Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα,

Έχει πάει καμιά σας στο NIKOLIS GROUP? Ξέρετε τιμές? Γιατί είδα στο Internet οτι είναι πολύ φθηνό. Ενδιαφέρομαι για πουγκιά, τούλια, κουφέτα κτλ.Στην Μεταμόρφωση δεν είναι? Αν έχει ψωνίσει καμία και μπορεί ας μου πει καμιά τιμή, αν αξίζει τον κόπο να πάω γιατί στο site δεν έχει τιμές.

Ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μεσημερι κοριτσακι μου!!!

λοιπον εχει υποκαταστημα και στην πραξιτελους στο κεντρο της αθηνας.

οντως εχει καλες τιμες.το ξερω επειδη κι εγω δουλευα λιγο πιο περα,και ο

πανουργος,κακουργος και ραδιουργος εργοδοτης μου :angry: εστελνε τα κοριτσια εκει και εφερνε εμπορευμα στο μαγαζι του και τα πουλουσε διπλα και τριπλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι έγραψε:

καλο μεσημερι κοριτσακι μου!!!

λοιπον εχει υποκαταστημα και στην πραξιτελους στο κεντρο της αθηνας.

οντως εχει καλες τιμες.το ξερω επειδη κι εγω δουλευα λιγο πιο περα,και ο

πανουργος,κακουργος και ραδιουργος εργοδοτης μου :angry: εστελνε τα κοριτσια εκει και εφερνε εμπορευμα στο μαγαζι του και τα πουλουσε διπλα και τριπλα.

δεν ξερω συγκεκριμενες τιμες να σου πω ομως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστώ για την ταχύτατη απάντηση. Μας έχουν φάει τα δρομολόγια να ψάχνουμε για τα της βάπτισης, αλλά το χειρότερο δεν είναι αυτό, το χειρότερο είναι ότι έχουμε μπερδευτεί πια. Ελπίζω κάποια κοπέλα να ξέρει τι παίζει για να ξεδιαλύνουμε λίγο την κατάσταση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.nikolisgroup.gr/ αυτη ειναι η ιστοσελιδα του μου την εστειλε 1 φιλη της μητερας μου η οποια πηρε απο κει για την βαφτιση του γιου της.Σου ευχομαι καλο τρεξιμο & με το καλο η βαφτιση
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι κατάστημα χοντρικής το οποίο σημαίνει ότι δεν μπορείς να πάρεις μια χάντρα, αλλά τις πουλάει σε πακέτα των 50 και συνολικά πρέπει να κάνεις αγορά πάνω από 50 ευρώ. Ενώ είναι πάρα πολύ φτηνά.ρωτησαμε την φιλη της μητερας μου Χριστινα γιατι πηγαμε μαζι & ηταν τελεια.εγω ξετρελαθηκα.Εβαλε & στα προσκλητηρια αλλα & στις μπομπονιερες.Γι αυτο τον λογο κατεβηκα Αθηνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σέυχαριστώ sony! Θα πάω το πρωί να ρίξω μια ματιά, είδα έχει και πουγγιά, θα δω μήπως έχει και τούλια, θέλω και διάφορα διακοσμητικά. Ελπίζω να βρω γιατί τα έχω παίξει με το ψάξιμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταν ολοι πηραν τα προσκλητηρια του αρεσε.ειχαμε την βαφτιση τετοιο καιρο αλλα εψαχνε 3 μηνες πριν.πιστευω θα βρεις κατι.καλη τυχη.Ποτε με το καλο η βαφτιση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτια!

χριστινακι? αν θελεις τουλια,αφου θα κατεβεις αθηνα,θα βρεις στον αργυροπουλο στην οδο ΝΙΚΙΟΥ ειναι παραλληλος της ΑΙΟΛΟΥ.( ΣΤΕΝΟ ΔΡΟΜΑΚΙ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...