Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ3


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!

Τι κανετε?

Εμεις σημερα ολη μερα ειμαστε στο τρεξιμο και το αγχος.

Καναμε τη στειρωση στη μπουμπουκα μας πρωι-πρωι.

Τωρα την εχουμε σπιτι και αναρρωνει.Ειναι τοσο ηρεμη,που την βλεπω και πονα η ψυχη μου.

Πηρα τα αποτελεσματα απο το ΡΑΡΡ-Α,

για συνδρομο Down 1/7551 και τρισωμια 18 1/20050121.

Μια χαρα ειμαστε.

Κοριτσια ακυρο το μπανιο για αυριο,πρεπει να προσεχουμε τη μπουμπου μας.

BREEZE καλως ηρθες στο παρεακι μας!!!!!

Με το καλο να ερθει το μωρακι σας.

Φιλιω μια χαρα και το δικο σου το μωρακι.Μπραβο!!!!!!!!!!!!

Λενακι μου υπομονη,ναζακια σας κανει το μπεμπακι σας.

Κοριτσια κι εγω ζεσταινομαι απιστευτα και δε θυμαμαι ποτε ηταν το τελευταιο βραδυ που κοιμηθηκα και το απολαυσα.

Ζωουλα,Ειρηνακι παει και αυτο αγχος,ολα καλα!!!!!!!!!!

Μπραβο με τα αποτελεσματα!!!!!!!!!!

Ειρηνακι περιμενουμε το στιγμιοτυπο με το δαχτυλο στο στομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιου χουυυυ!!!! :)

Τι κανετε ζουζουνες μου;;;

Καλα σημερα εχω Σουπερ διαθεση!!

Ολο το απογευμα ημουν εξω με την μικρη και βολταραμε! Φαγαμε και

το καθιερωμενο μας παγωτακι!!! Τελεια περασαμε!

Ειρηνακι μου!!!!!!! Υπεροχα τα νεα σου!!! Τελεια τελεια πολυ χαρηκα!! Το δαχτυλο μπορει οντος να το ειχε στο στομα.Περιμενουμε να μας το βαλεις να το δουμε.Και εγω αργοτερα η αυριο θα σας βαλω να δειτε σε 3D το δικο μου μικρουλι!!! Κουκλι ειναι!! :P

Δεσποινακι μου κριμα μωρε την σκυλιτσα σας..ταλαιπωρηθηκε η καιμενη γιαυτο ειναι τοσο ησυχη,μπορει και να ποναει κιολας;;

Δωστης ενα φιλι απο εμενα.

Βρε κοριτσια η κοιλια μεγαλωσε και ειναι σαν ζελες αυτην την φορα.:S

Περπαταω και κουνιεται και ειμαι καπως :blink:

Σκεφτομαι να παρω αυτες τις κορδελιτσες που φορανε στην κοιλια αλλα ποιος τις φοραει με αυτες τις ζεστες.Και εσας ετσι ειναι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μπραβο σας κοριτσια ολα ευχαριστα αποτελεσματα μας γραψατε και πολυ χαρηκα οποτε απο δω και περα χαλαρωνουμε και απολαυμβανουμε την εγκυμοσυνη μας χωρις αγχος.Οντως αυτη η ζεστη ειναι το κατι αλλο αλλα σε συγκριση με περσυ που ειχα βγαλει ολο το καλοκαιρι με μια κοιλια ναααα...με τα συγχωρησεως παλι καλα ειμαι λεω.Δεσποινακι περαστικα στη σκυλιτσα σου,ειναι οι πρωτες μερες που θα ειναι ετσι λιγο ακεφη αλλα το πολυ σε 2 βδομαδουλες θα αρχισει να σας τρελαινει και παλι.Λενακι καλα περασαμε βλεπω σημερα...μπραβο σας.Οσο για την κοιλια ειναι λογικο πλεον δεν εχει την ιδια ελαστικοτητα που ειχε στην πρωτη εγκυμοσυνη φι αυτο και δεν ειναι τοσο τσιτωμενη,αλλα αυτο ειναι μονο για τους πρωτους μηνες .Ασχετο μαντεψτε που ξεφλουδιστηκα,αν ειναι δυνατον δηλαδη....στο κουτελο ...απο τη μια πλευρα ως την αλλη .το πιστευετε???χααχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια :) Τι κανετε? Εγω χτες ημουν χαλια....

Με ενοχλουσε η μεση μου ολη τη μερα και η αληθεια ειναι φοβηθηκα πολλη και σημερα θα παω στο νοσοκομειο να με δει ο γιατρος..... :huh: Θα σας τα πω οταν θα γυρισω. Φιλακια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!Τι κανετε;χτες μπηκα λιγο διαβασα ταα νεα σας αλλα δεν ειχα κουραγιο να γραψω!Ανακατευομουν και δεν ειχα κουραγιο να γραψω! Απο τις πεντε που γυρισα απο την θαλασσα το στομαχι μου τρελλαθηκε....ειχα και καουρες πωπω δεν το αντεχω...μολις μπαινουμε τριτο ειπαμε περνανε;

Ειρηνακι τελεια τα νεα σου!μπραβο κοπελα μου ολα καλα!! :):) οι γιατροι που κανουν μονο υπερηχους ετσι ειναι...δεν μιλανε καθολου,λενε εγω θα στα γραψω και απο κει και περα ο γιατρος σου θα σου τα εξηγησει...γαιδουρια τουσ λεω εγω!

bibibo μην ανχωνεσαι με την μεση σου κι εγω ποναω και μου ειπε ο γιατρος οτι ειναι φυσιολογικο..απλα οταν πονας ξεκουρασου λιγο παραπανω!

Δεσποινακι αντε σιδερενια η σκυλιτσα σου!θα συνελθει γρηγορα χτες ηταν και απο την ναρκωση η ψυχουλα γι αυτο ηταν υποτονικη!

Λενακι βολτιτσες και παγωτακια :cheer: ετσι μπραβο να περναμε καλα πρεπει!

Καλλι σιδερενια η μανουλα σου!Αντε να γινει περδικι γρηγορα για να βοηθησει εκεινη εσενα μετα με το μπεμπε :)

breeze ο γιατρος που σε παρακολουθει σε ποιο μαιευτηριο ειναι;

Ελεναα Φιλιω Μπουγατσουλα geozouli :kiss::kiss::kiss::kiss:

ΥΓ: ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΒΟΗΘΑΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗ ΣΚΥΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΠΕΡΥΣΙ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΜΑΣ .ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΡΙΑ ΜΕ ΛΕΝΕ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΕΙΝΑΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΜΝΙΟΚΕΝΤΗΣΗ .Η ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΟΡΙΑΚΑ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ 35 ΚΑΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ .ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΚΙΝΔΥΝΕΥΣΩ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΛΙΓΟ . ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΑΛΤΕ ΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ .ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ .ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ .ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ !!!!

ΕΧΘΕΣ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΑΑΑΣΣΣΣΣ!!!!!!

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ. ΕΙΧΑΜΕ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΓΙΝΑΜΕ 3 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΚΑΙ 13 ΧΙΛΙΟΣΤΑ :cheer::cheer::cheer:

Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΜΕ 171 ΠΑΛΜΟΥΣ ΚΑΙ ΚΟΥΝΑΓΕ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΤΟΥ!!! ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ.

ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΟ ΙΑΤΡΙΟ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΡΕΣ ΕΙΧΑ 8 ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ 15 ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΜΕΤΡΗΣΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ 9 ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ 13 ΜΕΓΑΛΗ. ΚΑΛΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ???

ΕΠΟΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΥΟΥ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ.

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΣΟΥΠΕΡ ΝΑ ΕΙΣΑΙ! ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ :laugh:

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΝΑΚΑΤΟΣΟΥΡΕΣ...

ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΠΡΑΒΟ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΑ!!!

ΒΙΒΙΒΟ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΛΙΓΟ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ.

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδιτσες -τοσα που εχουμε μοιραστει -τι κανετε;εγω μπερδεμενη πηρα αιματολογικες δε ρωτησα ακομη γιατρο.συγκεντρωτικα λενε

διπλο τεστ 1:9179

τρισωμια 18<1:100000

βιοχ.κινδυνος κ αυχεν.διαφανεια 1:9179

κινδυνος ηλικιας 1;459

δε καταλαβαινω τιποτα! αλλα δεν αγχωνομαι αφου κ αυχενικη ηταν τελεια

Δεσποινα περαστικα στη σκυλιτσα πολυ τ αγαπαω τα σκυλακια ειχα κ εγω αλλα εφυγε στα 16 του

Λενακι εσυ μιλας για κοιλια μια σταλια εμεις με τα κιλακια τι να πουμε

Ιωαννα μηπως απο θαλασσα πονουσε στομαχι;εγω λεω να μη παω η εστω μεχρι το γονατο φοβαμαι κολπιτιδες ουρολοιμωξεις οπως ειπε γιατρος

Ελενα μπραβο 171 λες ναναι κοριτσι;

οσες παιρνουν σιδηρο σας ενοχλει;εγω νιωθω οτι ποναει το εντερο μολις παιρνω. Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε???

εγω μια χαρα!!!

αυριο ξεκιναω την γιογκα και ειμαι χαρουμενη !!!!

ανοιξα ενα θεμα για ουρολοιμωξη κολπιτιδα μυκητιαση κατα την διαρκρια της εγκυμοσυνης,θα βοηθηθουμε πολλες με απαντησεις απο κοπελες που τους εχει τυχει και πως αντιμετωπιστηκε!!!!ετσι να ξερουμε οσο να ναι εχω τις φοβιες μου πανω στο θεμα!!!

φιλακι μου μια χαρα εισαι!!!

φιλακια σε ολα τα κοριτσακια που καλημερησαν παραπανω :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετώ τα κορίτσια!!!

Ζέστη, ζέστη, ζέστη. Μπάνιο δεν πήγα σήμερα πήγε μόνο ο σύζυγος με τη μικρή μου δεν αντέχω να αποχωριστώ το κλιματιστικό με τίποτα.

rebbeka θα πρέπει να νιώθεις πολύ ευεξία και χαλάρωση κάνοντας γιόγκα φαντάζομαι.

filaki τα αποτελέσματα σου είναι τέλεια!!! Ο σίδηρος με ενοχλεί και εμένα πάρα πολύ στο στομάχι και το έντερο τα ίδια είχα και στην πρώτη μου εγκυμοσύνη :S

eelleennaa μεγαλώνει το μωράκι!!! άντε κοντεύει και η δική σου αυχενική.

Μαρία (BREEZE) και εγώ μια από τα ίδια λόγω ηλικίας 36 θα κάνω αμνιοπαρακέντηση παρόλο που η PAPP A και η αυχενική βγήκαν μια χαρά. Το ραντεβού μου είναι για τις 16 Αυγούστου και έχω να ταξιδέψω κιόλας μιας και μένω σε νησί :x Μετράω τις μέρες σα φαντάρος να έρθει η μέρα να ξεμπερδεύω το πήρα απόφαση και θέλω να τελειώνει. Μην ανησυχείς όλα καλά θα πάνε αφού οι εξετάσεις μας ήταν μια χαρούλα απλά γίνεται προοληπτικά. Έκλεισες εσύ ραντεβού για άμνιο?

Ιωάννα υπομονή με τις ανεγούλες εγώ τις έχω ακόμη όχι τόσο έντονες απ τη μέρα που μπήκα στον 4ο μήνα αλλά μετά το μεσημέρι είμαι κάπως..

Εμένα εκτός απ το ότι έκοψα ότι με ενοχλούσε από φαγητό με βοήθαγε λίγο το φρέσκο τζίντζερ όπου έτριβα λίγο σε χυμό από πορτοκάλι. Δοκίμασε το. Καθώς έχω ακούσει επίσης και για τα βραχιολάκια κατά της ναυτίας που πήραν κάποια κορίτσια αλλά δεν τα έχω δοκιμάσει προσωπικά. Υπομονή θα μας περάσει κι αυτό :)

bibibo περαστικούλια με τη μέση. Όσο μπορείς να ξεκουράζεσαι.

Δέσποινα ελπίζω η σκυλίτσα να είναι καλύτερα σήμερα.

Φιλιά σε όλα τα κορίτσια και καλό απόγευμα :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ1

Ελεναα 3 εκατοστα το μωρακι ουαου μεγαλωσε πολυ!!!!!!σου εκλεισε ημερομηνια για αυχενικη;

Φιλιω μου δεν πιστευω το στομαχι να εχει σχεση με τα μπανια!Οσο για τις ουρολοιμωξεις ....ελπιζω να μην με επισκεφτουν!τι να κανω τρελλαινομαι για την θαλασσα περυσι τετοιον καιρο ειχα κανει ηδη 60 φετος ειμαι στα 8!

Μαρια μου μην το σκεφτεσαι για την αμνιο!αφου ετσι σου λεει ο γιατρος απλα καντην!Σημασια εχει να εχεις ενα υγειες μωρακι! :) Ασε που τωρα πια οι γιατροι τις εχουν για εξετασεις ρουτινας κι αυτες με κλειστα ματια τις κανουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν είχαμε ρεύμα ... τα νεύρα μου!!!

Στα γρήγορα να σας πω πως εχθές πήγα στην Αγια Μαρίνα Βοννης.

Είναι μετά την Τίνο, το μεγαλύτερο προσκύνημα της Ελλάδας!

Άναψα ένα κεράκι για ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!

Όλα θα πάνε τέλεια!!!

Θα δείτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια μου!!!!!!!!!

περιμένω τον άντρα μου να έρθει να φάμε και πεινάω σαν λύκος!!!!!!!!!

Ειρηνούλα ευχαριστούμε πολύ που μας θυμήθηκες και μας άναψες κεράκι!!!! :kiss::kiss::kiss:

Πάω να τσιμπήσω λίγο κοτοπουλάκι μέχρι να έρθει.. δεν αντέχω :P:P

Ελπίζω να είστε όλες καλά!!! φιλάκιαααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ .ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ Η ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ .MARIELEN EMENA MOY EKLEISE ΓΙΑ 17 /8 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ .ΑΧ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙς ΚΑΙ ΤΑΞΙΔΙ . ΕΡΧΕΣΑΙ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ ? ΙΩΑΝΝΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΤΖΙΝΤΕΡ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΤΟ ΕΒΑΖΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΝΕΡΟ ΜΕ ΛΙΓΟ ΧΥΜΟ ΛΕΜΟΝΙ . ΡΕΒΕΚΑ ΓΡΑΨΕ ΜΑΣ ΠΕΡΡΟΣΟΤΕΡΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΟΓΚΑ .ΕΓΩ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΧΟΝΤΡΟΥΛΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΑΠΟΓΙΝΩ :silly: :P .ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ . :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ breeze τι να πω για την γιογκα ειναι τροπος ζωης!!!!

πρωτα σε γεμιζει με θετικη ενεργεια,ερχεσε σε αρμονια το σωμα η ψυχη και η αναπνοη!!!

σφιγγει το σωμα γινεσε ελαστικη αλλα πιο πολυ χαλαρωνεις ταξιδευεις,εγω κανω χαθα γιογκα δεν ειναι μονο για γυμναστικη!!το συνηστω σε ολες μετα,τωρα ωσπου να γεννησω θα κανω γιογκα για εγκυους!!αναπνοες και χαλαρωση δεν ξερω τι αλλο περιεχει την κυριακη θα μαθω!!!

υπαρχει και γιογκα για να χασεις κιλα μεσα σε 3 βδομαδες εχω δει τρελα αποτελεσματα σε κοπελες απο τους δασκαλους της σχολης μου!!!καντο αν εχεις την δυνατοτητα!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Ειρήνη μου να είσαι καλά που μας σκέφτηκες όλες.

Μαρία μου με μια μέρα διαφορά θα την κάνουμε την άμνιο. Εγώ θα έρθω στην Αθήνα με τη μικρούλα μου και θα έρθουμε από Σάμο αεροπορικώς γιατί με καράβι είναι πολλές ώρες και δεν το αντέχω.

Ρεββέκα θα μου άρεσε πολύ αλλά εδώ που είμαι δεν παραδίδονται τέτοια μαθήματα :(

Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω νοιώθετε και σεις συχνά πόνο στη κοιλίτσα κάτι σαν σύσπαση το νοιώθω δυο τρεις φορές τη μέρα και μετά χαλαρώνει να είναι το έντερο ή η μήτρα που μεγαλώνει :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ακομα νιωθω που και που κατι φευγαλεα πονακια κατι σαν τσιμπιματα!!!!

σαμο μενεις?ειχα ερθει περσι απο το κουσαντασι εχω εναν φιλο εκει,μενει εκει!!!

ειναι το ονειρο μου να ζησω σε ενα νησι η παραλιακα δεν αντεχω σε αυτην την μεγαλη πολη,ειναι ομορφη αλλα εμενα δεν με γεμιζει!!!

θα μετακομισουμε παραλια αιγαιου αλλα τουρκια μερια!!!!

εισαι τυχερη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεββέκα μου όντως είναι πολύ όμορφα και ήσυχα αν και υστερούμε σε κάποια πράγματα όπως ιατρική περίθαλψη κ.α δεν έχουμε πολλές επιλογές. Αλλά και εγώ δεν θα μπορούσα με τίποτα να ζήσω σε μεγάλη πόλη. Όποτε ανέβω στην Αθήνα μετράω τις μέρες πότε θα επιστρέψω πίσω.

Απ το Κουσάντασι ε? 1 ωρίτσα απόσταση με το καραβάκι. Που είσαι τώρα και για που λέτε να μετακομίσετε? Λες να κοντογειτονέψουμε? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γκαστρουλιτσες μου!!

Τι κανετε;; :)

Τωρα καταφερα να σας γραψω απο το πρωι! Εκανα τα γεμιστα μου,στο καπακι σιδερωσα με τερμα μουσικη,εστειλα και την μικρη βολτα με την

γιαγια της και ηρεμησα λιγο.Μετα μεσημεριανος υπνος,μετα 1000 και 1 νυχτες,μαμ την μικρη και τωρα χαλαρωση!!! Τρωω γαριδακια θελει καμια σας;;; :laugh:

Ειρηνακι πολυ συγκινητικο αυτο που εκανες με την Αγια Μαρινα.Σε ευχαριστουμε πολυ!!

Ελενα 3 ολοκληρα εκατοστα;; :woohoo: Εσεις μεγαλωσατε!! Φτου φτου!! :)

Ρεββεκακι μου και εγω σκεφτομαι να κανω γιογκα για εγκυους! Εχει μια ακριβως διπλα απο το σπιτι μου και θα παω να την ρωτησω αν κανει και για εγκυους! 8€ την ωρα για την κανονικη γιογκα.Καλα ειναι;; Ιδεα δεν εχω :huh:

Μαριαελεν τι ωραια που μενεις σε νησι! Και εγω δεν θα μπορουσα να μεινω σε μεγαλη πολη.Καλυτερα ησυχα.

Μαρια και Μαριαελεν ολα καλα θα πανε με τις αμνιο σας.Απλα μετα θελει 2 με 3 μερες προσοχη.

Δεν θυμαμαι αλλα να σχολιασω! Οτι θυμομουν απο το πρωι! :)

Καλο βραδυ σε ολες σας!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Λενάκι το αγαπημένο μου φαγητό μαγείρεψες. Αλλά με αυτές τις καούρες δεν ευχαριστιέμαι τίποτα πια μετά το μεσημέρι υποφέρω ότι και να φάω :S Και εγώ είδα το 1000 και 1 νύχτες και αναμένω με αγωνία τη Δευτέρα για τη συνέχεια. Πάει σχόλασε ο γάμος :(

Για την άμνιο το γνωρίζω οτί θέλει μετά ξεκούραση για λίγες μέρες. Θα κάτσω παραπάνω μερούλες στην Αθήνα τι να κάνω θα το υποστώ :S

Καλό βράδυ σε όλες και όνειρα γλυκά!!!!

1834119j7jk6y0si5.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IreneValadia έγραψε:

Δεν είχαμε ρεύμα ... τα νεύρα μου!!!

Στα γρήγορα να σας πω πως εχθές πήγα στην Αγια Μαρίνα Βοννης.

Είναι μετά την Τίνο, το μεγαλύτερο προσκύνημα της Ελλάδας!

Άναψα ένα κεράκι για ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!

Όλα θα πάνε τέλεια!!!

Θα δείτε!!!

Ειρηνη να σ΄ εχει παντα καλα η Αγια Μαρινα και η Παναγιτσα! Σ' ευχαριστω πολλλη για το κερακι που αναψες, εγω προσωπικα το ειχα πολλη αναγκη, μηπως και ηρεμησω λιγακι και μου φυγει αυτος ο φοβος. Να φανταστειτε ακομα δε το εχω ανακοινωνσει σε ολους, ουτε τα πεθερικα μου το ξερουν......................

Εχτες πηγα στο νοσοκομειο τελικα και το ειδα καθαρα αυτη τη φορα. Κουναγε χερακια σα να με χαιρετουσε, ευτυχως ηταν καλα :cheer:

Αντε να περασει μια βδομαδουλα ακομα να παω να το ξαναδω Παναγια μου!!! Οσο για τη μεση μου που ποναει μπορει να ειναι και ψυχολογικο..... Φιλακια! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!

Τι κανετε΄;Εγω εδω με τις αναγουλες μου.... :(

Ειρηνακι σε ευχαριστουμε για το κερακι,βοηθεια σου.

Ρεββεκα γιογκα ε;Καλα κανεις!Θα ρωτησω κι εγω τον γιατρο μου αν κανει να κανω κατι γιατι θα σκουριασω στο τελος!

Μαριελεν τι ωραια η Σαμος!!Ειχα ερθει προπερσυ και περασα τελεια!!!!Ειχαμε βρει και μια μικρη παραλιουλα που την ελεγαν Κερβελη και τη νλατρεψαμε!Για το φαι δεν το συζητω!!!Ξερετε να τρωτε εσεις!!!

Λενακι μια γαριδακια μια παγωτακι απο κιλα πως πας;; :P:P:P

breeze filaki mpoygatsoyla ελεναα δεσποινακι bibibo και σε ολα τα κοριτσακια καλημερα; και :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφιες μου :kiss::kiss:

βρε δεσποινακι που εισαι??καλα το σκυλακι μας??

μαριελεν δεν ξερω αν ξερεις στο μποντρουμ θα παμε απεναντι απο την κω.

λενακι μου εδω θα πληρωνω 25 ευρω το μαθημα καθε κυριακη μονο!!!δηλαδη 100 τον μηνα!!!

καλημερες και φιλακια σε ολα τα κοριτσακια μου :kiss::kiss:

ααααα ειδα στον υπνο μου σημερα το μωρο μου,μελαχροινο μικρουλι και να Γελα συνεχεια,μετα το θηλασα ειδα να πινει το Γαλα μου!!!ημουν ολομοναχη!!!!και τα καταφερα και εκεινο ολο χαμοΓελουσε ετσι :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕς . ΜΑΡΙΛΕΝ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΜΙΩΤΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟΥς ΜΥΤΙΛΙΝΙΟΥΣ .ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙς ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ? ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΠΕς ΜΟΥ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ . ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΦΗΣΤΕ ΧΑΟς Η ΑΘΗΝΑ ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ .ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΕΥΒΟΙΑ . ΛΕΝΑΚΙ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ?ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΟΓΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΔΩ ΚΟΝΤΑ . .ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕς ΚΑΙ ΣΤΙς ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ :) ΠΑΩ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΑΝ ΚΑΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ...... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...