Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 No 13


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

vaster έγραψε:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh: :laugh: μεχρι που θα παμε;;;

ουουουουου εχουμε ακομα...λετε να εχουμε κ γεννητουρια σε αυτο???σιγουρα απο το 14 κ μετα θα εχουμε κ φωτο απο νεογγενητα ζουζουνακια....αχ τι καλα κοντευουμε.... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοπελιες :kiss:

ειμαστε οντως η πιο πολυλογουδες του φορουμ.... :P και καλα κανουμε!

βασουλα το δωματιο υπεροχο!!!!

ντορα τα ιδια συμπτωματα με την αλλαγη πλευρου και το σηκωμα που περιεγραφες τα εχω σε μεγαλο βαθμο και μαλιστα εδω και καιρο...

αλλα η ουρα μας εμεινε ;)

πλησιαζει κοριτσακια μου για ολες η στιγμη που δουμε τις φατσουλες τους απο κοντα!!! που θα τα κρατησουμε αγκαλιτσα!! απιστευτο μου φαινεται...

περασε ο καιρος... :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας :kiss: Με γεια το 13, αλλά πάμε να το τελειώσουμε γρήγορα γιατί ο αριθμός δεν εμπνέει :P Ελπίζω να μην έχουμε γεννητούρια σε αυτό το θεματάκι -εκτός από την Αναστασία ίσως που είναι ημερολογιακά πιο μπροστά!- γιατί αν σκεφτούμε ότι θέλουμε κατά μέσο όρο 100 σελίδες κάθε πέντε μέρες... οι επόμενες θα πρέπει να γεννήσουμε στις 35-36 εβδομάδες και είναι λίγο νωρίς ακόμη, όχι; :P

Αν όχι σε αυτό πάντως... στο επόμενο κι εγώ νομίζω πως θα έχουμε μωρο-φωτογραφίες :)

Καλά η μπέμπα έχει τρελαθεί από το πρωί. Είναι λίγο τρελούτσικη από μόνη της, αλλά σήμερα νομίζω τη μία ότι θα μου βγει από κάτω και την επόμενη από το στόμα :silly:

Μπέλλαααα, τελειώνουν τα βάσανά σου σήμερα ε! Υπομονή! Έμεινε το καλύτερο για το τέλος και μετά... ξεκούραση :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέραααα!!!

Καλορίζικο το 13...

Αρχίστε το μπιρι μπίρι για να φύγει γρήγορα...! :laugh: :laugh:

Σήμερα το απογευματάκι λέμε να πάμε θαλασσίτσα αλλά μόνο ο αντρούλης μου θα κάνει μπανάκι γιατί εγώ φοβάμαι μήπως όταν είμαι μέσα στην θάλασσα μου σπάσουν τα νερά... :S:S:blink:

Φύλαγε τα ρούχα σου... :dry:

Τα πονάκια καλά κρατούν σε καθημερινή βάση πλέον...αλλες φορές είναι πιο έντονα και άλλες πιο ήπια...αλλά είναι εκεί...ακάθεκτα... :laugh:

Πονάω και μ'αρεσειειειειειειει!!!

Ο αντρούλης μου γελάει που με βλέπει να το χαίρομαι και παράλληλα φοβάται μήπως και γεννάω... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Εκεί να δείτε γέλιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα :)

Σήμερα βαριέμαι να κάνω οτιδήποτε... Ακόμα και σούπερ μάρκετ βαριέμαι... Ακόμα και στην ΙΚΕΑ να δω αν έχει έρθει η αλλαξιέρα μας! Θα μου περάσει, που θα πάει...

Μπορεί να φταίει που αύριο, Κυριακάτικο, έχω να ξυπνήσω πρωί πρωί για δουλειά (ευτυχώς μόνο για 3 ώρες).

Αρχισα να νοιώθω καλύτερα από συσπάσεις, ουφφφ... αν και ο γιατρός τόνισε ότι δεν πρέπει να ξεθαρρέψω και να προσέχω πάρα πολύ. Σας είπα ότι λόγω αυτού του προβλήματος πάλι είμαι στη στέρηση (από σεξ)??? Πάνω που είχα πάρει τα πάνω μου,... τώρα πάλι στο κλαμπ :P Και εγώ ΑΑΑν φτάσω 36η βδομάδα θα του δώσω να καταλάβει :P:P:P

Διακοπές ακόμα δεν ξέρω που να πάω. Είχαμε πει να πάμε με κάτι φίλους κάπου κοντά στην Καλαμάτα, αλλά ο γιατρός είπε ότι είναι μακριά για μένα και να διαλέξουμε πιο κοντινό προορισμό :S Και τώρα είμαι στην αναζήτηση B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Άντε ρε Βασούλα μου, με το καλό ο μικρούλης σου και όλα τα μικρά μας! Γιατί φοβάσαι να κάνεις μπάνιο βρε; Κι εμείς λέμε να πάμε το απόγευμα κι ενώ την τελευταία φορά κουράστηκα λίγο, λέω να κάνω γιατί... του χρόνου πάλι! Σκέψου το :P Πονάκια κι εγώ έχω καθημερινά εδώ και αρκετές εβδομάδες, αλλά απ' ό,τι μου είπε, δεν είναι τίποτα περίεργο! :kiss::kiss:

Κατερινάκι μια από τα ίδια κι εδώ. Τρελή σαπίλα μιλάμε! Έπλυνα μερικά κουκλάκια της μπέμπας και το μάρσιπό μας :blush: και τώρα βαριέμαι να κάνω ο-τ-ι-δ-ή-π-ο-τ-ε. Από σεξ... ας μην το συζητήσουμε... Τώρα με ρώτησε πότε μπορούμε να αρχίσουμε τη "γυμναστική" ΜΕΤΑ τη γέννα :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακιαααα!!!καλα ειστε????

καλοριζικο το 13!!!

κυο μου εσενα σε βλεπω να γινεσαι νωριετρα μανουλα απο μενα...

σημερα με εχει ταραξει η μεση μου..

να ρωτησω κατι ????ξερει να μου πει καποια κοπελα καμια μαρκα απο αιθερια ελαια αποκλειστικα για υγραντηρα????εχω παραγγειλει σε μια κοπελα που ειναι στην Ελλαδα αλλα κλασσικα η-ο φαρμακοποιος δεν ξερουν και της ειπαν οτι μαλλον ειναι αυτο.εγω δεν μπορω να αρκεστω στο μαλλον.θελω να ειμαι σιγουρη.ξερει καμια να με βοηθησει-κατατοπισει????ευχαριστωωωω!!!!

παω για ψωνια με τον αντρουλη μου και θα μπω αργοτερα.ως τοτε σας φιλω γλυκαααααααααααααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έκανα ένα μπανάκι την προηγούμενη Κυριακη οπότε δεν μπορώ να πω οτι μου λείπει...

Ασε που μετά έπρεπε να βρω αποδυτήρια να βγάλω το μαγιό, να κάνω ντουζάκι για να μην μείνω με το αλάτι και άλλα που δεν τα έκανα ποτέ προ εγκυμοσύνης...

Του χρόνου θα το απολαύσω καλύτερα το μπανάκι αγκαλίτσα με τον μπεμπάκο μου!!!

Τώρα θα χαλαρώνω στην παραλία στην ξαπλώστρα και θα χαιδολογάω με την κοιλίτσα μου!!!

Τα πονάκια τα θέλουμε απο εδώ και περα, όπως μου είπε και η doctor!

Καλά να περάσετε!!!

Καλά πλατσουρίσματα!!!

Αναστασία μου δυστυχώς δεν γνωρίζω καθόλου απο αιθέρια έλαια... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχουμε λοξυγγααααααααααααααααααααααα....πλακα εχει εδω κ 5 λεπτα το κακομοιρο σταματησε για λιγο κ τωρα παλι αρχισε.... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα ζουμερες μανουλες... Καλοριζικο και το Νο13!!!

Κοριτσακια μου βλεπω οτι ηδη καποιες μπηκατε στο μηνα σας. Τι καλα,πλησιαζει η μεγαλη στιγμη :):):)

Βασουλα,τελειο το δωματιακι σας,με το καλο να εθει ο μπεμπης να το χαρει...

Χθες το βραδυ βγηκαμε με ενα φιλικο ζευγαρι που η κοπελα γενναει μεχρι 15 Αυγουστου,ειχαμε πολυ πλακα διπλα-διπλα. Σημερα θα παμε σε ενα παιδικο παρτυ εχει τα τριτα γενεθλια της η ανιψια του αντρα μου.Αυτη τη στιγμη που σας γραφω ο μπεμπουλης μου κλωτσαει απιστευτα ο γλυκουλης μου :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια, πως είστε όλες σήμερα? Καλορίζικο το Νο 13...

Kuo μου :kiss::kiss:

Αναστασία μου κάπου είχα διαβάσει ότι είναι καλύτερα να χρησιμοποιείς τον υγραντήρα με νεράκι σκέτο...εσένα βέβαια ο άντρας σου που είναι και παιδίατρος θα ξέρει καλύτερα... Αλήθεια τι γνώμη έχει ο άντρας σου? Πες μας να μάθουμε και εμείς. :kiss::kiss:

Φιλάκια σε όλα τα κοριτσάκια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας όμορφες!

Δεν ξέρω τι έπαθα σήμερα,κατέβηκα στο μαγαζί και πήρα τον ανηψιό βόλτα με το καρότσι,στα 10' άρχισα να ζεσταίνομαι υπερβολικά και να νιώθω ατονία,δεν μπορούσα να πάρω βήμα...γύρισα γρήγορα πίσω κ με έφερε ο άντρας μου σπίτι,ξάπλωσα με τα πόδια ψηλά κ έβαλα ερκοντίσιον και ειμαι καλύτερα.Ωστόσο η πίεση μου 14+8,υψηλή είναι αλλά πλέον την έχω συνηθίσει τόσο :dry: Εχω πιεί ήδη 1,5 λίτρο νερό,πράγμα σπάνιο για μένα.

Σας διάβασα όσο γινόταν γτ είχα μείνει πολύ πίσω...

Βάσω μου το δωματιάκι του μπέμπη σας είναι πανέμορφο,πολύ καλή επιλογή χρωμάτων και θέματος!Μπράβο! Με το καλό να το χαρείτε με το νινί σας μέσα! :kiss:

Αγγελικούλα χαίρομαι που όλα καλά εν τέλει..Που κουράστηκες πάλι εσύ?? Πάλι τα ίδια με το θέμα γιατρού πάνω που είχες κατασταλάξει σε αυτόν... :(

Αναστασία νομίζω ότι η καραμελίτσα σου την έχει βρεί εκεί μέσα,μήπως την ταίζεις καλά κ δεν θέλει να βγεί?χεχε ;)

Κατρίνα με'γεια το νεό δωματιάκι σας!Αντε να τελειώνεις και με το παιδικό για να τα χαρείτε μετά!

Αυτά θυμάμαι μόνο κοριτσάκια μου...Σε όσες δεν ανέφερα στέλνω πολλά πολλά :kiss::kiss::kiss: για καλόπιασμα!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia mou :kiss::kiss::kiss::kiss:

elpidaki mou asta na pane ,to xei fainete i moira mou na allazw giatrous sa ta t-shirt :dry::angry:

koritsia na ta poume grigora grigora giati de mporw to 13 einai grousouziko :woohoo: ksou, ksou :P

vaso mou mpeikes sto mina sou, ti wraia :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...