Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καμια μανουλα απο Κοζανη?


Recommended Posts

συμπεθερα τα ειπαμε και απο το τηλεφωνο υπομονη να κανεις θα βγαλει δοντακι η νυφουλα μου γιαυτο παιδευεται η γλυκια μου,ευχομαι να περασει συντομα κι αυτο,ενα φιλακι ρουφηχτο να της δωσεις!!κανενα νεο με την εκκλησια τελικα;;

αλλαγη σχεδιων παλι κουμπαρουλα ειπαμε με την Ιωαννα για την Πεμπτη τελικα για να ειμαστε πιο χαλαρα γιατι την Τριτη ο αντρας της Ιωαννας δουλευει και ηθελαν να φυγουν νωρις και για να μην ειμαστε με την ψυχη στο στομα ειπαμε για τοτε,εσενα σε βολευει;;ο αντρας μου θα ερθει και αυτος,που χαθηκες εσυ αληθεια;;

αυριο θα κανω τα τσουρεκια τελικα αντε να δουμε.....

τα λεμε παλι κοριτσια και ελπιζω να καταφερουμε να βρεθουμε τελικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 325
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας!Τι κανετε?Εμεις τα ιδια,η μικρη και χθες το βραδυ δεν ηθελε να κοιμηθει.Τι να πω σηκωνω τα χερια ψηλα…Τουλαχιστον να κοιμοταν μεσα στη μερα…Το πρωι στις 8 την αφησα στον μπαμπα της και κοιμηθηκα μεχρι τις 10.Νιωθω παντως πολύ κουρασμενη.Ειμαι και μονη σημερα,δουλευει ο αντρας μου μεχρι τις 10.

Συμπεθερα τι κανετε?με την εκκλησια μας ειπαν ότι μπορουμε να κανουμε θρησκευτικο μονοι μας (μονο με τον παπα και τους κουμπαρους δηλαδη) λιγες μερες πριν τη βαφτιση,αλλιως δεν τη βαφτιζουν.ΕΛΕΟΣ.Τα νευρα μου και με αυτό το θεμα.Μαλλον αυτό θα κανουμε.Περισσοτερα θα μας πει ο παπας Τεταρτη ή Πεμπτη που θα παμε.Κανεις τσουρεκια σημερα ε?Μπραβο χρυσοχερα μου !Εγω την εκανα τελικα τη μαρμελαδα και αυριο λεω να κανω και την παστα φλωρα.

Ναντια που χαθηκες?Τρεχεις με το σαιτ φανταζομαι…Όταν μπεις ενημερωσε μας για Πεμπτη.

Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που ειστε ρε κοριτσαρες;

τι θα γινει τελικα μαυτη τη συναντηση;;

κουμπαρουλα σε παιρνω απο το πρωι και δεν το σηκωνεις,ελπιζω να μιλησουμε το απογευμα και να το κανονισουμε

συμπεθερα πως κοιμηθηκατε χθες;;αφου θα κανετε μονοι σας το γαμο καλυτερα θα ξεμπερδευετε χωρις πολλα εξοδα,τα τσουρεκια μου εγιναν πολυ ωραια αφρατα

περιμενω νεα αντε ανυπομονω.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα!!Σημερα η μερα ηταν γεματη και τωρα καταφερα να μπω.Απο το πρωι ειμαι στο ποδι...Δουλειες στο σπιτι,παιχνιδια με τη μικρη,που χρονος για το μαμμυ...Πηγαμε και στους παππουδες οποτε λειψαμε ολο το απογευμα σχεδον.Οταν γυρισαμε σπιτι η μικρη επεσε για υπνο,κοιμοταν απο τις 8 παρα μεχρι τις 9 και 20.Τωρα κελαηδαει.Αντε να δουμε τι ωρα θα την παρει ο υπνος αποψε και πως θα ειναι το βραδυ μας.

Ναντια που εισαι??Μπες βρε να μας γραψεις νεα..Το πμ τελικα το εχεις παρει?

Συμπεθερα τι κανεις?Η μουν σιγουρη για τα τσουρεκια χρυσοχερα μου...Για τον γαμο κατα πασα πιθανοτητα αυτο θα γινει,αν και δεν μου αρεσει να πω την αληθεια.Μιλησες με την Ναντια?

Οταν μπειτε πειτε μου αν ειναι οκ για Πεμπτη και τι ωρα σας βολευει περισσοτερο.Να ξερω στο περιπου γιατι εχουμε και ταξιδακι εμεις...

Φιλακια και καλο βραδυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα μιλησα με την Ναντια και ειπε οκ για την Πεμπτη και ειπαμε κατα τις 5μιση με 6 να ξυπνησουν τα ζουζουνια μας και να συναντηθουμε,μου ειπε οτι της ειπες οτι ο αντρας σου θα παει στην αδερφη του,εγω αναδρομοσα τον δικο μου να ερθει για να ειναι παρεα και να γνωριστουνε κιολας μη φυγει και ειναι ο δικος μου μονος του στο τελος κανονισε το πες του οτι θα ειναι ο δικος μου και θα τα λενε οκ;;

περιμενω απαντηση κι ελπιζω να σε βολευει η ωρα

φιλιααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσουδια!! Εδω είμαι.... Σήμερα είχαμε φωτογράφηση.. Χαχα.. Εμένα με μαγιό!! Πλάκα κάνω, βγάζανε τα μπιζουδακια μας για την σελίδα φωτογραφίες και μας πήρε το βράδυ. Είναι και μια φιλενάδα-κουμπαρα μου απο Αθήνα και όλη την ώρα γκιζεράμε.. Γι'αυτο δεν γράφω. Όχι σαν εσάς νοικοκυρουλες μου... Ανυπομονω για την πέμπτη!! Ιωαννα μου το πήρα το πμ οκ! Θα στείλω και εγω.. Ωχχ ξύπνησε πάλι το σκατουλι μου... Τα λέμε!!! Πάρτε με τηλ η μνμ όταν συννενοηθητε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας.Δεν θα μπορεσουμε να ερθουμε αυριο.Το πρωι μας τηλεφωνησαν οι νονοι του αντρα μου αν μπορουν να ερθουν από Θες/νικη να μας δουν για μια μερα και αυριο μεσημερι φευγουν για Καστορια.Μου ειπε ο αντρας μου να ξεκινησουμε μετα αλλα θα ειμαστε με την ψυχη στο στομα και δεν λεει.Ειμαι να σκασω.Θελω να χτυπησω το κεφαλι μου στον τοιχο από νευρα.Συγγνωμη που για άλλη μια φορα ειμαστε εμεις η αιτια να ακυρωθει η συναντηση.Τουλαχιστον βρεθειτε εσεις.Τι να τους πεις όμως?Ντραπηκαμε και δεν εχω και ορεξη για καυγαδες.Κατερινα σου εστειλα μηνυμα για να μην μιλησω μπροστα τους και νιωσουν ασχημα.Τωρα πηρα τη μικρη στο δωματιο και καλα να φαει για να τα γραψω.Φιλακια σε ολες και παλι συγγνωμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω ρε Ιωαννα εσεις ξερετε,αφου λες θα φυγουν το μεσημερι δεν προλαβαινετε να ερθετε μετα;εξαλλου κι εμεις 5μιση με 6 ειπαμε δεν θελω να σε αγχωνω βεβαια εχετε και δρομο εσεις,αλλα εγω εχω ξεσηκωθει και δεν θελω να το αναβαλουμε,τελοσπαντων θα μιλησω αυριο με την Ναντια μην την ενοχλησω τετοια ωρα και θα δουμε τι θα κανουμε,με στεναχωρησες τωρα.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωαννα και Κατερινα μου μην σκάτε και την επόμενη βδομάδα εδω είμαστε πάλι. Και εγω ξεσηκώθηκα αλλα έτσι είναι αυτές οι μέρες οι γιορτινές! Αφου ήρθαν οι άνθρωποι τι να κανεις;; Καλα να είμαστε και θα βρεθούμε. Κατερινα αύριο θα σε πάρω να τα πούμε αν είναι... Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερουλα μη στεναχωριεσαι μωρε θα το κανονισουμε αλλη φορα,αν μπορειτε απο βδομαδα εμεις ελευθεροι ειμαστε παλι,μονο την Πεμπτη δουλευει ο αντρας μου,δεν σου εστειλα μηνυμα στο κινητο δεν προλαβαινα πριν,παρε τηλ οταν μπορεσεις να τα πουμε,η νυφουλα μου τι κανει;κοιμαται ή συνεχιζουν οι ανυσηχιες;;να μου την φιλησεις

κουμπαρουλα καλο ζυμωμα και καλη επιτυχια με τα τσουρεκια σου

πολλα φιλια κουκλες τα λεμε παλι,δεν ευχομαι ακομα θα τα ξαναπουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου γλυκα καλη Ανασταση και καλο Πασχα ευχομαι σε ολους μας,να περασετε καλα με τις οικογενειες σας,υγεια και ευτυχια!!!!

τι θα κανετε με τα μωρα,θα τα παρετε στην Ανασταση;;εγω μαλλον οχι δεν θελω να τον ταλαιπωρησω και να εχει γκρινια ολο το βραδυ,θα μεινω εγω στο σπιτι μαζι του και θα παει ο αντρας μου με τα μεγαλα στην εκκλησια

συμπεθερουλα μου που εισαι σου εκανα αναπαντητη το πρωι αλλα δεν με πηρες,πως ειναι η νυφουλα μου;;;

κουμπαρουλα πως εγιναν τα τσουρεκια σου πετυχαν;;

εγω τωρα φτιαχνω τουρτα πραλινα να ρθειτε να σας κερασω

πολλα φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια χρόνια πολλα και Χριστός Ανέστη!!! Πήγαμε εκδρομουλα Χαλκιδική και γι'αυτο τόσες μέρες δεν έστελνα. Κατερινα χρόνια πολλα τον Γιώργακη σου!!! ΕΡΧΟΜΑΙ για πραλινα!! Είμαι χάλια άρρωστη, σερνομαι... Πρέπει να κρυωσα και απο χθες είμαι χάλια. Μπουκωμα, καταροη, πονοκέφαλο, ριγος, πονάει όλο μου το σώμα... Αυτα σας αφήνω να πάω για νανι! Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα και Χριστος Ανεστη φιλες μου!!!

κουμπαρουλα περαστικα σου κοπελα μου,τουλαχιστον περασατε καλα,εφαγες κανενα παγωτακι και κρυωσες;;ο μικρουλης ειναι καλα;

σε ευχαριστω για τις ευχες,να εισαι καλα

συμπεθερουλα μου σε ευχαριστω για το μηνυμα,να εισαι καλα,εσεις πως περασατε;εμεις τιποτα το ιδιαιτερο πολυ φαγητο και ησυχια μαζευτηκαμε στην πεθερα μου χθες αλλα ο αντρας μου δουλευε,η νυφουλα μου πως ειναι κοιμαται;;ή τα ιδια;;

αντε να κανονισουμε τη συναντηση παλι ελπιζω να τα καταφερουμε αυτη τη φορα

πολλα φιλια σας στελνω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Κορίτσια μου!!! Τι κάνετε;; Χαθηκαμε... Εμείς μια χαρα είμαστε. Μας πέρασαν και οι μυξουλες μας και κάτι διαρροιες που τον παιδευαν τον καημενο όλα. Εμείς τρελό τρέξιμο με την σελιδουλα μας, άντε την άλλη βδομάδα θα ανοίξουμε!!! Τι λέει θα βρεθούμε τελικά;; Την άλλη βδομάδα σας βολεύει καμία μερουλα. Κανονιστε και πείτε!! Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες

χαθηκα λιγο ειμαι απογραφεας και τρεχω με την απογραφη,εχω Κερασια και Κτενι,ευτυχως μου μεινανε λιγα ακατοικητα μονο,εκανα και γενικη στο σπιτι και την Κυριακη θα κανουμε και το παρτυ για τα γενεθλια του μεγαλου μου,και εχω και τις ετοιμασιες ενας χαμος δηλαδη τρεχω και δεν φτανω αυτες τις μερες

κουμπαρουλα και η Ιωαννα ειναι απογραφεας κι αυτη και θα εχει πολυ τρεξιμο γιαυτο και χαθηκε,την αλλη εβδομαδα αν θελετε κανονιζουμε τα μπιζουδακια σου ειναι τελεια για φαγωμα!!!!!πολλα φιλια στον Αργυρακο σου

Μerykal χαιρομαι που εισαι καλα,ειδες τι τελεια αισθηση αυτες οι κλοτσουλες ποσο μου λειπουν.......... :lol:

περιμενω νεα φιλιααααααα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????ΧΑΘΗΚΑΜΕ!!!ΓΙΑΤΙ????????

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ Κ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ..ΑΥΡΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΑΣ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ ΠΟΥ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΣΤΕ Κ ΕΝΑ ΕΛΑΦΡΥ ΠΡΗΞΙΜΟ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΩΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΩΝ ΜΗΝΩΝ..!!

ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ -ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ- ΡΕΛΑΞ ΠΗΡΑΜΕ,ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΒΑΦΟΥΜΕ Κ ΞΕΚΙΝΑΜΕ Κ ΤΑ ΛΟΙΠΑ ΟΠΩΣ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ Κ ΟΤΙ ΣΥΝΕΠΑΓΕΤΕ ΑΠ ΑΥΤΟΥ Κ ΜΕΝΟΥΝ ΤΑ ΛΙΓΑ ΨΩΝΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΕΤΑ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εδω ειμαι κοιταω καθημερινα μηπως και γραψει καμια αλλα μπα χαθηκατε ολες,ειχαμε πει και για μια συνταντηση αλλα δεν εγινε αντε να δουμε ποτε θα μπορεσουμε να βρεθουμε

Μαιρη μου εφτασες κιολας στην 32η :o:o φτανει ο καιρος σε λιγο,ετοιμαζεσαι σιγα σιγα εε!!οτι χρειαστεις πες μου να σου πω αν θελεις για την βαλιτσα και οτι αλλο θελεις,καλα ψωνια, πως μου αρεσει αυτη η περιοδος με τις ετοιμασιες τρελενομαι!!!!!

συμπεθερα θα σε παρω τηλεφωνο το απογευμα να τα πουμε

κουμπαρουλα που εισαι χαθηκες,ειναι η σειρα σου να με παρεις τηλ,νιωθω ασχημα μηπως δεν εχεις χρονο και σε ενοχλησω,αρχισες δουλεια;;

lollipop τι κανουν οι δυδιμουλες;;;

αντε περιμενω νεα μη χανεστε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ka1 arxisa etoimasies k nai ontws einai h wraioterh periodos...pes mou ligo poso mpoukalakia pisteueis oti prepei na parw giati oi apopseis diistantai 3 megala k 2 mikra einai kala...3 mpimpiles tha ftasoun?k sthn balitsa ti na exw mazi mou?????ektos apo petsetes k tetoia poses nuxtikes?????

autaaaaaaaaaaaaaa..apo bdomada exoume rantebou ston giatro mas tha kanoume k ton 1o kardiotokografo...sas filw oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιρουλα εγω ειχα παρει 4 μεγαλα και 2 μικρα,οσα χωραει ο αποστειρωτης δηλαδη,τα μικρα βεβαια ειναι για λιγο καιρο,εξαλλου αν καταφερεις να θηλασεις δεν θα τα χρειαστεις που σου το ευχομαι,λοιπον γαλα σου δινουν απο την κλινικη,ενα πακετο πανες και λιγα μωρομαντηλα,υπαρχει κοινος αποστειρωτης και χαμομηλακι για το μωρο,σου δινουν νυχτικο και παντοφλες μιας χρησεως για την ωρα του τοκετου,ξεκιναω με τα δικα σου,φυσικα τα προσωπικα σου ειδη:σαμπουαν,αφρολουτρο,οδοντοβουρτσα,οδοντοκρεμα,σερβιετες μεγαλες(τενα)εσωρουχα μιας χρησεως θα σωθεις εχει ο πελαργος και το funny bunny,νυχτικα ή πιτζαμες οπως βολευεσαι τουλαχιστον 4 ζευγαρια,δυο σουτιεν θηλασμου,πετσετες,παντοφλες,κατι για να πλενεσαι ρωτα τον γιατρο σου,εγω χρησιμοποιουσα και χρησιμοποιω ακομα antibacter

και για το μωρο:φορμακια καμια 10αρια στα σιγουρα γιατι τις πρωτες μερες βγαζουν γαλατακι και βρεχονται,το ιδιο και φανελακια,το πιο πιθανον να το εχεις μονο με το φανελακι αν εχει πολυ ζεστη,πανες,μωρομαντηλα,πανες υφασματινες, σεντονακι,κουβερτουλα,σαλιαρες,πιπιλες( ανετα σου φτανουν οι τρεις που ειπες),μπουκαλια ειπαμε,μπουρνουζακια,αφρολουτρο πιθανον να σου δωσουν δειγματα αλλα για καλο και για κακο παρε μαζι σου,πανα με ναυλον για το αλλαγμα,στον αφαλο εγω σε ολα εβαζα betadine θα σου πει και ο γιατρος σου,καλτσακια,κρεμα για το πωπουδακι

δεν θυμαμαι κατι αλλο τωρα θα σου πω αν θυμηθω κατι αλλο,και οτι αλλο χρειαστεις πες μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Mαιρη μου πως πανε οι ετοιμασιες;θα σου δωσω και μια συμβουλη αν θελεις να θηλασεις μολις γεννηθει το μωρο και πας στο δωματιο βαλε το μωρο στο στηθος κατευθειαν,το συστημα της κλινικης ειναι να το παρουν και να το δωσουν οι μαιες το πρωτο τους γευμα που ειναι χαμομηλι τρεις ωρες μετα τον τοκετο,αν δεις το μωρο στην αρχη να κλαιει και να ρουφαει τα χερια του ειναι απο πεινα,μην περιμενεις να ερθει η ωρα που θετουν αυτοι βαλτο κατευθειαν στο στηθος σου και θα με θυμηθεις

Ναντια μου να περασετε καλα στο γαμο,παρε με τηλ οταν μπορεσεις

συμπεθερα χαρηκα που ξαναμιλησαμε πολλα φιλια στην μπουμπου και μην αγχωνεσαι θα σκασει το δοντακι και θα ξαναβρει τους ρυθμους της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

geia sas koritsia

ka1 etsi eixa skopo na kanw..molis dw oti mporw na to balw kateutheian sto sththos na thullasei..thellw na ton thullasw toulaxiston gia 40 merres

me tis etoimasies ola kala..bapsame katharisame genikh to spiti ..exoun mpei k ta rouxalakia stis theseis tous..na nai kala h mama mou pou mou ta plune k mou ta siderwse..emeinan 2 plunthria akomh..perimenw na erthei to krebataki mas logika mes sthn bdomada k arxizw apo aurio na ftiaxnw k th balitsoula mas siga siga..

autaaa

oi upoloipes ti kanete?xathikate

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιρη μου αν καταφερεις και θηλασεις 40 μερες αποκλειστικα θα μπορεσεις ανετα να συνεχισεις,το δυσκολο ειναι να εδραιωθει ο θηλασμος μετα ολα ειναι ευκολα,στην αρχη χρειαζεται υπομονη και επιμονη και να μην ακους τα αρνητικα σχολια των αλλων τα αλλα ερχονται απο μονα τους,τι σου ειπε ο γιατρος σου θα τον παρεις ολο το μηνα;;;;εγω και στα τρια επερνα ολοκληρο το μηνα δεν ηθελαν να βγουν :lol::lol:

οι αλλες που ειστε παλι;;;;;Ναντια τι θα γινει μαυτη τη συνταντηση που λεγαμε;;;

συμπεθερα που εισαι;;;;;;;τι κανειη νυφουλα μου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den kserw katholou ka1..alla o ikros einai arketa xamhla k exei parei thesh apo ton prohgoumeno ..exw rantebou stis 25/7 ksana tha ton rwthsw pote upologizei na mas ferei ton mikro sthn agkalia mas..

shmera perimenoume to krebataki mas ..na to strwsoume na nai etoimo k meta ta telutaia apo to farmakeio k anamonh!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όπως είπε και η @anna_30 μπορεί εκεί που τα τεστακια δειχνουν άχνα μια μέρα ξαφνικός να δειξει θετικο🙏
    • Γι αυτο ειμαστε εδω κοριτσι μου!! η μια στηριγμα της αλλης!!! 🤗❤️ κι εγω μονο εδω στο φορουμ νιωθω οτι καποιος μπορει να νιωσει οπως νιωθω.. οσο και να με αγαπανε οι φιλες μου και οι ανθρωποι μου, αν δε το βιωσεις, δεν ξερεις πως ειναι...
    • Τελειααααα❤️❤️❤️ αρχικά ας μην προτρέχουμε γτ το θαυματακι μπορεί να ήρθε ❤️ αν δεν… τοτε πατε στα επόμενα πλάνα💪 από ότι κατάλαβα στον μεθεπόμενο κύκλο αν χρειαστεί που το απεύχομαι θα πατε με ενεσουλες γοναδοτροπινων και χάπια όπως έκανα και εγώ στη δεύτερη σπερματεγχυνση🙏❤️🙏 εύχομαι σε λίγες μέρες να μας πεις τα ευχαριστα κοριτσάκι μου❤️ 
    • Κορίτσια καλησπέρα! Πήγα κ μίλησα σήμερα μ το γιατρό γιατί αν μ έρθει περίοδος τελικά τη περιμένω Κυριακή τ Πάσχα άρα θ έπρεπε ν προμηθευτώ χάπια και ν μάθω διαδικασία από πριν!  μ είπε πως κανονικά κάνουμε εξετάσεις 1 2η μέρα τ κύκλου ορμονικές και μετά ξεκινάμε τα χάπια 2η με 7η μέρα και μετά κάνουμε παρακολούθηση , κατι ενεσακια λέει γ ν πολλαπλασιαστούνε και μετά τη τελική ένεση γ ν σκάσουν!  αλλα επειδή πέφτει μέσα στο Πάσχα η περίοδος αν έρθει εμένα , γ αυτόν τον κύκλο θ πάρω μόνο τα χάπια τα serpafar πρωί βράδυ , και μετά θ ξεκινήσουμε παρακολούθηση !  αν είναι ένα μ λέει δν θ κάνουμε την ένεση την τελική! Αν είναι περισσότερα τότε θ κάνουμε και την ένεση , θα το δούμε εκείνες τις μέρες! Κ στον κύκλο τ ιουνιου μ είπε ν προχωρήσουμε σε σπερματέγχυση!  Αυτα!!!! Σήμερα είμαι 7η ΜΤΩ δν έχω κανένα συμπτωμα , αλλά νιώθω πως έχω νεύρα και σαν μια σύγχυση εσωτερική , σν ν μην έχω υπομονή ένα πράγμα !    @Girly μουυυυυυ αγαπημένη μουυυυ φωτεινό μ πλασμα περιμένουμε νέα από το γιατρό! Αιντε σχολνα έχουμε πανηγυρια μπροστά μας , πρέπει ν είμαστε με κοιλιά είπαμε 😂😂🤰🤰🤰
    • Τι κάνετε κορίτσια μου?? @Demy93 τι έκανες τελικά με το δόντι? Όλα καλά ?  Εμείς πήγαμε γιατρο.. όλα πολύ καλά .. έφτασε το ένα κιλό η μπέμπα μας 🩷🩷
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...