Μετάβαση σε περιεχόμενο

μανούλες με μωρακια του καλοκαιριού 2010!!!!!!


Recommended Posts

Ξανθίππη, τα μωρα μας από αυτην την ηλικία και περα, γλύφουν και βαζουν στο στόμα τους ότι βρούν!!

Νομιζω οτι αυτο που εχουν κατω είναι πλαστικό.Φανταζομαι οτι αν θες μπορεις να βαλεις ενα κουβερτακι ή -καλύτερα- αν εχεις κανενα σεντονακι με λάστιχο της κούνιας του.

Με τον δικό μου δεν εχω ελπίδα να τον πάρει ποτε ο ύπνος στο παιχνίδι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 712
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελινάκι μου έτσι είναι όπως τα λες!!! Τελικά πήγα και πήρα ένα απλό της chicco. Το πήρα πορτοκαλί και έχει λεπτομέρειες μπλε... ουδέτερο δηλαδή.... δεν έχει άλλα σχέδια και δεν ήθελα να σου πω... γιατί θα δώσουν χρώμα τα παιχνίδια.... μαζεύει πάρα πολύ εύκολα... και του πήρα και ένα στρωματάκι να βάλω από κάτω γιατί ο πάτος του είναι πολύ σκληρός (έχει ξύλο μου είπε η κοπέλα από τα λητώ)... Επίσης μου είπε ότι συνηθίζεται να βάζεις ένα σεντονάκι κάτω... τα δικά μου βέβαια είναι λίγο μεγάλα... γιατί η κούνια μας είναι από τις μεγάλες... αλλά φαντάζομαι διάσταση 120x60 θα βρω! Αυτά που λέτε με την αγορά μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα!!!

για να ενισχυσω τον οικογενειακο προγραμματισμο, αλλά για να εχω και κατι να ξεσκαω απο την καθημερινοτητα αποφασισα να ασχοληθω με την AVON!!! για οσες δεν την ξερουν, διαθετει μια πολύ μεγαλη γκαμα καλλυντικων, απο κρεμες για προσωπο και σωμα, μεχρι προιοντα μακιγιαζ, προιοντα για τα μαλλια αλλά και κοσμηματα!!! για οσες ενδιαφερονται το λινκ για τον ηλεκτρονικο καταλογο ειναι :

http://www.avoncosmetics.gr/PRSuite/sta ... R_C02.html

σε αυτον τον καταλογο μπορειτε επισης να δειτε πολλες ιδεες για δωρα για τα αγαπημενα σας προσωπα σε πολύ καλες τιμες... γιορτες ερχονται πολλες αυτον τον μηνα και οι γιορτες των Χριστουγεννων και της πρωτοχρονιας πλησιαζουν, οποτε μπορειτε να επωφεληθητε απο τις προσφορες του καταλογου!!!!

αν θελετε και εσεις να ασχοληθητε με την AVON στον ελευθερο χρονο σας και να κερδισετε λεφτα αλλά και νεες φιλες, επικοινωνηστε μαζι μου!!!!

ειρηνη (email: rena.avon@gmail.com)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια τι κάνετε τα ζουζουνάκια σας καλά; εμεις ευτυχώς μια χαρα δοξα το Θεό έχει και καλές μερες και έχω χαζεψει το πρωί βολτες με το μπεμπη και το απογευμα δουλειές.επλυνα όλες τις κουρτινες και ξεβρωμήσαμε γενικότερα λίγο τώρα τα χω παιξει μαλλον θα κοιμηθώ απο τωρα γιατί τις δουλειές τις κανω μετα τις 9:30 που κοιμαται ο μπεμπης.

xanthippi γραψε μας αν καθεται στο παρκοκρέββατο; και ποσο το πήρες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευαγγελία μου μια χαρά κάθεται ο μικρός στο πάρκο.... του έβαλα και το γυμναστηριάκι του μέσα και ότι είχαμε από παιχνίδια.. και κάθεται και τα χαζεύει.. στην αρχή δεν έκανε τίποτα... απλά τα κοιτούσε... μετά σιγά-σιγά άρχισε να απλώνει τα χαράκια του και να τα πιάνει... άσε που πιάνει κουβέντα με όλα εκεί μέσα.. έχει γέλιο!!!! Είναι της chicco το spring αν θυμάμαι καλά... και κάνει 70e... και το στρωματάκι του το πήρα 29,90e... από τα Λητώ! Είμαι αρκετά ευχαριστημένη, προς το παρόν τουλάχιστον....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραία!!!!! εμένα σήμερα η ξαδέρφη μου του έφερε δώρο το γυμναστήριο και του αρέσει πολύ γελαει και χτυπαει χέρια ποδια όλη την ώρα ξετρελλάθηκε.Σε ρωτησα γιατί σκέφτομαι να του παρω και γω είναι 4 μηνών και δεν ήξερα αν θα του κεντρισει το ενδιαφέρον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου παρκοκρεβατο τους εχω παρει κ εγω απο νωρις κ τους βαζω αυτο με το δευτερο επιπεδο κ εχω στρωσει απο κατω κουβερτακι για να ειναι πιο μαλακό κ τους βαζω μεσα με τα παιχνιδια τους κ μια μπαρα με κρεμαστα παιχνιδια απο πανω κ καθονται κ φωναζουν γελανε κ παιζουν. Τωρα θα παρω κ της κορης μου ενα που εχω φυλαγμενο κ θα το βαλω στο μαγαζί για να περναει κ εκει η ωρα τους κ να μην ειναι ολη μερα στο καροτσι. Μεγαλωνουν πολυ γρηγορα ξετρελαινομαι με τις φωνουλες κ τα κολπα τους κ υποψιν οτι εχω κ την κορη αλλα κ παλι μου φαινεται παλι κατι τρελο κ ενθουσιαζομαι με το παραμικρο μου ρχεται να τους φαω τους διδυμομπομπιρινους μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλες με μωρακια καλοκαιριού.σήμερα ο μπεμπης μου έδωσε τον καλύτερό του εαυτό τον πηραμε και πηγαμε με το καρότσι και πηγαμε να ψηφίσουμε και μετα πηγαμε στη θαλασσα για φαγητό ήταν πολύ ήσυχο παιδάκι έκατσε στο καρότσι του και μετα νυσταξε κοιμήθηκε και ήρθαμε στο σπιτάκι μας γύρω στις 4 ήμασταν έξω απο τις 12 το πρωί.Το πέρασε το τεστ της εξόδου.Τον βγάζουμε βέβαια συνέχεια έξω αλλά για φαγητό ήταν η πρωτη φορα.Μεγαλώνει ο αντράκος μας και γίνεται κοινωνικός

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλησπερούδια σας!!!

Που είστε βρε μανουλίτσες;;; Χαθήκατε!!!!! Ελπίζω να είστε όλες καλά κι εσείς και τα μωράκια σας!!!! Εμείς φτου φτου είμαστε μια χαρά.... μεγαλώνουμε...

Φιλάκια πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Γεια σας κορίτσια και καλό μήνα...τι κάνετε και εσείς και τα μπουμπουκάκια σας; Εμείς ειμαστε λίγο αρρωστούληδες και έχουμε βρογχιολιτιδα (πολύ βυχας και μυξούλες) και κάνουμε εισπνούλες... Καμία συμβουλή οι παλιότερες;; Τπτ να βοηθάει;; Μου έχουνε πει για ευκαλιπτο και για υγραντηρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικά σας που χαθήκατε; βρήσκεστε μέσω facebook εγώ δεν έχω κανει εκεί λογαριασμό και έτσι θα μαθαίνω νέα σας απο εδώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδια καλο τοfacebook αλλα δεν μπορω να το καταλαβω καλα και με δυσκολευει πολυ :roll: Ας τα λεμε και απο εδω οσες θελουμε Mam nantia περαστικα στο παιδακι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου ειχα κ εγω καιρο να σας γραψω μιας κ ειχαμε παει κ ταξιδι κ τετοια.

Μεγαλωνουμε ε?

Εμεις απο τον αλλο μηνα ξεκιναμε κρεμουλα για να δουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!!!!

Χαθήκαμε όλες ρε,τι πράγματα είναι αυτά;

Ελπίζω να είστε όλες καλά,το ίδιο και τα ζουζουνάκια σας!!

Στο facebook δεν μπαίνω ούτε εγώ,δεν έχω καν σελιδα βασικά.Οπότε να τα λέμε εδώ όπως πριν όσο προλαβαίνουμε με τα μωράκια μας που μας τρέχουν.

Εμείς πάντως είμαστε πολύ καλά,μεγαλώνουμε και κάνουμε διάφορα!!Γελάμε δυνατά,λέμε λογάκια αχ μία τρέλα,δεν την χορταίνω!!!!!

Σήμερα μου ήρθε και περίοδος και ξενέρωσα απίστευτα!!!Τι καλά που ήταν χωρίς!!!Η μικρή δεν φάνηκε να επηρεάζεται πάντως θήλασε κανονικά.

Αυτά τα νέα μας, πάω για ύπνο ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν ολα πανε καλα(αν ο μπαμπας της δεν ξεχασει να παρει την κρεμα) σημερα το απογευμα θα φαει κρεμα η μικρουλα μου!!! Θα πεσει πολυ γελιο.. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μικρη αρχισε απο εςχθες ρυζαρευρο Εχει πλακα ανοιξε με τη μια το στομα και εφτυνε την κρεμα ολο χαρα και ικανοποιηση Ηθελε να φαει το συμπαν αλλα δεν μπορουσε να καταπιει καλα Σημερα εφαγε ολη τη μεριδα Ηθελε να παρει το ποτηρι που ειχα την κρεμα και να βαλει το μουτρακι της μεσα :lol: Την αφησα και εβαλε τη μουρη και τα χερακια και ξετρελαθηκε :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστούμε για τις ευχές σας είμαστε ήδη καλύτερα σχεδόν δεν βυχουμε καθόλου...

Αχ και εμείς θα ξεκινήσουμε σε λίγο καιρό κρεμουλες... Αναρωτιέμαι πως θα αντιδράσει ο μπουμπούκος, Apis με ρυζαλευρο ξεκινήσατε; Πως νόμιζα ότι ξεκινάς με φρουτάκια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου εμεις θα ξεκινησουμε τις 26 με κρεμα βανιλια. Μου ειπε η παιδιατρος οτι αλλοι ξεκινανε με φρουτα κ αλλοι με βανιλια τωρα θα τους ξεκινησω με κρεμα βανιλια κ αν δεν μου κανει περισσοτερη στουμποκωλιαση ο ενας μπομπιρας τοτε καλως αλλιως θα πρεπει να βαλω φρουτα θα δουμε. Ελπιζω να τρωνε παντως γιατι η μεγαλη μου μου εκανε την δυσκολη κ θελαμε δυο ωρες να φαμε. Κ μεις συνεχιζουμε τον θηλασμο παρολο που εχω αδιαθετησει κ μου χει ερθει ηδη 3 φορες

Εμενα ειναι η μεγαλη κρυωμενη κ μου κολλησε κ τον εναν μπεμπινο ο οποιος εχει ΤΟ μπουκωμα κ παρακαλαω να συνελθει μιας κ αυτος ηταν τελειος στον υπνο του κ τωρα ειναι ετσι κ ετσι μου κοιμαται αυτες τις μερες πολυ λιγοτερο κλαψ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοπελιές!!! :) Τι κάνετε?

Έχω καιρό να γράψω αλλά που και που μπαίνω και σας διαβάζω...

Εμείς ξεκινάμε με φρούτο μόλις κλείσει τον 6ο, δηλαδή στις 12 Ιανουαρίου...συγκεκριμένα ο γιατρός μου είπε φρούτο, βανίλια και φαγητό (χορτόσουπα θα εννοεί μάλλον) :? ...

Σήμερα χιόνισε και δεν πήγα στη δουλειά γιατί και το μωρό είναι λίγο μπουκωμένο :( ...την έχω τρελάνει στο φυσιολογικό ορό :shock: !!! Ευτυχώς δεν παραπονιέται :D !!

Κατερίνα79 εγώ ακόμη δεν έχω περίοδο και μια χαρά :) ! Όντως θα ξενερώσω και εγώ όταν θα έρθει!!!

Συνήθισα έτσι τώρα, χαχαχα :D:D:D !!!

Κατά τα άλλα μια χαρά...ναζάκια, χαμογελάκια, γελάκια, γκριμάτσες, γρινίτσες και όλα τα συναφή και γνώριμα και σε εσάς... :) !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια από την χιονισμένη και παγωμένη Δράμα!!!!

Ήρθαμε εκδρομή στους δικους μου και κοντεύουμε να αποκλειστούμε!!

Αθηνά μου μακάρι να μην σου έρθει όσο θηλάζεις...είναι λίγο φρίκη!!!Η μικρή μου θήλαζε ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!Άσε που φάνηκε οκ στην αρχή...Το βράδυ ξύπναγε κάθε 2 ώρες το πολύ,α παπα με ψώφισε!!!Ευτυχώς μου κράτησε μόνο 2 μέρες και είχα λίγο!!!Ζετούλα εσύ δεν είδες διαφορά που είναι και δίδυμα;

Στερεές και εμείς όταν κλείσει τον 6ο.Με έπρηξε για ρυζάλευρο η δικιά μου γιατρός,δεν θέλω να δώσω και μου λέει δώσε λίγο έστω 1 εβδομάδα...Τι να πω!!!Λες τώρα να κοιμηθούνε επιτέλους τα θεφτάρια μας;Διάβαζα το θέμα σου..Παρόμοια κατάσταση και εμείς :(:(:( Δεν κοιμάται την ημέρα και μένα,ευτυχώς δεν την πολυκουνάω κοιμάται και έτσι!!!Ξυπνάει και το βράδυ όμως κανά 2 φορές!!Αλήθεια πόσες ώρες κοιμάται συνολικά εσένα την ημέρα;Με τον βραδυνό ύπνο μαζί!!

Μυξούλες εχουμε και εμείς,πολύ φυσιολογικό ορο και εμείς,σήμερα είναι καλύτερα ευτυχώς :):)

Σας είπα;Την βαφτίσαμε την μπουμπού στις 13 Νοεμβρίου!!Ειρήνη την είπαμε,ήταν υπέροχη,δεν έκλαψε καθόλου!!!

Καλό βράδυ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γλυκομανούλες :D !!!

Κατερίνα μου να σας ζήσει η Ειρήνη σας :) ...καλοφώτιστη να είναι!!! Λοιπόν με τον ύπνο είχαμε μια πρόοδο τις τελευταίες μέρες....δυστυχώς με κούνημα πάντα (μην τα θέλω και όλα δικά μου)...στη διάρκεια της ημέρας κοιμάται πάλι εικοσάλεπτα αλλά το βράδυ ξυπνάει μία φορά ή καμία :) ...δηλαδή τρία από τα βράδια του προηγούμενου 7ημέρου κοιμήθηκε από τις 10-10 και μισή μέχρι τις 7-7 και μισή το πρωί :D !!! Βέβαια δε βιάζομαι να χαρώ...θα δω πώς θα εξελιχθεί γιατί χθες το βράδυ κοιμήθηκε 10 και ξύπνησε 2 και μισή... αν ξυπνάει μία φορά και ξανακοιμάται είναι καλά...πολλές φορές ξυπνάει και μετά δεν κοιμάται για 2 ώρες :shock: ...αλλά όπως προείπα μην είμαι και πλεονέκτρα, χαχαχα....και εμένα ο γιατρός είπε ότι όταν αρχίζουν στερεά τροφή συνήθως στρώνει και ο ύπνος :roll: ...μακάρι!!! Σου εύχομαι να στρώσει και εσένα γιατί φαντάζομαι πώς είναι να ξυπνάς κάθε 2 ώρες :o ! Γιατί σου επιμένει η παιδίατρος για ρυζάλευρο? Ο δικός μου είπε ότι οι στερεές αρχίζουν τον 6 γιατί μειώνονται οι πιθανότητες να εμφανίσουν αλλεργίες. Αυτά για την ώρα....Φιλάκια πολλά :):):):x:x:x !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνά μου μπράβο σας για την πρόοδο!!!!!

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά μου το έκανε και εμένα αυτό,κοιμόταν 9 ωρα κάποιες μέρες και μετά ξανά τα ίδια :(:( Κοίτα ανα 2 ωρο ξυπνούσε μόνο για μια εβδομάδα μετά ξανάστρωσε.Τώρα ξυπναει 2 φορές ή μία,αν και είχε καλύτερο πρόγραμμα,έκανε 6-7ωρα αλλά τι να κάνουμε,υπομονή...θα κοιμηθούμε κάποια στιγμή :lol::lol::lol:

Πάντως και εγώ δεν βιάζομαι να χαρώ όταν μου κάνει καλούς ύπνους :?:? Απλά πλέον προσπαθώ να κοιμάμαι νωρίς γιατί δεν ξέρω τι θα ακολουθήσει και πόσο θα κοιμηθώ!!Μοιάζουν πολύ πάντως οι ζουζούνες μας!!!Αντε να δούμε τι θα γίνει με τις στερεές τώρα :roll::roll:

Το ρυζάλευρο το θέλει μάλλον για το πεπτικό,δεν εδωσα σημασία γιατί δεν έχω σκοπό να της δώσω ;);) ας κελαιδάει αυτή :lol::lol:

Οι υπόλοιπες κοπέλες που είναι;;;;

Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...