Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αλλαγές στο φόρουμ!!!


lena

Recommended Posts

Κοριτσάρες μου έχω αλλάξει λίγο το φόρουμ για καλύτερη και πιο γρήγορη πρόσβαση στα θεματάκια. Άν παρατηρήσατε έχουν δημιουργηθεί κάποιες υπο- ενότητες. Είναι τα γκρουπάκια που εσείς δημιουργήσατε και ήθελα να τα ξεχωρίσω ουτως ώστε να έχετε πιο γρήγορη πρόσβαση σ' αυτά.

Θεωρώ οτι το mammyland έχει παραμεγαλώσει αφού πλέον έχουμε ξεπεράσει τα 10.000 μέλη!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Καλό θα ήταν λοιπόν να ορίσουμε μεταξύ μας moderator για τις καινούργιες υπο-ενότητες ουτως ώστε κάθε ομάδα να έχει τον δικό της moderator που θα παρακολουθεί , θα ελέγχει και θα κλειδώνει το θέμα όταν υπάρχει ανάγκη.

Όποια κοπέλα θέλει, μπορεί να μου στείλει pm και να τις δώσω τα προνόμια για να μπορεί να γίνει moderator στην δική της κατηγορία. Περιμένω εντυπώσεις και σχόλια... :);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήθελα να προσθέσω οτι θα χρειαστεί να γίνουν και άλλες υπο- ενότητες. Όταν θα είναι έτοιμες θα το ανακοινώσω. Προς το παρόν ας βρούμε moderator για τις υπάρχουσες και βλέπουμε. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ εξυπνες οι αλλαγες, οντως εκαναν πιο ευκολο το mammy

δωσε λιγο πιο πολλες πληροφοριες τι ακριβως κανει ο moderator και πως γινεται η επιλογη της ενοτητας που θα εχουμε υπο την επιβλεψη μας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν ο mοderator ουσιαστικά επιβλέπει τα θέματα της ενότητας του. 'Αν για παράδειγμα εντοπίσει "κακόβουλο χρήστη" μου στέλνει pm να ακυρώσω τον λογαριασμό του. Επίσης άν κάποιο μέλος ανοίξει λάθος θέμα στην συγκεκριμένη ενότητα, το μετακινεί στην σωστή κατηγορία. Ή ακόμη μπορεί να κλειδώσει ένα θέμα αν αυτό ξεπεράσει τις 100 σελίδες...πράγμα συχνό στο φόρουμ μας... :laugh:

Frapedia αν θέλεις να γίνεις moderator διάλεξε κάποια υπο- ενότητα και πες μου. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο Λενάκι... :):) αυτό πιστευω θα βοηθήσει πολυ το μαμυ....γίναμε τόσες πολλες!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: αληθεια πως παει η εγκυμοσυνη σου? φιλια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενα συγχαρητηρια :kiss::kiss::kiss:

ολα παν στη τελειοτητα :)B)

καλε φουσκωσες? :P

ουτε σε χω δει..αντε να σε δουμε πριν ερθουν οι κοριτσαρες σου!!!!!!!!

απο κιλα πως παμε? :S :silly: B):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ' ευχαριστώ Θούλη!!! Τώρα πια φαίνομαι. Ε, τι στο καλό στον 6ο μπήκα.. :silly:

Έχω μαστόρια στο σπίτι και γίνεται ΤΟ ΜΠΑΧΑΛΟ.... :silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Λενάκι μου για τις αλλαγές μας......

Είναι πολύ χρηστικό το forumaki μας.......................

Με το καλό οι ζουζούνες σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena έγραψε:

Σ' ευχαριστώ καρολινάκι μου!

Με την εγκυμοσύνη δόξα το θεό πάω ΥΠΕΡΟΧΑ!!!! :woohoo:

μπράβο κοριτσάκιμου....να χεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη... :):)και ότι θες εμεις ειμαστε εδω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα πολυ καλες οι αλλαγες .Τωρα βρισκουμε πιο ευκολα την κατηγορια που θελουμε..

Η εγκυμοσυνη σου πως παει? Ευχομαι να πανε ολα καλα !!!!και μετο καλο τα κοριτσακια σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια. Ολυμπία μου μια χάρα πάνε όλα δόξα το θεό! Τις περιμένω πώς και πώς τις τσούπρες μου να τις καμαρώσω!!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

voula25 έγραψε:

λενα μου χερωμαι που εισαι καλα.βασηκα τη πρεπη να κανεις για να γηνης mοderator? τι ακρηβως ειναι αυτο?

Βούλα μου το είχα γράψει και πιο μπροστά. Στο κάνω copy paste..

ο mοderator ουσιαστικά επιβλέπει τα θέματα της ενότητας του. 'Αν για παράδειγμα εντοπίσει "κακόβουλο χρήστη" μου στέλνει pm να ακυρώσω τον λογαριασμό του. Επίσης άν κάποιο μέλος ανοίξει λάθος θέμα στην συγκεκριμένη ενότητα, το μετακινεί στην σωστή κατηγορία. Ή ακόμη μπορεί να κλειδώσει ένα θέμα αν αυτό ξεπεράσει τις 100 σελίδες...πράγμα συχνό στο φόρουμ μας...

Άν μπορείς και θέλεις να γίνεις moderator στείλε μου pm. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βούλα μου μην στεναχωριέσαι δεν υπάρχει λόγος βρε.. :)

Με την ευκαιρία να πώ οτι έχουν εκδηλώσει ενδιαφέρον και μπήκαν σε κάποιες κατηγορίες moderator τα εξής μέλη:

Γωγάκι, cessilia, firfirikos και Βάνια.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ απο μέρους μου για το ενδιαφέρον τους!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...