Μετάβαση σε περιεχόμενο

μανούλες με μωρακια του καλοκαιριού 2010!!!!!!


Recommended Posts

ΞΕΡΩ ΓΩ....ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΤΑ ΠΙΝΑΜΕ ΜΑΖΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΑΛΛΟΝ ΜΠΕΡΔΕΨΑΜΕ

ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!! ΘΥΜΑΣΑΙ ΚΑΛΕ ΛΕΣ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΤΠΤ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 712
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τα σοδομα και τα γομορα πια εδώ μέσα!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Βαλτε όλες φωτο των μωρων σας κιαν μοιαζει κανενα στον γιό μου .......θα γίνει ΧΑΜΟΣ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

madrid05 έγραψε:

Τα σοδομα και τα γομορα πια εδώ μέσα!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Βαλτε όλες φωτο των μωρων σας κιαν μοιαζει κανενα στον γιό μου .......θα γίνει ΧΑΜΟΣ!!!!!!!!!!!!!

χαχαχαχα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA ΝΑΙ ΑΝ ΔΕ ΜΕ ΑΠΑΤΑ Η ΜΝΗΜΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΑΝΑΚΑΤΕΨΑΜΕ ΤΟ WHISKY ΜΕ ΤΗ VODKA ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΑΜΕ ΠΟΥ ΠΑΝ ΤΑ 4.ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΑ ΣΦΗΝΑΚΙΑ?????ΗΤΑΝ ΑΜΕΤΡΗΤΑ!!! :laugh: :laugh: :laugh:

ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ????Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ 5/7!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KATI ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΕΔΩ.... :blink:

ΕΜΕΝΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 2-6 ΑΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΒΡΩΜΙΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΑΝΤΡΑΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΝΟΣ ΜΗΝΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΥΠΟΨΙΑΣΤΩ.... :P:P

ΜΑΡΙ ΕΙΧΕΣ ΒΓΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΝΑΤΕ ΕΕΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΕΙΔΗ ΕΓΚΥΟΣ Η ΚΑΚΟΜΟΙΡΟΥΛΑ??? :P:P:P :laugh:

ΣΑΣ ΤΣΑΚΩΣΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΡΗΛΑΞ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ....ΤΗΣ PEG PEREGO TO ΡΟΖ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ??

ΣΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΚΑΛΟ.....ΧΑΧΑΧΟΥΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

ΝΑΙ RUBELA ΤΟ RELAX TΗΣ PEG PEREGO ΕΧΟΥΜΕ.ΜΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΠΤΩΣΗ ΠΙΑ???ΚΑΤΙ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΕΔΩ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΛΕΥΚΑΝΟΥΜΕ.ΙΣΩΣ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΑΝΤΡΑΣ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΑΦΗΣΕ ΕΓΚΥΟ ΕΣΕΝΑ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΑΦΗΝΩ ΚΑΙ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΕΓΚΥΟ ΤΩΡΑ? :laugh: :laugh: :laugh:

ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΦΥΓΕΙ!!!ΕΒΓΑΛΑ ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΜΟΥ(ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΤΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΑΓΕΛΑΔΙΝΟ ΒΥΖΙ :P )ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΤΡΩΜΕ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΦΟΒΗΘΕΙ ΡΕ ΓΜΤ,ΜΑΣ ΕΠΙΑΣΑΝ ΟΙ ΚΟΛΙΚΟΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΟΠΗΚΕ Η ΟΡΕΞΗ,ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΛΟ ΦΑΡΜΑΚΑΚΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ.

ΧΘΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΠΤ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ.ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!ΦΙΛΙΑ!ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!

ρε κορίτσια ο δικός μου κανιε εναν ηχο σαν να ρουθουνίζει, παρόλο που του καθαριζω την μυτούλα, συνεχίζει να κανει αυτόν τον ηχο!!! εσας κανουν ετσι??? επίσης μου έχει βγαλει κατι ελάχιστα σπιθουρακια στο μετωπο, βασικά περισσότερο τα αισθανεσαι στην αφη παρά τα βλέπεις!!! ο παιδίατρος μας είπε ότι μπορεί να ναι από τον ιδρωτα!!! το καημενο μου υποφερει πολύ με την ζεστη!!!! και από σημερα περιμένουν ακόμα περισσότερη ζεστη!!!!! αμαν!!!!!

χτες ειχα το απόγευμα "ρεπω" κρατησε ο αντρας μου το νινι και πηγα για shopping therapy!!!! ηταν πολύ αναζωογονητικό, αν και με παιρνει λιγο από κατω που εχω ανεβει 1-2 νουμερα!!!!! ελπίζω να τα χασω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανούλες,

Είμαι με το θηλαστρο και προσπαθώ να βγάλω γαλα.Ζορικα τα πραγματα...Βγαζω σταγονιτσα-σταγονιτσα πολύ αργα.Δεν ξερω με πόσες προσπάθειες θα μπ[ορεσω να βγαλω μερίδα! :( (ξυπναει και ο μικρος καθε τρεις και λίγο και θελει να θηλασει)

Ρενα, τα σπιθουρακια είναι από την ζεστη.Εχουμε γεμισει κι εμεις!!Θα δεις οτι οταν εχει πιο πολλη ζεστη ή ακουμπάει το δερματακι του ώρα καπου, κοκκινίζουν και μετα το μπανακι του φαινονται λιγοτερο.Η παιδιατρος μου ειπε τωρα με την ζεστη αν μπορω και 2-3 φορες μεσα στην ημερα να τον κανω ντουζακι.

(θα προσπαθησω να μαζεψω καμια μεριδουλα γαλα μηπως πάω κι εγω αυριο για shopping therapy... πόσο μου εχει λείψει!!! Αλήθεια πόσα ml περιπου τρωνε σε αυτη την ηλικία??Τι να υπολογίσω?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε τρελοκομεια!!! με κανατε κ γελασα! ποιανου ειναι το μωρο οεοοο???

thinkpink! ειδες που πηγαν όλα καλα με τη κουκλιτσα σου? :kiss:

madrid05 η σκονη γραφει 150 μλ για την ηλικια σας νομιζω...(θηλαζω κ δε μπορω να σηκωθω να δω :( ) Θα τσεκαρω κ θα σ πω. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου. εμεις δυο μερες τωρα εχουμε γκρινουλα. Ο ενας μπεμπης μου δεν μπορει να κανει ευκολα κακα κ εχει τρελαθει στην γκινια κ μαζι κ εγω που εχουν γινει τα νευρα μου κροσια. Αποψε μου πηρε σχεδον δυο ωρες μεχρι να τους μπανιαρω, να τους θηλασω κ να τους ηρεμησω να κοιμηθουν.

Σπιθουρακια εχει κ εμενα ο ενας μπεμπης αλλα οκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ; ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΝ ΛΙΓΑΚΙ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΣΧΕΔΟΝ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ. ΛΟΙΠΟΝ, ΓΚΡΙΝΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΚΕΤΗ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!! ΖΩΗ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΟΙΤΑΩ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΞΕΧΝΑΩ ΟΛΑ!!!! ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΙΕΣ ΓΚΡΙΜΑΤΣΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΙΩΝΩ ΟΤΑΝ ΤΑ ΒΛΕΠΩ!!! ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟ ΠΑΝΕΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΠΑΜΕ!!! ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΑ ΠΛΕΝΩ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΑΛΩ ΚΑΘΑΡΗ ΠΑΝΑ ΜΕ ΞΑΝΑΚΑΤΟΥΡΑΝΕ!!!!

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΣΕΧ: ΧΑ!!!! ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΛΟΧΕΙΑ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΞΕΧΝΑΜΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλες!

ρε κοριτσια αυτες τις μερες εχω αρκετο αιμα.περισσοτερο απο τις αλλες μερες.ενω ελεγα πως τελειωνω με τα λοχεια δυο μερες τωρα εχω σαν κανονικη περιοδο.παιζει να μου ερθει περιοδος τοσο νωρις.την κυριακη σαραντιζω.σκεφτομαι μην εχει να κανει κ με τη ζεστη.τι να πω.

τα μπουσμπουλακια μου ειναι μια χαρα.γκρινιαζουν κ μενα λιγο απο χτες.η μεγαλη συγκαηκε στο λαιμουδακι της ρε γμτ αν κ τις πλενω συνεχεια κ μαλλον την τσουζει.κ η μικρη επαθε λιγο επιπεφυκιτιδα κ τις βαζω φυσιολογικο ορο.α...σπιθουρακια εχει κ μενα η μικρη.μου εφερε η παιδιατρος ενα ειδικο σαπουνακι της aderma το exomega κ μια ενυδατικη της ιδιας εταιρειας για ερεθισμενα δερματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

liontaraki otan tha tis kaneis mpanio ua tis skoypizeis kala eidika stis diples poy kanei to dermataki toys giati sygkegontai kai apo ayto menei nero stis diples kai sygkegontai.....gia thn epefikitida ean soy bgalei tsimplitses den einai epefikitida apla trivei to mati ths emas mas edwse tobrex 2 stagonitses prwi kai brady kai ftiaxnei

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας και από μένα τί κάνετε βλέπω δεν είμαστε οι μόνοι που γκρινιάζουμε. εμένα κορίτσια κάνει το εξής κουλό. τον θηλάζω στις 12 αφου τον εχω κάνει μπάνιο πρώτα μετά ξυπνάει στις 3 για να τον ταισω ξανά και μέχρι τις 4:30 παίζει και δεν λέει να κοιμηθεί δεν του μιλάω αλλά παίζει μόνος του μετα χεράκια του τα ποδαράκια του και δεν κοιμάτε με τιποτα μόλις πανε να κλείσουν τα μάτια του πεταγεται και αρχίζει να κλαίει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα σημερα ο μικρος δεν κοιμηθηκε καθόλου!!Εκανε δηλαδη κατι "υπνους" των 20 λεπτων και πέραν τούτου...τίποτα.Τωρα για βραδυ κοιμήθηκε στις 10 και μιση και βρηκα ευκαιρεια να αντλήσω λίγο γαλα ακόμα(οτι μου εχει αφήσει ο φαγανας) να το βαλω ψυγείο μηπως συμπληρωσω 100-150ml και το σκάσω αυριο για μια βόλτα στα μαγαζιά.Το εχω τόση αναγκη!!

Θα είναι και μια μικρη δοκιμή να τον αφησω 2-3 ωρες στην μαμά μου να δω πως θα πάει!Δεν τον εχω αφήσει ξανα ούτε για λίγο.Από χθες μαζευω στο ψυγείο 20-20 ml!!!

Κλείνουν και τα μάτια μου....

Φοβαμαι οτι με το που θα πάω να ξαπλώσω θα ξυπνήσει για νέο γύρο!!!

Τι να τον κάνω όμως που είναι τόοοοσο όμορφος!

Να βάλω ενα θέμα για σήμερα???

Πότε λέτε να βαλετε τα μωρα σας να κοιμηθούν στο δικό τους δωμάτιο?? Εγώ λέω μεταξυ 4 και 6 μηνών αλλά.....θα δείξει! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

μόλις μου εκανε εμετο ο μικρουλης!!! ειχε φαει 90ml και κλασσικα τα χε κανει, και ενω νομιζα ότι ειχε κανει ενα μικρό ρεψιματακι, τον οριζοντίωσα στην αλλαξιερα να τον αλλαξω, και μετα μολις τον σηκωσα τα εβγαλε :( :( :( :( :( :(

τωρα βεβαια κοιμαται μακαριως και χαμογελάει και στον υπνο του!!!!!

οσο για την μεταφορα στο δωματιο του, σκοπευω να την κανω οσο πιο νωρίς γινεται, ισως από τον 3ο η τον 4ο. χτες ασ πουμε στον πρωτο του υπνακο 10 με 2μιση τον αφησα στην καλαθουνα του αλλά στο δικό του δωματιο για δοκιμη!!! νομιζω ότι αν του κανω αυτο, μεσα στην καλαθουνα αλλά στο δικό του δωματιο, η μεταβαση στην κουνια του θα ειναι πιο ευκολη!!!παντως ειμαι της αποψης ότι όσο πιο γρηγορα μαθει να κοιμαται μονο του τοσο καλυτερα!!! μια ξαδερφη μου τον εχει μαθει να κοιμαται αναμεσα τους στο κρεββατι (αν ειναι δυνατον!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) και ειναι 20 μηνων και με το που τον βαζει στην κουνια γινεται μαχη!!!! τα μικρά ειναιόπως τα μαθεις από πολύ νωρις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς τον βραδυνό μας ύπνο τον κάνουμε στην καλαθούνα μας και στο δωμάτιο της μαμάς και του μπαμπά. Τίς υπόλοιπες φορές που θα κοιμηθεί κατά την διάρκεια της ημέρας είναι στην κούνια της και στο δωμάτιο της. Κάποιος μου είπε οτι πρέπει να μάθει και τον χώρο της γιατί μετά δεν θα κάθεται, θα τον θεωρεί ξένο. Εντελώς θα φύγει απο το δωμάτιο μας...όταν δεν θα χωράει στην καλαθούνα και μάλλον δεν αργεί!!!(3ο-4ο μήνα)

rena καλό είναι να μην τον αλλάζεις αμέσως μετά το γεύμα γιατι όσο και να έχει ρευτεί το στομαχάκι του είναι γεμάτο.(κι εγώ το έχω πάθει)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζινα συμφωνφ αλλά επειδη καθε που τρωει υα κανει, μετα νευριαζει μαλλον τον ενοχλει που ειναι λερωμενος και πλανταζει στο κλαμμα!!! 2 φορες που δεν τον άλλαξα σηκωσε την πολυκατοικια στο ποδι!!! απλά προσπαθω όσο μπορώ να τον κανω να ρευτει!!! απλά μερικες φορες αργει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα του κουνιάδου μου ο μικρός ξεκίνησε έτσι (να κοιμάται αναμεσα τους) και τώρα είναι 5(!) και δεν μπορει ακόμα να κοιμηθει μόνος.Περιττό να πώ οτι μετά απο τις καθημερινές μάχες, ο ένας απο το ζευγάρι καταλήγει να κοιμάται στο παιδικό!!!

Και εγώ λέω όσο πιο γρήγορα(μέχρι τον 6ο σίγουρα).Εξαρτάται και απο τα ξυπνήματα που θα κάνει λόγω του θηλασμού.Αν μου τα στρώσει λίγο και θηλάζει και πιο γρήγορα θα τον βάλω αμέσως στο δικό του.Αν και ένα φόβο πως δεν θα τον ακούσω ...τον έχω.

Προχθές εγινε το εξής(σχετικα με το πόσο καταλαβαίνουν τα μωρά τον χωρο που βρίσκονται από τώρα ήδη): επειδή βλέπαμε μια ταινία και ήταν αργά, τον κοιμήσαμε στην καλαθούνα του την οποία όμως την μεταφέραμε όχι στο σαλόνι(που ξέρει τον χώρο από την ημέρα),αλλά στο χώλ σε μια γωνια χωρίς φως για να μην τον ενοχλουμε.Κάποια στιγμή περνόντας δίπλα του τον είδα να ξυπναει και σταθηκα να δω αντίδραση.Ανοιξε τα ματια,κοιταξε που βρίσκεται,τα ανοιξε διαπλατα με τρόμο και αρχισε να ουρλιάζει.Μολις με ειδε σταμάτησε! Το "κομμάτι"που εβλεπε από την καλαθούνα του φάνηκε ξένο!!

Επιασα λοιπόν και εβαλα πανω από την καλαθούνα του ενα μουσικό παιχνίδι κούνιας(υπερπαραγωγη!) και σκεφτηκα οτι ισως οταν τον βαλω στην κούνια του αυτό να είναι ενα σημείο αναφορας και να μην του φανεί τόσο ξενο......λέω τώρα... :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EMENA KORITSIA ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ Μ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΡΙΛΑΞ Κ ΤΗΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΤΗΣ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΟΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΠΟΛΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΑΥΤΟ Π ΛΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ Κ Η ΔΙΚΙΑΜ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΟ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΠΟΝΗΡΑ ΠΟΝΗΡΑ ΝΑ ΔΕΙ Π ΕΙΝΑΙ Κ ΞΑΝΑΚΟΙΜΑΤΑΙ ΧΙΧΙΧΙ ΕΓΩ ΛΕΩ ΣΕ 1 ΜΗΝΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΜΕ ΕΝΔΟΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΟ ΠΟΛΥ 2 ΑΠΛΑ ΘΑ ΕΧΩ ΤΟ ΝΟΥ Μ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΑΣ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΤΗΝ ΒΑΖΩ ΣΕ ΠΑΡΚΟΚΡΕΒΑΤΟ Κ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΤΟ ΒΡΑΔΙ Η ΚΑΜΙΑ ΦΟΡ το ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΑΝ ΚΟΙΜΗΘΩ ΕΓΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω κοριτσακια μου τα εχω ολη μερα στο παρκοκρεβατο κ στο ριλάξ κ το βραδυ στην κουνια τους κ αν καποιος γκρινιαζει τον παιρνω διπλα μου που εχω βαλει την καλαθουνα μονο για να του βαζω το χερι μου να με αισθανεται κ να του βαζω πιπιλα. Τωρα να τους βαλω σ αλλο δωματιο δεν παιζει γιατι δεν εχουμε χιχι. Την κόρη μου την εβαλα 3 μηνών στο δωματιο της μ ενδοεπικοινωνια. Τωρα χτιζουμε σπιτι οποτε τα διδυμακια μου θα πανε σε δικο τους δωματιο οταν θα ειναι τουλαχιστον 8 μηνών δυστηχως δεν το βλεπω για νωριτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...