Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ- ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2010 Νο 2


Recommended Posts

Stacey έγραψε:

Καλημέρα κοριτσάκια!!Μάλλον είστε για μπάνιο!!!Εγω κανω δουλίτσες, οπότε αύριο για μπανάκι!Ηθελα να ρωτησω κατι...συσπάσεις είναι σε όλη την κοιλιά ή σε ενα μερος της, π.χ καμια φορα εμενα σκληραινει λιγο σαν εξογκωμα. Και πρεπει να συνοδευονται απο πονο?Οποιο κοριτσακι ας βοηθησει μπας και καταλαβω τι ειναι αυτες οι συσπασεις...Φιλακια!!!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ STACEY ΟΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΣΚΛΗΡΑΙΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ,ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΕΝΑ ΜΠΟΥΚΩΜΑΤΑΚΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΤΡΑΒΑΕΙ ΚΑΙ Η ΜΕΣΗ ΣΟΥ ΛΙΓΟ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ Η ΜΗΤΡΑ ΣΟΥ ΑΦΟΥ ΠΡΟΕΤΗΜΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΠΛΕΝΕΤΕ? ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΛΥΝΩ ΤΟ ΣΕΠΤΕΒΡΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΦΡΕΣΚΑ. ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΕΣ ΤΟΥΣ ΣΤΟΥΣ 60 ΒΑΘΜΟΥΣ? ΜΗΝ ΜΑΖΕΨΟΥΝ ΦΟΒΑΜΑΙ. ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥΣ 2 ΠΡΩΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΜΑΛΑΚΤΙΚΟ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΒΡΕΦΙΚΟ ΤΗΣ ΠΡΟΔΕΡΜ.

ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΤΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ, ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΙΩΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΠΡΕΠΕΙ...

ΕΡΩΤΗΣΗ , ΣΗΜΕΡΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΝΩΧΕΛΙΚΗ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΥΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ.ΟΣΟ ΝΑ ΝΑΙ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΝΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ. ΕΣΑΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΑ Η ΟΧΙ?? :S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤ6 KI ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΑ ΜΙΑ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΜΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΩ!ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΑΜΕ ΔΟΥΛΙΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΙΑΣΤΗΚΕ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΟΠΩς ΗΜΟΥΝ ΙΔΡΩΜΕΝΗ ΚΑΘΗΣΑ ΣΕ ΡΕΥΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ.ΕΥΤΥΧΩς ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΑ ΠΛΥΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΩ ΣΤΑ ΣΥΡΤΑΡΙΑ.ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΜΟΥ ΠΕ ΟΤΙ ΤΑ ΠΛΥΝΕ Η ΜΑΜΑ ΤΗς ΣΤΟ ΧΕΡΙ Η ΆΛΛΗ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΤΑ ΠΛΥΝΕ ΣΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΣΤΟΥΣ 60 ΒΑΘΜΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΘΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΛΕΕΙ ΕΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΑ ΝΑ ΜΗ ΧΑΛΑΣΟΥΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω που εχω συσπασεις απο πολυ νωρις,ειναι ως εξης,γινεται ενα μπαλακι ειτε δεξια ειτε αριστερα,πονο δεν εχω,θελει προσοχη γιατι πολλα κοριτσια μπερδευονται και νομιζουν οτι μαζευεται το μπεμπε,και τωρα που ειμαι σε μεγαλυτερη εγκυμοσυνη γινεται και διαγωνια σαν τεντωμα του μωρου παλι,οποτε αν εχετε την παραμικρη αμφιβολια καλο ειναι να ενημερωνεται τον γιατρο σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταγόνα μου δεν νιώθω χαμηλά μπουκωμα, μόνο το εξογκωμα λίγο πιο τσιτωμενο αριστερά στην κοιλιά μου. Μια φορά είχα ρωτήσει την Μαια και μου είπε ότι είναι το παιδί που κινείται. Απλά ήθελα να ξέρω αν είναι να πάρω τον γιατρο. Κι εμένα το καμάρι μου σήμερα κάνει Πολυ χαλαρά τις κινήσεις του!! Ασε που το πρωί το παρακαλαγα, βρε καλό μου κανε κάτι να ησυχάσει η μανούλα;;; Χαμπάρι αυτό το παιδι, σαν τον πατέρα του, αν του πεις κανε αυτό, δεν θα το κάνει ποτέ!!! Για τα ρουχαλακια δεν ξέρω γιατί δεν έχω ακόμα τόσα ώστε να πλενω!!! Προς το παρόν διαλεγουμε ταπετσαρια και αδειαζουμε το δωματιακι του μωρου γιατί τώρα το είχα σαν αποθηκακι!!! Ποσά πράγματα πια είχαμε δυο άτομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αυτές τις συσπάσεις τις έχω και εγώ...Τα αισθανόμουν και παλιότερα αλλα τις τελευταίες μέρες είναι όλο και πιο έντονες...Είναι σαν να αρχίζει να πετρώνει σε κάποια σημεία η κοιλια σιγα σιγά και μετα φεύγει σιγα σιγά.Αν κάνω λάθος πείτε μου...Με πιάνει πάντα στην δεξια πλευρά της κοιλιάς μου...

Υπάρχει περίπτωση να είναι κακό να τις έχουμε?Αν δεν είσασταν εσείς να μας πείτε θα νόμιζα ότι είναι το παιδί.Ο γιατρός δεν πρέπει να ενημερώνει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ ΠΙΑ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ!!!!ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ.ΜΗΠΩΣ ΟΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΠΟΝΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!! ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ; ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!! ΑΝΤΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΜΑΣΤΕΡ!!! ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΚΙΟΛΑΣ ΜΗΝΑ. ΑΠΛΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΤΙΣ ΑΙΣΘΑΝΟΝΤΑΙ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ.

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΣΠΑΣΗ; ΠΕΤΡΩΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΚΑΠΙΟΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ, ΔΗΛΗΔΗ ΑΝ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΙΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΚΛΗΡΗ ΚΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΝΑΣΗΚΩΜΕΝΗ.

ΠΟΤΕ ΜΑΣ ΑΝΗΣΥΧΟΥΝ ΟΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ; ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΟΝΕΣ, ΕΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΟΔΕΥΟΝΤΑΙ ΜΕ ΠΟΝΟ. ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΣΥΝΟΔΕΥΟΝΤΑΙ ΜΕ ΠΟΝΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΠΗΡΕΑΖΟΥΝ ΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ. ΕΠΕΙΣΗΣ ΜΑΣ ΑΝΥΣΗΧΟΥΝ ΑΝ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΣΕ ΤΑΚΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ. ΠΧ ΚΑΘΕ 20 ΛΕΠΤΑ, ΚΑΘΕ 10 ΛΕΠΤΑ ΚΛΠ.

ΤΑ ΠΕΤΡΩΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΤΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΗΜΕΙΑ ΤΗΣ ΚΟΙΛΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΕΣ!!!!!

ΑΝ ΕΙΧΑΤΕ ΑΝΗΣΥΧΙΤΙΚΕΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΘΑ ΤΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ!!! ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΑΦΟΡΟΥΝ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΠΟΙΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΤΗΣ. ΚΑΙ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΑΝ ΟΧΙ ΠΟΝΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΥΣΦΟΡΙΑ!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ ΛΙΓΟ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστούμε mariac και καλό μήνα...!!!

Αυτά τα πετρώματα που λες και εσύ έχω, απλά σε εμένα δεν παρουσιάζονται σε όλη την κοιλιακή χώρα.Τα έχω κυρίως στην δεξια πλευρά της κοιλιάς.Τελοσπάντων ελπίζω να πάνε όλα καλά.

Πόσο θα θελα να μουν σε μια παραλία... B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι' εγώ έχω τέτοιες συσπάσεις κυρίως πετρώνει και μενα η κοιλιά μου απο την δεξιά μεριά. Δεν το θεώρησα ανυσηχητικό κι' έτσι δεν πήρα τηλέφωνο στην γιατρό μου...

Εχθές μάλιστα κάναμε και το πρώτο μας μπανάκι! Τί υπέροχη αίσθηση βρε κορίτσια να μην καταλαβαίνεις καθόλου το βάρος σου...το απόλαυσα!!! Πήγε καμία για μπανάκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARIAC ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΕΠΙΦΟΒΟ ΤΑ ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΕΤΣΙ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena έγραψε:

Κι' εγώ έχω τέτοιες συσπάσεις κυρίως πετρώνει και μενα η κοιλιά μου απο την δεξιά μεριά. Δεν το θεώρησα ανυσηχητικό κι' έτσι δεν πήρα τηλέφωνο στην γιατρό μου...

Εχθές μάλιστα κάναμε και το πρώτο μας μπανάκι! Τί υπέροχη αίσθηση βρε κορίτσια να μην καταλαβαίνεις καθόλου το βάρος σου...το απόλαυσα!!! Πήγε καμία για μπανάκι;

ΕΓΩ ΛΕΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ Η ΑΙΣΘΗΣΗ.ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΤΟ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΜΑΓΙΩ ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΩΡΟΣ.ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΗΝ ΠΕΤΣΕΤΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΟΥΤΣΑ ΣΤΡΑΒΑ ΜΕ ΧΙΛΙΑ ΖΟΡΙΑ ΑΛΛΑΖΩ.ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΥΚΟΛΑ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΣΕ ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΟ ΧΩΡΟ!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΑΥΤΕΣ ΜΑΛΛΟΝ ΤΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ.ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena έγραψε:

ERI είμαστε ακριβώς στις ίδιες μέρες ε;;; :laugh:

ΝΑΙ ΝΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΛΟΓΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ.

Α ΛΕΝΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟ ΣΟΥ STO FACEBOOK!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε καταλαβαίνω απόλυτα! Κι' εγώ εχθές δυσκολεύτηκα με την αλλαγή μαγιώ αλλά εντάξει είχα βοήθεια. ;)

Κι' εγώ μάλλον πιο νωρίς θα γεννήσω λόγω δίδυμης κύησης! Απο τις 21 Σεπτέμβρη μπαίνω στον μήνα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eri σε βρήκα!!! Κούκλα είσαι βρε!!!

Να σου πώ πέρασα την leticia στην λίστα "ποτε , που, ποιες θα γεννήσουν" και είδα οτι δεν σ' εχω περασμένη..μπες και δες και γράψε και συ για να σε περάσω. οΚ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ERI79 έγραψε:

MARIAC ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΕΠΙΦΟΒΟ ΤΑ ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΕΤΣΙ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.

ΑΝΤΙΘΕΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΤΑΤΟ :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!

ΣΗΜΕΡΑ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΚΟΥΝΙΟΤΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΠΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΝΗΣΥΧΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!!!

ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΒΡΩ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΟ FB? ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΕΚΕΙ ΓΙΑΥΤΟ!!!

ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΜΑΓΙΟΥ ΚΑΘΕ ΤΟΣΟ. ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΜΑ ΜΠΑΙΝΩ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΦΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΖΩ ΤΟ ΜΑΓΙΟ :angry::angry:

ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΠΑΙΡΝΕΤΕ??? ΕΝΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ? ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ.(ΛΕΙΠΕΙ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΝΟΧΛΗΣΩ) :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ Ε?ΒΛΕΠΩ ΑΝΟΙΞΑΤΕ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΕΤΗΜΑΣΙΑ ΤΗΣ ΜΗΤΡΑΣ.ΒΛΕΠΩ ΚΑΝΕΤΕ ΟΛΕΣ ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΕΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...