Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΟΗΘΕΙΑ!!!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΓΙΑ ΚΑΡΟΤΣΙ...!!!!!!


Recommended Posts

ΣΑΥΡΟΠΙΓΚΟΥΙΝΕ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΚΑΥΑΣΤΗΜΑ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ Η ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΗΛΕΚΤΡ ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΤΗΣΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia emeis peremenoume na paralavoume to karotsi mas einai to skate tis per perego, to exei kamia kopela?

mas fainete mia xara alla menei na to diapistwsoume kai sti praksi :)

http://www.strollerlife.com/Peg-Perego- ... ystem.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

geia sas koritsia emeis peremenoume na paralavoume to karotsi mas einai to skate tis per perego, to exei kamia kopela?

mas fainete mia xara alla menei na to diapistwsoume kai sti praksi :)

http://www.strollerlife.com/Peg-Perego- ... ystem.html

Πρωτη φορα το βλεπω,καινουργιο μοντελο ειναι ε?φαινεται φανταστικο.Ποσο το πηρες?

Με το καλο το μπεμπακι σου και καλες βολτες σου ευχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki85 έγραψε:

aggelike. έγραψε:

Πρωτη φορα το βλεπω,καινουργιο μοντελο ειναι ε?φαινεται φανταστικο.Ποσο το πηρες?

Με το καλο το μπεμπακι σου και καλες βολτες σου ευχομαι!!![/quote:ifpj8i0s]

maraki s'euxaristw polu :):):)

kai sy na xairesai to aggeloudi sou :):):)

to karotsi mou to kanoun dwro de to exw paralavei akoma tha erthei omws apo mera se mera kai tha mpw na sas pw entipwseis an thelete ;)

na sou pw oti to exw vrei me megali apoklisi timwn, sto internet giro sta 750 sto mother&baby 730 an thimamai kala kai sti kriti 800 :blink:

thelei psaximo i upothesi, twra na sou pw de kserw apo pou mou to pariggilan :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ERI79 έγραψε:

elenatsak έγραψε:

Ε ΝΑΙ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΣΕΤ ΠΑΕΙ ΤΟΣΟ...[/quote:31700lih]

ERI καλημερα!Επειδη περασα ολη σχεδον την εγκυμοσυνη στο κρεβατι το εψαξα παρα πολυ με το καρότσι.Ηθελα κι εγω κατι καλο και οικονομικο.

Το βρηκα στον Ναρλη στην Καβαλα.

www.narlis.gr

Εχει το juniors το χρωμα που κοιτας με 239 ευρω και τα καινουρια χρωματα με 245 ευρω.

Επισης εχει το carello m5 με 229 ευρω το τριο.Αυτο πηραμε εμεις και φαίνεται πολύ καλό,το παραλαβαμε πριν λιγες μερες.Νομιζω στην Αθηνα το εχει ο Μωρουδοκοσμος να το δεις απο κοντα,πολυ πιο ακριβα βεβαια.

www.createandact.gr/proj/entipa/lg/carello160509.pdf

Τα μεταφορικα είναι ελάχιστα,για Αθηνα νομιζω 2 ευρω,φαντασου οτι για Χανια ηταν 6 ευρω και το παραλαβαμε σε 6 μέρες μαζι με ΣΚ.Ειναι επισης πολυ συνεννοησιμος ο ιδιοκτητης

Ελπιζω να σε βοηθησα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΤΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΠΗΓΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΝΑ ΨΩΝΙΣΩ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΤΟ ΕΙΔΑ ΣΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΦΟΥ ΔΕ ΜΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΑΓΚΕΙΛΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ.ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΚΑΤΕΒΑΖΑΝ ΟΛΟΙ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ. ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΠΗΡΑ ΟΛΑ ΑΠΟ ΕΔΟ ΣΕ ΤΙΜΕΣ ΙΔΙΕΣ ΜΕ ΤΟΥ ΝΑΡΛΗ. ΤΙ ΒΓΑΖΟΥΝ ΡΕ ΓΜΤ . Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΛΕΣ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΑΝ? ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΓΛΙΤΩΣΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΟΣΟ ΚΑΜΙΑ 300 ΕΒΡΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΡΧΙΚΕΣ. ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ. ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ . ΣΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΙΘΟΡΙΟ ΓΙΑ ΨΑΛΙΔΙ...ΤΟΥΣ ΛΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΑΛΛΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΑ ΓΥΡΝΑΝΕ. ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΓΛΥΤΟΣΑ 100 Ε. ΤΥΧΑΙΟ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μόνο 6 ευρω δωσαμε για μεταφορικα, 236 στο συνολο για Χανια.Πήραμε τηλ. και ρωτησαμε πριν το παραγγείλουμε.Μάλιστα μόλις τους πηραμε τηλ. οτι βαλαμε τα χρηματα στην τραπεζα,μεσα σε μια ωρα μας πηραν τηλ. οτι το στελνουν.

Μάλιστα επειδή δεν μπορούσαμε να βάλουμε το πορτ μπεμπε ευκολα (οι πανεξυπνοι δεν αφαιρουσαμε το υφασμα :blush: ) τους πηραμε τηλ.και μας το ειπαν και εξηγησαν και πως ακριβως γινεται.

Τους ρωτησαμε ποιο θεωρουν καλύτερο juniors ή carello και είπε οτι το juniors εχει σκελετο σιδερο βαμμενο,ενω το carello αλουμινιο και οτι το juniors δεν εχει αδιαβροχη κουκουλα.

Εδω από 370 το ιδιο καρότσι μας το εδιναν 350 και καλά.Και το πασαραν για σουπερ ευκαιρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia xairomai poly pou vriskete akri me to 8ema...egw sas egrapsa apo tin arxi pio mou arese apo to ebaby kai oikonoiko kai wraio...merikes kopeles itan arnitikes kai apo tin alli skeftomai ok kai kati na min einai apolytws ok 8a epiviwsoume..la8os???

opoia mporei as koitaxei kai to diko mou 8ema giati xanomai stin douleia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tha epibiwseis sigoura!!! apla sou leme oti opws to grafei den einai swsto. etsi kai alliws kai to on track na einai to klasiko pou den gyrizei, tin douleia tou tha tin kanei kai i timi pou sou dinei einai kali. kai egw afto skeftomoun na parw - apla tha ksanariksw mia matia na dw an ondws exei diafora apo ta ypoloipa mondela tis peg perego. egw epeidi borw na diathesw kai 100 euro parapanw tha to psaksw ligo perissotero. Don't worry!! Be happy!! O kathenas pernei oti ton boleuei kai oikonomika kai praktika.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!

επειδη διαβασα τους προβληματισμους σας και επειδη

και εγω απο τον 5 μηνα την ειχα αραξει σπιτι,εψαχνα να βρω τι καροτσι

θα με βολεψει.Τα περισσοτερα κοριτσια τοτε μου ειχαν προτεινει

το plico 3 της peg-perego.Tωρα πια και μετα απο 8 μηνες χρησης

θα το προτεινα ανεπιφυλακτα!!!ειναι λιγο ακριβο αλλα αν το βρειτε μεσω

ξενου site σιγουρα θα ειναι καλυτερη η τιμη.

Σαφως και πριν αγορασετε κατι να πατε στα μαγαζια να δειτε πως κλεινει ,ειναι βολικο,με βολευει στο να το χειριστω κτλ.

Εμενα με ενθουσιασε και το πρτ μπεμπε που εχει το σετ γιατι το χρησιμοποιησα ως καλαθουνα αγορασα και την ειδικη βαση(ποδαρακια) και ειχα την μπεμπα διπλα μου μεχρι που εγινε 4 και πηγε στην κουνια της.

καλες αγορες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ερι ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ Η ΕΙΡΙΝΟΥΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΔΡΟΜΟ... ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΡΗ ΜΑΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ.ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΠΗΡΑΜΕ ΤΗΛ ΓΙΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ.ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΠΙΟ ΑΠΟ ΤΑ 2 ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...