Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ????


Recommended Posts

Γιούλη τί έγινε και έχεις τα καργιόλια σου?????

Ευάκι να τα εκατοστήσεις!!!!!

Σωσώ εγώ είμαι μέσα για Παρασκευή σε σπίτι! Θα σβήσεις και κεράκι??? Συναυλία για μένα δεν παίζει γιατί ενώ κανόνισα το ωράριο μου δεν βολεύει την μάμμη μου!

Μαίρη τί διαβάζω;;; πας για δεύτερο;;; μπράβο υπομονή!!με το καλό!

Τόνια σε καταλαβαίνω! Πίκρα με τα μικρά,ε;

Κάτι διάβασα για πεθερές και αποκλεισμό από την Λένα; Τί παίζει; δεν θέλει η Λένα να βρίζουμε πεθερές;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 863
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κάτι διάβασα για πεθερές και αποκλεισμό από την Λένα; Τί παίζει; δεν θέλει η Λένα να βρίζουμε πεθερές;;;;

έλα ρε Νίκη πλάκα κάναμε, πάντως και την πεθερά μου την λένε Ελένη. Λέτε να είναι συγγενείς??? :lol::D:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε ξερω τα τελευταια νεα της .λενας...

για πειτε..

νικη εισαι μεσα να ερθεις απο εδω σδλδ;;

να σας ρωτησω και με ολο το θαρορος..υπαρχει περιπτωση κανενα παιδακι σας την αρασκ να ειναι κρυωμενο;;σας το ρωταω γιατι παλευουμρ να μην κολησουμε τιποτα..η παιδιατρος ειπε 1 βδομαδα απο χη απο παιδια..δε γινεται αυτο ααλλα ελεγα να εχετε υποψια,μην ερθετε@!!χααχα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, εγώ προς το παρόν είμαι μέσα!! Η δικιά μου φτου μην την ματιάσω μία φορά έχει κρυώσει πριν από δύο μήνες και μετά τίποτα! Ούτε ωτίτιδες, ούτε μύξες. Μας πρήζει μόνο όταν έχει δόντια!

Παντως Σωσλω αν θέλει ερχόμαστε την άλλη εβδομάδα, μιλάω σοβαρά, χωρίς παρεξήγηση. Προέχει η υγεία της Μαρθούλας.

Γιούλη sorry αλλά τελευταία από την πολλή δουλειά δεν τα πιάνω όλα...

πάντως κορίτσια αν μπορούσα θα πήγαινα με την μία Βασίλη!! Πεθαίνω λέμε!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια κ απο εμενα

Χρονια πολλα ΣΩΣΩΚΑ !! Να σε χαιρονται οσοι σε αγαπουν ! Τι λεγατε για πεθερες κ την λενα , δεν καταλαβα ? ! :roll:

Για σημερα πιστευω οτι θα τα καταφερω να παρευρισκομαι στο παρτυ της σωσωκας εκτος κ αν μου κανει κανενα κουλο ωραριο ο Νικολης ..Μαλιστα θα παρευρεθω ανευ τεκνων :shock::shock::shock: Ω ..ναι ..αντε μια φορα να τα καταφερω κ η επομενη σε καμια δεκαπενταρια χρονια :lol::lol: Σοβαρα τωρα προτιμω να μην της φερω μαζι μου γιατι με το να πηγαινουμε παιδικο δεν μπορω να ειμαι 100% σιγουρη οτι δεν κουβαλανε τιποτις που δεν εχει ακομα συμπτωματα ..Οποτε για καλο κ για κακο επειδη ειναι κριμα να ταλαιπωρειται κ η Μαρθουλα θα τις κρατησουμε σπιτι ..Θα τις ξαμολυσω την επομενη φορα .. :lol:

καλε ισχυει ακομα η προσκληση ?! κατα τι ωρα λετε ? Ψιτ εορταζουσα σε σενα το λεω .. :lol:

Ρε μαριλου ελα κ θα τον περιλαβεις μετα το συζηγο ..ορεξη να υπαρχει !

σας φιλω παω με την θυγατερα μου στο λιντλ ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπρε συ Ευα.... θα μας κουζουλάνεις;

Αυριο δεν είναι (06/05) είναι τα γεννεθλια της Σωσωκας; Εσυ πρόκοψες να της ευχηθείς πρώτη ε; Το πολύ πολύ να πας σημερα, να σε βγάλουν εξω απ'το σπίτι και να σου κοτσάρουν και το Μαρθούλι για να μεινουν λίγο μόνοι τους! :lol::lol::lol:

Υπάρχει και η αλλη περίπτωση: να πας σήμερα με το τσαντικό και την γόβα σου κυρία κουνιστή και λυγιστή, η Σωσω να συμμαζευει και να σε βάλει να κανεις γενική, μην σου πω να μαγειρεψεις κιόλας για αυριο που θα πάνε οι υπόλοιπες!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Θα σκασω ρε παιδια ..μεχρι αυτη την στιγμη που διαβασα το μηνυμα της μαριλου ειχα την εντυπωση οτι ειναι παρασκευη ..ελεος δηλαδη μ'εχουν αποτρελανει τα μικρα τα εχω χασει ..ΣΩΣΩ γραψε λαθος :lol::lol::lol:

Μαιρη αστα να πανε ..κουζουλαθηκα εγω θα σας κουζουλανω κ σας να πηγαινουμε ασορτι μου φαινεται .. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε το χουμε χασει ομαδικως λεω γω!!!!!!αλλα νταλλων ειμαστε το παρεακι!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Μαριλου!!!!πεθανα μωρη με αυτα που ειεπς της Ευας!!!! :lol::lol::lol:

Εγω αυριο ειμαι μεσα εννοειται!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..καλα δεν το συζητω Αντωνια ..εδω τα διαβαζα κ γω κ ειχα λυθει .. :lol: παλι καλε να λετε ..μιλαμε οτι εχω λαλησει τελειως ..παει το χασαμε ντιπ για ντιπ ..εσοτρεζαθηκα που θα λεγε κ η μανα μου :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκουζουλαθηκαμε ντιπ για ντιπ διαλε τσ'απολιμαρες μας για κοπελια!!!!!! Μεταφραση κανεις;;;;;; :lol::lol::lol:

translation : παει χαραξε , εφυγε το πλοιο , εσκασε το βαρελοτο , με πηρε ο υπνος κ εγυρα .., θα παω στη ζουγκλα με τον ταρζαν , τουμπου τουμπου ζα τουμπου ζιτσου κτλ κτλ κτλ

:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kale τι ωραια τα λετε εσεις;;χαχαχ...λοιπον..αυριο σας περιμενω..

μαμα ευα με κανενα παιδι θα ερτθειςςτελεια...εννοω οτι θα ησυχασεις μαλλον...λαθος καταλαβα;;

αυριο 6.30 στο σπιτι μου..θα εχουμε και υγιειννη τουετασ για τα παιδια..να ξερετε..

και ολα τα αλλα χειροποιητα..μη φατε πολυ..

καντε κρατει!!

παντως αν πηγαινες σημερα ευα θα εβρισκες τη νταντα με τη μαρθα..

εγω σουλεια

και για να μη το ξεχασω..αν κραταει τιποτα καμια θα το παρει πισω..σας ενημερωνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γι αυτο θα ερθω μωρη Σωσω,αφου το ξερω οτι θα χει καλουδια απο τα χερακια σου!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Τι εννοεις να μη κραταμε;; δωρο;;;;πραμα δε σου παιρνω να το ξερεις!!!! :P Ελεγα να σου φερω τη τουρτα(αγοραστη εννοειται!) αλλα αφου εχει handmade ακυρο..

Πλακα πλακα μεταξυ μας δε θα ανοιξουμε τετοιες ιστοριες με δωρα και μαλακιες! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα δικιο εχετε με τα δωρα ..Θα βαλω τις κορες μου να σου ζωγραφισουν κατι ..ετσι βρε για το καλο !

ναι σωσω μονη θα ερθω ..λεω να το τολμησω κ ο θεος βοηθος ..για τον Νικο που θα τις εχει μονοκοπανια κ τις τρεις ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μη φαμε πολυ;;; γιατι μαρη τι θα φτιαξεις και τρεχουν τα σαλια μου απο τωρα;;;;; =p~=p~=p~ και ποτε θα προλαβεις ρε νουμερο να τα ετοιμασεις με τετοια ωραρια που δουλευεις;;;;

Ρε συ αληθεια τωρα μη ξεπατωθεις να κανεις ενα κοσμο πραγματα...εμεις για σενα θα ρθουμε!(λεμε τωρα :)):)) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..καλα δεν το συζητω Αντωνια ..εδω τα διαβαζα κ γω κ ειχα λυθει .. :lol: παλι καλε να λετε ..μιλαμε οτι εχω λαλησει τελειως ..παει το χασαμε ντιπ για ντιπ ..εσοτρεζαθηκα που θα λεγε κ η μανα μου :lol::lol:

και μετά σε ρωτάω πως τα βγάζεις πέρα με 3 παιδιάααααα!!!!!

Τώρα ξέρω :oops::roll:8-):lol::(:!::?:

ανέφερέ μας ΠΟΤΕ γεννήθηκαν οι κόρες σου, πότε παντρεύτηκες, κ.α. σημαντικές ημερομηνίες σταθμούς της ζωή σου........ :geek::geek::geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και για να μη το ξεχασω..αν κραταει τιποτα καμια θα το παρει πισω..σας ενημερωνω

εγώ θα σου δώσω "φακελάκι" με χρήματα....ξέρεις εσύ :evil::twisted::cry::cry::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλημέρα!

Χρόονια Πολλα σ'εσενα... χρόονια πολλά και ευτυχισμένα!!!!!!!!!!!! [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] Πολύχρονη Σωσώκα μου!!! [smilie=occasion13.gif]

Εεεεε πολυ αέρα έχετε πάρει το ξέρετε;;; :lol::lol::lol::lol:

Θελω και εγώ να ερθω!!!!!!!!!! [smilie=crybaby2.gif]

Να περάσετε τέλεια τσούπρες!!!!!!!!!! :-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ θα σου δώσω "φακελάκι" με χρήματα....ξέρεις εσύ :evil::twisted::cry::cry::evil:

ωραια ωραια... με πείσατε...θα ερθω και φευγοντας θα πάρω το φακελακι της Σακουλίνας μιας που η Σωσω επιστρεφει τα δωρα.... :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριλου πριοσκυναω...ασε ρε το σεξ και τη φιλη και ελα εδω..εσυ θα χασεις..παρτην και ελατε απο εδω..τι λες;;χαμος θα γινει παλι..ελατε..

καλε δεν ετοιμασα πολλα.εεισια τρελη;;που να προλαβω..τυροπιτακια δικα μου,πιτσα φδικια μου και τουρτα..

τι αλλο θελετε;;χαχαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...