Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες & Μωράκια Μαϊου 2010! (ΠΑΝΜΑΪΑΚΟΣ Νο 7!!)


Recommended Posts

Παναγια μου ενα παιδαρο που εχω για γαμπρο!!!! Φτου φτου φτου να μην τον ματιασω!!! Ευτυχως τον καπαρωσα νωρις!!!

Και εγω ψηφιακο αλμπουμ εκανα στο γαμο και ενα απλο με οικογενειακες φωτογραφιες. Κουκλαρα ησουν στο γαμο! Να ζησετε και να ευτυχισετε και να κανετε και αλλα τετοια κουκλια!!! Καταλαβα τωρα πως ειναι το χειροποιητο αλμπουμ. Τα κοριτσια δεν ηρθαν γιατι ειχαν δουλεια, ελπιζω να τα βαλει ο αντρας το απογευμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 845
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσακια!!!!!!

Εβαλα το φαγακι μας στο φουρνο και τωρα εβαλα το μικρο να κοιμηθει....

για να δουμε.....

Ο ψευτης κανει ψεματα οτι βηχει για να πηγαινω κοντα του και μολις με δει χαζογελαει πονηρα σαν να λεει:χα σε κοροϊδεψα!!!!!!!

Γεωργια πολυ ομορφα τα αλμπουμ σου και το κουκλακι σου πολυ ροκακι μιλαμε!!!!!!

Αλεκα και γω νομιζω οτι στον τοιχο θα ειναι πιο ωραια....στην ντουλαπα θα εχανε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ κορίτσια για τα καλά σας λόγια!!! Να'στε καλά!!!

Είδες βρε συμπεθέρα τι σου κρατάω?!?!?!?!?! Βέβαια τέτοια κοριτσάρα που έχουμε πρέπει κι εμείς να σταθούμε στο ύψος των περιστάσεων!! χαχαχαχαχαχαχαχα

Να μας βγάλεις φωτό το δωμάτιο με τις ταπετσαριούλες!!! Οπωσδήποτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΑΠΟ ΜΑΣ!!!!!!

Κ ΕΓΩ ΑΛΕΚΑ ΤΟΥ ΤΟΙΧΟΥ ΕΙΜΑΙ!!!!!!! ΕΛΑ ΜΟΡΕ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΤΟ ΒΑΛΕ ΕΥΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ!!!!

ΕΓΩ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΨΗΦΙΑΚΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΥ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ ΜΟΥ!!!

ΨΗΦΙΑΚΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥ ΜΟΡΟΥ ΑΠΟ ΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ! ΕΛΑ ΜΟΡΕ Κ ΟΠΟΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ Κ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΕΣ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΠΟΣΕΣ ΦΩΤΟ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ???? ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΕΤΡΗΣΑ ΧΤΕΣ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΕΙΧΑ ΒΓΑΛΕΙ 45 ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ Κ ΑΛΛΕΣ 30 ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ!

ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ 45 ΝΦΩΤΟ! ΟΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟ ΒΛΕΠΟ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ 50ΑΡΙΑ ΣΥΝΟΛΟ!!!! ΟΠΟΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΘΑ ΤΙΣ ΠΑΡΩ ΣΕ ΔΙΠΛΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΛΕΨΩ Κ ΤΟ ΣΟΙ!

ΒΓΑΛΑΜΕ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΧΕΙΜΟΝΙΑΤΙΚΑ ΡΟΥΧΑΚΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΦΟΡΑΜΕ... ΜΑΣΑΜΕ ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΜΑΣ.... Κ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ!!!!!! :S:S:S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω πρεπει να παω να της αγορασω χειμωνιατικα γιατι δεν εχουμε καθολου ρουχαλακια και φυσικα πολλα καλτσον απο τα τζαμπο! τελευταιο αρμεγμα και θα ετοιμαστω για δουλεια. Θα καθησω να του βγαλω ολα τα αυτοκολλητα απτον τοιχο τωρα, να τα βαλω στη ντουλαπα και της ντουλαπας στην πορτα, και θα του χωρο τα πραγματα μπας και φιλοτιμηθει και τα βαλει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ...

ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΙΣ ΔΡΟΙΕΣ ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ. ΛΕΙΠΑΜΕ ΣΧΕΔΟΝ 20 ΗΜΕΡΕΣ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΝΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ. ΚΑΛΕ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΨΥΧΡΑ. ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΨΙΧΑΛΙΖΕΙ ΤΩΡΑ. ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΞΑΝΑΓΛΑΡΩΝΕΙ ΒΛΕΠΩ ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΕΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΕΣΩ ΞΑΝΑ. ΑΚΟΜΗ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΤΙΣ ΝΥΧΤΕΣ. ΞΥΠΑΝΕΙ 2 ΜΕ 3 ΦΟΡΕΣ. ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΦΟΥ ΠΕΙΝΑΕΙ. ΤΟ ΤΑΙΖΩ ΚΑΙ ΞΑΝΑΚΟΙΜΑΤΑΙ. ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΕΤΕ ΜΟΝΟ, ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΝΑ ΞΥΠΝΑΤΕ ΤΟΣΟ ΣΥΧΝΑ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα κοριτσια.

Ναι Ρενατα μου και εμενα με σηκωνει το βραδυ μεχρι και ανα μια ωρα. Σημερα ηταν καπως καλυτερα το βραδυ, αλλα ολο το απογευμα στο μπαμπα της γκρινιαζε, μουρμουραγε, γενικως δε κοιμοτανε ουτε ειχε χεστει.

Ο μπαμπας μας προσπαθησε να το βαλει αλλα επειδη μουρμουρουσε η μικρη το παρατησε. Αφηστε που πρεπει να φτιαξει πρωτα το σχεδιο με ταινια(γιατι θελει ολα ναναι σε ευθεια-υπολογιζει και την παραμικρη λεπτομερεια).Παντως εγω τα εβαλα τα αφρολεξ στη ντουλαπα. Ελπιζω σημερα το βραδυ που θα επιστρεψω σπιτι να το δω τελειωμενο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΑΛΕΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΜΠΑΜΠΑ ΕΧΕΤΕ!!! ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥ Κ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΗΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑΣ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΤΕΛΕΙΟΣ ΤΣΑΠΑΤΣΟΥΛΗΣ Κ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ???? ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΟΣΟ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥ???

ΡΕΝΑΤΑ Κ ΟΤΙ ΑΝΑΡΩΤΙΟΜΟΥΝ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ!!!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ?????ΕΓΥΓΕ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι έτσι κι εμείς!!! Περιττό να σας πω ότι όλα εγώ τα κάνω στο σπίτι!!! Δεν πιάνουν τα χέρια του από τίποτα!!! χαχαχαχαχαχαχαχα

Μόλις του πω κάτι μου λέει: "ε, να πούμε σε κάποιον (ηλεκτρολόγο, υδραυλικό κλπ) να έρθει να το κάνει!!!" χαχαχαχαχαχαχα

Και το δωμάτιο του μπέμπη εγώ το έβαψα και κόλλησα την ταπετσαρία!!! Και τα έπιπλα (όταν είναι do it yourself) εγώ τα συναρμολογώ!!! χαχαχαχαχα Απλά τον έχω μαζί μου να σηκώνει τα βαριά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΒΡΗΚΑΜΕ ΧΑΧΑ????

Κ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΟΛΑ ΕΓΩ !ΕΓΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ ΛΕΩ ΒΡΕ ΑΝ ΗΣΟΥΝ ΤΟ ΜΙΣΟ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΘΑ ΜΕΓΑΛΟΥΡΓΟΥΣΑΜΕ....ΑΛΛΑ ΜΠΑΑΑ ΠΕΡΑ ΒΡΕΧΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥΝΟ ΕΙΝΑΙ ΜΑΡΤΥΡΙΟ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ? ΑΦΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΘΗΛΑΣΟΥΜΕ. ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΟΠΟΤΕ ΧΑΛΑΛΙ Η ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ.

ΕΛΕΝΑ ΕΓΩ ΚΟΥΝΙΑΔΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΝΑ ΤΡΙΩΡΟΦΟ. ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ. ΣΑΣ ΕΦΤΙΑΞΑ ΤΩΡΑ Ε ? ΜΗΠΩΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΣΥΝΥΦΑΔΑ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι παλι!γυρισα απο το πρωινο μου καφε, η Σαντυ κοβει βολτες στη κουνια της και εγω σκεφτομαι ποτε ακριβως θα μαγειρεψω γιατι βαριεμαι (ως συνηθως). Ο μπαμπας μας δουλευει και αυτος σε ξενοδοχειο σαν μπαρμαν αλλα τα παντα τα κανει αυτος στο σπιτι. Εγω μονο σχεδιαζω τι θελω να μου κανει και πως θα τακτοποιησω τα πραγματα και αγοραζω οτιδηποτε μου αρεσει και αυτος μου τα κρεμαει. Αλλα και μενα πιανουν τα χερια μου, ειμαι ασσος στο τρυπανι,φτιαχνω μονη μου ραφια και αλλα τετοια ψιλοπραγματα. Ο μπαμπας μας ομως δινει ρεσιταλ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenatsak έγραψε:

Κ ΓΙΑΤΙ ΒΓΑΖΕΙ ΕΤΣΙ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΜΑΣ ΣΤΟ ΤΣΑΤ???

Κανουν αναβαθμιση στο μαμμυ και περνουν τις πληροφοριες απο το προφιλ της καθεμιας μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μονη μου αφησατε... τρωω το σαντουιτσακι μου τωρα 9αφου την εκανα μπανιο και την ταισα) και θα κανω και εγω νανι να ξεκουραστω λιγουλακι για να ετοιμασω τα σνιτσελακια του μπαμπα μας το απογευματακι πριν παω δουλεια. φιλακια πολλα θα τα πουμε μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΟ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ. ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ.

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΚΟΛΛΗΣΕΣ ΜΕ ΜΕΝΑ. ΤΟΣΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΥ ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΚΑΘΕΜΙΑΣ ?

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΣΑ ΙΟΥΛΙΟΥ ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΑΞΑΜΗΝΟ ΤΟΥ ΟΑΕΔ ΚΙ ΟΣΟ ΣΚΕΠΤΟΜΑΙ ΩΣ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΦΡΙΚΑΡΩ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟ ΜΩΡΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ Ν ΑΠΑΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΠΕΙΤΕ ΜΕ ΤΡΕΛΗ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΝΟΙΩΘΩ. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΝΩ ΟΥΤΕ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑΤΙ Η ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ. ΟΠΩΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΕΔΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΙΑ ΗΤΑΝ. ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΝΟΙΩΘΕΤΕ ΑΥΤΟ Ή ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑΛΟΓΗ ?

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ... ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ. ΟΣΕΣ ΒΑΠΤΙΖΕΤΕ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΕΤΟΙΜΕΣ ? ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω ετσι ενιωθα ρενατα μου οταν πηγα για δουλεια και πηγα οταν ηταν 2μηνων σταλιτσα.ομως η δουλεια με χαλαρωνει απο το στρες που εχω στο σπιτι και να ειμαι καλη μαμα για τη κορη μου και καλη συζυγος για τον αντρα μου.παντως και οταν επιστρεφω σπιτι οσο και κουρασμενη ναμαι και θα ξυπνησω οσες φορες ξυπνησει και πεταγομαι μενα γκουκ που κανει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΑΛΕΚΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ.ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΞΥΠΝΑΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ. ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ. ΕΓΩ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΝΟΜΙΖΩ. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΕΚΟΒΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΣΩΣΤΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...