Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ????


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 863
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα!!!!

Γιούλη καλή υπομονή με την πεθερά!!!! Αν ανοίξει Facebook πες μου να την κάνω φίλη!!!! :lol::lol:

Τόνια είσαι για πολλά γέλια μιλάμε!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σωσώ καλώς όρισες!! Πώς περάσατε;;;

Τσούπρες μπορείτε Τετάρτη απόγευμα σπίτι μου;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσώκαααααααα αντε ε!

Γιουλη μου ΔΕΝ περιμένω το Σαββατο..... αχ πολύ θέλω αλλο ένα μωρούλι!!!!

Νικούλα μου για απογευματινές ώρες δυσκολεύομαι λίγο.... ο Γιώργος σχολάει στις 5 και θέλει να βλέπει λίγο τον μικρό. Αλλά θα προσπαθήσω! Επιβεβαιώστε το και θα σας πω μέχρι τότε.

Α! Ήρθε και η πεθερα! Μου έφερε άρωμα & καλλυντικά Dior, ενα λευκόχρυσο βραχιόλι, 2 μπλούζες (η μια Μιντιουμ :? ... την έδωσα στην ανηψιά μου), ρούχα του μικρού και ένα παιχνιδί και σοκολάτες! Α! Και του Γιωργου ένα αρωμα, 2 μπλούζες και ενα παντελόνι. Καλά ξηγήθηκε!!! Δεν έχω παράπονο!!!!! :D Μας προσέχει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρωί σπίτι μου είναι αδύνατον... Κυριακή μόνο δεν δουλεύω..εν τω μεταξύ κάνω και απογευματινά 1 με 9.

Αν δεν βολεύει Τετάρτη γι αυτή την εβδομάδα δεν μπορώ άλλη μέρα.. :( θα πρέπει να το ξαναδούμε την ερχόμενη εβδομάδα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είμαι χάλια..... κρύωσα και κόλλησα και την μικρή..όλη τη νύχτα ήμουν στο πόδι και σήμερα δουλειά.. δεν την παλεύω και δεν με βλέπω να κλείνω το 8ωρο.. πίνω panadol golden flue και στη μικρή κάνω μόνο ορό..πυρετό δεν έχουμε, μόνο φοβερό συνάχι.. υπάρχει τίποτα άλλο να κάνω...

ωστόσο ζαλίζομαι τρομερά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο εμενα

Νικη περαστικα σας ..

μ'εχει τρελανει το μικρο .ΣΤΟΠ

βγαζει κυνοδοντες ΣΤΟΠ

εχω αλλαξοπιστισει 50 φορες ΣΤΟΠ

δεν κοιμαται ΣΤΟΠ

δεν τρωει ΣΤΟΠ

ΓΚΡΙΝΙΑΑΑΑΑΖΕΕΕΕΕΕΕ ΣΤΟΠ

καναμε εξετασεις αιματος ΣΤΟΠ

ειναι αλλεργικη ΣΤΟΠ

τα νευρα μου ΣΤΟΠ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!

Πω πω νευρακια ..... αχ βρε Ευακι μου πότε θα ηρεμήσετε πια;;;; Πολύ στεναχωριέμαι βρε κορίτσι μου.... και τί είναι πάλι αυτό το καινούριο με την αλλεργία;;; Που εχει;;;;

Νικούλα περαστικά σας καλή μου.... ξάπλα, υπνος, χαμομηλάκια, εντριβούλες και όλα θα πάνε καλα....

Οπότε αναβάλουμε την συνάντηση μέχρι να αναρρώσουν οι κούκλες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα θα το αναβαλλουμε η θα πιουμε καφε ? Παντως για πρωι εμενα βολευει να ερθετε κ απο εδω ..κ απογευμα δεν εχω προβλημα να πω την αληθεια ..θα ειναι κ οι μεγαλες μου να προσεχουν τα μικροτερα ..πειτε μου μονο να ξερω ..εκτος αν θελετε να εκμεταλλευτουμε την λιακαδα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε κατσε να μας πει η λεγαμενη...\και η μαμα ευσα..εσενα τονια δε σε ρωταω..μπορεις...!!! :lol::lol::lol:

Γες μανταμ!!!!(δεν εχει και εικονιδιο που βαραει προσοχη!) :lol::lol::lol::lol:

Αποτι καταλαβα ομως ακυρο στης Νικουλας γιατι αρρωστησε;;;ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΝΙΚΑΚΙ!!! :-*

Ρε σεις και στο δικο μου σπιτι ελατε να μην εχω και το αγχος που να αφησω τη μπεμπα! ;) ειμαστε ανοιχτα καθε μερα οποτε κανονιστε ποτε σας βολευει ολες! Μαριλου δε το συζητω ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ!!! :lol::lol:

Ευακι εχεις κλαταρει πουλακι μου ε;;;; μηπως να τις ξαναφησεις μια μερα στον αντρα σου να ξεπορτισεις;;; ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι εχεις κλαταρει πουλακι μου ε;;;; μηπως να τις ξαναφησεις μια μερα στον αντρα σου να ξεπορτισεις;;; ;)

..εμ δεν ειναι κ καθε μερα Λαμπρη καλο μου :lol::lol: ..Ενταξει την παλευω ..οσο μπορω ..αντεχω ακομα ..που θα παει δεν θα βγουνε τα ατιμα ..λοιπον σοβαρα τωρα τσουπρες ..θα ερθετε για καφεδακι αυριο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επ! Εχασα επισόδια!

Για αυριο μπορώ αλλά μόνο το πρωί.... εσείς για πότε λέτε και τί ώρα;;;;;

Και σε εμένα θα κανονήσουμε κάποια συνάντηση!!!!! Παμε με σειρά προτεραιότητας;;;;;; :?:lol::lol::lol:

Η Σωσω που είναι πάλι;;;; Όποτε την θέλουμε μας γράφει...... :D

Νικη μου περαστικούλια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

edv καλε..παρον..φτιαχνω πιτσα και παγωτο..

εχω δουλειες λεμε...

λοιπον..ακυριο για αυριο λογω κρυωματαο της μικρης...νικη περαστικα σας..

μαριλου..πρωι δε μπορω..δουλευω..

το σαβκο τι κανετε;;αλλα τι λεω..αφου ειναι αρρωστη της νικης..

και γω αν δε νειναι η νικη καφε δε πινω...πλακα κανω νικη..ξεφουσκωσε.χαχαχα..

καλε μαμα ευα..τι σκατα παθατε παλι;;

που εχει αλλεργια;;\εμεις μειναμε στα 12 δοντια..

φακ..αντε να τα βγαλουμε να τελειωνουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Καλέ τι γίνεται πάλι με τις αρρωστιες;;; Απαπαααα.... :(

Σωσωκα χρυσοχέρα πάλι δημιούργησες;;;; Περαστικά στην κουκλα σου!

Γινετε καλά ολες και κανονίζουμε οποτε θέλετε... αντε και αν ειναι απόγευμα θα κάνω τα αδύνατα δυνατά για να ερθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!

παντως η προταση για καφεδακι σπιτι μου ισχυει ..οσες πιστες προσελθετε .. :lol:

η αλλεργια μας εχει να κανει με τον καιρο..την επιρεαζουν οι αλλαγες του καιρου κ ιδιαιτερα ο νοτιας ..εκει ειναι το δυσκολο μας σημειο :(

Αλλους τους επιρεαζει με βηχα , αλλους με μυξες κ μπουκωμα κτλ ..Την πεμπτη που μας περασε που καναμε τις εξετασεις αιματος οι τιμες σε κατι δεικτες ειχαν πιασει κοκκινο κ ο παιδιατρος ειπε οτι ηταν στο φορτε της η αλλεργια ..τι να πω οπως μπορουμε πορευομαστε ..Μας κανει καλο ο καθαρος αερας , κ γενικα η θαλασσα οποτε το καλοκαιρι θα του δωσουμε να καταλαβει ..καθε μερα τα πρωινα τουλαχιστον θα την πηγαινω παραλια ..

παω να κανω καμια δουλεια με την Αριαδνη παραμασχαλα ..μαζι με την κλαψα της επισης ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οποτε θα οργανωθουμε καλοκαιρι και καθε μεραμπανια..και μας ετσι μας ειπε...

αλλα και περσυ την εκανα και πηρα..το μπουλο...με το μπαρδον βεβαια...

πηγα βρηκα 1 ωρλ σημερα και συμφωνησε να δει την μικρη..αυριο το πρωι θα την παω..

να δω μηπως ειναι ανατομικο το προβλημα..με φρικαραν εδω τα κοριτσια με τον ομοιοπαθητικο που θελω να την παω..που πας,τι θαδωσεις στο παδι,δεν ειναι ολα αθωα και τετοια..δε ξερω τι να κανω..

ευα η μικρη με τισ μυξες,οκ;;τελικα τι ητανε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα νταν :D

σωσω φαντασου οτι ο παιδιατρος μας ειχε πει οτι αν ειναι δυνατον να κατασκηνωσουμε πανω στο κυμα να το κανουμε γιατι ειναι το ιδανικοτερο σ'αυτη την περιπτωση ..Οποτε για οσο διαρκει ο παιδικος για τις μεγαλες τα πρωινα θα περνω την Αριαδνη αλα μπρατσετα κ θα πηγαινουμε παραλια ..Να οργανωθουμε ρε κοριτσια να πηγαινουμε παρεα αν θελετε ..

Οποτε η μυξα στην περιπτωση την δικη μας ειναι κ απο τα δοντια γιατι καθε φορα τρεεεεχει ισαμε το πατωμα αλλα κ απο την αλλαγη παλι του καιρου ..Μαρβελους που λενε κ τα βρετανα :lol::lol::lol:

Σωσω να σου πω την αληθεια κ γω για ομοιοπαθητικο δεν ξερω αλλα δεν μπορω να πω οτι εχω θετικη αποψη ..κατα καιρους εχω ακουσει διαφορα αλλα κ τιποτα συγκεκριμενο ..Καλυτερα να την πας σ'εναν ορλ κ αναλογως τι θα σας πει ..

Καλε κανενα νεο απο την Ειρηνη κ τον μπεμπη της ? Η απο την Τεο ? Χαθηκαν τελειως ..

Καλα ε ? με σνομπαρετε για το καφεδακι ? κλαψ ..δεν ξαναμιλαω.. :-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egv de mporv να ερθω...αλλη φορα ρε ευα...

νικη δε μπορεις κανενα πρωινο;;;

για να βολεψει και την κοντεσα μαριλου

την τονια δεν τη ρωταω..μπορει

!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Εμείς είμαστε καλύτερα! Η μικρή δεν έχει κάνει πυρετό από εχθές. Φεν μπορώ να καταλάβω τί ήταν αυτό που μας έπιασε..2 μέρες ήμασταν χάλια και σήμερα όλα καλά! Προς το παρόν δηλαδή γιατί έφαγα σήμερα πολύ βροχή στο μηχανάκι........

Σωσώ πρωί μπορώ μέχρι τις 12:30 γιατί η απογευματινή μου βάρδια είναι 1-9..άρα σκατούλια... Τί έκανες εσύ; πήγες την μικρή στον γιατρό που βρήκες; κάτι άλλο. η κοπέλα που σου κρατάει την Μαρθούλα πηγαίνει σε άλλα παιδάκια; ρωτάω γιατί ψάχνω μία κοπέλα, για 3 φορές την εβδομάδα, μεσημέρια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι περιοχη νικη θελεις την κοπελα;

δε προσεχει αλλα παιδια αλλα θα ρωτησω την αδερφη της που ειναι ανεργη και αυτη..αυτη θελει στανταρ μερες;;ωρεςς

πες μου αυτακαι θα την ρωτησω..αλλα το πιο σημαντικο ειναι η περιοχη..

σαββ πρωι μπορειτε σε κανενα σπιτι;;στο δικο μου δε γινεται γιατι ο αντρας μου θα κοιμαται..

πηγαμε ωρλ...τιποτα καινουργιο..αν συνεχισει ετσι και του χρονου..σωληνακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...