Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ????


Recommended Posts

καλε ποιο συζηγο;;ςεισαι τρελη;;απωντες ολοι οι αντρςε..μονο γυναικες θα ειμαστε..δουλευει..και αφου δουλευει ειπα να ξεσαλωσουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 863
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

παιδια περασαμε παρα πολυ καλα..ελπιζω το ιδιο και εσεις...

ακομα μαζευω κομματακια φαγητα ακι τουρτα..

και του χρονου παιδια.να σρττε καλα που ηρθατε..

και μου κανε εντυπωαση η νικη που ηρθε εστω και για λιγο..

μπραβο της..

και τα παιδιακαι περασαν καλα..

χασαν αυτοι που δεν ηρθαν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοειται.και αυριο το κανω παλι..και καθε μερα..δεν εχω προβλημα..

σιγα καλε..τα χαλια θα πλυθουν..η σκουπα ειναι μιλε...

τι σε ανησηχει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμείς που δεν φάγαμε τούρτα????? πότε θα πάρουμε τα κομμάτια μας???

ααα, ξέχασες να αναφέρεις πως η Ραφαέλα έμαθε στην Μάρθα να χοροπηδάει σαν το κατσίκι στο κρεβάτι. 2 ΜΕΡΕΣ να τις αφήσεις αυτές τις 2 μαζί και θα σου το κάνουνε το σπίτι ρημαδιό. Ολα καλά όμως!!!

Και εγώ πέρασα όμορφα αν και μετά έφαγα τόσο κρύο που θα το θυμάμαι για κανένα μήνα αλλά άξιζε τον κόπο Και ο Βασίλης και οι deep ηταν υπέροχοι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα νταν κ απο εμενα

Σωσωκα ευχαριστουμε πολυ , περασαμε πολυ ωραια κ του χρονου ! ..να ευχηθω διπλη ?! :D

Η φιλεναδα σου δε με το γελιο το τροφαντοκελαιδιστο με εστειλε αδιαβαστη για μηνες ..ειχα πολυ καιρο να γελασω ετσι ..να ναι καλα η κοπελα .. :lol:

ακομα βεβαια σκεφτομαι οτι μετα απο δυο χρονια πηγα καπου μονη μου , εντελως ολομοναχη ανευ τεκνων κ ακομα να το συνειδητοποιησω ..Κ αυτο εγινε χτες 6 Μαιου παγκοσμια ημερα κατα της διαιτας κ ανημερα των γενεθλιων της Σωσως :lol::lol:

Παρεπιπτοντως η κυρα κορη μου η μεγαλη με ρωτησε αν η κυρια "Σογια " ( ο τονος στο γιωτα ..) ειχε τουρτα με την χιονατη ..τι να πω φαντασια μου πλανευτρα το παιδι μου ..

Ρε παιδια ακουστε κ κατι αλλο ..Προχτες που πηγα στα λιντλ ηταν κατι κυριουλες στο παρκιγκ ετοιμες να μπουν στ'αμαξια τους κ σχολιαζαν το εξης ..πριν μερες λεει υπηρχαν κατι μικροομαδες με πιτσιρικια που καθοταν στο παρκιγκ περιμενωντας τα καροτσια να βγουν εξω κ εστηναν καραουλι διπλα στον καθε χριστιανο που ξεφορτωνε στο αμαξι του..Μπαστακας κ με το ετσι θελω για να του παρουν το καροτσι κ το ευρουδακι ..ελεγαν οτι ηταν κ ενας μεγαλος μαζι τους μαλλον ο γονιος του η κατι παρομοιο κ επεβλεπε την ολη κατασταση ..επειδη ομως εκαναν πολλα παραπονα στο λιντλ τους εδιωξαν αλλα πηγαν λεει σε αλλα σουπερ μαρκετ ..εχετε δει κατι τετοιο ? δεν ξερω μου φανηκε καπως ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι καλε...παντου συμβαινει αυτο..και στη θεσ νικη...

χαιρομαι που περασατε καλα..

πως ενιωσες μετα απο τοσα χρονια μονη που βγηκες;;

πως ηταν τα παιδια οτνα επεστρεψες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!!

Σωσώκα μου σ'ευχαριστούμε για το πάρτυ! Ήταν όλα υπέροχα! Να τα εκατοστησεις και να σε χαίρονται η κορούλα σου και ο ανδρούλης σου! Πέρασα πολύ όμορφα. Αλήθεια. Η κόρη βέβαια είχε περίοδο αλλά δεν πειράζει, την άλλη φορά θα ξεδιπλώσει το ταλέντο της στο να τα ρίχνει όλα κάτω!! Μια που λέμε για περίοδο, μου ήρθε εχθές..αίσχος! :evil::evil: Όσο για την φίλη με το τρανταχτό γέλιο είναι όλα τα λεφτά!!!!!! Σωσώ πρέπει να είναι πολύ καλός άνθρωπος. Φαίνεται στα μάτια της.

Γιούλη δεν πρόλαβα να σε χαιρετήσω.. :(:( Τί να κάνω που κοιμήθηκε η δικιά μου στις 6 παρακαλώ!!!!!

Πες κι άλλα για Βασίλη!!! Είχαν πει ότι θα πει λίγα τραγούδια, έτσι έγινε; έλεγαν ότι θα είναι ο κράχτης των deep...

Τόνια δεν το συζητώ!!!! Καταχάρηκα που σε είδα! και ο αλέξανδρος κούκλος΄! Καλέ πώς μεγάλωσε έτσι;

Εύα ο Νίκος έχει συνέλθει ή ακόμα;;; :lol::lol:

Μαίρη είδα τις φωτογραφίες που ανέβασες! Πολύ όμορφες και ο μικρός κούκλος! Φτου σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(:( εγώ μόνο τώρα διάβασα αυτό που συμφωνήσατε για τα δώρα.... :oops::oops: Σωσώκα μου μην με παρεξηγείς..ούτως ή άλλως είναι πολύ φτηνό δώρο..πήγα να μου πάρω ένα παντελόνι και σκέφτηκα αντί να πάρω γλυκά να σου επαιρνα κάτι μικρό.. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μονο εσυ εφερες και επερεπε να το παρει πισω....χαζη νιιηκ...τι να πω..

αλλα και η τοναι εφερε φασολακια τελεια,η σακουλ γλυκο και η ευα καραμεμελες..

σουπερ...τελικαι ολες κατι φερατε..

δε θα κανετε παρτυ;;θα σας δειξω εγω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω οταν κανω παρτυ λεω να μη φτιαξω τιποτα...αφου θα ερθει η χρυσοχερα(βλεπε Σωσω) και θα κουβαλησει ενα σκασμο πραγματα!!!! :lol::lol::lol:

Α ξεχασα να σου δωσω τα μαυροματικα χτες ρε γαμωτο!!!ευτυχως που θυμηθηκε ο Μακης το ποδηλατακι γιατι κι αυτο το ειχα ξεχασει! :oops::roll: Μα τι διαολο νερουλιασε ο εγκεφαλος μου;;;;!!!! :evil::evil:

Νικουλα κι εγω χαρηκα παρα πολυ που σε ειδα!!!!ελπιζω την επομενη να ειναι για περισσοτερη ωρα! ;)

Και η μπουμπου σου ΤΙ ΚΑΛΗΗΗΗ!!! :x

Ρε παιδια εγω δε το εχω συναντησει ποτε αυτο στα σουπερ μαρκετ.... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιούλη δεν πρόλαβα να σε χαιρετήσω.. :(:( Τί να κάνω που κοιμήθηκε η δικιά μου στις 6 παρακαλώ!!!!!

Πες κι άλλα για Βασίλη!!! Είχαν πει ότι θα πει λίγα τραγούδια, έτσι έγινε; έλεγαν ότι θα είναι ο κράχτης των deep...

ξεπάγιασα, ξεπάγιασα, ξεπάγιασα!!!! η συναυλία ήταν καλή αλλά μέχρι το κομμάτι του Βασίλη οι deep ήταν deep για deep χάλια!!!! Δεν κάτσαμε μέχρι το τέλος σκέψου φύγαμε στα μισά και πήγαμε Ενοδια....και το χειρότερο ήταν πως οι σταρ κάνανε να βγουν στη σκηνή 1 ώρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω αν πηγαινα θα πηγαινα για τουε ντιπ..το βασιλη τον εχω δει πολλες φορες σε φεστιβαλ της κνε στη σαλονικα..και πολυ πιο πριν..που ακομα μπορουσε να τραγουδησει καλα..

εγωψστη δουλεια..

καλε γιουλη φευγεις τελικα;;

κλαψ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπες.... περάσατε ωραία στην Σωσωκα ε;;

Αχ μωρέ πολύ λυπάμαι που το έχασα.... :(

Ευα μου, μου έχει τύχει να δω τέτοια περιστατικά με γυφτάκια κυρίως στο carrefour αλλά και σε 2-3 μεγάλα σουπερ μαρκετ.

Σακουλίνα δηλαδή τζάμπα πεταξες τα ευρουδάκια;;;; Εγώ την Παρασκευή το μεσημέρι πετάχτηκα στο μαγαζί του αντρα μου στην Γιοφυρο και ακουγόταν πολύ καθαρά που έκαναν πρόβες και έκατσα και άκουσα λιγάκι :-p

Νικη μου ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιασες παιδι εσυ καλε;;λοιπον..κανονιστε καφε παρασκ..γιατι θα ερθει η κουνιαδα μου και ο ντρας μου λειεπει και δε θα εχω αυτοκ..

η σε μενα η καπου αλλου..

τι λετε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προτείνω να έρθετε στο δικό μου σπίτι να ρίξετε και κανένα καθαρισματάκι!!!1 :roll::roll::roll:

Επίσης μπορώ να σας φιλοξενήσω στην πλτ Αριστοτέλους γιατί όπως λέει και μια φίλη μου εκεί θα καταλήξω σαν τον Κανταφι αν δεν βρω σπίτι, με όλο το τσαντίρι μαζί :lol::lol::lol:

Επίσης χαρίζω-πουλάω 2 αγγελάκια-διαολάκια σε τιμή ευκαιρίας: τιμες λογκές B-) :-\ =((;)

ναι Σωσώκα μου φεύγω σήμερα είναι η τελευταία μέρα στο σπίτι μας, εκεί που γέννησα τα 2 μου αγγελάκια και γενικά είμαι πολύ φορτισμένη συναισθηματικά. Απο την Πεμπτη βρίσκομαι με φίλους αλλά τελικά δεν θα αποχαιρετήσω κανέναν.....αρνούμαι να σκεφτώ ότι κάποιους ανθρώπους που τους αγάπησα και με αγάπησαν τόσο πολύ θα κάνω καιρό να τους ξανά δω...... :?::?::!:

Σταματάω γιατί θα με πάρουν τα ζουμιά

Εσείς τι κάνετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια σας !

τι μου κανετε ? Εγω εχω περιοδο κ μαζι με την περιοδο νευρα κ μαζι με τα νευρα αυριο εχω ενα ακομα δικαστηριο για τον λεβεντομ@λ@κ@ που με απελυσε τοτε κατα την εγκυμοσυνη ..δεν μπορω λεμε .. :evil: Τι κανετε εσεις οι υπολοιπες ? Για τον καφε που λεγατε για παρασκευη δεν ειμαι σιγουρη ακομα γιατι περιμενω για σκ στο Ηρακλειο μια φιλη μας απο το Ρεθυμνο ..Υπαρχει περιπτωση να ερθουν απο Παρασκευη αλλα αυτο θα το ξερουμε εκεινη την ημερα ..οποτε μεχρι νεοτερας ..διαταγης εγω ειμαι στο περιμενε ..κανονιστε κ αν βολεψει ερχομαι κ γω ..

Σακουλογιουλη μου φευγεις σημερα ? Ηλιολουστη βρε σ'αποχαιρεταει η Κρητη ! ..ετσι ηλιολουστη να την ξαναβρεις οταν γυρισεις ..Καλη αρχη καλο μου , ολα να σας ερθουν ετσι οπως επιθυμειτε !Κ μην σκεφτεσαι περι αποχωρισμου κτλ ..για μενα δεν υπαρχει σε τετοιες περιπτωσεις παρα μονο το εις το επανειδην ..

παω να παρω ενα τηλ τον δικηγορο μου ..θα τα πουμε αργοτερις ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλάκι καλό ταξίδι εύχομαι!! Καλή αρχή εκεί στα ξένα που θα πας :((:((:((:((:((:((

Πλάκα κάνω!!! Εγώ είμαι της άποψης κάθε αρχή είναι για καλό! Εμάς δεν θα μας χάσεις αφού υπάρχει το μαμμυ! Την αφεντομουτσουνάρα μας θα σου την στέλνουμε με μήνυμα!!!!

Σωσώ είσαι θεά!!!!!!!!!!!!!!! Ρωτάς την Μαίρη αν έπιασε παιδί!!! =))=))=))=))=))=))=))

Για Παρασκευή είμαι μέσα!!! Θεού θέλοντος και κόρης επιτρέποντος!! Θα σας έλεγα σπίτι μου αλλά δουλεύω και σχολάω στις 5 και το σπίτι μου αυτές τις μέρες είναι μπουρδέλο.. :oops::oops:

Μαίρη για πες.........................βάλατε πλυντήριο?????

Εύα τί έγινε με τον αρχη(δι)μαλάκα;;;;όλο θέλω να σε ρωτήσω ποιος είναι όποτε σε βλέπω και όλο το ξεχνάω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαίρη για πες.........................βάλατε πλυντήριο?????

καλε κ γω ηθελα να ρωτησω ...τον ..απλωσατε τον τραχανα μαιρη ??!! :lol::lol:

να χαιρεστε κ τον Χριστοφορακο σας πολυχρονος να τον καμαρωσετε οπως επιθυμειτε ! Εστω κ καθυστερημενα γιατι ειπαμε ρεταρω τον τελευταιο καιρο..( μωρε τα τελευταια χρονια αλλα τεσπα.. :lol:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...