Μετάβαση σε περιεχόμενο

πουλαω δισδρομο γυμναστικης -καινουριο


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια ο αντρας μου ειχε αγορασει ενα επαγγεματικο δισδρομο γυμναστικης τον οποιο εχουμε ακομη με τιε ζελατινες...ειναι καινουριος εχει 20 προγραμματα ανακλιση ανηφορα κατηφορα ασφαλεια ειναι διαδρομος γυμναστηριου και επειδη μετακομιζουμε και δεν υπαρχει χωρος αλλα ουτε και διθεση για γυμαστικη τον πουλαμε ειμαι απο θεσσαλονικη αν ενδιαφερεται καποια κοπελα η καποιος γενικα ας μου στειλει πμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANTROULA εκμεταλλεύομαι το θέμα σου να γράψω ότι πουλάει και μένα ο άντρας μου μηχάνημα power plate,σε άριστη κατάσταση.Λόγω έλευσης διδύμων δε χωράμε στο σπίτι και δεν έχουμε και κάποιο αποθηκευτικό χώρο να το φυλάξουμε.Με 150€ το δίνουμε όποια ενδιαφέρεται απλά για να φύγει από τη μέση, γιατί προς το παρόν είναι σε κοινόχρηστο χώρο και ενοχλεί.Για περισσότερες πληροφορίες watt κλπ στείλτε μου pm.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια να σας βαλω και την τιμη για να ξερετε ακριβως

ο διαδρομος πωλειται 1000 ευρω συζητησιμα δλδ....(προς τα κατω)αγοραστηκε 2700 και ειναι ολοκαινουριος ειναι επαγγελματικος γυμναστηριου οχι απο τους μικρους

ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ρε αντρουλα να ηξερες ποσο ηθελα και θελω διαδρομο..αλλα ελλειψη ψωρου,χρηματων και ο αντρας μου δε πολυ συμφωνει..γιατι λλει θα το παιξω και θα το παρατησω..και μαλλον δικιο εχει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...