Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΟΗΘΕΙΑ!!!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΓΙΑ ΚΑΡΟΤΣΙ...!!!!!!


Recommended Posts

Κοριτσάκια γειά σας...

Είμαι ήδη στον 6ο μήνα και εδω και πολύ καιρό επισκέπτομαι το ebaby.gr και βλέπω ότι οι τιμές στα καρότσια είναι πολυ καλές σε σχέση με τα καταστήματα..

Αυτό ππου παρατήρησα με τον καιρό είναι ότι σε πολλά μοντέλα το απόθεμα τους μειώνεται...και γιαυτό ίσως πρέπει αν βιαστώ να παραγγείλω..Εγώ κοιτάω μόνο της PEG PEREGO.

Είδα λοιπόν σήμερα το μοντέλο TRIO ON TRACK SWITCH DUNE με τιμή 449,00 αρκετά καλή για τους καιρούς μας για πολυσύστημα μεταφοράς.

Υπάρχει κάποια κοπέλα που να το έχει παραγγείλει αυτό ή κατι παρόμοιο??

Περιμένω μηνύματα σας ..

Φιλάκια σε όλες... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου...εγω εχω της chicco εχει καθισματακι αυτοκινιτου,το καροτσι και πορτ μπεμπε...το ειχα παρει απο το μαγαζι οχι παραγγελια...εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενη...ελπιζω να βοηθησα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ suzanita μου αλλά πιθανότατα να παραγγείλω απο το ίνερνετ γιατί βλέπω ότι οι διαφορές είναι μεγάλες...ευχαριστώ για την απάντηση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

simple έγραψε:

ευχαριστώ suzanita μου αλλά πιθανότατα να παραγγείλω απο το ίνερνετ γιατί βλέπω ότι οι διαφορές είναι μεγάλες...ευχαριστώ για την απάντηση....

ΕΓΩ ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ.ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΛΟ Κ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ http://www.4uthesite.com/products.php?p ... 6&NAV_PROD

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα θα κανεις βρε εμεις το ειχαμε παρει 750 ευρω....δεν ειχαμε ψαξει στο ιντερνετ...συμφερει καλυτερα και απο οσο ειδα ειναι ιδιο με το δικο μου μονο η μαρκα αλλαζει...θα μεινεις πολυ ευχαριστημενη ειμαι σιγουρη...και εγω τωρα τελευταια ανακαλυψα τα ψωνια μεσω ιντερνετ και συμφερουν πολυυυυυ....με το καλο το μπεμπακι σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To on track σίγουρα δεν είναι switch. Το modular on track (530€ το βρήκα σε κατάστημα) απο ότι μου είπαν σήμερα είναι πολύ πιο σκληρά τα μαξιλάρια του σχετικά με το modular (γύρω στα 630 - 650 €).Το switch (αυτό που γυρίζει το κάθισμα είτε προς την μητέρα είτε προς τον δρόμο) το βρήκα 700 €.

Καλύτερα πριν διαλέξεις μέσω Internet να ρίξεις μια ματιά σε καταστήματα και να δείς κατά πόσο σε βολεύει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

530 το switch???Μόνο το καρότσι ή όλο το σύστημα? Και το πορτ-μπεμπέ και το καθισματάκι για το αυτοκίνητο??? Αν είναι πες μας που το βρήκες τόσο!!!! :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΙΞΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΓΙΑ ΤΟ INGLESINA ZIPPY.ΤΟ ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΟ 2006,Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΚΑΘΟΤΑΝ ΜΕΣΑ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 3 ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΟ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.ebaby.gr/peg-perego/trio-on- ... erego.html

κοριτσια εδώ πάντως λέει ότι γυρνάει και στον γονέα..

αυτό είναι που με ενδιαφέρει....πώς σασ φαίνεται??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό σαν μοντέλο δεν υπάρχει στους καταλόγους της peg perego...δεν ξέρω τι να πω!!! Άλλο μοντέλο είναι το on track και άλλο το switch. Το switch επειδή το πήρε πριν 2 μήνες η κουμπάρα μου ξέρω ότι είναι πάρα πολύ καλό αλλά σχετικά βαρύ. Το on track δεν είναι της ίδιας ποιότητας - τα μαξιλάρια του απο ότι μου έχουν πεί ότι είναι πολύ πιο σκληρά. Καλύτερα ρώτα σε κατάστημα πριν το παραγγείλεις - δες τα απο κοντά γιατί απο τον Internet ολα φαίνονται ίδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο ebaby υπάρχει και μου το δίνει σε απόθεμα...

πως γίνεται να είναι άλλο μοντέλο αφοέδώ η ονομασία είναι μια...

και γω μπερδεύτηκα...ευχαριστώ για την απάντηση eugeniafrapa...

περιμένω και άλλα μηνύματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟ ΟΝ ΤΡΑΚ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΙΔΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΑ ΠΟΛΛΥ ΦΘΗΝΟΔΟΥΛΙΑ. ΕΠΙΣΙΣ ΟΝΤΟΣ ΔΕΝ ΓΥΡΙΖΖΕΙ ΚΟΙΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΤΗΣ ΕΤΕΡΙΑΣ. ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΤΟ SWITCH ΤΟ ΠΗΡΑ ΣΚΕΤΟ 370 Ε ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ.ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΘΙΣΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ΕΙΝΑΙ ΑΧΡΗΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ. ΕΡΙ79 ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ. ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΦΕ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΧΡΩΜΜΑ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΣΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΟΝ ΤΡΑΚ ΒΕΒΑΙΑ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ Η ΤΙΜΗ ΑΥΤΗ ΥΣΧΙΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΤ. ΤΟ ΣΕΤ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΑΠΟ 290-350 Ε ΣΕ ΜΑΓΑΖΙ!!! Η ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΤΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΕΓΚΟ ΑΝ ΒΡΕΙΤΕ ΤΟΝ ΠΕΡΣΙΝΟ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΧΕΔΕΙΟ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΡΙ79 ΑΥΤΟ ΟΝΤΟΣ ΓΥΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑ ΤΟΥ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΙΣΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΕ 10 ΜΑΓΑΖΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΑ 100000000 ΦΥΛΛΑΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φοβάμαι ότι θα είναι είτε απομίμηση του perego, είτε το κλασικό μοντέλο on track που δεν γυρίζει. Αυτά που γυρίζουν είναι τα modular switch τα οποία αν δεις έχουν εξαντληθεί. Ψάξτο καλά πριν το πάρεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenatsak έγραψε:

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟ ΟΝ ΤΡΑΚ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΙΔΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΑ ΠΟΛΛΥ ΦΘΗΝΟΔΟΥΛΙΑ. ΕΠΙΣΙΣ ΟΝΤΟΣ ΔΕΝ ΓΥΡΙΖΖΕΙ ΚΟΙΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΤΗΣ ΕΤΕΡΙΑΣ. ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΤΟ SWITCH ΤΟ ΠΗΡΑ ΣΚΕΤΟ 370 Ε ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ.ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΘΙΣΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ΕΙΝΑΙ ΑΧΡΗΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ. ΕΡΙ79 ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ. ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΦΕ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΧΡΩΜΜΑ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΣΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΟΝ ΤΡΑΚ ΒΕΒΑΙΑ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ Η ΤΙΜΗ ΑΥΤΗ ΥΣΧΙΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΤ. ΤΟ ΣΕΤ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΑΠΟ 290-350 Ε ΣΕ ΜΑΓΑΖΙ!!! Η ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΤΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΕΓΚΟ ΑΝ ΒΡΕΙΤΕ ΤΟΝ ΠΕΡΣΙΝΟ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΧΕΔΕΙΟ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΡΙ79 ΑΥΤΟ ΟΝΤΟΣ ΓΥΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑ ΤΟΥ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΙΣΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΕ 10 ΜΑΓΑΖΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΑ 100000000 ΦΥΛΛΑΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ

ΑΥΤΗ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΤΙΜΗ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΔΙΟΤΙ ΣΤΟ ΝΕΤ ΓΡΑΦΕΙ ΤΙΜΗ ΓΙΑ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΣΑΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ.ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

simple εγω θα σου προτινα να πας να δεις και στο μαγαζι το καροτσι που θες και να το κανεις μια βολτα μεσα στο μαγαζι για να δεις αν σε βολευει...γιατι καποιες ροδες δεν ειναι βολικες....εγω οπως σου ειπα εχω της chicco και ειναι πολυ βολικο και γυριζει και προς το γονιο...απο το ιντερνετ μπορει να δειχνει πολυ καλο αλλα καλυτερα δες το και απο κοντα πριν το παρεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ERI79 έγραψε:

simple έγραψε:

ΕΓΩ ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ.ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΛΟ Κ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ http://www.4uthesite.com/products.php?p ... 6&NAV_PROD[/quote:1bgpje1q]

Koritsaki auto to magazi einai konta sto spiti mou!Kales times exei.Ela na to deis.K afou pernas ela k apto diko mou magazi na deis eidh vaptishs xexe :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια ευχαριστώ για την βοήθεια θα κανονίσω να πάω σε κάποιο κατάστημα να τα δώ απο κοντά...

σε ποιο κατάστημα έχει μεγάλη ποικιλία σε perego ξέρετε΄??

φιλάκια σε όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια ,με το καλο να ερθουν τα μωρακια σας,εμεις εχουμε 2 καροτσια ενα της κικκο τριο φορ μι και ενα μπριταξ ελαφρυ ,η μικρη ειναι 17 μηνών ,ημουν τυχερη γτ το παιδι γενικα αγαπησε το καροτσι κ ακομη καθετε πολυ εκει κ κανουμε βόλτες ,τα λεφτα που δωσαμε τωρα εκ των υστερων τα θεωρω υπερβολικα πολλά ,στην πορεια καταλαβαινεις ποσο ασκοπα ξοδευεις ολα αυτα τα χρηματα γ κατι που χρησιμοποιείται περιστασιακά ,στην πορεία κ αφού ειχαμε πάρει τα καροτσια ανακαλυψα το www.toys.de απ'όπου αγοραα τελικα το καθισμα αυτοκινητου (το τριτο μας) κατα 150 ευρω φθηνοτερα απ'οτι το πουλουσαν εδώ... σε ενα δευτερο παιδακι (ο συζυγος μου δηλωσε οτι θα παρουμε νεο καροτσι διοτι αυτα δεν ας βολεψαν καθουλου λογω μικρών τροχών) απο εκεί θα αγορασουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...