε κάτσει κανένα εχτραδάκι παω,να ξεδίνω κιολας!!!Ο μικρός κοιμάται,φάγαμε κ εμείς σαν άνθρωποι!!Οποτε είναι,κανονίζουμε να πάμε καφεδάκι,κ γω Ανάληψη μενω!!Οπουε σας βολεύει εσας που δουλεύετε καθε μέρα!!Αρκει ετσι να είναι πρωι που σε βολεύει κ σένα κ να μας κατεβάσει κ μας ο μπαμπάς μας με το αυτοκίνητο,αν κ δεν έχουμε κ κολλήματα,τα απογεύματα σαρώνουμε τους δρόμους!!!εμεις με το χαμομήλι δεν τα πήγαμε ποτέ καλά,ακόμη κ με τους κολικούς βια 20ml,ούτε το νερό το θέλει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα δεν κοιμαται την εχω στο γυμναστηρριο της και την βγαζω φωτο. Αν δεν κατεβει η μαμα μου αυριο το πρωι θα ειμαι μεσα στο μαμμυ αν ειναι να σε περιμεω να παμε για καφεδακι. Και δεν χρειαζεται να πεις στον αντρα σου να σε φερει θα συναντηθουμε εσυ οπου βολευεσαι γιατι εμεις γουσταρουμε με τρελα βολτα με το αυτοκινητο.

Εμεις νερο δεν μας αφηνει ο γιατρος να πινουμε μονο τσαγακι ειτε κιντερτε ειτε χαμομηλι (πιο πολυ για το φαρμακο της το χρησιμοποιω, αραιωνω το χαπακι της σε τσαγακι). Θηλαζεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Του το άνοιξα χτές το γυμναστήριο κ τίποτα ακόμη!!!Οι γυναίκες,παιδί μου πάντα είναι πιο μπροστά!!γελια!!Μπράβο ρε,Σαντυ!!!Εμάς μας είχε πει ο γιατρός τώρα που θα κάνει ζέστες να του δίνουμε νερό..αλλά δεν το θέλει καθόλου!!!Σε ποιόν πάτε?ΟΚ να πάμε αν είναι!!!Θα μπω το πρωί να δω αν έχεις χρόνο,αν ηρθε η μαμα σου κ πάμε!!Εμείς πετάμε τη σκούφια μας για βόλτα!!γέλια!!Τι φαρμακάκι?Ναι,θηλάζω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην αρχη στο Παπακωνσταντινου και μετα στο Εμμανουηλιδη (για το ΙΚΑ). Ειμαι πολυ ευχαριστημενη με αυτον αφου γνωριζονται και με τον ενδοκρινολογο πολυ καλα και παρακολουθουν μαζι την αναπτυξη της Σαντυς. Εχει θυρεοειδη και χαπακωνομαστε μαμα και κορη! Εσυ σε ποιον τον πας τον παιδαρο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απέναντι,στον Μπαμά.Μας το είχε συστήσει η κολλητή μου,η μικρή είναι 10μηνών τώρα.Ολα καλά,είναι κ με τι ίκα,βέβαια την επισκεψούλα την πληρώνουμε κανονικά.Ηθελα να ρωτήσω καμιά κοπέλα αν ξέρει θα παίρνω πρώτα το ικα κ θα κλέινω μεσω του ραντεβού??Α,χαπακώνεστε!!!!!!Μια χαρά!!!χαρούμενοι άνθρωποι!!!Γέλια!!!Αφού την παρακολουθείτε βόλα καλά θα είναι!!Θα είναι εφ'όρου με το χαπάκι?κ μένα εχει η μαμα μου,θεία μου κτλ αλλά εγω δεν έχω εμφανίσει,μέχρι στιγμής

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρωτα περνεις τηλ στο 184 ζητας οποια μερα θες εσυ ραντεβου και με ποιον γιατρο θες σε ρωτανε αν ειναι κανονικη επισκεψη ή εμβολιο, τους δινεις το ΑΜ σου και κλειστηκε το ραντεβου σου. Εγω ετσι κανω με τον Εμμανουηλιδη. Φυσικα τον εχω "γλυκανει" πηγα στο ιατρειο του αλλα τα εμβολια τα εκανα και θα τα κανω στο ΙΚΑ.

Πρεπει να κλεισω να κανω ενα μπανακι και να την ξαναβαλω στο βυζι να φαει για να μην ποναω μετα μεχρι να αρμεχτω στις 12 το βραδυ! Πικρα!!! Θα τα πουμε αυριο μακαρι και απο κοντα!!! Μαρακι αν αυριο δεν δουλευεις και εσυ το πρωι μπες μες στο μαμμυ να ερθει και η δικια σου η μπεμπα να τον τρελανουμε τον Αγγελακο!

Υπολοιπες μανουλες φιλακια στα μπουτακια των μπομπιρακων σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε,κοριτσάκι μου,να πας κ καλή δουλίτσα να έχεις!!!Ελπίζω να τα πούμε κ απο κοντά!!!Ετσι,να μου ρθετε κ τα 2 το κορίτσια να ξετρελαθεί ο Αγγελίνος,να δω πώς θα τον μαζεύουμε!!!Γέλια!!(Θα σου έστελνα τον αριθμό του κιν μου αλλά δεν ξέρω πως γίνεται μεσω πμ).φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια......

Τι κάνετε?????Τα μωράκια????Εμείς κάναμε το εμβόλιο μας χτες και είχαμε πυρετούλι και ψες και σημερα....Δεν κλάψαμε πολύ ευτυχώς!!!!!!!

Πέρασε κι αυτό!!!!!!Και θα κάνουμε κάθε μήνα εμβόλιο....Και σεις το ίδιο????

Κορίτσια για όσες έχουν βάφτιση σύντομα και θέλετε προσκλήσεις μπείτε στο www.vistaprint.co.uk έχει πάρα πολύ φτηνές.....Εγώ θα παραγγείλω 100 μόνο 30 ευρώ!!!!!!Παράγγειλε μια φίλη μου και είναι πολύ καλή η δουλειά........

Και για μπομπονιέρες στο www.elxisdoro.com έχει πολύ φτηνές....Εδώ μου είπανε 3.70 η μια και από το ιντερνετ 2 ευρώ!!!!!!!!!Τεράστια διαφορά!!!!!Και τα κουφέτα εδώ είναι 20 ευρώ το κιλό και από το elxisdoro μονο 7!!!!!!!

Για να κάνουμε λίγη οικονομία............

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανουλιτσες!!!!

Σημερα το πρωι πηγα να κανω υπερηχο για να δω πως παει ο θυρεοειδης μου

και μετα εκανα μια βολτιτσα στην αγορα για να παρω μια γευση απο βαπτιστηκα,τελικα εχει και μικρα κουστουμακια και θα εχω θεμα τον πριγκιπα βατραχο,βρηκα ενα μαγαζακι που τα εχει πολυ φθηνα στην μιση τιμη σε σχεση με ολη την αγορα και θα τα κλεισω απο κει,η μπομπονιερες μας θα ειναι βατραχακια κουμπαρας και κοστοιζουν μονο 0,80 λεπτα το κομματι.Το σετ της βαπτισης βγαινει 220ευρω κουστουμακι,λαδοπανα,πετσετουλα,μπαουλο ξυλινο με σχεδιο βατραχακι,παπουτσακια,καλτσουλες,γραβατονι και θηκη για το σαπουνακι και το λαδακι,δεν ειναι πολυ καλη η τιμη;

Μαρια κακος τους αφηνεις να κανουν οτι θελουν και εφοσων εχεις και την υποστιριξει του αντρος σου δεν εχεις να σκεφτεις κατι ΠΕΤΑ ΤΟΥΣ ΕΞΩ :angry: σε οποιον αρεσει το παιδακι σου να ειναι καλα και δεν καταλαβα γιατι πρεπει να κανουμε οτι εκαναν παλια αν ειναι ετσι να βγουμε να γεννοβολαμε παλι στα χωραφια!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κοριτσούδες!!!Πήρα το καρπουζάκι μου ανα χείρας κ σας γράφω!!!Ο Αγγελινος σήμερα μάλλον λογω ζέστης εχει ρίξει τρελούς ύπνους!!φτου φτου μην το ματιάσω!!Zoumpalou μου,μια χαρά μου ακούγεται η τιμή αν κα ακόμη δεν έχω βγει τσάρκα!Θα βαφτίσω της κολλητής μου τη μικρή το σεπτέβρη κ ακόμη δεν έχουμε βγει να κοιτάξουμε,αλλά λογική μου φαίνεται η τιμή,κ αφου βρήκες κ με το θέμα που ήθελες,χτύπατα κατευθείαν!!Marinah,εχω μπει κ γω στο elxis(το είχε αναφέρει μια κοπέλα στο forum,πριν λίγο καιρό),όντως έχει πααρα πολλά πράγματα!!

Κατι φίλοι μας πήραν απο το χαμόγελο του παιδιού,πααρα πολύ ωραία προσκληση,νεραιδούλα κ φούξια,αλλά δεν έχω μπει να δω τιμές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια και μπεμπουλίνια!

Στέλλα, Thalia29, Αlekagala, mariaxar, georgia11a, ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα και τα καλά σας λόγια για το κουνελάκι μου τον Παυλίνο μου, ελπίζω να μη ξέχασα καμμία!

Τί θέμα άνοιξες mariaxar!Μα τί παθαίνουν όλοι όταν τους λες να βάλουν αντισηπτικό; :angry: Και γιατί θυμώνουν, δεν κατάλαβα! Εγώ που είμσι η μαμά και όλη την ώρα πλένω τα χέρια μου με dettol τί είμαι δηλαδή; Τόσο δύσκολο τους είναι να καταλάβουν ότι το ανεμβολίαστο μωράκι είναι ευάλωτο σε μκρόβια και ιούς; :S

Αλλά όπως είπαν και τα κορίτσια προτιμώ να πιουν αυτοί ξύδι παρά να μου αρωστήσει ο μικρούλης μου!

Alekagala, maria 1984, thimidia ελπίζω ν' αναγνωρίσατε τη φωτό του προφίλ μου (είναι από την παραλία Αφάντου) ;)

Έχω πάει στη Ρόδο για επαγγελματικούς λόγους και πέρασα Υ-Π-Ε-Ρ-Ο-Χ-Α!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ήρθες στην παρέα μας κ απο μένα vivianka,κ εσυ κ ο Παυλίνος!!! Άλλος ένας άντρας Ταυρος!!Αντε,ευκαιρία να ξανακατέβεις,τώρα που μαζευόμαστε!!!Γέλια!:!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...