Μετάβαση σε περιεχόμενο

μανούλες με μωρακια του καλοκαιριού 2010!!!!!!


Recommended Posts

ηρθα κι εγώ στην παρεααααααα!!!

Απο μανούλα Αυγούστου, τελικά έγινα Ιουλίου!

Γεννησα στις 29/7 τον ζουζούνο μου και πλέω σε πελάγη ευτυχίας (και όχι μόνο ;) )

Εχουμε θέμα με τον θηλασμό :(:(

Δεν κάθεται πολύ στο στήθος γιατί δεν έχω πολύ γάλα, με αποτέλεσμα να τραβιέται και να σπαράζει απο το κλάμμα... :(:(

Αναγκαστικά του δίνω συμπλήρωμα και αύριο θα πάω να νοικιάσω ένα νοσοκομειακό θήλαστρο ώστε να μου αυξήσει την παραγωγή. Μακάρι να τα καταφέρουμε!!!Εχω καταστεναχωρεθεί... :dry::(

Σήμερα έπεσε ο αφαλούλης μας και περιμένω πως και πως να τον κάνω κανονικά μπανάκι!!!

thinkpink ετσι έκανα κι εγώ με τον παπα. Ηρθε σπίτι μόλις επιστρέψαμε και μας διάβασε ευχούλα και στον σαραντισμό θα πάμε στην εκκλησια να μας διαβάσει και την άλλη ευχούλα!Δεν πειράζει εάν βγάλουμε τα μωράκια μας για ιατρικά θέματα όπως πολύ καλά είπες!!!

Θα τα λέμεεεε!!!

Πάω για νάνι γιατί κουτουλάω...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 712
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κορίτσια!!!

Λιονταρακι ειναι για τσιμπημα τα μικρουλια!!!! μια τρελλα να σου ζησουν!!!

εμεις κορίτσια βγαιναμε εξω και πριν το σαραντισμό, και με τον μπεμπη το απογευματακι και μονη μου για ψωνια!! τυπικα εκανα και τον σαραντισμο, αλλα το μονο που κρατησα είναι τα βραδια, που δεν τον εβγαζα καθολου εξω!!! σημερα πηγαμε την πρωτη μας μακρυνη βόλτα στην Νεα Μακρη, και εγω ειχα παρει στην τσντούλα ότι μπορείτε να φανταστειτε, αλλά τελικα ο μπέμπης κοιμόταν ό΄λη την ώρα και ετσι δεν χρειαστηκα τιποτα εκτός από τα αντισηπτικά πανακια !!!!!!

εμενα όταν του άλλαξα το γαλα σε ALMIRON AR αντιαναγωγικό, αρχισε να κανει κακα του μια φορα την μερα αλλά πολυ!!!!!! τρομακρικα πολύ θα έλεγα!!! και δειχνει και εμενα να ζορίζεται πριν τα κανει και λίγο γκρινιαζει αλλά μετα όταν τα κανει ηρεμει!!!

ρε ΓΜΤ εμενα εχει 2 μερες που δεν πιανει στηθος με τιποτα, και το θηλαστρο δεν το έχω χρησιμοποιησει!!!! φοβαμαι ότι θα το χασω το γαλα μου έστω και εκεινο το λίγο που εχω!!!! από το ξενο τωρα εμεις τρωμε 120 Ml και μερικές φορες ακομα και 150! αλλά μερικες φορες δεν πειναμε πολύ και τρωμε μόνο 90!!! ειναι αναλογα την πεινα του!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ: ΟΤΑΝ ΤΡΩΝΕ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΣΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΑΚΡΟΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΝΤΑΙ ΝΑ ΑΝΑΠΝΕΥΣΟΥΝ?ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΔΙΑΡΚΕΙ ΤΟ ΓΕΥΜΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!πως κοιμηθηκατε;;;εμεις καλα.ξυπνησαμε στα τριωρα μας φαγαμε κ κοιμομαστε.

ρενα το μωρακι σου τρωει τοσο πολυ;εμενα τρωνε στανταρ 90 mlσε καθε γευμα,σπανια να τρωνε παραπανω κ δεν θηλαζω.βεβαια εμενα ειναι προωρα οποτε κ πιο μικρα φανταζομαι απο το δικο σου.τα δικα μου ειναι 1 μηνος κ 4 ημερων κ ζυγιζουν περιπου 3300 το καθενα.σαν ενα κανονικο νεογεννητο δηλαδη.

think pink απο τη λαιμαργια τους ακουγονται ετσι.τρωνε γρηγορα τα σκασμενα λες κ τα αφηνουμε νηστικα!!!!εγω τρελαινομαι να τα ακουω να κανουν ετσι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι κι εμενα κανει σαν να βαριανασαινει αλλα οπως ειπε ο λιονταρακι ειναι απο λαιμαργια!τα διδυμακια σου ειναι τρελα και μια χαρα τρωνε!

εμενα ειναι 3 εβδομαδων και τρωει περιπου 100 με 130γρ γαλατακι αναλογα με την πεινα μας!εχθες το βραδυ εφαγε 1η φορα 130 και το στραγγιξε το μπουκαλι!!!ειναι μια φαγανα!!!τωρα πριν λιγο εφαγε 110γρ.μετα θα βγαλω λιγο με θηλαστρο να δω τι εχω απο γαλατακι γιατι θηλαζει κιολας...εχει κανει κατι μαγουλα ολα τα λεφτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thinkpink! έγραψε:

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ: ΟΤΑΝ ΤΡΩΝΕ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΣΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΑΚΡΟΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΝΤΑΙ ΝΑ ΑΝΑΠΝΕΥΣΟΥΝ?ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΔΙΑΡΚΕΙ ΤΟ ΓΕΥΜΑ?
καλε μια χαρα ειναι το κοριτσακι σου!!!πρωτη φορα την ειδα στη φωτο!!!δεν ειναι αδυνατη που ελεγες!μια χαρα παιδακι ειναι!!!

επισης εμεις τρωμε για περιπου 10 με 15 λεπτα το ξενο και 1 ωρα πανω στο μεμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια εγω να ρωτησω κατι αλλο????????????????????

σεξ κανατε?και ποτε?εγω ειμαι στην 23η μερα μετα την γεννα αλλα θελωωωωω....

και επισης μπανιο στη θαλασσα ποτε κανει να κανουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω μπανιο εχω κανει κ στη θαλασσα κ σε πισινα.με αφησε ο γιατρος.τωρα για σεξ εγω εχω κλεισει μηνα αλλα δεν εχω κανει ακομα.δεν εχω κ καμια τρελη ορεξη να σου πω την αληθεια.αλλα ο γιατρος λεει μετα τις 40 μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

Πηρα πρωι πρωι τη γιατρο, κολικους εχουμε, κοκκινιζει το μουτρακι της και αγκομαχαει... :( μου ειπε πως οηθαει πολυ το μηυτρικο....ρε παιδια την εχω μιση ωρα στο καθε μεμε κ τρωει κ περιπου 80-90 μλ ξενο... :dry: Δηλαδη πόσο τρωει απο μενα??? Εξω όταν ειμαι δε θηλαζω, ντρεπομαι :blush: αλλά δεν έχει τυχει κ να πεινασει. μαντριτ σου βγαζω το καπελο!

Κι εγω πηρα μιση ευχη αλλά βολτες εβγαινα, και απογευμα τη βγαζω με δροσια. Την τριτη λέμε να πάμε 3 μερες Ναυπλιο. Θα δοκιμάσουμε πως θα παει.

Για μπανιο κι εμενα ο γιατρος μου ειπε μετα τις 40 μερες, για σεξ πάλι στις 40...Βέβαια μου έκανε πεσιματικη ο άντρας μου (μια μερα που ημασταν ξεκουραστοι)...μιλάμε το έχω ξεχάσει το άθλημα!!! :laugh: :laugh: Αφου μετα τις αγαπουλες ειχα χαμόγελο colgate και απο μεσα μου τραγουδουσα maddona- like a virgin...touched for the very first time... :laugh: :laugh: :laugh:

ρε παιδια απο πανες πως πάτε? νιωθω καμια φορα πως η μπεμπα με δουλευει... την αλλάζω 3-4 φοες στα καπακια! λες κ περιμενει να βαλω τη πανα για να ξανακατουρισει :blink:

Υ.Γ. τα μωρακια του καλοκαιριου ειναι κουκλια! Οι φωτο σας ειναι όλα τα ευρω!!!

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XIXIXIXI haraAbel εχεις απιστευτη πλακα!!!και εμενα ετσι κανει ο μπέμπης!!! του αλλαζω την πανα και με το ου την κλεινω ακουω να κανει κακα!!! η μετα αμεσως κατουραει!!! και που εμενα που ειναι αγορακι 7 στις 10 φορες που τον γδυνω με κατουραει!!!!! πριν του βαλω την πανα!!!!!! αστα να πανε!!! εμεις θελουμε στο νερο 1 μεγαλο πακετο πανες την εβδομαδα!!!

Λιονταρακι εμενα ειναι 1 μηνα και 8 ημερων και σημερα τον ζυγισα ειναι 4380!!!!! χιχιχιχ!!!!! Αργυρω και εμενα ετσι κανει ο ατιμουτσικος!!! θηλαζω και μετα πινει αλλα 130 ml!!! ισως το δικο μας γαλατακι απλα να τα ξεδιψαει δεν ξερω!!!! ειδικα σε εμας που πινουμε και το αντιαναγωγικο το γαλα που ειναι πολύ πολύ πυκνο!!! ισως το δικο μου να του φαινεται νερακι!!! αφου μερικες φορες αρνητε πεισματικα να το φαει!!!! και εμενα κανει αυτους τους ηχους!!! ειναι από την λαιμαργια τους!!! ολα τα λεφτα είναι ο ηχος που κανουν οταν καταπινουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ, και εμένα ο γιατρός μου για σεξάκι αλλά και για μπάνιο στην θαλασσα μου είπε μετά τις 40 μέρες.Δεν μπορούσα λοιπόν να βρώ άλλη δικαιολογία και...ενέδωσα!! :P Αλλά ρε κορίτσια πονούσα πολύ... δεν μπορώ να πω οτι ήταν σεξ της προκοπής αυτό.Αφήστε που μετά είδα και λίγο αιματάκι.Ελπίζω την επόμενη φορά να τα πάμε καλύτερα...

Τους είχους που κάνουν όταν τρώνε έχουν δίκιο τα κορίτσια ότι μαλλον είναι από την λαιμαργία τους.Ωστόσο να αποκλείσεις πρώτα την περίπτωση να έχει μυξούλες και να ρουθυνίζει.Αν είναι μπουκωμένα δεν μπορούν να φάνε άνετα τα μικρούλια μας!(μου είχε τύχει γι αυτό στο λέω, και μετά έβαζε και τα κλάματα)

Από πάνες χαλάμε και εμείς ένα πακέτο μεγάλο(και κάτι την εβδομάδα).Τα αγοράκια νομίζω είναι και πιο...άτακτα!Πυροβολούν όπου βρούν!Ρενα, θέλει γρήγορες κινήσεις αλλιώς σε παίρνουν τα βόλια.Εγώ θέλω και λίγο να τον αφήνω χωρίς πάνα αλλά...πως?Σκέφτομαι να βάλω πάνω στον καναπε αυτά τα πανιά αλλάγματος μιας χρήσης και να τον αφήνω για λίγο να παιρνει αέρα ο καημένος!

Οσο για τις βόλτες η συμβουλή μου είναι να μην επηρεάζεστε από κανέναν.Ουτε παπάδες,ούτε θείες,συγγενεις,γειτόνισσες!!Να κάνετε αυτό που νιώθετε.Αυτή η περίοδος είναι δική μας και πρέπει να την χαρούμε όπως εμείς θέλουμε.Με λίγη προσοχή τις πρώτες εβδομάδες να μην μας αρρωστήσει το μωρούλι ,αλλά όχι και με τον φόβο...! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω ειχα 2 φορες επαφη με τον αντρα μου και δεν πονεσα καθολου, απλά ηταν στεγνό το συστημα και ηταν λίγο αβολα!!!! βεβαια εγω εκανα καισαρική, δεν ξερω τι γινεται με τον φυσιολογικο!!! παντως αυτο που είναι σιγουρο ειναι ότι χρειαζεται μεγαλη προσοχη γιατι μπορει να ξαναμεινουμε πανευκολα εγκυουλες αυτο το διαστημα!!!! όσο για μπανιο ο γιατρος μου είχε πει μετα τις 40 μερες επιτρεπεται!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ καταλαβαααααααααα..θα πειξουμεεεε....χαχχαχαχαχχα

αμαν μωρε 40 μερες για να βγω εξω για ποτο,40 μερες για να κανω μπανιο στη θαλασσα και 40 μερες για να κανω σεξ...ελεος πιαααααααα.....

και τι θα κανω μεχρι τοτε????????μονο αλλαγμα και ταισμα μπεμπας?αντε στο τσακιρ κεφι μπανακι με την μπεμπα ετσι για αλλαγη το βραδακι...

δεν αντεχωωωωω καλε...εχω σκασει.... :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HaraAbel έγραψε:

καλημερα!

Για μπανιο κι εμενα ο γιατρος μου ειπε μετα τις 40 μερες, για σεξ πάλι στις 40...Βέβαια μου έκανε πεσιματικη ο άντρας μου (μια μερα που ημασταν ξεκουραστοι)...μιλάμε το έχω ξεχάσει το άθλημα!!! :laugh: :laugh: Αφου μετα τις αγαπουλες ειχα χαμόγελο colgate και απο μεσα μου τραγουδουσα maddona- like a virgin...touched for the very first time... :laugh: :laugh: :laugh:

με φυσιολογικο γεννησες?

σε ποια μερα εκανες σεξ?

λεω να παρακουσω τους ιατρους κι εγω.... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

΄καλησπερα κοριτσακια μου μολις εβαλα τους αντρες μου για υπνο κ ειπα να κατσω λιγο. Βεβαια πεδευομαι απο τις δεκα η ώρα για να κοιμηθουν αλλα ελπιζω να κοιμηθουν καλά το βραδυ. χθες μια χαρα τα πηγαμε ευτυχως κ ξεκουραστικα κ εγω αν κ τωρα νιωθω ψοφια μετα απο τοση ωρα που προσπαθω να τα κοιμησω κ ακομα ο ενας ψιλογκρινιαζει. Εμενα τα σπορια μου τρωνε μονο στηθος αλλα με το θηλαστρο που βγαζω καμια φορα τρωνε γυρω στα 110

ο ενας ειναι 4100 κ ο αλλος 3880.

λιονταρακι μου φτου φτου φοβερες οι νυφες μουυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το σεξ μετα απο τον τοκετο ειναι μαπα οπως ειπε και η madrid εγω ποναγα και φυσικο ηταν σιγα σιγα θα συνιθησουμε γιατι υπαρχει ξηροτητα ακομα....Τουλαχιστον καναμε αυτο εχει σημασια μετα απο 11 μηνες αποχης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου εγω με την κορη μου που ειχα γεννησει φυσιολογικά εκανα στις 40 μερες περιπου κ οι πρωτες φορες δεν ηταν κ απο τις καλύτερες μου. Τώρα με τα διδυμάκια μου στις 12 μέρες αρχισα το αθλημα αλλα βεβαια δεν ειχα κ παραπονο γιατι κ στην εγκυμοσυνη τον τελευταιο μηνα σταματισα.

Οσο για τις πανες κ εμεις τα ιδια μολις τοους αλλαξω μετα απο λιγο ακουω το πλατς κ με πολλα ηχητικά εφέ.

Αποψε ηταν σχετικά καλα αν εξαιρεσουμε οτι ξυπνησαν κατα τις 2.20 κ κοιμηθηκαν 3 γιατι ο ενας κλασικα γκρινιαζε μολις του εφευγε η πιπιλα. Μετα ομως αυτος ο γκρινιαρης απο τις 3 ξυπνησε 8,30 παρακαλώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφιες!

Αργυρώ με καισαρικη γεννησα κ έγινε το ¨κοκο" περιπου 22-23 μερα..δε θυμαμαι... Πάντως πόναγε λίγο :pinch: (γι αυτο το άσμα like a virgin) :P Φαντάσου δεν είχαμε ολοκληρη εισοδο...(τι λέω η γυναικα, σορυ για τις περιγραφες)

Πάντως ένιωθα ωραια μετα! :woohoo:

Ζετουλα λιωνω όποτε περιγραφεις τον γκρινιαρη σου με τη πιπίλα! Μαναρακι μου γλυκοοο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε κοριτσακι εχει πολύ γελιο απο την λύσσα του εκεινη την ώρα δεν μπορεί να την πιασει καν κ τρεμει το χειλάκι του χιχι. Εγω εχω παθει πλακα με την φωτογραφια που εχεις τι μαλακι ειναι αυτο καλέ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

ΚΑΛΑ ΡΕ ΔΕ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ???ΟΛΕΣ ΚΑΝΑΤΕ SEX ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!ΒΕΒΑΙΑ ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΕΦΗΜΕΡΙΕΣ ΑΛΛΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠ'ΑΥΤΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΑΙΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΞΑΝΑΕΧΩ ΑΙΜΑ ΡΕ ΓΜΤ.ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙ?????????ΚΑΙ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ SEX ΑΠΟ ΤΟ ΦΛΕΒΑΡΗ :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thinkpink! τα λόχια απ οτι μου είπε ο γιατρός μου μπορεί να κρατησουν και αρκετά.Και 40 μέρες.Εμένα ας πουμε έχει σταματήσει το αίμα αλλά έχω ακομα κάτι μπέζ "τελειώματα".Αν είναι λίγο αιμά φανταζομαι θα είναι αυτό.Αν ,τώρα, σου είχε σταματησει τελείως και τώρα έχεις αρκετό αιμα πάλι, ρώτησε καλού κακού τον γιατρό σου.

Φαντάσου δεν είχαμε ολοκληρη εισοδο...(τι λέω η γυναικα, σορυ για τις περιγραφες)
, Χαρά,περιέγραψες αυτό που δεν μπορούσα! :P Θα βελτιωθούν τα πράγματα και θα επανακάμψουμε!! :laugh:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα γλύκες!!!!!!!!!!

Βλέπω μιλάτε για..πικάντικα πραγματα....!!!!!!!!!

Εμείς ακόμη σεξ,που να προλάβουμε και όταν μείνει ελάχιστος χρόνος θέλω να κοιμηθώ γιατί είμαι κομμάτια με τον μπεμπούλη μου,τον έρωτά μου!!!!!!!!!!! Πάντως πιστεύω πως θα με βοηθήσει το γεγονός ότι μου έκανε ο γιατρός μου τέστ πάπ!!!!!!!!!!!!!

Ακόμη δεν έχω κάνει καμιά βουτιά στη θάλασσα και δεν ξέρω αν θα κάνω δηλαδή γιατί είναι η εποχή που βγάινουν οι τσούχτρες και τις συχαίνομαι!!!!!!!!!!!!!!

Εύχομαι τα καλύτερα για τα μωράκια μας!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΆΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΣΕΞ ΚΑΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ...ΑΠΟ ΤΙΣ 35 ΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΙΝΑΣ ΜΟΥ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΤΙΣ ΕΠΑΦΟΥΛΕΣ!

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΛΛΑ ΕΝΙΩΘΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thinkpink! έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

ΚΑΛΑ ΡΕ ΔΕ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ???ΟΛΕΣ ΚΑΝΑΤΕ SEX ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!ΒΕΒΑΙΑ ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΕΦΗΜΕΡΙΕΣ ΑΛΛΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠ'ΑΥΤΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΑΙΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΞΑΝΑΕΧΩ ΑΙΜΑ ΡΕ ΓΜΤ.ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙ?????????ΚΑΙ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ SEX ΑΠΟ ΤΟ ΦΛΕΒΑΡΗ :(:(:(:(

ΚΑΛΕ ΕΣΕΙΣ ΜΑΣ ΜΟΙΑΖΕΤΕ....ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΟΜΟΙΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΙΝΕΣ.... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

thinkpink! έγραψε:

ΚΑΛΕ ΕΣΕΙΣ ΜΑΣ ΜΟΙΑΖΕΤΕ....ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΟΜΟΙΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΙΝΕΣ.... :P[/quote:31mw1ip8]

ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΙΧΤΕΙ ΤΠΤ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Ε?ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ?????????? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...