Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες & Μωράκια Μαϊου 2010! (ΠΑΝΜΑΪΑΚΟΣ Νο 7!!)


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 845
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πριν απο λιγο ξυπνησαμε την ταισα και την ξαπλωσα μεσα στο γυμναστηριο. Μεχρι στιγμης καθεται και τα παρατηρει χωρις να τα αγγιζει τα κουδουνακια. Θα την βγαλω φωτο να σας δειξω μολις φαω το γιαουρτακι μου γιατι πεινασα!!!

Καλοριζικο το Νο 7!!! Βρε hitec κοριτσαρες να ριξω αλλη μια ιδεα να κανει καποια απο σας μια λιστα με τα ονοματα μας - ποτε γεννησαμε - και τα ονοματα των κουκλιων μας (κατι παρομοιο οπως ειχε κανει η marinah με τα χρωματα).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παω να την κανω μπανακι γιατι γκρινιαζει και επανερχομαι. Θα βαλω το τουνελ στο γυμναστηριο και θα σας στειλω κιαλλες φωτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από μένα πανέμορφες μανούλες και πανέμορφα μωράκια!!

Τί κάνετε? Με γεια το καινούριο μας στέκι!!! Καλορίζικο!!

Αλέκα μου φτου φτου!! Να τη χαίρεστε την αθλήτρια!!!

Πολύ ωραίο το γυμναστήριο σας!!

Εμείς κοιμηθήκαμε και χορτάσαμε ύπνο..και τώρα πάλι κοιμόμαστε..κάναμε μπάνιο, φάγαμε και χαλαρώσαμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες και απο μενα!!!

Επιτελους βρε καταφερα σημερα να συνδεθω χθες με το που εμπαινα με παιτουσε εξω γκρρρρρρρρρρρρ!!!!

Αχ δεν ειμαι καλα εχω πολλα νευρα σημερα ο μικρος με εχει γανιασει,με το που ερχετε η ωρα για γαλα κανει σαν παλαβος αλλα οταν του βαζω το μπιμπερο στο στομα κλαιει ο κυριος γιατι θελει την πιπιλα του να κοιμηθει με το ζορι εφαγε 120γρ. και παλευα μεχρι να τα φαι 45 λεπτα,εχω μεγαλη περιεργεια να δω τι βαρος πηρε αυτο το μηνα.

Καλοριζικο το καινουργιο στεκι κουτσομπολιου :silly:

και τωρα κατι ασχετο εχετε σκεφτη τι θεμα θα ακολουθησετε για την βαπτιση;Για ριχτε καμια ιδεα γιατι πρεπει σιγα σιγα να αρχισω να τις ετοιμασιες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις πεταλουδες επειδη ειμαστε κοριτσακια!!!

Η Θαλεια πηρε ναυτικο στυλ. Αν ειχα αγορακι θα εβαζα ζωακια (δεινοσαυρακια, σαυρουλες, κατι σαν jourasic park)!!!

Εσυ τι σκεφτεσαι? Τι θα σου αρεσε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο με τα ζωακια το σκεφτηκα αλλα δεν τρελαινομαι κιολας.

Ασε που διαβασα καπου οτι θα δυσκολευτω να βρω βαπτιστικα ρουχακια για 5 μηνων μωρο λενε οτι τα νουμερακια βγαινουν απο 9 μηνων και πανω,δηλαδη δεν καταλαβα απαγορευεται να βαπτισουμε τα παιδακια μας πιο μικρα (νευρα,νευρα,νευρα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε???

καλοριζικο το 7!!! :P:P:P:P

εμεις ειχαμε παει μια βολτιτσα να παρουμε το τσαγακι μας μαραθο της μιλουπα για τους κολικους αχχαχαχαχααχχαχαχαχα B)B)B)B)

Αλεκα μου μια ζωγραφια η μικρη γυμναστρια θα γινει αχχαχαχααχ ;););) κουκλα να την χαιρεσε φτου φτου σκορδα το ζουζουνι!!!!

Στελιτσα εμεις καναμε ναυτικο στυλ γιατι αρεσε παρα πολυ στο νουνουλη μας και ειναι ολα υπεροχα!!!

εγω θα βαφτισω 12 σεπτεμβριου εσυ για ποτε σκεφτεσαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΡΕ ΚΟΜΑΝΕΤΣΙ!!!! ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΥΗΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΕΚΔΟΣΗ!!! ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ Κ ΕΓΩ Η ΖΗΛΙΑΡΑ ΧΑΧΑΧΑ!!ΤΖΑΜΠΟ ΕΙΠΕΣ Ε? ΜΑΡΚΑ?

ΣΤΕΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΙΟ ΛΙΤΟΔΙΕΤΟ ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΕ. ΕΜΕΝΑ ΤΡΩΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟ. ΑΝΟΙΞΑ Κ ΤΡΥΠΕΣ ΣΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΓΟΥΜΕ ΠΟΛΛΥ!

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΤΕ ΑΛΑΖΟΥΝ ΧΡΩΜΑ? ΑΛΑΞΑΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ?

ΓΙΑΤΙ ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΓΑΛΑΝΑ. Κ ΑΝ ΜΕΙΝΕΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΚΟΛΟΡΕ..ΚΟΚΚΙΝΑ ΜΑΛΛΙΑ,ΓΑΛΑΖΙΑ ΜΑΤΙΑ ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΧΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θαλεια μου εγω θα κανω την βαπτιση 3 Οκτωβριου,εσυ βρηκες ρουχακια βαπτιστικα;

Ελενα ετσι μου φαινετε και μενα,και γω του εχω ανοιξη τρυπες εδω και κανα μηνα 3 σε καθε θηλη αλλα ειναι δυσκολος πολες φορες μου βγαζει την ψυχη!!!!

Αλεκα μου με την τσαντιλα μου ξεχασα να σχολιασω την μπουμπουκα σου,να δεις που αν την βαζεις συνεχεια στο γυμναστιριο θα αρχισει να παιζει και με τα παιχνιδακια,εμενα στην αρχη ετσι εκανε ο μικρος με το ριλαξ οσπου ξεθαρεψε και τωρα κανει ολοκληρη κουβεντα με τα παιχνιδακια :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zoumpalou έγραψε:

Ασε που διαβασα καπου οτι θα δυσκολευτω να βρω βαπτιστικα ρουχακια για 5 μηνων μωρο λενε οτι τα νουμερακια βγαινουν απο 9 μηνων και πανω,δηλαδη δεν καταλαβα απαγορευεται να βαπτισουμε τα παιδακια μας πιο μικρα (νευρα,νευρα,νευρα)

Πλακα κανεις??? Πρωτη φορα το ακουω αυτο. Δηλαδη λες να μην βρεις ελα μωρε μαμακιες ειναι σιγουρα θα βρεις μη αγχωνεσαι.

Θαλειτσα και εγω ηθελα να παω σουπερμαρκετ να της παρω κιντερτε (πιο πολυ για το φαρμακο της) αλλα την πεσαμε για υπνο και τωρα ξανακοιμηθηκε. Αρα μαλλον αυριο. Ακομη εχει κολικους? Η Σαντυ πολυ σπανια τωρα.

Λενα ειναι μαρκα με εκαψες!!! Απλως ειναι φθηνο, ανετο, πολυχρωμο και εχει μπιχλιμπιδακια. Τωρα κοιμαται η κυρια κοκοπικου αυριο θα σου βαλω φωτο με το τουνελ. Μου εχουν πει οτι σταθεροποιειτε το χρωμα στον 6ο μηνα, μακαρι και εμας να μην αλλαξουν ξανθια γαλανοματα βλεπεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουτε του δικου μου εχουν αλλαξει εχουμε γκριζογαλανα ματια αλλα εμενα η παιδιατρος μου ειπε οτι και μεχρι τον 8ο εχει πιθανοτητες αλλαγης.Επισεις νομιζω οτι στις μανουλες που θηλαζουν καθιστερουν περισσοτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κολικους τερμα και εμεις αλλα προληπτικα και αφου του αρεσει και τον δροσιζει του δινω 150 γρ καθε μερα το πινουμε απο 5 ημερων και κολικους μου εκανε μονο 2 η 3 φορες ΕΥΤΗΧΩΣ

αλλα αφου του αρεσει το εχει καθιερωσει καθε μεσημερι αναμεσα στα δυο γευματα χαχαχαχαχα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι στελιτσα βρηκαμε βαφτιστικα

ειναι τελεια ειναι της λαπεν τα κλεισαμε σε μεγεθος για 1 ετους

ο μπεμπης ηδη φοραει για 6 μηνων

και του ειναι τσιμα τσιμα!!! :blink::blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα ο νικολας μου εχει γκριζα απο την ημερα που γενηθηκε αλλα μαλον θα σκουρινουν ετσι οπως τα βλεπω κριμα γιατι ο μπαμπας του και οι θειοι του κ η γιαγια του και η προγιαγια του εχουν καταπρασινα ματια και η γιαγια του η αλλη εχει γαλανα!!!

και αυτος λετε τα παρει τα δικα μου τα καστανα??? :((((((

:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΘΑΛΕΙΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΣΚΟΥΡΙΝΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ! ΑΑΛ Κ ΕΓΩ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΣΤΑΝΑ!!! ΟΙ ΠΑΠΟΥΔΕΣ ΟΙ3ΓΑΛΑΝΑ.Ε ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΟΙΑΣΕΙ! ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...