Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καμια μανουλα απο Κοζανη?


Recommended Posts

Κοριτσια μου φαινεται οτι ειμαι η φακλανα της παρεας...Εγω πηρα 13 κιλα συνολο και εχασα μονο 4 κιλα...μετα κολλησαν τα παντα...Η ζυγαρια, η ορεξη μου στα υψη ολα...και ας θυλαζω αποκλειστικα. Αντε να μην τα σκεφτομαι και συνχυζομαι... Κατερινα μου τι να χασεις βρε? Σαν τη αδερφη μου και εσυ που ειναι ετσι και λεει ενα κιλο να χασω και θα ειμαι καλα. τι να πω και εγω που θελωνα χασω 20 για να φτασω 60? ναι ναι καλα υπολογιζεται ειμαι 80. Πω πω χαλι...

λολλιποπ τελεια εισαι βρε κοριτσι για διδυμακια 12 κιλα...Αντε εφτασε ο καιρος ε? ανυπομονεις? στις 5 μαρτιου θα εχεις αγκαλιτσα τα κοριτσια σου.

ιωαννα μου μακαρι να επαιρνα και εγω μονο 8 τα μισα απο οτι πηρα. Αυτα τα νεα κοριτσια...Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 325
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Nαντια και εμενα η ορεξη μου ειναι στα υψη αλλα τα κιλα ευτυχως εφυγαν!Λες να μαζευτουν οταν σταματησω το θηλασμο?????Παντως και πειναω και τρωω.Σιγουρα τρωω περισσοτερο απ'οταν ημουν εγκυος.Η μικρη γεννηθηκε 2700 και τα κιλα τα εχασα μεσα στις πρωτες 50 μερες χωρις διαιτα κλπ.Μαλλον εξαρταται και απο αλλους παραγοντες,μεταβολισμο κλπ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες!!!!!

Μην μασετε μωρε....γι αυτο ειναι τα κιλα....για να μπαινουν και να βγαινουν!!! Δεν θα σκασουμε κιολας!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εγω ανυπομονω να περασουν οι μερες....Η αληθεια ειναι οτι κουραστηκα πααααρα πολυ ψυχολογικα απο την αρχη της εγκυμοσυνης ως και σημερα!!!!

Αυριο εχω ραντεβου με τον ντοκτορα.....να δουμε τα μπεμπογραμμαρια κτλ.

Ουυυυυφφφφφφφφφ.....Γινεται να μου κανετε μια ναρκωση τωρα και να ξυπνησω με τα μπεμπακια αγκαλιτσα στις 9 του Μαρτη;;;; :D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ λολλιποπ και εγώ έτσι λέω δεν θα σκάσω και όταν ζυγιζομαι συγχηζομαι!!!! Σε καταλαβαίνω απόλυτα που έχεις κουραστεί και εγώ έτσι ένιωθα, θα εχεις βαρηνει κιόλας ε; Θυμάμαι είχες και προβλήματα στην πορεία και ήσουν ξαπλα ε; Αλλά πέρασαν οι μέρες... Αυτή η ουρα πάντα είναι δυσκολη( του γαιδαρου χαχα ). Καλά έχεις κουραστεί αλλά παραπάνω δεν ανυπομονεις να τις πάρει αγκαλιτσα;

Ιωαννα πόσο να μου μαζευτούν εμένα αφού σταματήσω θυλασμο;; Εγώ ελπίζω να χάσω τπτ...γιτι κάποια στιγμή θα κάνουμε και δεύτερο & αν είναι έτσι που θα φτάσουμε; Τα 100; Απα πα ούτε να το σκέφτομαι δεν θέλω.. Ας αλλάξουμε θέμα... Λολλιποπ είστε έτοιμοι; Η βαλίτσα γεμάτη και περιμένει; Αν θες καμμιά βοήθεια πες. Ιωαννα και εσυ για την βάφτιση αν θες καμία ιδέα.

Άντε κοριτσάκια φιλακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λολιποπ οταν ημουν στις εβδομαδες σου περιπου ειχα σκασει να γεννησω!!Ανυπομονουσα να περασει επιτελους ο καιρος!Τωρα ομως μου λειπει απιστευτα εκεινη η περιοδος.Μου λειπει που ειχα τη μικρη μεσα μου,που την ενιωθα συνεχεια.Εννοειται πως ειναι υπεροχο να εχεις τα μωρα σου αγκαλια αλλα πιστεψε με θα σου λειψει.Να φανταστεις οτι απο την πρωτη μερα που γεννησα μου ελειπε η κοιλια μου :lol::lol: Περιμενουμε νεα απο ντοκτορ

Ναντια μην σκας μωρε!5 πανω 5 κατω δεν θα πεθανουμε κιολας :D Και ναι συμφωνω ας αλλαξουμε θεμα...Για τη βαφτιση πρεπει σιγα σιγα να οργανωνομαι πιο εντατικα,το αφησα λιγο το θεμα.Ευχαριστω παντως,σιγουρα θα χρειαστω βοηθεια

Κατερινα-προεδρε που χαθηκες?

Φιλακια σε ολες και καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα απο τη χιονισμενη Φλωρινα!Ποτε θα φτιαξει επιτελους ο καιρος?Δεν μου αρεσει το χιονι καθολου :(:(:(

Σημερα εχουμε παιδιατρο το απογευμα!Ανυπομονω να δω ποσο μεγαλωσε.Ομως δεν ανυπομονω καθολου για τα εμβολια..Κλαιει πολυ το καημενο.

Κανονισατε τιποτα για σημερα??Εμεις οχι αλλα δεν με χαλαει καθολου να πω την αληθεια.

Φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου γεια σας

με εφαγε το προεδριλικι τρομαρα μου και γιαυτο εξαφανιστηκα,να γινει αυριο ο χορος να τελειωνουμε,πολυ τρεξιμο αυτες τις μερες,και εχω και τον μικρο αρρωστουλη,ευτυχως σημερα ειναι πολυ καλυτερα,πηγαμε στο γιατρο χθες αλλα δεν του βρηκε τιποτα ιδιαιτερο μυξες και παλι μυξες,εισπνεομενα και φυσιολογικο ορο τιποτα αλλο,κανει και κατι δεκατα αλλα εγω υποψιαζομαι οτι ειναι απο τα δοντια του,ειναι πολυ φουσκωμενοτο ουλο του πισω και μαυρο ειναι θεμα ημερων να σκασει και ο καημενουλης μου ποναει

σας ευχαριστω ολες για τα καλα σας λογια,αλλα θελω να χασω 5 κιλα για να ερθω στα ισα μου,ξεκινησα με 54κιλα και εφτασα 80 και τωρα ειμαι 63 και εχω κολησει εδω και καιρο,

Ιωαννα πολυ λιγα εβαλες εισαι πολυ τυχερη με το που βγηκες απο το μαιευτηριο θα τα εχασες κιολας,εγω με τον θηλασμο δεν εχανα παντως και προσεχα πολυ τι ετρωγα,τελοσπαντων,κι εμεις σπιτι και υπνο σημερα

lollipop αντε κοντευεις,θα τελειωσει η ταλαιπωρια σου συντομα και μετα θα αρχισει η πιο γλυκια ταλαιπωρια του κοσμου!!!!τι μου θυμησες οταν πηγαινα να γεννησω ελεγα θελω να πατησω ενα κουμπι και να βρεθω στο δωματιο με το μωρο χαχαχαχα,ολα καλα θα πανε κοπελα μου και σε λιγες μερες θα εχεις τις ζουζουνες αγκαλιτσα

mam nantia τι κανει ο ζουζυονος σου;πως τα πατε με το φαγητο;

αυτα κουκλες καλο βραδυ και πολλα φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!Τι κανετε?

Κατερινα πως πηγε ο χορος?Αυτα εχει το προεδριλικι...τρεξιμο... :lol::lol::lol: Και εγω δεν εμπαινα καθολου γιατι δεν ειχα ιντερνετ τοσες μερες.Ο μικρουλης ειναι καλυτερα?Τελικα εβγαλε δοντακι?Τα αλλα 2 πως ειναι?τρεχετε σε αποκριατικα παρτυ να φανταστω?

ναντια ο δικος σου πως ειναι?τον εντυσες τιποτα??

Εμεις ειχαμε παιδιατρο την Πεμπτη το απογευμα.62,5 ποντοι και 6250 κιλα η μικρη. Ξεκινησαμε φρουτακια!Θα αρχιζαμε τον επομενο μηνα αλλα ο γιατρος ειπε να τα βαλουμε τωρα γιατι τη βρηκε λιγο πισω στα κιλα της.Δυο μερες αχλαδι,μετα προσθετουμε μηλο και μετα απο 2 μερες μπανανα.Δεν ξετρελαθηκε κιολας αλλα κατι εφαγε απο το αχλαδι.Με το μηλο ξινιζε σαν να μην της αρεσε.Θα δουμε.Κατα τα αλλα ειναι λιγο γκρινιαρα ακομα τα βραδια και δεν ξερω τι μπορει να της φταει.Ο παιδιατρος ειπε οτι τα ουλα της ειναι πολυ πρησμενα,οποτε ισως απο αυτο.

θα τα ξαναπουμε,φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες

Ιωαννα μου ο χορος μας πηγε ανελπιστα καλα,την ιδια ωρα ειχε χορο και το δημοτικο και δεν περιμενα να εχουμε τοσο πολυ κοσμο,αλλα εγινε χαμος ειχαμε 100 ατομα και μαζεψαμε και αρκετα χρηματα γιατι ειχαμε και λαχειοφορο αγορα και πηγαμε πολυ καλα,χτες πηγαμε και σε ενα φανο που ειχε παιδικο παρτυ με κλοουν,προς το παρον δεν πηγαμε πουθενα αλλου,πολυ κρυο παντως αυτες τις μερες,χτες μαζεψαμε πολυ κρυο εξω,δοντακι ακομα δεν βγηκε που θα παει ειναι ετοιμο,χθες του ξεκινησαμε αντιβιωση γιατι χειροτερεψε και ανεβασε πυρετο σημερα ομως αρχισε να ειναι καλυτερα,ο καημενουλης μου να ερθει η ανοιξη μηπως και ηρεμησει με τις παλιο ιωσεις,γιατι του φανηκε τοι ειναι πισω του γιατρου σου η μικρη ποσο γεννηθηκε εμενα μια χαρα μοπυ φαινονται τα κιλα που γραφεις,στον χρονο πρεπει να εχει τριπλασισει το βαρος που ειχε οταν γεννηθηκε τωρα δεν διπλασιασε,αμαν πια κι αυτοι οι γιατροι,μην ανυσηχεις αν δεν τρωει ειναι νωρις ακομα,ισως ολα μαζι τα φρουτα να της αρεσουν και να τα τρωει,χαιρομαι πολυ που σε βοηθησα με τον θηλασμο το ειδα που το εγραψες στο ποστ,γιαυτο ειμαστε εδω και χαιρομαι πολυ που με ακουσες και το παλεψες,ζοριστηκα πολυ που δεν καταφερα να θηλασω τους δυο πρωτους μου δεν ειχα την ενημερωση και τη βοηθεια που επρεπε βλεπεις τοτε και στον τριτο ειμαι πολυ περηφανη και χαρουμενη που τα καταφερα και οσο μπορω υποστηριζω τον θηλασμο

οι αλλες που εισται παλι;;;;;;;;;;;;

πολλα φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλη εβδομαδα!!

Κατερινα μπραβο για το χορο!Ανταμειφθηκαν οι κοποι σου.Τουλαχιστον δεν πηγε τζαμπα τοσο τρεξιμο.Τι ντυθηκαν φετος τα μικρα σου?

Περαστικα στο μικρουλι,αντε να φτιαξει λιγο ο καιρος.Κριμα να ταλαιπωρειται τοσο μικρο παιδακι με ιωσεις.Παντως απ'οτι ειδα στο ιντερνετ θα χιονισει αυτες τις μερες.Εδω τουλαχιστον..Κρυο εχει μπολικο οποτε δεν το βλεπω να κανουμε και τιποτα για καθαρα Δευτερα.Δοντακι μαλλον περιμενουμε και εμεις,ετσι μας ειπε ο παιδιατρος.Η μικρη γεννηθηκε 2700 και μας ειπε οτι εμεινε λιγο πισω στα κιλα της,ηθελε να παρει ακομα περιπου 100-150 γραμμαρια αυτον τον μηνα.Παντως εχω ακουσει οτι τα μωρα που θηλαζουν αποκλειστικα ακολουθουν διαφορετικες καμπυλες αναπτυξης.Για το θηλασμο παντως πραγματικα σε ευχαριστω,ξερεις ποσο σημαντικο ειναι το ψυχολογικο κομματι.

Σημερα σηκωθηκαμε κατα τις 9 αλλα το βραδυ η μικρη σηκωθηκε 4-5 φορες για γαλα.Τα δικα σας ποτε μπηκαν σε προγραμμα?Η αληθεια ειναι οτι μερικες μερες νιωθω κομματια.Με τα φρουτα συνεχιζουμε,της τα αλεθω με λιγο γαλα για να ειναι πιο κρεμωδης η κρεμα και μου φαινεται οτι της αρεσει περισσοτερο.Ισως της ερχεται και η γνωστη γευση απο το γαλα ομως.

ναντια που εισαι?χαθηκες.Δουλευεις?Δεν θυμαμαι,συγγνωμη..

Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωαννα μου μην τον ακους τον παιδιατρο μωρε μια χαρα ειναι η μικρη για 100γρ εγινε ολη η φασαρια τι πραμα κι αυτο μαυτες τις καμπυλες,ειναι 5 μηνων και ηδη διαπλασιασε το βαρος της τι ηθελε αυτος;δωστης λιγο χρονο με το φαγητο θα συνηθισει σιγα σιγα να τρωει μην απελπιζεσαι,ο δικος μου απο τοτε που αποθηλασε αρχισε να κοιμαται ολο το βραδυ συνεχομενα πριν ξυπνουσε για να βυζοπιπιλισει,συνηθως τα περισσοτερα μωρα που θηλαζουν ξυπνανε το βραδυ περισσοτερο για το βιζοπιπιλισμα και οχι απο πεινα,καθε παιδι βεβαια ειναι διαφορετικο και ακολουθει τους δικους του ρυθμους,ο μεγαλος μου ντυθηκε ινδιανος,ο δευτερος σπαιντερμαν και το μικρο πριγκηπας και εχω και εναν πιγκουινο οχι οτι θα παει πουθενα αλλα ετσι για το χαβαλε,την δικια σου την εντυσες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας τι κανετε?εγω μια χαρα μετα απο την γαστρεντεριτιδα που με ταλαιπωρησε ..αλλα ολα καλα ..αυριο θα δω και το ζουζουνι μου..τελειιαααααα..θα δουμε κ το φυλο μαλλον..

κα1 ειδα την θεια μου τις προαλλες κ μου εδωσε τα χαιρετισματα σου ευχαριστω κ ανταποδιδω..

φιλακια σε ολες κοζανιτισες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα μου μερικες φορες η μικρη ξυπναει καθε 2 ωρες για γαλα...Οποτε καταλαβαινεις..Μεχρι να φαει,να ρευτει,να την ξαπλωσω παλι φτου και απο την αρχη.Το πρωι μετα δεν εχω κουραγιο να σηκωθω.Εχει τυχει να κοιμηθει και 4ωρο και 5ωρο και 6ωρο σερι αλλα δυστυχως δεν το κρατησε.Τι να πω?Προσπαθω να κανω υπομονη.Τα μικρα πρεπει να εχουν πολλη πλακα με τις στολες!!Βαλε καμια φωτο αν θελεις να δουμε.Εγω δεν θα την ντυσω φετος..

merykal πως εισαι?το μπεμπακι μεγαλωνει ε?αντε περιμενουμε νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωαννα μου θα περασετε πολλες φασεις ακομα μεχρι να στρωσει ειναι μικρουλα ακομα,εσυ δεν μπορεις να κανεις τιποτα αλλο παρα μονο να οπλιστεις με πολυ υπομονη και ολα θα φτιαξουν,να φανταστεις στο ποστ που γραφω στα μωρακια χριστουγεννων 2009 ολα τα μωρα που θηλαζουν ακομα δεν κοιμουνται κανονικα το βραδυ που ειναι 15 και 14 μηνων,φαντασου,εχω βαλει καποιες φωτο στο προφιλ,αν και ο μικρος εκλαιγε και δεν ηθελε την στολη του,τον εβγαλα οσες μπορεσα

merykal ναι την βρηκα την θεια σου και της ειπα οτι γνωριστηκαμε στο ιντερνετ και μου λεει αχ μαυτο το ιντρενετ ολη μερα εκει εισται;;;και εμενα δεν περναει η ωρα μου εχω διαβασει ολα τα βιβλια μου ξανα και ξανα χαχαχα εχει πολυ πλακα παντως πολυ την συμπαθω!!!ελπιζω να εισαι καλυτερα τωρα ,περιμενουμε νεα απο το μπεμπακι σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!Καλο μηνα κιολας,μπηκε η ανοιξη επιτελους.Υποτιθεται τουλαχιστον..Τι κανετε?

Εγω χαλια...Περασα ενα βραδυ φρικη.Γυρω στη 1 το βραδυ ειχα εντονο ριγος που κρατησε μια ωρα.Δεν μπορουσα να ζεσταθω με τιποτα.4 κουβερτες μου εριξε ο αντρας μου,τα καλοριφερ στο φουλ και εγω παγωνα.2 η ωρα βαζω θερμομετρο,39,5!!!Πηρα ντεπον τιποτα.Μετα απο ενα 2ωρο πηρα και ενα παναντολ και αρχισε να πεφτει.Επισης ειχα τρομερο πονοκεφαλο,ενιωθα το κεφαλι μου απιστευτα βαρυ.4.30 καταφερα να κοιμηθω και σηκωθηκα 10 παρα χωρις πυρετο αλλα με πονοκεφαλο παλι.Σημερα δεν εχω κανει πυρετο,μεχρι 37 μονο αλλα ο πονοκεφαλος επιμενει.Ο αντρας μου κατατρομαξε χθες,επεμενε να παμε στο νοσοκομειο αλλα δεν ηθελα.Η μικρη παντως σηκωθηκε 4 για φαγητο και κοιμηθηκε μετα μεχρι τις 10 :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Λετε να καταλαβε οτι ειμαι αρρωστη?Λετε να θελει να κοιμαται στο μεγαλο κρεβατι με τον μπαμπα της??Την ειχε παρει ο μπαμπας της και κοιμηθηκαν μαζι στην κρεβατοκαμαρα και εγω στον καναπε.Τι ειναι παλι αυτο ρε κοριτσια?Ιωση δεν νομιζω,δεν εχω τιποτα αλλο.Ουτε καταρροη,ουτε βηχα,ουτε τιποτα.Ελπιζω σημερα να μην με πιασει παλι.

Θα επανελθω σε λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια...Εγραφα τοση ωρα μνμ και με πεταξε εξω και αντε ξανα απο την αρχη. πιο συνοπτικα τωρα ομως.. Εχουμε απο το Σαββατο ειμαστε με πυρετο και απειρη γκρινια(κοντευω να φλιπαρω που ελεγε και το τραγουδι). Φαρυγγιτιδα εχουμε τελικα και δεν θα παρουμε τπτ θα κανει τον κυκλο του μας ειπε η παιδιατρος. Καρναβαλακια ντυθηκαμε τσικνοπεμπτη καμηλοπαρδαλη και την παρασκευη που πηγαμε σένα παρτυ εγω ντυθηκα πειρατινα και τον εντυσα παπαγαλακι... Τελειο? Ιδεα του μπαμπα μας?

Κατερινα με το φαι μας μια χαρα... Τρωμε απο ολα τα φαγητα μας και ολο...τρωμε μοσχαρι, κοτοπουλο, και ολα τα λαχανικα.Και θυλαζουμε κιολας...Συγχαρητηρια για το χορο σας παλι και για μια ακομα φορα..χαρα στο κουραγιο σου

Ιωαννα περαστικα και μην νομιζεις το καταλαβε η μπουμπου σου και λεει ας αφησω την μαμα να ξεκουραστει. Παντως και εγω ειχα παθει κατι τετοιο οταν ηταν 2 μηνων. Μηπως σε ενοχλει καθολου και το στηθος σου, γιατι απο οτι θυμαμαι θυλαζεις αποκλειστικα? Γιατι εμενα ηταν μαστιτιδα τελικα και χρειαστηκε να παρω αντιβιωση αλλα συνεχισα κανονικα θυλασμο γιατι το μωρο ειναι αυτο που σε βοηθαει με την μαστιτιδα να την ξεπερασεις. Παρε ενα τηλ τον γυναικολογο σου μην το αφηνεις. Δουλεια ακομα δεν εχω ξεκινησει, μετα το Πασχα επιστρεφω....

Μερυκαλ αντε με το καλο ο υπερηχος και να μας πεις νεα για το φυλο!!!

Φιλακαι κοριτσακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μηνα κουκλες ξεχασα να το γραψω το πρωι

Ιωαννα μου περαστικα σου,χθες τα ιδια συμπτωματα που περιγραφεις τα ειχε και ο πεθερος μου,μηπως ειναι καμια ιωση;σημερα ομως ειναι μια χαρα,ελπιζω κι εσυ να εισαι καλυτερα,ειδες η ψυχουλα μωρε;αφησε την μανουλα να ξεκουραστει η γλυκουλα μου,μην την κακομαθαινεις και την παιρνεις μαζι σας στο κρεβατι δεν θα ξεκολλαει μετα

mam nantia σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια,ελπιζω να γινει συντομα καλα ο μικρος,και ο δικος μου περασε ιωση και δεν τη γλυτωσαμε την αντιβιωση,ετσι ειχε πει και η δικια μας παιδιατρος,οτι θα κανει τον κυκλο της και θα περασει αλλα ειχε μια βδομαδα ταλαιπωρια και δεν περνουσε και ο καημενουλης μου δεν ετρωγε καθολου καλα αυτες τις μερες σημερα εφαγε κανονικα,μεσα στο αγχος ημουνα,βαλε καμια φωτο να δουμε τον παπαγαλακο σου να τον καμαρωσουμε κι εμεις

πολλα φιλια κουκλες και περαστικα στα αρρωστουλια μας,κι εσενα λεω Ιωαννουλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα καταφερα να ξαναμπω τελικα.Ηρθε ένα φιλικο ζευγαρι επισκεψη.Σας ευχαριστω ολες για το ενδιαφερον σας!Με συγκινειτε :x:x:x .Νιωθω πολύ καλυτερα αλλα το κεφαλι μου είναι καζανι ακομα.Ποτε θα περασει??Λεω να παω μεσα στη βδομαδα να κανω γενικη αιματος,να δουμε τι παιζει.Η μικρη ευτυχως είναι πολύ καλα και σημερα μονο χαρουλες εκανε.

Κατερινα ξεκιναω από εσενα.Ειδα τις φωτο,τελειος ο μικρουλης αλλα και εσυ ΘΕΑ!Φτου φτου.

Τι κανει ο μικρος?ειναι καλυτερα?ο πεθερος σου?ξαναεμφανισε κατι?Τη μικρη δεν την κοιμιζω στο κρεβατι μας,πρωτη φορα ηταν,αλλα η αληθεια είναι ότι ξεραθηκε στον υπνο.

Ναντια μια χαρα τα πατε με τις τροφες.Εμεις ξεκινησαμε φρουτακια,μονο η μπανανα της αρεσε μου φαινεται.Περαστικα για τη φαρυγγιτιδα και άλλο κακο να μη σας βρει.Θελουμε φωτο με τη στολη!Και εσενα εννοειται!

Δεν νομιζω να εχω μαστιτιδα γιατι το στηθος είναι μια χαρα.Μακαρι να μου περασει και ο βρωμοπονοκεφαλος.

Καλο βραδυ σε ολες,φιλια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello,Hello!!!!!

Καιρο εχω να μπω να δω τα νεα σας!!!!!

Τζιτζικακι περαστικα βρε κοριτσι μου...Εγω εχω τον αντρα μου με τρελλο συναχι εδω και 3 μερες.Ευτυχως δεν εχει ανεβασει πυρετο κτλ...Μα βρηκε κι αυτος περιοδο να συναχωθει!!!!! 10 χρονια ειμαστε μαζι και δεν εχει <κρυωσει> ποτε!!!!!

Θελω κ εγω να δω φωτο απο τα καρναβαλακια σας!!!!!!!! Λιωνωωωωωωω!!!!!!!!!

Εμεις πρωτα ο Θεος γενναμε (οοολοι μαζι :lol::lol: ) την Τεταρτη 9 του μηνα!

Αλλα νεα δεν εχω :( ησυχια ταξη και ασφαλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια γεια σας...Σημερα ειμαστε καλητερα καθολου γκρινια!!!Φωτο θα βαλω μολις μου τις δωσει και εμενα η αδερφη μου...

Λολλιποπ με το καλο να πατε να γεννησετε, καλα λες αφου οι αντρες μας παραπανω αγχος εχουν απο εμας, και μ'ενα πονο!!!

τζιτζικακι τι εγινε με τον πυρετο σου???

κατερινακι τι γλυκουλι το σφουγγαρακι σας!!!τελειος ο πριγκιπας!Αλλα και οι μεγαλοι σου δεν πανε πισω!!Α βρε αγορομανα!!!

Φιλακια κοριτσια τα λεμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!Τι κανετε?Εγω συνεχιζω με πονοκεφαλο,πυρετο μεχρι 37,5 και τιποτα αλλο απο συμπτωματα.Θα παω αυριο το πρωι για εξετασεις αιματος.Η μικρη μια χαρα παντως.

λολιποπ περαστικα στον αντρα σου και με το καλο να γεννησετε!!6 μερες εμεςιναν ουαου!!!!!!Ετοιμασου για την καλυτερη εμπειρια της ζωης σου :D:D:D

merykal συγχαρητηρια!τωρα εισαι ερωτευμενη με 2 αντρες ε? :lol::lol::lol:

κατερινα και ναντια τι κανετε?

φιλακια,καλο μεσημερι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες

εχω βαρεθει με τον παλιοκαιρο μας εχει ψοφησει μαυτο το κρυο και το χιονι μας ελειπε σημερα,ποτε θα ανοιξει ο κολοκαιρος να παεμ καμια βολτιτσα επιτελους;;;

Ιωαννα μου μην ανυσυχεις καμια ιωση θα ειναι και θα περασει συντομα,η μικρη ειναι καλα;οταν βλεπω τη φωτο σου παντως τρελενομαι με τα μικρα ποδαρακια και με το φουστανακι της ειναι γλυκα,θα μου την δωσεις νυφη στον μικρο;;; :lol::lol: να συμπεθερεψουμε τι λες;;;θα ειμαι καλη πεθερα :lol:γιατι σαν πολλους αντρες εχουμε και θα μου την προλαβει κανενας αλλος

merykal αντε με το καλο να υποδεχτεις το τσουτσουνακι σου,απο τωρα που ειναι ακομα σπορακι και εχεις τρελαθει κατσε να τον δεις και μετα θα σου πω τι θα παθεις,χαζομαμααααα :lol:

mam nantia ευχαριστω για τα καλα σου λογια,και δεν ηθελε τη στολη του μωρε και εκλαιγε ο σκατιαρης και δεν προλαβα να τον βγαλω καλα,περιμενουμε και δικες σου φωτο

lollipop πλησιαζει η μεγαλη ωρα,με το καλο κοπελα μου,απολαυσε αυτες τις στιγμες ειναι ανεκτιμητες,και περαστικα στον αντρα σου,ολα ετοιμα;;;

φιλια κοριτσια μου παω να ετοιμαστω να παμε σε γενεθλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!!

Μα τι παλιοκαιρος............ :evil::evil::evil::evil:

ΜΕΡΥΚΑΛ τσουτσουνοφορο εχετε τελικα ε;;;; Τι ωραιααααααα!!!!!! :ymapplause::ymapplause: Τα βλεπεις ολα μπλε τωρα; =))=))=))

Εμεις ειμαστε πανετοιμοι και αναμενουμε τη μεγαλη εξοδο....Λετε να μου βγουν Σαρακοστιανα; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...