Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 No 13


Recommended Posts

δεν ειναι γλυκα τα μωρα μου?????που να δειτε πωσ με προσεχουνε τωρα ο μαιτακ με κυνηγαει απο πισω κ οταν παω τουαλετα περιμενη απεξω...η ακιτα ερχετε κ μου γλυφει την κοιλια κ ακουμπαει το κεφαλακι της επανω ο μικρος δεν τον αφηνω κ πολυ γιατι ειναι μωρο κ ειναι ατσουμπαλος ακομα κ φοβαμαι μην με χτυπησει...τα αγαπαω πολυ ομως κ ακομα κ διακοπες μαζι τα περνω.... :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

foufou έγραψε:

Ηρθε η ωρα να παω να ξεκουραστω κοριτσακια!Παω να ξαπλωσω,καληνυχτα και ονειρα γλυκα σε ολες!

Καληνύχτα Κατερινάκι! Τα λέμε αύριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε βρε ..Βασουλα..αναρωτιομουν αν εχεις μερες να μπεις 'η επειδη εγω απουσιαζω ετσι νομιζω!χαιρομαι που εισαι καλα και φευγετε ..Καλα να περασετε..και εσεις και ολες μας!

Σουπιτσα..Ξυλοκαστρο τελικα?εχω να παω απο το 98!!

Οποια θελει ειναι ευπροσδεκτη στο εξοχικο μου στο Ξηροπηγαδο!!Διπλα στο Ναυπλιο! :):):):)

χαχαχαχα πλακα εχει//μπλεξανε οι Βασουλες..με τις ..Κατερινουλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη ξεκουραση σε οσες πανε για υπνο!!!Εμεις φαγαμε ττη μακαροναδα απο το μεσημερι..με σαλαατουλα!!

Κοριτσια ξαφνικα εχω αρχισει και λοιωνω απο τη ζεστη!! :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nτορακι μου επαθα την πλακα μου μολις τα ειδα :woohoo:

τα husky ειναι η αδυναμια μου τα θεωρω τα ομορφοτερα σκυλια

και τα μικρα τα κουταβακια δεν μοιαζουν με λουτρινα κουκλακια????

θελω κι εγω ενα !!!!! τυχερος ο μπεμπουλης σου θα παιζει μαζι τους

soupitsa μου χαθηκαμε ..εχασα το αλλο μου μισο :laugh:

ποσο καιρο εχω να σε πετυχω ON αντε λιγες βδομαδουλες υπομονη ...

δεν ξερω γιατι ρε Κατερινακι μου αλλα εχω πολυ καλο προαισθημα

πιστευω οτι ολα θα πανε καλα ...

καλα να περασεις ψυχη μου στις διακοπουλες σου κι εσυ :)

να ξεκουραζεσαι πολυ και να κανεις ονειρα..!!!

πολυ συντομα τα ονειρα μας θα γινουν ζωη μας ...

ξερετε πως το περιμενω ???

οπως ακριβως κι εσεις .... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω! Ο σκύλος είναι διπλάσιος από το παιδάκι :blink:

Κατερινάκι, ευχαριστούμε για την πρόσκληση!! Εγώ δυστυχώς πρέπει να είμαι πολύ κοντά στην Αθήνα (αυστηρά κάτω από 2 ώρες)!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι τελεια videakia Ντορακι,πλακα εχουν :laugh:

Κατρινουλα μου ελειψα δυο μερες ..βαλε μου απουσια ...

ποτε φευγετε διακοπες ????????

τωρα που το σκεφτομαι και με σενα εχω να μιλησω καιρο ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο videaki με τρελαινει το γελιο του μπεμπη !

ο σκυλακος τεραστιος αλλα πως καταλαβαινει και δεν πειραζει το μωρο?

ειναι πανεξυπνα ...

Σε αντιθεση με το σκυλι που εχουν οι γονεις του αντρα μου που ειναι τελειως χαζο ..κριμα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

δεν ξερω μεχρι που θα φτασει ....... :laugh:

ελπιζω να μην κανει μπαμ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 29_W.jpg

kalaaaa...πλακα με κανεις????????Εγω νομιζα οτι θες να μας πειραξεις και εβαλες ενα μοντελο!!!καλεεΤι κορμαρααα εισαι εσυ?? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτη ειναι τελεια κομψη κοιλιτσα!!και το χρωμα του δωματιου φαινεται τελειο επισης!!ΑΑχχ ειδες τη δικη μου κοιλια ...και λες που θα φτασει η δικη σου?? :S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλααααααααααααααααα με δουλευεις ??????

υπαρχουν μοντελα με τετοια κοιλια που βγαινουν στην πασαρελα ?????????

χαχαχαχ .....

τι λες βρε κατρινα ??????

παντως φενεται μικρη ...κανονικα ειναι πιο μεγαλη !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

δεν ξερω μεχρι που θα φτασει ....... :laugh:

ελπιζω να μην κανει μπαμ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 29_W.jpg

ααααααααααααααα κοιλιτσα εμενα ειναι λιγο πιο μεγαλη θα βαλω φωτο αυριο...τα μπεμπακια σας σας πιεζουνε χαμηλα στην κοιλια?απο εχτες με πιεζει κ δεν μπορω να καθομαι καθιστη πολυ ωρα....κ οταν περπαταω το νιωθω οχι παντα αλλα παει χαμηλα αρκετες φορες κ καθεται πολυ εκει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι το χρωμα του δωματιου βγηκε πολυ ομορφο ....

επαναλαμβανω οτι η κοιλια ειναι πιο μεγαλη ...

Κατερινα κι εσενα στην φωτο που ειχες βαλει μικρη φαινοταν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...