Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 12!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 974
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κι από μένα!

Τελικά είχαμε καλό βράδυ!!!

Ξύπνησε μόνο 1 φορά για νεράκι!!!

Δεν έχω παράπονο...

Ρε κορίτσια, δεν πολυθηλάζει ο δικός μου...

Νομίζω οτι θα αποθηλάσει από μόνος του πολύ νωρίς...

Εκτός αν ρουφάει πολύ γρήγορα την ποσότητα που θέλει...

η Καλυψώ θα μπει να μας ανοίξει το 13;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα γλωσσοκοπάνες!

Βαγκ με τις περιγραφές σου... :laugh: Μου θυμίζεις εκείνον από τη Μεγάλη των Μπάτσων Σχολή που είχε μούρλα με τα όπλα, τα γκλομπς κλπ.Ξέρεις και τα παιδιά του έτσι έγιναν σε μια ταινία που είχε παντρευτεί αυτός.Θα τα δεις τα δίδυμα να παίρνουν στο κατόπι τους κλέφτες και δε θα το πιστεύεις.

Σωσώ δε μπορώ να μην το πω...ΜΟΝΟ ΠΟΝΤΙΟΣ ΘΑ ΣΕ ΠΑΝΤΡΕΥΟΤΑΝ ΕΣΕΝΑ ΜΩΡΗΗΗ!

Νιου Μαμα Φωτεινή σαν κι εμένα κι εσύ όταν πρωτοέγραψα εδώ,είπαμε να μπαίνεις και το ξέσκισες!Έτσι να κανεις να ξεδίνεις και να ξεφευγεις!Ετσι κανουμε όλες!Η Βαγκ σκυλοβρίζει με @!&%*?@*&-μην ξεγελαστείς όπως εγω,δεν τα αλλαζει το συστημα,εκείνη βρίζει με σύμβολα,το χει βίτσιο!Δηλαδή αν γράψεις ¨έφτιαξα σουτζουκακια και μου βγήκαν μουνί καλλιγραφία¨ θα το γράψει ολόσωστα το σύστημα τη λέξη καλλιγραφία.

Να ξέρεις επίσης ότι η Σωσώ κοκορεύεται με τις παστες φλωρες, τα ψωμιά -στον αρτοπαρασκευαστή πολύ δύσκολο!-τα γλυκά καρπουζια κι έρχεσαι εσύ εδώ και της τη βγαίνεις φτιάχνοντας ψωμί μόνη σου χωρίς αρτοπαρασκευαστες και καπάκι σουτζουκάκια, τι θες τωρα; να μας μείνει;;;

Νανούκα το Πετρούι δε παίζεται!Δοκίμασε το γάλα και το βρίσκει και γλυκό;Δεν καταλαβα όμως, γιατί είμαι και γκάου, το δοκίμασε όταν το κάνατε;

Οσο για τα κιλά που χάνετε...δε με νοιάζει! :angry::angry:

Αλέκα, Μαρκάτ κι εγώ είμαι φακιδομούρα...

Φιλάκια σε όλες! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο νανουκα στο παιδακι σου!!!!!και ο δικος μου προς το παρον δεν ξυπναει την νυχτα το περνει σερι μεγαλωνοντας ομως δεν ξερω τι θα κανει.απο 3 μηνων τον εμαθα να σηκωνετε 4 να τρωει και κατα τον 5ο μηνα του το εκοψα και αυτο.ενταξει υπαρχει μερα αν ειναι αρρωστουλης η αν βγαζει δοντακι και ποναει να σηκωθει μια φορα την νυχτα και αυτο για λιγα λεπτα κ ξανακοιμαται.αντε μια χαρα μωρα εχουμε!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dominique έγραψε:

Καλημέρα γλωσσοκοπάνες!

Βαγκ με τις περιγραφές σου... :laugh: Μου θυμίζεις εκείνον από τη Μεγάλη των Μπάτσων Σχολή που είχε μούρλα με τα όπλα, τα γκλομπς κλπ.Ξέρεις και τα παιδιά του έτσι έγιναν σε μια ταινία που είχε παντρευτεί αυτός.Θα τα δεις τα δίδυμα να παίρνουν στο κατόπι τους κλέφτες και δε θα το πιστεύεις.

Σωσώ δε μπορώ να μην το πω...ΜΟΝΟ ΠΟΝΤΙΟΣ ΘΑ ΣΕ ΠΑΝΤΡΕΥΟΤΑΝ ΕΣΕΝΑ ΜΩΡΗΗΗ!

Νιου Μαμα Φωτεινή σαν κι εμένα κι εσύ όταν πρωτοέγραψα εδώ,είπαμε να μπαίνεις και το ξέσκισες!Έτσι να κανεις να ξεδίνεις και να ξεφευγεις!Ετσι κανουμε όλες!Η Βαγκ σκυλοβρίζει με @!&%*?@*&-μην ξεγελαστείς όπως εγω,δεν τα αλλαζει το συστημα,εκείνη βρίζει με σύμβολα,το χει βίτσιο!Δηλαδή αν γράψεις ¨έφτιαξα σουτζουκακια και μου βγήκαν μουνί καλλιγραφία¨ θα το γράψει ολόσωστα το σύστημα τη λέξη καλλιγραφία.

Να ξέρεις επίσης ότι η Σωσώ κοκορεύεται με τις παστες φλωρες, τα ψωμιά -στον αρτοπαρασκευαστή πολύ δύσκολο!-τα γλυκά καρπουζια κι έρχεσαι εσύ εδώ και της τη βγαίνεις φτιάχνοντας ψωμί μόνη σου χωρίς αρτοπαρασκευαστες και καπάκι σουτζουκάκια, τι θες τωρα; να μας μείνει;;;

Νανούκα το Πετρούι δε παίζεται!Δοκίμασε το γάλα και το βρίσκει και γλυκό;Δεν καταλαβα όμως, γιατί είμαι και γκάου, το δοκίμασε όταν το κάνατε;

Οσο για τα κιλά που χάνετε...δε με νοιάζει! :angry::angry:

Αλέκα, Μαρκάτ κι εγώ είμαι φακιδομούρα...

Φιλάκια σε όλες! :kiss::kiss::kiss:

χαχαχα ευχαριστω για τις πληρωφοριες που μου εδωσες για την καθεμια να προσεχω!!πλακα κανω,αν θελετε συνταγη για το ψωμι ειναι πολυ ευκολο,ναι μονη μου το κανω το ψωμι χωρις αρτοπαρασκευαστη,ο αντρας μου μου εμαθε,κανω και ελαιοψωμα!!1
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλοννησο μενουμε κ...ακομα βρεχει,μηπως να πω τον πεθερο μου να με παει για ψωνια με το αμαξη.Ο Γιαννης μου εχει φυγει απο νωρις για το μαγαζι.

Θεσ/νικη ειναι η αδερφουλα μου κ ο αρραβωνιαστικος της κ ψαχνουν για σπιτι καπου στο Ωραιοκαστρο,δεν ξερω κ πολλα απο Θεσ/νικη αν κ μενει η γιαγια μου εκει καπου στην επταλοφο...εχω να ανεβω χρονια ! τωρα που θα ειναι η αδερφη μου (Φωτεινη κ αυτη)θα σας ερθω σιγουρα!

Νανουκα μηπως περναει την φαση του μωρε κ δεν θελει να πολυ τρωει...δεν ξερω να σου πω κ πολλα εγω μονο 4 μηνες θηλασα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΑ ΘΕΑ ΘΕΑ!!!

Δεν παίζεσαι λέμε!!!

Τι πλάσμα είσαι εσύ;

Ναι μωρή!!!

Όταν κάναμε σεξ το δοκίμασε!!!

Μας το παίζει και ανήξερη!!!

Κρυφοπιπίτσα!!!

Με το θηροειδή σου τι έκανες;

Νιουμάμα, εμένα έχει τις μέρες του...

Την περασμένη βδομάδα μας τάραξε στα δρομολόγια...

Ευτυχώς έχει κόψει το βραδινό γάλα.

Ξυπνάει μόνο για νεράκι!!!

Αλλά πίνει πολύ ρε κορίτσια... πίνει 1 μπιμπερό στην καθισιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να την πεις την πεθερα σου να σε παει για ψωνια.εμενα ρε κοριτσια εχει 5 μερες δεν τρωει,τι να τον κανω?λεω οτι μπορει να φταιει η ζεστη η τα δοντια που βγαζει.τι να πω,νανουκα μπορει κ το δικο σου να οφειλεται απο εκει.αλλονησοοοο,α ωραια πρεπει να εισαι εκει αλεκα 1 ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανουκα δεν πειραζει κ ο δικος μου πινει τοσο νερο και η παιδιατρος μου ειπε οτι ειναι πολυ καλο αυτο,τωρα εχει 2 με 3 μερες οταν θελει νερο λεει μπου.μεγαλωνουν τα βλασταρια μας.λοιπον 1 κιλο αλευρι,3 φακελακια ξυρη μαγια,εμεις τα περνουμε απο το λιντλ,2 ποτηρια του νερου χλιαρο νερο κ αλατι.το ζυμωνεις καλα και το αφηνεις στη λεκανη για μιση ωρα σκεπασμενο με μια πετσετα.αφου φωσκωσει αν θελεται να γινει πιο αφρατο το ξαναζημωνετε και το ξανααφηνετε μιση ωρα παλι,μετα ζημωνοντας το κανετε στρογγυλο και μετα μακροστενο και το κοβετε στη μεση,το κανετε σε σχημα οπως ειναι τα ψωμια που αγοραζουμε το κανετε χαραματιες πανω και το βαζετε στο φορνο για 40 λεπτα,φυσικα ειναι αναλογα και τον φουρνο,προσεξτε να ειναι λιγο κοκκινο πανω.πριν το βγαλετε βαλτε μια οδοντογλυφιδα για να δειτε αν ψηθηκαν,τα βγαζετε και τα αφηνετε να κρυοσουν,μην τα σκεπασετε οσο ειναι ζεστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασικα εχει καποιον σιγκεκριμενο τροπο ζημωμα που μου εχει διξει ο αντρας μου,δεν πειραζει ομως προσπαθησε κ πες μου πως εγινε οκ?α θα προθερμανεις λιγο το φουρνο σου και θα τον εχεις στους 180 β.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε αυτό είναι το μυστικό ρε Φωτεινή!!!

Το ζύμωμα...

Δεν μπορείς να μας το περιγράψεις;

Να το ψήσω στους 180, με αντιστάσεις ή αέρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεκα1 και η μεγαλη σου κορη ειναι μια κουκλαααα..πριν λιγο την ειδα...Νανουκα δεν πειραζει για το νερο καλα κανει και ο δικος μου πινει παρα πολυ...ενα μπουκαλι ανετα στην καθισια του...κοριτσια εσεις τους δινετε χυμο πορτοκαλι ????εγω ναι και του αρεσει και πολυ...αααα επισης εγω του δινω και φαγητο απο το δικο μας ....του εβαζα και δοκιμαζε απο τεσσαρον μηνων..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα Νανουκα και ο δικος μου ειχε δοκιμασει το γαλα μου...και του αρεσε κιολας....μου ελεγε επισης να φαω σοκολατες για να γινει μιλκο..αλλα εμενα δεν μου αρεσουν τα γλυκα.. :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε νανα...χεσε μας με τα ψωμια σου..παρε αρτοπαρασκευαστη και τελος..ανεβασε 1 βιντεο ρε συ γωτεινη...τι να πω..χαχαχα.

λοιπον φωτεινη να σε ενημερωσω και γω απο τη μερια μου..

η ντομ ειναι 1 συλλεκτικο κομματι,πιο συλεκτικο απο εμενα ομολογω..λεει οτι να ναι αλλα ολα εχουν βαση.εχει 1 θεμα με τα απειρα κιλα της..οποως και κανα 2 ακομα εδω μεσα..

μπραβο για τα κιλα που εχασες αλλα να μη το ξανα πεις..ενταξει σε ειπαμε μπραβο τελος τωρα..

η νανα απο το αγχος της εδω και καιρο να μην αποθηλασει ο μικρος το ριξε στο σεξ να ξεχνιεται..

η αλεκα 1 ειναι ουσιαστικα η αλεκα 234..

γιατι εχω και 1 αλενα πιο πολια..

η βαγκ ειναι χειμμαρος οταν γραφει..τιε υπολοιπες...θα σου τις αναλυω σιγα σιγα και δημοσια..

ψηστο και στα..χειλη ρε νανα...χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη βδομαδα!

ορεξατες σας βρισκω! ευγε!

κοριτσια μη με παρεξηγειτε που μονολογω... τι να κανω;;; εδω ολοι κοιμουνται και καμια σας δεν ειναι μεσα... ετσι και εγω οτι θυμαμαι χαιρομαι!

Νανα οταν αρχισεις να βγαζεις σοκολατουχο γαλα κρατα μου να δοκιμασω και εγω!

Ντομ με αρεσουν πολυ τα αστυνομικα εργα. να εχει καμια υποθεση να ψαχνουν και να σκεφτομαι τη λυση του. τυπου csi, ncis, bones, και το αλλο με την ομαδα των ψυχολογων αστυνομικων που ειχε στον αντ1 και τωρα καθε Σαββατοβραδο στην ΕΤ1. περιτο να σας πω οτι βρισκω τη λυση πριν απο αυτους πολλες φορες! ααχχχ... αδικευομαι!!

Σωσω ναι, το υπηρεσιακο γκλοπ ενοουσα. επιδη αυτο που μας χορηγησαν ειναι τεραστιο (πιανει απο τη μεση ως το γονατο) και καουτσουκενιο (τετοια που εχουν τα ΥΜΕΤ και ΥΑΤ στα επισοδια) οι πιο πολλοι αγορασαμε δικα μας πτισομενα για τη δουλεια. με το αλλο το ματσουκι ουτε να μπεις να κατσεις στο περιπολικο δεν μπορεις αν το εχεις κανονικα εξαρτηση στη ζωνη.

Φωτεινη η συνταγη για το ψωμι βγαζει πολλη ποσοτητα ε;;; εγω αν εχω χρονο θα δοκιμασω με τις μισες δοσεις γιατι δεν πολυτρωμε ψωμι, και δε μου ερεσει το μπαγιατικο. για το ελιοψωμο το ιδιο αλλα προσθετεις ριγανη και κομμενες ελιες;;;

τι καλα που κοιμαται ο γιοε σου σερι ως το πρωι!!!! φτου σκορδα!

αυτο δεν μπορουσε να καταλαβει και η δολια Χρυσουλα μαλλον... και εγω πολυ ξενυχτι! ουτε λουλουδου σε μπουζουξιδικο να δουλευα! και ο Σπυρος απο τα ξενυχτια του εχει αρχισει να κανει κυκλους κατω απο τα ματια!!! Σουζαν τι προτεινεις!!!

Α! δε σας το'πα σκασανε και απο πανω δοντια στο Σπυρο!!! 1 ή 2 δε μ' αφηνει να δω. λετε γι'αυτο τελικα να ηταν τοσο χαλια τον τελευταιο καιρο τα βραδυα;; να εχω μια ελπιδα υπνου και εγω! η Μαριαννα βεβαια συνεχιζει να ειναι φαφουτα. μονο ποναει η κακομοιρα.

το πρωι τους ανοιξα και τη στρατα (αυτη που σκουντας οχι που καθεται μεσα) που μας ειχαν φερει δωρο για τη βαφτηση κατι γειτονες. σαν τρελα κανανε! δεν το περιμενα οτι θα χαιροντουσαν τοσο με καινουριο παιχνιδι. αφου ακομα μια σταλια σκατα ειναι! η Μαριαννα αποδειχθηκε για μια ακομη φορα πως της κοβει περισοτερο. ο αλλος το κοπανουσε, σκαρφαλωνε κλπ, αυτη μολις τους εδειξα οτι σε μια τρυπα βαζουμε το μπαλακι ψηλα και πεφτει απο μεσα κατω, πηγε να το κανει και αυτη! τους εβγαλα και φωτο. αργοτερα αν προλαβω θα σας τη βαλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μονο 1 μονολογο βαγκ;;;κριμα..τι να πω!!και γω περιμενα και δευτερο..να βαλεις φωτο..γιατι και συ καιρο εχεις να μας δειξεις τα καμαρια σου..

αντε ρε μπορει γι αυτο να γκρινιαζει το καλο μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vag χαιρονται παρα πολυ με καινουργια παιχνιδια και ο δικος μου καθε φορα που του παιρνουμε καινουργιο τρελενεται απο την χαρα του..αλλα μετα το βαριεται κι αυτο...για τον υπνο τι να σου πω δεν ξερω εγω απο την δευτερη ημερα που τον ειχα στο σπιτι του εκοψα το βραδινο γαλα και ετσι εμαθε...αντι για γαλα του εδινα πιπιλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vagman βγαζει 2 ψωμια κανονικα η καμια φορα κανω 3 πιο μικρα.θα σας το πω το μυστικο το βραδυ,καλα κοριτσαρες,γιατι τωρα θα ετοιμαστουμε για να κατεβουμε θεσσαλονικη,θα μπω απο της κουνιαδας μου το απογευμα,φιλια!!!!α και κατι ακομα,ωραια παρεουλα κανετε εδω!!!!θα μπαινω καθε μερα να τα λεμε.ο αντρας μου μου το ελεγε συνεχεια να μπαινω εδω,αλλα εγω δεν το εκανα.φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε θα μπει η Καλυψω να ανοιξει το 13;;; ή θα το κανει καμια αλλη;;

Σωσω γιατι δε σε καλεσε η γειτονισσα;;;

καλε για πειτε μου...

εσας σας καθονται τα παιδια σας να τα αλλαξετε πανα;;;

γιατι εμενα καθε αλλαγη ειναι παλη κανονικη! μουσκεμα στον ιδρωτα γινομαι! κυριως με τη Μαριαννα! ολο στριφογυρναει, θελει να κατσει , χωρις πανα και να την κοπανισει γενικα. και ο Σπυρος τα ιδια και ολο θελει να πιανει το τσουτσουνι του! φανταστειτε να εχει κανει και κακα! και του λεω οτι ειναι νωρις ακομα ν' ασχολειται με την τσουτσου του, αλλα δε μ'ακουει! για να τους αλλαξω πολλες φορες τους κανω κατι λαβες! κατω απο τη μασχαλη μου με το κεφαλι στην πλατη μου και να παλευω να κλεισω την πανα! και να εχω και το αλλο να μου τραβαει το χερι ή να μου δαγκωνει το ποδι την ιδια ωρα!!! δηλαδη αν δυναμωσουν ακομα λιγο τι θα κανω;; φοβαμει μην τους βγαλω και κανενα ποδι! για να τους βαλω κρεμουλα αν ειναι λιγο κοκκινα... ουτε λογος!!! τα αυτια τους δεν ξερω ποτε τα καθαρισα τελευταια φορα! νυχια, ενα ενα τα κοβω. μεχρι να κοψω και τα 10 εχουν ξαναμεγαλωσει ηδη τα πρωτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαγκ εμενα δε καθεται..αλλα τησ δινω κατι να βαλει στο στομα και καθεται..

τα νυχια με τηλεοραση τα κοβω και τα 20 σε λιγο χρονο!!

ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ 13...ΠΗΡΑ ΑΔΕΙΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαγκ και εμενα δεν καθεται να τον αλλαξω...πιανει το πουλακι του και χασκογελαει...ααα του σηκωνετε κιολας καμια φορα χαχαχαχα...την πρωτη φορα νεογγενητο οταν το ειδα τρομαξα...και ρωτησα την παιδιατρο και μου ειπε σε ολα τα αγορια γινεται..να σας ρωτησω εσας η παιδιατρος σας το κουνησε καθολου για να βγει το κεφαλακι???..εμας οχι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...