Μετάβαση σε περιεχόμενο

πολλά υγρά


star

Recommended Posts

Υπαρχει πιθανότητα να είσαι εγκυος και να εχεις υγρα πολλά και σχεδον ροζε?(δεν εχω ακομη καθυστερηση και ουτε εχω κανει τεστ ακόμα αλλα προσπαθούμε καιρο για παιδάκι. Είχα κανει τεστ ωορρυξιας και ειχα βρει τις γονιμες μερες )

star

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Star καλημερα.Να ξερεις οτι τα ιδια συμπτωματα που εχεις στην εγκυμοσυνη τα εχεις και στην περιοδο.Γιαυτο οι ποιο πολλες μπερδευομαστε και δεν ξερουν αν ειμαστε εγκυος πριν απο τα τεστ.Παντως συμπτωμα οπως αυτο που προανεφερες φυσικα υπαρχει.Εγω καπως ετσι ξεκινησα με πολλα υγρα ελαφρος ροζ και μαλιστα ειχα και κανα 2 σταγονες με αιμα.Καλο ειναι περιμενης την πολυποθυτη καθυστερηση και να κανεις μια β-χοριακη που ειναι εγκυρη.Απο καρδιας σου ευχομε να ειναι ολα θετικα για σενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Star καλημερα.Να ξερεις οτι τα ιδια συμπτωματα που εχεις στην εγκυμοσυνη τα εχεις και στην περιοδο.Γιαυτο οι ποιο πολλες μπερδευομαστε και δεν ξερουν αν ειμαστε εγκυος πριν απο τα τεστ.Παντως συμπτωμα οπως αυτο που προανεφερες φυσικα υπαρχει.Εγω καπως ετσι ξεκινησα με πολλα υγρα ελαφρος ροζ και μαλιστα ειχα και κανα 2 σταγονες με αιμα.Καλο ειναι περιμενης την πολυποθυτη καθυστερηση και να κανεις μια β-χοριακη που ειναι εγκυρη.Απο καρδιας σου ευχομε να ειναι ολα θετικα για σενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Star καλημερα.Να ξερεις οτι τα ιδια συμπτωματα που εχεις στην εγκυμοσυνη τα εχεις και στην περιοδο.Γιαυτο οι ποιο πολλες μπερδευομαστε και δεν ξερουν αν ειμαστε εγκυος πριν απο τα τεστ.Παντως συμπτωμα οπως αυτο που προανεφερες φυσικα υπαρχει.Εγω καπως ετσι ξεκινησα με πολλα υγρα ελαφρος ροζ και μαλιστα ειχα και κανα 2 σταγονες με αιμα.Καλο ειναι περιμενης την πολυποθυτη καθυστερηση και να κανεις μια β-χοριακη που ειναι εγκυρη.Απο καρδιας σου ευχομε να ειναι ολα θετικα για σενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...