Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 12!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 974
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καμια...θα το φερνω σε σενα..χαχα..απο θεσ νικη ειμαι ..οποτε..ασε...θα δουμε..κατι θα γινει και για μας..

κεραμιστας,ε;;πωπω..τελεια δουλεια..ψηνομαι..εχω και φιλο κερμιστα πανω θεσ νικη..και στελνει σε μαγαζια..

αλλα πρεπει να ειχει κριση και εκει..

2 κορες,ε;;την βαφτισες τη μικρη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristos voithao !ti 2,ti 3!!! O andras mou ithele kores k o theos tou tis estile ine trelamenos me tis prigkipeses tou!! Tin mikri tha tin vaftisoume 26-9 edo stin Xora k to onoma Aggeliki!!! iste kalesmenes ennoite!!!!!!!!Akoma den exo etimasi tipota ! esy?? a! eki pano meni k i giagia mou -eptalofo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και δευτερη αγγελικη λοιπον..της καλυψους το παιδι το λενε αγγελικη..θα το λενε...αν δεν το αφορησει ο παππας..

εγω γαμοβαφτιζω νοεμβρη..ολα μαζι..μαλλον οι 2 μας ειμαστε για να τα λεμε..ολες εξαφανιζολ..1 χαρα τις βλεπω..

μηπως πρεπει να κοιτ;ξεις τιποτα για τη βαφτιση;;λεω εγω τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ipame Savatovrado!!!tha pao volo meta tis 15 augoustou!!!ta gluka tha ta kani i mama mou gluko kerasi se vazaki k ta ypolipa gluka i pethera mou paradosiaka Alonnisiotika pai k auto!!minane rouxa gia mas k mpoumpounieres !!! to trapezi tha gini se ena polu aplo magazi mezedopolio ekso stin auli kato apo mia megali klimataria k den tha stoliso tipota mono leuka kofta trapezomadila-i xora ine polu grafiko meros k den thelo na to xalaso me mpalonia k diafora alla den teriazoune...I vaftisi tha gini 12 to mesimeraki k meta to trapezi...mallon tha paro makri forema ,polu aerino k kalokerino k o andras mou lino padeloni me poukamisa i mikres kati prigkipiko sugoura !!! den exo anxos ntip!!!!! sorry se zalisa ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε χαρα αν την βαζες θα σου λεγαμε κιολας...

ρε αλεκα ξερεις τι με κουρασε;;οτι γραφεισ γκρικ λις..πωπω..τα ματια μου!!!

ε εταξει τοτε..δε σου μενινανε πολλα για την βαφτιση@@

1 χαρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις δικιο!!!!!!δεν το ελεγες απο την αρχη??? εγω φταιω....Θα ξετρελαθεις στα ψωνια βρε!!!Νυφικο μπουμπουνιερες χαμος!!!Με το καλο να γινουνε ολα κ να χερεστε το μπεμπε σας !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρα...εγω ψηφιζω ναι...με αρεσαν..

λοιπον καλα μου παιδιακια..την κανω..αυριο πρωι πρωι ξερετε..ραντεβου εδω..

φιλακια σε ολες..και σε αυτες που λεπουν..αντε με πιασατε στις καλες μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε παιδια...9 μπανακια κληρωνονται..μπειτε να δηλωσετε μερος στο διαγωνισμο..δεν ειναι αναγκη να γραψετε κατι..γιατι οχι αλλωστε;;και γω οτι ναναι εγραψα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφ τα καταφεραμε με τον αντρα μου της περασαμε χαχαχαχαχα

ευχαριστω κοριτσια

αλεκα 1 εμενα με λενε χαρα εχω ενα μπεμπακο και μενω αθηνα,

γεωργια καληνυχτα τα λεμε αυριο φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα και απο μας.

Η ωρα ειναι 2και 20 γυρισαμε απο τον αρραβωνα στις 12 και σερνοτανε ,ψιλοκοιμηθηκε κανα 40λεπτο εκει με το που γυρισαμε σπιτι χαρες και πανηγυρια.Τωρα παλι ειμαστε στο παρκο και εγω σας διαβαζω και αυτη κανει κολοτουμπες και γεφυρες.

Και μην μου πειτε οτι φταιει που κοιμηθηκε εκει γιατι ηταν ξυπνια απο τις 3 το μεσημερι.

Αυτα τα νεα μας οταν βρικολακιασω θα σας το πω.Καλο σας βραδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα κοιμαται και το παιδι και ο αντρας μου και εχω αυπνιες οπως παντα...εχω κανει ενα πακετο τσιγαρα..και εχω πιει δεκα λιτρα νερο...λεω να παω να την πεσω τωρα...καληνυχτα και φιλακια σε ολες...ααααααα μπεμπακος τελεια τα προσκλητηρια....μπραβο σου... :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalλημερα..σηκωθηκαμε..κανω γιαιουρτι..

τι να πω ρε σοφη...ειλικρινα δε ξερω..πρεπει να παιρναει πολυ καλα για να μενει ξυπνια ως εκεινη την ωρα..

σουζαν μη νταλακιασεις κιολας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι σε αρχισε καλε;;;

ποιος;;δε καταλαβα..καλε που ειστε;;πλακα μας κανετε;;

εμεις πηγαμε για 1 μπανιο τσακ μπαμ..να φανταστειλτε ουτε ξαπλωστα πληρωσαμε..

μολις γυρισαμε πηγαμε για παγωτο με παιδοτοπο με τους γειτονες..γυρισαμε πριν απο λιγο..η μικρη κοιμηθηκε 11..αντε να δω τι ωρα θα ξυπνησει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

antr καλε μη τσακωνεστε..μεγαλοι ανθρωποι ειστε..λεμε τωρα.χαχαχα...εγω λεω να την πεσω..σουζαν κανατε μπανιο σημερα;;

αλεκα 1,2,3 και 4 παιδια που ειστε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

telika σηκωθηκε 8.30..εχει δικιο η αδερφη μου που λεει οτι δεν εχεισημασια τι ωρα θα κοιμηθει..

παιδια αν συνεχισω να μιλαω μονη μου,θα με κλεισουν μεσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elα ρε σωσω...παλευω να σας διαβασω...

σαββατο πηγε ο μπαμπας μας jumbo κ το σηκωσε ολο...300 ευρω το μαλλι....τα χριστουγεννα παλι θα παρει δωρο η αγγελικη.

πηρε το πιανακι δραστηριοτητων κ ενα τραπεζακι με διαφορα πανω,γεμισε καθε ντουλαπι κ συρταρι με προστατευτικα κ γεμισαμε ολο το πατωμα με αφρολεξ παζλ....

πεφτεις κατω κ βρισκεσαι στα μαλακα...

χτες πηγαμε στουτς δικους μου για μπανιο...το βεβε ολα καλα ειναι ξαφνικα πολυ κοινωνικη!!!!!

αλλα μαλλον κατι την πειραξε κ εκλανε ολη μερα σαν τρελη...το βραδυ με διελυσε παλι...ξυπνησε 4/5 φορες με κλαμα κ κλανιες!!!!

τωρα ειναι 10 κ κοιμαται ακομα..

περιμενω να σηκωθει να φαει φρουτα κ παω δουλεια...

σωσω τι επαθε ρε το δαχτυλο?εχασα επεισοδια...

χρυσουλα γτ καλε αφηνεις το μικρο να βασανιζεται απο τη ζεστη?αναψε κανα κλιματιστικο!!!κ ασε ανοιχτο παραθυρο!!!

χαρα οπως τα περιμενα...τελεια!!!

αλεκα 1 καλως μας ηρθες..ελπιζω να συνεχισεις να γραφεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ρε καλυψω αληθεια γεμισες το πατωμα μ παζλ;;δε πατε καλα...

ρε συ υπερβολη..τεσπα.

κανατε καννα μπανιο το σκ;;

δε λεει το σκατο να στρωσει τα βραδυα,ε;;τι να πω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας γραφω μια γρηγορη απο την δουλεια και κλεινω γιατι ελεγχόμεθα οκ;

αφηστε κοριτσια εχω την αδερφη στο νοσοκομειο

(θα σας τα πω αλλη ωρα)

τα μικρα το βραδυ πολυ ανησυχια - τρελλα - δεν κοιμηθηκαμε καθολου

εχω πολυ αγχος - με εχει πιασει πανικος που τα εχω σπιτι και ξεω οτι δεν θα γυρισω νωρις

ελπιζω να ειστε ολοι καλα

εμεις εδω οικογενειακως χαλια

τα μωρα σουπερ παλι

περασαμε ας τα λεμε καλα στην εξοχη

και μπανιο δεν καναμε καθολου γιατι δεν βρισκαμε να παρκαρουμε και να κατσουμε πουθενα

εμ με το διπλο καροτσι θελουμε πολυ χωρο

ααα Φροσω μου εσεις που πατε για μπανιο και γενικα Αθηναίες μου που πάτε για μπάνιο

εμεις συνήθως Αγ.Μαρίνα αλλα τωρα μονο σε πληρωμένη παραλια θα καταλήξουμε

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα μαρια..τι επαθε η αδερφη σου;;ελπιζω τιποτα σοβαρο..

τα παιδια με ποιο νειναι τωρα;;μπανιο γιατι ρε;;κριμα παντως..καθολου δε μπηκαν μεσα;;αντε τα λεμε μετα!

καλη βδομαδα..το ειπαμε;;αν ναι,δε πειραζει..το ξαναλεω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...