Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ????


Recommended Posts

Ναι ναι γελάτε εσεις....! Εχω βάλει κάτω τον Γιώργη και του έχω αλλάξει τα φώτα! :lol::lol:

Σοβαρα τώρα... αν δεν πιάσω αυτό το μήνα, υπάρχει πρόβλημα.... τόσο σεξ ούτε οταν τα πρωτοφτιάξαμε δεν έπεσε! :lol::lol::lol::lol::lol:

Το καλό είναι οτι γίνεται επειδή γουστάρουμε και οχι επειδή πρέπει... ξέρετε...οσο τρώς τοσο θές και το γνωστό όσο το αφήνεις τόσο σε αφήνει... ;)

Η αλήθεια είναι όμως πως κάθομαι τ'ανασκελα κανα πεντάλεπτο πριν σηκωθω μπας και βοηθησω λίγο την κατάσταση! :D Τι λέω η καημένη μεσημεριάτικα;;;;

Πάω να ξεχέσω μια κινητή βόμβα μήκους 81εκ και βάρους 10κιλών και θα επιστρέψω αργότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 863
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άχου και δεν έχουν πλακώσει ακόμα οι ζέστες!!!!!! [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif]

Μαίρη να χαίρεστε τον Χριστόφορο!!!! Εύα στην ίδια κατηγορία ανήκουμε!!

Για πες βρε Μαίρη, γιατί πρέπει σώνει και καλά να γκαστρωθείς τούτο το μήνα????? από ενδιαφέρον ρωτάω, όχι από περιέργεια..... :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα μωρη..οτι θα ειχαμε την εμμανουελα στο φορουμ μας...

δεν το ηξερα..

οταν λες βομβα εννοεις ποντικοκουραδο;;

καλε πειτε για παρασκ..που σας βολευει;;αν θελετε ερχεστε και απο μενα..

αρκει να ειναι καλα στην υγεια τα παιδια σας..

τα γνωστα..

νικη εσυ τι ωραθα ερθεις ;;;δε πιστευω παλι 8και κατι και νακατσεις για λιγο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας ..

βγηκε η αποφαση για το δικαστηριο του λεβεντομαλακα..κοριτσια ...

ΤΟ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ...ναι ναι ..ουτε στην δικαιοσυνη την υποτιθεμενη πιστευω πλεον ουτε σε τιποτα ..Μπορει ο καθε αληταμπουρας κ λεχριτης να εκμεταλλευεται καθε ειδους παραθυρακι κ να ξεγλιστραει ..Δεν μπορω να το πιστεψω ...Οτι αντι να αναγνωριστει η αδικια σε βαρος μου βρισκομαι κ δαρμενη κ μαλακας ..

Δεν μπορω να το πιστεψω ..

δεν μπορω να το πιστεψω ..το λεω κ δεν το πιστευω ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Τι λες βρε Ευακι μου;;;;; Δεν το πιστευω..... που σκατά είναι οι νόμοι και η δικαιοσύνη;;;;; Που να του βάλουν φωτιά και να του το κάψουν το μπου@@λο του.... :twisted::twisted::twisted:

Νική δεν θελω σώνι και καλά αυτόν τον μήνα, αλλά επειδή εχουμε ρίξει το σεξ της αρκούδας λέω οτι λογικά πρέπει να πιάσω! :D

Οχι και Εμμανουέλα βρε Σωσω....! :lol::lol::lol::lol: Και βόμβα οταν λέω ναι....εννοώ Χριστοφοροκούραδο!!!! Το οποίο τέτοια μπόχα δεν νομίζω πως την έχουν άλλα!!! :ymsick::ymsick:

Για Παρασκευή δεν ξέρω ακόμα γιατί ερχεται η πεθερά μου από Αμερική και λόγικά θα πάμε να την δούμε.... θα σας πω εκείνη την μέρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Νική δεν θελω σώνι και καλά αυτόν τον μήνα, αλλά επειδή εχουμε ρίξει το σεξ της αρκούδας λέω οτι λογικά πρέπει να πιάσω! :D

Ναι καλε αυτο το μηνα γιατι αλλιως βλεπω το Γιωργη με τονοτιλ!!!!!!το ξεζουμισες μαρη το δολιο!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Α να χαιρεσαι το Χριστοφορακο σου βρε το ξεχασα! :oops::oops:

Ευακι σοβαρα μιλας;;;;;;;;!!!!!!!!!!! :o:o:o:o:o:o:o:o Γαμω το μπουρδελοελλαδισταν μου μεσα!!!!!!!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Πως τη γλιτωσε ο κερατας ρε συ;;;;;;εφεση να κανετε!!!!! :evil::evil::evil::evil:

Σαββατο ή Κυριακη καλυτερα ρε κοριτσια γιατι ο Αλεξ εχει ενα βηχαλακι αυτες τις μερες και ο πατερας μου εκανε μια εξεταση που πρεπει να ειναι μακρια απο παιδια για 3 μερες και που θα αφησω τη μικρη;;; καλα μπορω να τη παρω μαζι αλλα θα μου βγει ο κωλος!!! :?

Γιουλακι αντε να ξαναμπεις γρηγορα να μας πεις νεα!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vraia loipon...σαββ...

καλα μωρε μαριλου εχετε πεθερα στην αμερικη;;και συ τι κανεις εδω;;

για πες για πες..

εκει μενει;;

σαββ καλυτερα για ολες;;

πλακα κανεις ρε ευα...τι να πω..απο κοντα θα μας τα πεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ σιγά-σιγά μην βιάζεστε, δεν σας προλαβαίνω........ :-BB-)

*καταρχήν Ευάκι λυπάμαι που έχασες το δικαστήριο αλλά μην χαλιέσαι εσείς και τα παιδάκια σας να είστε ΚΑΛΑ και οι μ@@@@λ@@@@κες 3:-O δεν θα πάψουν να υπάρχουν.

*Μαίρη εγώ κάθε φορά που τα έδινα ΟΛΑΑΑΑ δεν έκανα τίποτα γι αυτό και τα 2 μου παιδιά τα έκανα "στον ύπνο"

(-|i-) και γι αυτό επίσης δεν μου μοιάζουν!!!! αλλά αυτά έχει άμα κοιμάσαι και ονειρεύεσαι! Πάντως ότι θα έβγαινες και Εμμανουέλα δεν το φανταζόμουν [smilie=dink.gif] .Βέβαια καλύτερα να είσαι σαν την Εμμανουέλα παρά όπως εγώ που τις τελευταίες μέρες έμοιαζα με εκείνη την πλύστρα στα "κοκκινα φανάρια"" με το φακιόλι στο κεφάλι

ααα και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΆ και ΚΑΛΑ να χαίρεσαι τον Χριστοφοράκο σου, αν και καθυστερημένα!!!

*** Νίκη ήθελα πολύ να σε ξανά δω στης Σωσως....ελπίζω όταν ξανά έρθω να βρεθούμε και να τα πούμε και απο κοντά!

[smilie=hippy2.gif][smilie=help.gif][smilie=help.gif][smilie=help.gif][smilie=hippy2.gif][smilie=hippy2.gif]

Τόνια περαστικά στον μικρούλη σου και πολλά πολλά φιλάκια στο ακόμα πιο μικρούλη σου

Σωσώκα αντί να κάτσεις να ξεκουραστείς πάλι συναντήσεις κανονίζεις???? Η Μαρθούλα τι κάνει? Και εγώ περιμένω να σας δω και ελπίζω σύντομα να βρεθείτε στην Σαλόνικα [smilie=wave.gif][smilie=wave.gif]

Όποια πάρει μαζί της την πεθερά μου στην Αμερική θα της είμαι ευγνώμων πριν ακόμα τη σκοτώσω εγώ [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

***έχω πολλά νέα να σας πω αλλά όταν ηρεμήσω θα σας τα γράψω αναλυτικά.

Μου λείπετε πολύ-πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Γιουλακι κι εμας!!! Τι κριμα που σε χασαμε!! :x Αλλα αφου ειναι για καλο χαλαλι! :D

Α και τη δικια μου στο Αμερικα πλιιιζζζ!!!! :lol:

Η δικια σου τι καλα κανει και τρεφεις τοσο θερμα αισθηματα;;;; [smilie=violent1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ειμαι εγω για ξεκουραση;;οεριμενωβ το μπατζανακι και την κουνιαδα με το μπεμπη.//μερτακομιση ολοκληρη..και αυριο πρωι νυχτα..

περιμενουμε νεα σου καλε σακουλ..δε σε παιρνω τηλ γιατι φανταζομαι δε θα προλαβαινεις να το σηκωσις..θα σε παρω σε κανα 2 μερες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ για τις ευχές!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αχ βρε Γιουλάκι...... κάθε αρχή για καλό είναι! Να μου φιλήσεις τα κουκλάκια σου!

Όσο για την "συλληψη" ... ποιος σου είπε οτι δεν γίνεται και κατά την διάρκεια του υπνου;;;;; :lol::lol: Απ'οταν γέννησα και μετά είναι οι μόνες ώρες που μπορούμε να βρεθούμε με την ησυχία μας.... και τί ωραία που είναι να σε ξυπνάνε έτσι ε; ;) χαχαχα! πάλι τα πρόστυχα έπιασα.... :oops:

Όχι Σωσω μου δεν μένει εκεί... πήγε να δει την αδερφή της που είναι μόνημος κάτοικος στην ΝΥ! Ενα μηνα ταξιδάκι κάνει αλλα απ'οτι κατάλαβα δεν περνάει τόσο καλα... κανονικά θα ερχόταν σε 3 εβδομάδες και αλλαξε το εισητήριο.... :?

Οι φιλοξενούμενοί σου πόσο θα μείνουν;;; Στο σπίτι σου;;;

Α!!!!!! Στο ΑΒ εχει προσφορά τα λιμπερο -50% ! Σημερα πήγε ο Τζωρτζ και πήρε 5-6 πακέτα!

Σάββατο βολευει!!!! Πρωινή ώρα ε;;;;;; Τι λέτε να κάνουμε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λες μωρε μαριλου;;το σεξ σε χτυπησε στο κεφαλι;;;

χθες το βραδυ για σημερα το πρωι;;

εγω ειμαι πρωι νυζχτα..

και μπορει ναπαμε τελικα χανια αοποτε ακυρο για το σαβ κο..

ανδεν παμε θα σας ενημερωσω..

καλη η πεθερα μαριλου;;

αντε να δουμε τι θα σας φερει...χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πως θα πατε καλε Χανια με ενα αυτοκινητο;;;;σαρδελες θα γινετε;;;;;; και το μωρο αγκαλια;;;; ρε συ εχω ενα καθισματακι αυτοκινητου για μωρα,ξερεις το πρωτο,αν ειναι να σας το δωσω να μην εχετε το μωρο ετσι εκτεθειμενο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είμαι στην δουλειά..έφαγα μία πίτσα και θέλω να ξεράσω..μάλλον με πείραξε...

άσχετο αλλά είπα να σας το γράψω...

Μωρή Μαίρη! Έχεις ξεφύγει τελευταία!!! :lol::lol::lol::lol:

Σωσώ επειδή ως συνήθως δεν λειτουργώ, άκυρη η συνάντηση γι αυτή την εβδομάδα, ε;

Την άλλη θα έρθετε σπίτι μου ;) οκ???

Τόνια28 ακόμα 28 είσαι;;;; : :D:D τιποτ'αλλο σου περισσεύει εκτός καθισματάκι;; κανένα καρότσι βόλτας;; χαχαχαχαχα!!

Εύα θα καταθέσετε έφεση;

Γιούλη για πες για την πεθερά!!! Πεθαίνω να διαβάζω τέτοια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικουλα ναι ρε 28 ειμαι υπαρχει καμια αμφιβολια;;;;;;; :whistle::whistle::y32b4: αααααχχχχ και να γυρνουσα το χρονο εκει!

Ποιος θελει καροτσι βολτας;;;για ποσο να του δανεισω το δικο μας;;;εμεις εχουμε και της ανιψιας κι αν χρειαστει το παιρνω! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μας..θα παμε χανια αυτιο..εχουμε 2 καθισματακια αλλωστε..με λιγα πραγματα και το αυτοκ του αντρα μου που παινριες περισσοτετα..

εμας υποτροπιασε η ωτιδα..μυξες παλι..αντιβιωση..φακ δλδ...

δε ξερω..κουραστηκα και κουραστηκε και το μωρο..

συναντηση την αλλη βδιμαδα στης νικης..αν δεν εχει αντιρρηση..μονη της το ειπε αλλωστε..

νασυνν με τη μερα..

εκτοςε και αν ειναι γονιμες οι μερες της μαριλου....

αν και αυτη νομιζει καθε μερα παιδι μπορει να πιασει..

θα μεινουμε σε 2 φιλη γιατι ξενοδοψεια...ολα κλεισμενα..ελεος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρή Σωσω δεν παλεύεσαι! Ότι έγινε έγινε και ότι κάναμε κάναμε .... τώρα απλά θα περιμένουμε τα μαντάτα! :lol::lol::lol:

Καλά να περάσετε στα Χανιά και φιλιά στο Μαρθουλίνι....πολύ ταλαιπωρία μωρέ αυτό το κορίτσι... περαστικά σας!

Βρε Νίκη..... ερωτήσεις είναι αυτές;;;;; Αφού το λέει από μόνο του.... Τονια28.....Μαρυλου28....τί θες και ψάχνεσαι;;;;;; Ζηλεύουμε μήπως;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ευα τί νέα;;;; Ηρεμησες λίγο;;;; Θα ασχοληθείς ξανά με το θέμα του μ@@@@κα;;;; Οι μικρές καλά;;;;

Η Ειρήνη και η Θεώνη τί κάνουν;;;; Μιλάει καμια μαζί τους;;;; Σωσωωωωωωωωω.... τί ρόιτερ είσαι;;;; Μαλλον εκτός λειτουργίας βγήκες... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πες τα ρε Μαριλου που ειδε 28 και εσκασε απο το κακο της!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ρε συ Σωσω παλι;;;;;;;!!!!!!! :o πω ρε πουστη μου το καημενο το Μαρθουλινι!!!!! :(:(:(

Γεματα τα ξενοδοχεια;;;;;και μετα σου λεει κριση! :evil:

Θα σε παρω τηλ σε λιγο! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί ρε να έχω πρόβλημα με την ηλικία σας;;;;; Μέχρι να πάω 28 εεεεεεεεεεεεεεχω ακόμα!!!!!!

Άσχετο αλλά αυτό το εικονίδιο τί θέλει να μας πει;;; [smilie=ky.gif]

Σωσώ τί γίνεται ρε με την μικρή; μήπως έχει να κάνει με αλλεργίες και την χτυπάει στα αυτιά;; λέω τώρα εγώ η άσχετη... όσο για μένα (θα'μαι πάντα εδώ, με των ματιών σας την φωτιά σημαία..-Β.Π.) ισχύει την άλλη εβδομάδα σπίτι μου. Πείτε το πρόγραμμα σας για να το κανονίσω κι εγώ με την δουλειά εδώ..

Καλά να περάσετε στα Χανιά!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι χανια.τελικα στης φιλης μου θα μεινουμε.

ειναι 2 τα ξημ,ερωμστα ακια περιμενω να στεγνωσω μλλι.

απο αυριο ολη μερα βολτες κι φαγητο.

γιατι οι γονεις που βαφτιζουν,εχουνε λεφτα.

και αυριο το μεσημερι θα εχουν τραπεζι αυτους που ηρθαν απο μακρυα και το απογ παλι τραπεζι και τη κυριακη τραπεζι με βαφτηισα..

το καλο εινι οτι θα εχει πολλα παιδακια ακι θα χαρει η μικρη.

εχει κουνυουπια.

μπορω στης νικης τριτη η τετ σπογ αν ειμαστε καλυτερα.και ο αλεξανδρος της τονια καλυτερα.

αν και το δικο μου δε κολεται..

η θεανω χαμενη..μπορει να παει και αυτη για δευτερο :lol::lol::lol:

το σωληναρι σην\μινει...υγρα σπερματοσ..τωρα και σε σωληναρι.ακους μαριλου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Σωσω...γιατί δεν μας το έλεγες τόσο καιρό οτι βγαίνει και σε σωληνάριο;;;; Από κει βγαίνουν και τα λεγόμενα "παιδιά του σωλήνα";;;;;;

Για την συνάντηση ενημερώστε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλιά σε όλες και καλό Σ/Κ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφιερωσε η ατιμη..μας χαιρεταιει και μαςευχεται καλο σαββ κο γιατι..εχει δουλειες με...σωληναρια1!! [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=hippy2.gif][smilie=hippy2.gif][smilie=hippy2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω θα το αλλάξω σε Σακουλοπιπίνι-18 και όποια μπορεί ας με αμφισβητήσει!!!! :ymcowboy::ymsick::@)

για την πεθερά θα σας γράψω άλλη ώρα γιατί θέλει χρόνο και το σημαντικότερο να μην είναι μπροστά και μου σπάει τα "...." αυτά που δεν έχω :-t [smilie=confused2.gif] 'εχω όμως υπέροχο πεθερό οπότε αντισταθμίζεται η μαλακία της......

Σωσώκα ΄πως πάει το Μαρθουλίνι???? Καλά κάνεις και δεν με παίρνεις ακόμα τηλ γιατί είμαι στο τρέξιμο. Λέμε για την άλλη Κυριακή να κοιμηθούμε στο σπίτι μας οπότε πάρε με τότε που θα είμαι μάλλον και πιο χαλαρά.

Οι υπόλοιπες? όλα καλά? Μαίρη πότε ΔΕΝ περιμένεις? άντε με το καλό το νέο νινί σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μόλις μπήκε και θέλει να της δείξω πως λειτουργεί ο Η/Υ [smilie=blob3.gif] [smilie=brushteeth.gif]

καλά μιλάμε για χοντρά γέλιαααααα.....σας χαιρετώ!!!!! [smilie=happy6.gif] [smilie=icon_puke_r.gif] [smilie=icon_puke_r.gif] [smilie=icon_puke_r.gif] [smilie=icon_colors.gif] [smilie=icon_shaking2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...