Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 12!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 974
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω δεν θα εμφανιστω πολυ στο 12 ...οποτε ας γραψω τουλαχιστον στην 1η σελιδα!!!!

Καλυψω και αναρωτιομουν αν θα προλαβεις να ανοιξεις καινουριο ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ψεκαστε σκουπιστε τελειωσατε εισαι καλυψω

χεχεχεχε

αλονησο ηταν το επικεντρο και το καλακαταλαβαμε και εδω

η μικρη τρομαξε απο το κουνημα :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσουλα που θα πατε?

παιδια θα πηδηχτω απο το παραθυρο (ειναι flat το σπιτι μας), απο την φαγουρα. σωσω αλλεργια εχω παθει απο τον ηλιο, δεν καηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκακι?????

τι εγινε παιδι μου???

τα παιδακια σου τα ομορφα???

θα παμε Ρωμη 4 βραδια...ενω εχουμε παει σε αλλες πολεις Ιταλια, Ρωμη δεν εχουμε και παμε μονοι μας ..οι δυο μας...οχι πρακτορεια γκρουπ και τετοια...

τι αλλεργια σε επιασε????εισαι πολυ ασπρη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι ειμαι

απο τον ηλιο μωρε και αλλη φορα το παθα αλλα οχι σε τετοιο βαθμο

θελω να παρω μια τσουγρανα και να ξυνομαι ολη την ωρα

προς το παρον η κρεμα δεν εκανε τιποτα

αντε να δουμε και αυριο

να περασετε πολυ πολυ ομορφα

ρωμη πηγα ως γαμηλιο ταξιδι 5 μηνες μετα τον γαμο μου

πω πω πω 8 χρονια πριν περιπου

σημερα η μικρη εκανε το υποβρυχιο στην θαλασσα, την τρελανε ο μουρλος ο μπαμπας της και το σκατο γελουσε

φιλακιααααααα και καληνυχτουδιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω λεω η αλεκα γιατι το αλλαξε σε 1;;;γεια σου αλεκα 1...τι κανεις;;να σου ζησει το νινι..κοντευει να γινει γαιδαρα βεβαια..χαχα..

εγω ειμαι η σωσω και μενω ηακλειο..

γεια πες λιγα πραγματα για σενα..εμεις καλα περναμε.αν και ειμαστε λιγο σε αποσυνθεση,οι μισοι διακοπες,οι αλλοι μισοι δουλειες,(λεμε τωρα).καλυψω ντιν νταν!!

εμεις σηκωθηκαμε 8..φακ.

αλλα τι να κανεις..το χερι μπαταρισμενο.σε λιγο θα ο ανοιξω..ζημωσα και μπιφτεκια τρομαρα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!!!!

ειχαμε μια αθλια νυχτα...ο μικρος ξυπνουσε συνεχεια ανα μια ωρα...συνεχως ιδρωνε, τον αλλαζα, επινε νερο, μολις ηρεμουσε ξαναξυπναγε...τελικα τον πηραμε και κοιμηθηκε μαζι μας από τις 4 μεχρι τις 6..ειμαστε πτωματα σημερα..

δε μαγειρευω , θα φαμε εξω..για το παιδι εχω από χθες κοτοπουλο..

ευτυχως ξανακοιμηθηκε τωρα και εγω καθισα να πιω εναν καφε...

Αλεκα 1 να σου ζησουν τα παιδακια σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου καλημέρα!

πολυ ζέστη σήμερα..

εμεις ετοιμαζόμαστε, σε λίγο θα πάμε για μπάνιο στην Πάργα

αχ βρε Χρυσούλα και τα δικά μου έτσι..

ξύπναγαν ιδρωμένα

και το τζάμι στο δωμάτιο το είχαμε με τη σίτα

τι να πω

κομμάτια..

εμείς έχουμε και πολύ ζεστό σπίτι, όλη μέρα με το αιρ κοντίσιον είμαστε, μόνο το βράδυ που κοιμόμαστε το κλείνουμε..

τουλάχιστον θα χαλαρώσουμε λίγο στην παραλία

αύριο μάλλον θα πάμε Λευκάδα και το βράδυ έχουμε γάμο

παντρεύει η κουμπάρα μου το γιο της

Χρυσούλα Ρώμη ακούω, σούπερ!

καλά να περάσετε, να ξεκουραστείτε

σωσω πως πάει το δάκτυλο?

αριστερόχειρας και συ? και εγώ

Αλέκα1 καλώς ήρθες

να χαίρεσαι τα παιδιά σου!

σας φιλώ

τα λέμε απο Δευτέρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμεις σκατουλες παλι

ο γιωργος ολο το βραδυ να φυσαει την μυτη του και η μικρη απο την ζεστη να στριφογυρναει συνεχεια

παλι καλα που ο δημητρης τουλαχιστον κοιμηθηκε στην μαμα μου και χορτασε υπνο.

ειναι και τα μικρα συναχωμενα παλι. αν τα κολλησε ειπα θα τον ευνουχισω

γεια σου συνονοματη. να χαιρεσαι τα ζουζουνια σου

το βραδυ θα χουμε κοσμο. θα ψησουμε στα καρβουνα μπριζολιτσες, πανσετουλες,μπιφτεκακια και πιτουλες σαν αυτες απο τα γυραδικα μουρλιααααααα ααα και κοκα κολα light φυσικα χεχεχεχεχεχεχεχχε

ελατε ολες

σωσω το χερι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποιος το χεζει ο χερι ρε;;με τετοια φαγητα ερχομαι και γω ρε..πιτουλα και λιγο μπιφτεκακι θελω..τι ζητησα;;;λιγο μπιφτεκακι..καλα το χερι..το αλλαξα σημερα..ειπα να το αφησω ανοιχτο αλλα μπα.....τρεχει υγρουλια..και γω κανω μπιφτεκια..και ποτε δε τα καταφερνω..σα σανο κανω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσουδια....ειδα καμετε????εμεις ξυπνησαμε 10 και μιση...βαριεμαι απιτευτα σημερα...μαλλον θα παω θαλασσα με τον μπεμπη και καμια φιλη μου...ουτε και εγω εχω να μαγειρεψω τιποτα γιατι ο αντρας μου θα παει απο την μια δουλεια στην αλλη...και εγω κοτοπουλο εχω για το μωρο απο χθες...τυχαιο δεν νομιζω...χαχαχαχαχαχα... Αλεκα1 καλωςηρθες....να σου ζησουν τα παιδακια σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες γειααααααααα!

Αλέκα καλωσορισες στο παρεακι!Απο που εισαι?Εχεις δυο μωράκια απ'οτι ειδα!Να σου ζησουνε!

Σωσω καλα σε κόβω!Δεν σε φοβαμαι!

Το βραδυ θα βγουμε με τον πεθερο εχει γενεθλια!

Κανονισα τα βαπτιστικα!Ολα κομπλε!παει και αυτο!Θα σας βαλω φωτο μαλλον απο Δευτερα!χεχε!Ειναι ολα σουπερ!

Τα ρουχαλακια πηγανε κανα 300αρι.Τα αλλα δεν ξερω!χαχαχαχαχα!ΚΑι το 300 το ειδα στο καρτελακι.Ειναι θειος του αντρα μου και δεν ρωτησα τιμες.Ελεγα βαλε αυτο εκεινο αχαχαχαχαχ!Θα μας παει κουκος αηδονι!χαχαχαα!Ε ρε γελια!

Ολα χειροποιητα!Σας λεω πολυ σουπερ!Δεν πηγαινα απο την αρχη.Παρολο που ξερω οτι εχει απιστευτο γουστο φοβομουνα μη παω και δεν μπορω να φυγω αν δεν δε βρω κατι.Αλλα ητανε ολα τελεια.

Πηρα και 2 μανο!Ακους σουζανα?χεχε!Φουξια και μωβ-φουξια καπως ετσι.Θα τα βαψω τωρα!

Σωσω μην πεις κουβεντα!

Μονο που το νυχι δεν βγηκε ακομη!Ουτε λιγο....Σαν φαλακρο βουνο ειναι!ΒΑζω οταν βγαινω ενα λευκοπλαστ εκει!Αλλα το βαψιμο βαψιμο....χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχα!

Κοριτσια ο μπεμπης μου ειναι μακαρονας!Οταν εχει ζυμαρικο το φαι τι τσακιζει!Τυχαιο?Δε νομιζω!

Ειμαι μακαρονουυυυ!Ολο μακαρονια ετρωγα στην εγκυμοσυνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααα

καλε ποτε πηγατε στο 12 απαπαπαπα

εφτιαξα τα προσκλητηρια, θα βαλω φωτο το βραδυ να μου πειτε αν ειναι ενταξει;

χρυσουλα σου ευχομαι ενα υπεροχο ταξιδι.

σωσω πως παει το χερι; το βρηκες το κομματακι που λειπει χαχαχαχαχα

αλεκα 1 καλως ηρθες.

αλεκαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki_1978 μπραβο για τα βαφτιστικα αλλα μπραβο και για τα μανο :woohoo: ....ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι τελεια ολα.... :woohoo: εγω του χρονου θα τρεχω για τον θρησκευτικο γαμο και την βαφτιση...να δω αν θα βρω το νυφικο που εχω στο μυαλο μου..αλλιως θα το ραψω ετσι οπως θελω...δηλαδη υπερπαραγωγη....χιχιχιχιχιχιχιχιχι Χρυσουλα καλο ταξιδι...μπεμπακο μπραβο και εσενα για τα προσκλητηρια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδωσα τραχανα απογευματινο σημερα...μμμ.δυσκολα.δεν τον εφαγε με ορεξη..ψιλο μπουκωνα και γω..

ε ναι ρε σουζαν αν δεν ηταν το δικο σου νυφικο η πουλια και ο αυγερινος ποιανου θα ητανε;;

χρυσουλα θα μας χαιρςτισεις φευγονταε,ε;;;

καλε μαρακι ξεχασα οτι εισαι μειον νυχι απο ολο το γενικοπλυθησμο...ποτε θα βγει;;γιατι αργει;;δε το ταζιεις;;οτι ναναι λεω..δε παμε μπανιο σημερα.φυσα;ει πολυ..

χαρα δε το βρηκαμε..οποιος τ βρει..κερδιζει....παστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω μου χαιρομαι που με εχεις καταλαβει....31 ερχοματε ηρακλειο..θες καμια μερα να παμε οικογενειακως για καφε????αν δεν φοβασαι βεβαια οτι ειμαι φεικ δολοφφονος και στην πραγματικοτιτα με λενε βρασιδα...χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν λες οικογενειακως εννοεις ολη τη φαμιλια;;εσεις θα κατεβετε με πουλμαν;;θα φερετε ολο το σοι;;χαχα..

κοιταξε για μενα και για το μωρο να υπολογιζεις..ο αντρας μου κομματακι δυσκολο..

αμα συμφωνει και η εενη να βρεθουμε ολοι καπου,μεσα..

να μη βαλεις ομως το κοκκινο κραγιον...θα σε γνωρισω εγω..τοσα βιντεο ειδα...χαχα...

ναι ρε..ελατε εσεις με το καλο και πινυμε και 1 καφε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα....οκ αμα δεν μπορει να ερθει ο αντρας σου δεν πειραζει θα στειλω τον δικο μου να παει καμια βολτα...με το αμαξακι μας θα ερθουμε...ναι αμε πες το και στην ελενη να παμε ολες μαζι....να σας γνωρισω κιολας...μην αγχωνεσαι για το κοκκινο κραγιον δεν θα το βαλω...θα βαλω κανενα αλλο πιο φυσικο... :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα εννοειται οτι θα σας πω ενα γεια....!!!!

μεσα ειμαι και σας παρακολουθω αλλα ο ντενις ο τρομερος οδυρεται...

τωρα παρκο παιζει..με λοξυγκα... :(:( για πόσο αραγε???? :S:S

το μεσημερι 50 λεπτα κοιμηθηκε μονο.... :angry::angry:

ειναι αεικινητος...σε λιγο γιαουρτι και μετα βολτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειπα να ξανα φερω το θεμα στη πρωτη σελιδα..εκει που ανηκει..

εμεισ πηγαμε σουπερ..

και εκανα τη μαλακια και κοιμαται 8 παρα 10 ..και την σηκωνω 8.10..

και απο οτοτε γκριναιζει και μεσα και εξω απο το κρεββατι..και τωρα ειναι στο κρεβατι στα καγκελα και χαζογκρινιαζει..η βγαζω εξω...κλαιει..

ε θα κουραστιε και θα κοιμηθει..

το δαχτυλο ειπα να το αφησω ανοιχτο να αεριστει..αλλα με το που το νοιξα...ξανα αρχισε να τρεχει..σκατα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristo oles gia to kalosorisma!!!Opos ipa meno Alonniso ,ine o andras mou apo edo..ego apo Volo.Extes oli nuxta kouniomastan -oxi min pai o nous sto ponuro -alla apo tis metasismikes donisis!!! :unsure: Savatovrado k iste mesa vre koritsia??? ego aurio exo exodo!!!! spanio fenomeno...ne to pira apofasi k tha vretho me files gia fagito!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...