Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΚΟΤΩΜΕΝΟ ΑΙΜΑ


star

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια,

εχει τυχει σε καμια να ερθει περιοδος και να εχει κατι σαν αιμα <σκοτωμενο>? Δηλ το αιμα δεν ειναι κοκκινο αλλα κατι σαν καφε και η ποσοτητα να μην ειναι σαν τη συνηθισμενη? Μηπως ειναι ακομη δεν εχει αρχίσει καλα η περιοδος ή μηπως υπαρχει εστω και μια μικρη πιθανότητα να εχουμε κατι ευχαριστο?

Μην εχω πολλες ελπιδες ε???? Ξερεις αν περιμενεις ενα παιδακι, πιανεσαι απο το καθετι και μπορει να ειναι και βλακεία!!!

star

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STAR καλημερα. εμενα προσωπικα μου εχει τυχει το αιμα της περιοδου μου να διαφερει σε χρωμα και ποσοτητα.

Ολα παιζουν σε εναν κύκλο και μην απογοητευεσαι.

Οι ορμονες μας ειναι τρελλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STAR καλημερα. εμενα προσωπικα μου εχει τυχει το αιμα της περιοδου μου να διαφερει σε χρωμα και ποσοτητα.

Ολα παιζουν σε εναν κύκλο και μην απογοητευεσαι.

Οι ορμονες μας ειναι τρελλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Star μου νομιζω οτι καμια μας δεν θα μπορεσει να σου δωσει μια σωστη απαντηση εκτος απο τον γυναικολογο σου.Τα σημαδια για εγκυμοσυνη ειναι ακριβως τα ιδια με τα σημαδια περιοδου.Καταλαβαινω απολυτα το ανχο σου και τι λαχταρα η καρδια σου αλλα δυστηχως ταιριαζουν ολα τα συμπτωματα μεταξυ τους που καμια μας μαλλον δεν μπορει να βοηθηση.Αν δεν ειναι σημαδι εγκυμοσυνης αυτο που εχεις (που σου ευχομε με ολη μου την καρδια να ειναι εγκυμοσυνη και να εχεις χαρα για 9 μηνες) ισως να ειναι καποιο κρυωμα.Καλο ειναι να πας μια μικρη βολτουλα στον γιατρο σου και ισως να κανεις και μια β-χοριακη.Ολοψυχα σου ευχομε να εχει τα καλυτερα αποτελεσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Star μου νομιζω οτι καμια μας δεν θα μπορεσει να σου δωσει μια σωστη απαντηση εκτος απο τον γυναικολογο σου.Τα σημαδια για εγκυμοσυνη ειναι ακριβως τα ιδια με τα σημαδια περιοδου.Καταλαβαινω απολυτα το ανχο σου και τι λαχταρα η καρδια σου αλλα δυστηχως ταιριαζουν ολα τα συμπτωματα μεταξυ τους που καμια μας μαλλον δεν μπορει να βοηθηση.Αν δεν ειναι σημαδι εγκυμοσυνης αυτο που εχεις (που σου ευχομε με ολη μου την καρδια να ειναι εγκυμοσυνη και να εχεις χαρα για 9 μηνες) ισως να ειναι καποιο κρυωμα.Καλο ειναι να πας μια μικρη βολτουλα στον γιατρο σου και ισως να κανεις και μια β-χοριακη.Ολοψυχα σου ευχομε να εχει τα καλυτερα αποτελεσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...