Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παρένθετη μητερα!


Recommended Posts

louloudaki i gnomi m einai oti den exei simasia an tha nai sigenis s i oxi!!to thema einai na einai ygieis kai kalos anthropos etsi oste na mporei na exei mia kali egimosini kai na mporeis na sinenoeise mazi tis kata ti diarkeia tis kiusis!!!vasiko einai na to psaxeis giati pistevo oti kapoio kentro tha uparxei pou tha sou proteinei ti akrivos prepei na kaneis!psaxe kai ligo sto internet kati mporei na vreis arkri na apodeixtei axiopisto.min apelpizese sigoura thaa vreis tin katalili ginaika na kioforisei to moraki s kai na se kanei eytixismeni!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρ' όλο που όπως είπα και παραπάνω δε συμφωνώ, στη Θεσσαλονίκη υπάρχουν πολύ καλά κέντρα που κάνουν αυτή τη δουλειά. Το ένα είναι στο Χαριλάου, δεν ξέρω πώς το λένε, αλλά αν θες μπορώ να μάθω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να γίνω μαμά! έγραψε:

Παρ' όλο που όπως είπα και παραπάνω δε συμφωνώ, στη Θεσσαλονίκη υπάρχουν πολύ καλά κέντρα που κάνουν αυτή τη δουλειά. Το ένα είναι στο Χαριλάου, δεν ξέρω πώς το λένε, αλλά αν θες μπορώ να μάθω.

Ναι αν μπορεις στειλε μου πμ με τις πληροφορίες γι αυτα τα κεντρα. Ο γιατρός που πηγα στην Αθηνα μου ειπε να βρω μόνη μου. Θα το ψαξω παρα πολυ πάντως.

Όσο το σκεφτομαι τοσο κλίνω προς την αποψη οτι πρεπει να ειναι μια ξένη (αλλα με καλο ψαξιμο).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λουλουδακι κοιτα να δεις αν ο μοναδικος τροπος για να αποκτησεις παιδι ειναι να πας σε παρενθετη μητερα και ειναι συμφωνος και ο αντρας σου τοτε ναι να το κανεις αλλωστε το παιδι θα ειναιμε δικο σας βιολογικο υλικο εγω θεωρω οτι πρεπει να βρεις καποια που ειναι μεσαστα πραγματα αλλωστε ευτες οι γυναικες κατα ενεα τροπο δινουν ενα μοναδικο δωρο .

Πηγαινε εκει που λεει η κοπελα για τη θεσσαλονικη και μπορεις οταν θα καταληξεις να μενετε και μαζι τουλαιστο το διαστημα που θα ειναινα γεννησει ετσι ωστε να εισαι διπλα και να βιωσεις ολο αυτο .

Αυτ που θα πρεπει να φροντισεις ειναι το νομικο κομματι τη υποθεσης ετσι ωστε να καλυπτεστε εσεις .Σο ευχομναι οτι καλυτερο και θα θελαμε να μας ενημερωσεις

δες και αυτο ειναι στη κρητη αναλαμβανει απο οτι ειδα http://www.fertilitycrete.gr/gr/fertili ... ation.aspxΕυχομαι το καλυτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ (ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΠΗΡΕΑΣΩ)ΟΤΙ Η ΥΙΟΘΕΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΓΙΑ ΠΡΑΞΗ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΔΥΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΥΝΕΣ ΜΟΥ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΛΕΥΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ!ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΤΑΛΟΙΠΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ Η ΥΙΟΘΕΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΥΝΗΔΕΙΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ!ΑΛΛΑ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΑΠΟΘΥΜΕΝΑ ΕΠΕΙΔΗ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩΡΙΜΟΙ!?ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΝΘΕΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ! ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΔΙΣΤΑΚΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΜΠΛΕΞΙΜΟ! ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΝΩΜΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

girls έγραψε:

ΟΤΙ Η ΥΙΟΘΕΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΓΙΑ ΠΡΑΞΗ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΔΥΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΥΝΕΣ ΜΟΥ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΛΕΥΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ!ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΤΑΛΟΙΠΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ Η ΥΙΟΘΕΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΥΝΗΔΕΙΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ!ΑΛΛΑ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΑΠΟΘΥΜΕΝΑ ΕΠΕΙΔΗ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩΡΙΜΟΙ!?

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΗ GIRLS.... ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΟΜΩΣ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΕΣ ΟΙ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...