Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες & Μωράκια Μαϊου 2010! (ΠΑΝΜΑΪΑΚΟΣ Νο 7!!)


Recommended Posts

ΓΛΥΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!!ΚΑΛΕ ΤΙ ΜΑΤΑΡΕΣ ΕΧΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΠΛΑΚΑ!!!! ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΕΣ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ... ΠΡΟ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΧΕΙ ΚΑΨΕΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ Κ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΠΙΣΩ!!!!!ΚΟΥΚΛΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 845
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ Έλενα! Τελικά μπορεί όλες οι εποχές να είναι όμορφες, αλλά τα λουλούδια την άνοιξη ανθίζουν και ευωδιάζουν!Τυχαίο; Δε νομίζω! :laugh:

Γερά και καλότυχα ας είναι τα γλυκούλια μας (ε, αν είναι και όμορφα, μας χαλάει, δε μας χαλάει);! ;)

Καληνύχτα και όνειρα γλυκά, σε σένα και το ζουζουνοκουκλάκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vivianka έγραψε:

Ευχαριστώ Έλενα! Τελικά μπορεί όλες οι εποχές να είναι όμορφες, αλλά τα λουλούδια την άνοιξη ανθίζουν και ευωδιάζουν!Τυχαίο; Δε νομίζω! :laugh:

εγραψεσ βιβη :cheer::ohmy::cheer: :woohoo: :kiss: μπραβο! καληνυχτα μακια!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα Βιβη και ξανακαλωσορισες στον Πανμαιακο οπως βλεπεις προστεθηκαμε πολες μανουλες οσο ελειπες,εμενα με λενε Στελλα...

Να σου ζησει το αστερακι σου με τις ομορφες ματαρες :laugh:

Καλα με τα βιας σημερα εφαγε 750γρ συνολο 10 Αυγουστου εχουμε ραντεβου με την γιατρο μας,για να δουμε τι θα μας πει!!!!Θα κανουμε και εμβολιακι θα μας κανει τσιμ και θα κλαιμε :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου! Τι κάνετε; ακόμα δεν το ανοίξαμε και γράψατε 7 σελίδες!!!! Μπράβο σας! Λοιπόν, ας ξεκινήσουμε να φτιάχνουμε τη λίστα μας με τις γεννήσεις! Γράψτε μου pls, πότε γεννήστε, που, και το όνομα του μωρού σας για να φτιάξω τη λίστα σιγά σιγά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμένα!!!! Χθες τρέχαμε για διάφορα ψώνια και δεν μπόρεσα να μπω....

vivanka μου καλώς ήρθες στην παρέα μας!!!!!!Να σου ζήσει το αγγελούσι σου!!!

Καλέ τι κουκλιά είναι αυτά τα μωράκια μας!!!! Φτου Φτου Φτου να μη τα ματιάσω!!! :) :) :) :) :) :) :) Να είναι γερά να τα χαιρόμαστε!!!

Χθες πήραμε κι εμείς αγκαλίτσα!!! Τελικά πήραμε κι εμείς τον ιππόκαμπο όπως της Θάλειας!!! Είναι υπέροχος!!! Θάλεια μου σε ευχαριστώ για την πρόταση!!!

Λοιπόν εμείς τρώμε περίπου κάθε 4 ώρες... 5 γεύματα των 230ml το καθένα!!! Συνήθως τρώμε 9-12-16-19-20... Συνήθως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας τσαχπινογαργαλιαρες μανουλες!!!!!

Σημερα αρχισα σιγα σιγα να μαζευω ατομα για την βαπτιση και λεω απο βδομαδα να βγω να ψαξω για βαπτιστικα,λεω τελικα να εχω θεμα το βατραχακι αλλα μπορει να μου γυαλισει τιποτε αλλο με το ψαξιμο :P

Βρε κοριτσια με κανατε να ζηλεψω και μου φαινεται θα παω να παρω και γω αγκαλιτσα;Εσεις που εχετε ειδη τον πλαινατε πριν τον δωσετε στα μωρουλια σας και αν ναι πως;

3 ΜΑΙΟΥ - ΓΕΝΝΕΣΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια! Μολις επιστρεψαμε σπιτι πηγαμε για καφεδακι και σουπερμαρκετ. Τωρα μαγειρευω και αυτη την πηρε ο υπνος. Θα την αφησω να κοιμηθει και μετα θα την κανω μπανιο για να κοιμηθουμε μαζι.

Μαρακι ειπες οτι δουλευεις? Σε ξενοδοχειο δουλευεις?

Μπραβο ρε hacker κοριτσακι αντε να φτιαξουμε πολυχρωμη λιστα!!

Βιβακι καλοσοριζες και παλι στη παρεα μας. Κουκλος ο γιος σου να σου ζησει. Τελικα εχουμε πανεμορφα ζουζουνιαρικα μωρα την ανοιξη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

14 ΜΑΙΟΥ 2010 ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΣ

Καλησπερα και απο μας κοριτσια B)B)

ξανακαλως ορισες βιβη κουκλακι το μικρουλη σου φτου φτου

αλλα οπως ειπαν και τα κοριτσια τα παιδακια μας ειναι ολα αγγελουδια το ενα πιο ομορφο απο το αλλο ζωγραφιες ολα!!!! ;););):P

σαρεσε ο αγκαλιτσας γεωργια πολυ χαιρομαι καιι μενα μαρεσε παρα πολυ

εγω δεν τον επλυνα δεν ειχε κατι που τον ειδα

αν και νομιζω βγαινει ο μηχανισμος και πλενετε στο πλυντηριο!!!

εγω σημερα πηγα οαεδ εκανα αιτηση για την συμπληρωμα μητροτητας και μου ειπαν να τους παρω απο δευτερα να μου πουν ποτε θα ............ τα παρω

φιλακια κοριτσακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΠΛΕΟΝ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΣΑΣ ΣΚΕΠΤΟΜΑΙ. ΛΕΙΨΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΦΥΓΟΥΜΕ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ. ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΦΤΙΑΧΝΕΤΕ ΞΑΝΑ ΛΙΣΤΑ. ΘΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ...

30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 201Ο,ΜΗΤΕΡΑ,ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας! Βιβή, καλωσόρισες πάλι και από μένα!!Κουκλί και το δικό σου μωράκι! Να ναι πάντα καλά να το χαίρεστε!!

Λοιπόν γράψτε με και εμένα αν θέλετε (επειδή δεν γέννησα Μάη όπως περιμέναμε αλλά ακριβώς στην ΠΗΤ μου)!!

1η Ιουνίου 2010,Ιδιωτικό Μαιευτήριο Πατρών,Κωνσταντίνος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια εδώ και καιρό αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα αλλά σήμερα είμαι πολύ χάλια για αυτό γιατί έγιναν διάφορα και θέλω για ακόμα μια φορά τη βοήθεια και την άποψη σας.Από το πρωί πάει το κεφάλι μου να σπάσει και το ίδιο και το στομάχι μου..Οι πιο παλιές ίσως το θυμάστε..απλά να το πω και για τις καινούριες κοπέλες..όταν γέννησα, την ημέρα που θα έβγαινα,έβαλα πυρετό..39-40 (ο οποίος έφευγε και ξαναρχόταν για 2 μέρες),είχα ρίγη και ενώ είχε καύσωνα, εγώ πήρα και δεύτερο σεντόνι και σκεπάστηκα γιατί έτρεμα από το κρύο..Με εξετάσανε και μου είπαν ίωση..κάποιος από τους επισκέπτες με κόλλησε,ήταν και ευάλωτος ο οργανισμός μου και δεν άργησε να γίνει η ζημιά..Και ευτυχώς που δεν κόλλησε το μωρό μου,γιατί δεν ξέρω τί θα κανα..το στερήθηκα για 4 μέρες (ούτε αγκαλιά δε με άφησαν να το παίρνω) και το γάλα μου το έβγαζα με θήλαστρο και το πέταγα γιατί έπαιρνα δυνατές ενδοφλέβιες αντιβιώσεις..Από τότε έχω φάει κόλλημα και εγώ και ο άντρας μου και θέλω όποιος πλησιάζει το μωρό, να πλένει τουλάχιστον τα χέρια του..μου είπε και ο παιδίατρος να πάρω αντισηπτικό και να τα πλένουν όλοι και με φόβησε πως άμα αρρωστήσει το μωρό, τόσο μικρό που είναι και χωρίς αντισώματα, θα βασανιστεί και αυτό και εμείς.. Καλά και λογικά όλα μέχρι εδώ έτσι?

Έλα όμως που παρεξηγιούνται και στραβομουτσουνιάζουν μόλις τους πω για αντισηπτικό..κάνουν σαν τον ..έξω από δω με το λιβάνι..μα είναι τόσο δύσκολο? στο τραπεζάκι δίπλα το έχω το ευλογημένο..ένα πάτημα, τρίψιμο τα χέρια και ας πάρουν το παιδί όση ώρα θέλουν..ποτέ δεν έδειξα δυσαρέσκεια στο να το πάρουν το μωρό..ποτέ, μα ποτέ..τους προτρέπω και με το παραπάνω για να μην παρεξηγηθούν γιατί μετράνε και τις λέξεις με το σταγονόμετρο..τί θα πεις,πώς θα το πεις,γιατί να το πεις..κουράστηκα ψυχολογικά κάθε φορά να φεύγουν με μούτρα, και να πετάνε μπηχτές του άντρα μου (ο οποίος με υποστηρίζει και τους τη λέει άγρια και δημιουργούνται μεγαλύτερες εντάσεις)..λένε πως θα κάνουμε το παιδί μυγιάγγιχτο..αν είναι δυνατόν, η προστασία που θέλουμε να του προσφέρουμε τώρα που δεν έχει κάνει εμβόλια, να εξηγήται έτσι..εγώ σε χωριό μεγάλωσα..και με τα χώματα έπαιξα, και με τα σίδερα, και με τις πέτρες και με τα ζώα..αλλά τώρα μιλάμε για βρέφος!! Έλεος! Το λέω και θέλω να κλαίω.

Και λένε,έ τα δικά μας τα παιδιά που δε βάζαμε αντισηπτικό τί πάθανε?

Και στην τελική, ας με πούνε ιδιότροπη, χαζή, κομπλεξικιά, μυγιάγγιχτη, και ας βάλουνε αντισηπτικό ή έστω ας πάνε στο νιπτήρα να πλύνουν τα χέρια τους..δεν μπορώ να έρχεται ο καθένας,ακόμα και η ίδια μου η μάνα, να κρατάει κλειδιά, λεφτά, πόμολα πόρτας, τσιγάρα, να ακουμπάνε στο ταξί και να ρχονται να χαιδεύουν το μωρό στο προσωπάκι και στα χεράκια και αυτό μετά να γλύφει τα χέρια του..στην ιδέα και μόνο ότι μπορεί το μωρό μου να αρρωστήσει όπως τόσο εύκολα αρρώστησα εγώ στην κλινική, τρελλαίνομαι.Και προσπαθώ και τους το λέω πάντα με ωραίο τρόπο.. τί να κάνω? έχω απελπιστεί. Είμαι τόοοοσο παράλογη? Βαρέθηκα τα μούτρα, τα στραβομουτσουνιάσματα, τα πικρόχολα σχόλια..ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ψυχολογικά..και παιδί μας είναι στην τελική, γιατί δεν σέβοπνται τον τρόπο που θέλουμε να το μεγαλώσουμε?

Συγγνώμη για το τεράστιο μην.τα είπα και ξαλάφρωσα..Πείτε μου τη γνώμη σας ρε κορίτσια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ. ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΔΙΚΙΟ. ΚΙ ΕΓΩ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΛΗΣ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ. ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΦΩΝΑΖΩ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΙΔΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΤΑΙΝΕ ΟΛΑ. ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ? ΔΕΝ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι Ρενάτα μου, τη Δευτέρα θα κάνουμε το πρώτο εμβόλιο..και το θέμα έχει ξεκινήσει από τον πρώτο καιρό και όσο πάει επιδεινώνεται..την Κυριακή κλείνει 2 μηνών..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PENATA71 - 30 Απριλίου 2010 - Μητέρα, Αθήνα - Θεόδωρος - Παναγιώτης

zoumpalou - 3 Μαΐου 2010 - Γέννεσις, Θεσσαλονίκη - Δημήτρης

alekagala - 11 Μαΐου 2010 - Γενικό Νοσοκομείο Ρόδου - Σάντυ

thalia29 - 14 Μαΐου 2010 - Ιπποκράτειο Θεσσαλονίκης - Νικόλας

georgia11a - 15 Μαΐου 2010 - Γενική Κλινική Θεσσαλονίκης - Γιώργος

koritsaki9220 - 18 Μαΐου 2010 - Αττικόν Αθήνα - Γιώργος

elenatsak - 20 Μαΐου 2010 - Γενικό Νοσοκομείο Γιαννιτσών - Χρήστος

mariaxar - 1 Ιουνίου 2010 - Ιδιωτικό Μαιευτήριο Πατρών - Κωνσταντίνος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπίζω να μην ξέχασα καμιά σας!!! Λοιπόν, όπως βλέπουμε ο Πανμαϊακός είναι γεμάτος αντράκια!!! Που είναι οι νύφες καλέ;;; Μόνο τη Σάντυ βλέπω, κι αυτή είναι πιασμένη......!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω μαρακι μαζι σου ειμαι

μη μασας η υγεια των παιδιων μας πανω απο ολα μετα που θα κανουν εμβολιακια οκ αλλα και παλι με προσοχη δεν καταλαβα που παμε 100 χρονια πισω??

επειδη τοτε δεν ειχε αντισιπτικο τι παει να πει δεν επλεναν τα χερια τους :blink::blink::blink::blink: αααα ολα και ολα εγω ακομα φωναζω σε ολους (και ας εχουμε κανει και εμβολια γιατι το παιδι να αρρωστησει τοσο μικρο απο απροσεξιες) και δεν με νοιαζει και καθολου ας παρεξηγηθουν και ας θυμοσουν ξυδι !!!

αχ τα πα και ξεθυμανα φιλακιαααααα :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑ ΧΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΩ Κ ΕΓΩ! ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΕΝΕΤΑΙ ΟΛΕΣ ΜΑΣ! ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΟ ΤΡΟΠΟ! ΜΟΛΙΣ ΠΛΗΣΙΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ Κ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΛΕΩ¨¨ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΕ ΤΟ ΠΙΑΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ ΟΛΟΙ. ΤΟ ΜΟΡΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΟΥΤΕ ΕΜΒΟΛΙΑ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ΥΣΗΧΟ Κ ΜΟΝΟ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΤΕ¨" Κ ΟΠΟΙΟΣ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΛΕΩ ΕΠ ΤΙ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ?????

ΑΣ ΜΕ ΠΟΥΝ ΣΚΥΛΑ... ΘΑ ΓΙΝΩ Κ ΣΚΥΛΑ ΓΙΑ ΤΟΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΟΣΟΚΟΜΟΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΛΟΙΠΟΝ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΠΗΓΕΝΕ ΕΒΑΖΕ ΑΝΤΙΣΙΠΤΙΚΟ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΕΠΛΕΝΕ ΜΟΥΤΡΑ ΧΕΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΜΩΡΟ!!!!! Α ΡΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΕ ΟΛΗ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΡΧΕΤΕ Κ ΦΙΛΑΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΜΑΓΟΥΛΟ.....ΠΟΙΟΣ ΕΙΔΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ Κ ΔΕΝ ΤΗΝ ΦΟΒΗΘΙΚΕ!!!!ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΣΙΡΙΖΩ..... ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΟΣ..ΔΕΝ ΠΑΣ ΚΑΛΑ...ΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΑΡΡΩΣΤΟΥΣ ΕΙΣΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ 1000ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΚΟΥΒΑΛΑΣ Κ ΕΡΧΕΣΕ Κ ΦΙΛΑΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ???? ΧΕΣΤΗΚΑ Κ ΑΝ ΠΑΡΕΞΗΓΙΟΤΑΝ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΜΕΤΑ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΑΜΥΑΛΟΙ! Ε ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕ ΟΥΤΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΕΙ ΑΠΟ ΑΠΟΣΤΑΣΗ Κ ΤΟΝ ΜΙΛΑΕΙ!!!!

ΕΙΜΑΙ ΚΑΚΙΑ? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλιτσες!!! Μετα απο ενα μαραθωνιο χεσιματος προσπαθω να την κοιμησω μπας και κοιμηθω και εγω αφου δεν κοιμηθηκα. Το καλο ειναι οτι εχω φαι απο χθες και ετσι δεν θα κουραστω καθολου αρκει να κοιμηθει και το μωρο.

Οχι δεν ειμαστε καθολου υπερβολικες, οι αλλοι ειναι ξερολες!!! Καντε οτι εσεις νομιζετε καλυτερο για τα μπουμπουκια σας, εσεις τα μεγαλωνεται και εσεις ειστε οι μαμαδες τους. Εμενα δεν ερχονται επισκεψεις στο σπιτι αλλα οταν βγαινει εξω παραμενει η Σαντυ στο καροτσι.

Τα εκλεισε τα ματακια, αντε να καλοκοιμηθει, να αρμεχτω και εγω, γιατι τωρα μολις γκρινιαζει στο μπαμπα της τσουπ κατευθειαν μπιμπερο γιατι με το χαμομηλι τα κακακια της ειναι εντελως νερουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλιτσες!!! Μετα απο ενα μαραθωνιο χεσιματος προσπαθω να την κοιμησω μπας και κοιμηθω και εγω αφου δεν κοιμηθηκα. Το καλο ειναι οτι εχω φαι απο χθες και ετσι δεν θα κουραστω καθολου αρκει να κοιμηθει και το μωρο.

Οχι δεν ειμαστε καθολου υπερβολικες, οι αλλοι ειναι ξερολες!!! Καντε οτι εσεις νομιζετε καλυτερο για τα μπουμπουκια σας, εσεις τα μεγαλωνεται και εσεις ειστε οι μαμαδες τους. Εμενα δεν ερχονται επισκεψεις στο σπιτι αλλα οταν βγαινει εξω παραμενει η Σαντυ στο καροτσι.

Τα εκλεισε τα ματακια, αντε να καλοκοιμηθει, να αρμεχτω και εγω, γιατι τωρα μολις γκρινιαζει στο μπαμπα της τσουπ κατευθειαν μπιμπερο γιατι με το χαμομηλι τα κακακια της ειναι εντελως νερουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...