Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΚΑΒΑΛΑ 'Η ΞΑΝΘΗ?


Recommended Posts

Την Κωνσταντινα μου δυστυχως στο νοσοκομειο της Ξανθης.Την Ελισαβετ στο πανεπιστημιακο νοσοκομειο της Αλεξανδρουπολης με τον Καραμανιδη ο οποιος λογικα θα με αναλαβει και στο τριτο μου παιδακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 134
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

εγω γεννησα στην ξανθη (με τις μαιες φυσικα) αλλα με παρακολουθουσε γιατρος στη καβαλα.στο νοσοκομειο πηγα τους 3τελαυταιους μηνες στον χουχο αλλα φυσικα στην γεννα δεν ηταν αυτος αλλα οποιος ειχε εφημερεια.τωρα πρωτα ο θεος οταν μεινω εγκυος θα γεννησω στην καβαλα στο καινουργιο νοσοκ που μολις αρχισε να λειτουργει.αυτο με τις επησκληρηδιους δεν το καταλαβαινω.σε αλλα κανουν κ σε αλλα οχι.αλεξανδρα στην αλεξανδρουπολη την κανουν αν το ζητησεις εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην αλεξανδρουπολη δεν σκεφτομουν να κανω επισκληριδιο αλλα οταν επιασαν οι πονοι,οι γεροι,ξερεις...ηρθε ο γιατρος μου και με ρωτησε αν θελω επισκληριδιο,εννοειτε ειπα το ναι και ετσι σε 10 λεπτα ηρθε η αναισθησιολογος και μου την εκανε.Η απολυτη ευτυχια μιλαμε...το τι υπνουςεριξα δεν λεγετε..για να φανταστεις ηρθε η ωρα για να γεννησω πλεον και εγω μιλουσα στο κινητο με τον αντρα μου με εραβε ο γιατρος και εγω μιλουσα στο τηλεφωνο με τον μπαμπα μου...αφασια.και ναι σε καποια κανουν και σε αλλα οχι.

Φατσουλινι αντε καλες βολτες απο δω και περα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω στην ξανθη τους ζητουσα μια παυσιπονη κ ολες μου λεγανε κανε υπομονη.κ ειχα κ τεχνιτους πονους.μιλαμε για πολυ πονο.ευτυχως βρεθηκε μια καλη κ μου εκανε μια στην ζουλα βεβαια,αλλα ηταν πολυ αργά.ηδη πονουσα αφορητα κ δεν εκανε τιποτα.αχ αυτη η επισκληριδιος!!!κ στην καβαλα δεν κανουν.δεν ξερω τωρα με το καινουργιο τι γινεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω και στις δυο με τεχτιτους μπηκα ξερω πολυ καλα τι εννοεις.Ελα αλεξανδρουπολη βρα ουτε μια ωρα δεν ειναι.αν εχεις και κανεναν εδω για να σε φιλοξενησει τις τελευταιες μερες...αν οχι εγω ειμαι εδω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω και στις δυο με τεχτιτους μπηκα ξερω πολυ καλα τι εννοεις.Ελα αλεξανδρουπολη βρα ουτε μια ωρα δεν ειναι.αν εχεις και κανεναν εδω για να σε φιλοξενησει τις τελευταιες μερες...αν οχι εγω ειμαι εδω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω και στις δυο με τεχτιτους μπηκα ξερω πολυ καλα τι εννοεις.Ελα αλεξανδρουπολη βρα ουτε μια ωρα δεν ειναι.αν εχεις και κανεναν εδω για να σε φιλοξενησει τις τελευταιες μερες...αν οχι εγω ειμαι εδω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω και στις δυο με τεχτιτους μπηκα ξερω πολυ καλα τι εννοεις.Ελα αλεξανδρουπολη βρα ουτε μια ωρα δεν ειναι.αν εχεις και κανεναν εδω για να σε φιλοξενησει τις τελευταιες μερες...αν οχι εγω ειμαι εδω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω και στις δυο με τεχτιτους μπηκα ξερω πολυ καλα τι εννοεις.Ελα αλεξανδρουπολη βρα ουτε μια ωρα δεν ειναι.αν εχεις και κανεναν εδω για να σε φιλοξενησει τις τελευταιες μερες...αν οχι εγω ειμαι εδω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω και στις δυο με τεχτιτους μπηκα ξερω πολυ καλα τι εννοεις.Ελα αλεξανδρουπολη βρα ουτε μια ωρα δεν ειναι.αν εχεις και κανεναν εδω για να σε φιλοξενησει τις τελευταιες μερες...αν οχι εγω ειμαι εδω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Κι εγώ από Ξάνθη! Aπό Μυρωδάτο είμαι αλλά μένω στη Χρύσα τωρα. Αχ ναι, να συναντηθούμε όλες οι κοντοχωριανές "χάκερ"!

Λενάκι από Άβδηρα ποιους έχεις συγγενείς; Η μαμά μου είναι από κει και έχω κι εγώ μπόλικους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

popi. έγραψε:

Καλημέρα κορίτσια! Κι εγώ από Ξάνθη! Aπό Μυρωδάτο είμαι αλλά μένω στη Χρύσα τωρα. Αχ ναι, να συναντηθούμε όλες οι κοντοχωριανές "χάκερ"!

Λενάκι από Άβδηρα ποιους έχεις συγγενείς; Η μαμά μου είναι από κει και έχω κι εγώ μπόλικους!

Καλημερα Ποπη!!!

Μυρωδατο ακουω! Τελεια!

Αβδηρα εχω τα ξαδελφια μου! Κυριακη Τσακιρη και Γρηγορης Τσακιρης.

Θα τους ξερεις σιγουρα.Η Κυριακη ειναι αντιπροεδρος τωρα στα Αβδηρα.

Να σου ζησει το μωρακι σου! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sisi2007 έγραψε:

τι ειναι βρε φατσουλινα το πμ?ειμαι βλεπεις κ γκουρου της τεχνολογιας.παναθεμα με!

:laugh: :laugh: xixi προσωπικο μηνυμα αν πας αρχικη σελιδα δεξια πανω πανω θα σου βγαλει εχετε 1 η 2 προσωπικα μηνθματα πατας επανω κ βλεπεις τα μηνυματα σ η αλλιως απο το προφιλ σ η κατω αριστερα στην μπαρα εργασιων 4ο ΚΟΥΤΑΚΙ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΣΗΜΑΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΑΙ ΑΙΤΗΣΗ ΕΠΑΦΗΞΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΔΕΧΤΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΤΩ ΔΕΞΙΑ ΣΤΟ CHAT NA MILAME OTAN EIMASTE ONLINE!!OYF AYTAAA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΧΑΖΟΣ ΚΑΙΡΟΣ!!!

ΤΙ ΒΡΟΧΗ ΕΡΙΞΕ ΠΑΛΙ!!!ΣΤΟ ΤΣΑΚ ΓΥΡΙΣΑ ΣΠΙΤΙ

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ, ΜΙΑ ΤΣΑΚΙΡΗ ΕΥΑ ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΑΒΔΗΡΩΝ...!!!

ΠΑΝΤΩΣ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΕΓΩ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΞΩ 12 ΠΑΡΑ ΜΕ 2 ΠΑΡΑ Κ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΠΟ 7 ΜΕΧΡΙ 11 ΜΕ 11,30 ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΠΑΝΤΑ!!!

ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΠΟ ΞΑΝΘΗ ΓΕΝΝΑΝΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ Κ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nanabill έγραψε:

ΤΙ ΧΑΖΟΣ ΚΑΙΡΟΣ!!!

ΤΙ ΒΡΟΧΗ ΕΡΙΞΕ ΠΑΛΙ!!!ΣΤΟ ΤΣΑΚ ΓΥΡΙΣΑ ΣΠΙΤΙ

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ, ΜΙΑ ΤΣΑΚΙΡΗ ΕΥΑ ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΑΒΔΗΡΩΝ...!!!

ΠΑΝΤΩΣ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΕΓΩ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΞΩ 12 ΠΑΡΑ ΜΕ 2 ΠΑΡΑ Κ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΠΟ 7 ΜΕΧΡΙ 11 ΜΕ 11,30 ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΠΑΝΤΑ!!!

ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΠΟ ΞΑΝΘΗ ΓΕΝΝΑΝΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ Κ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!

Κορίτσια μου γεία σας και εγώ απο Ξάνθη είμαι... και αποφάσισα να σας γράψω γιατί είδα ότι μιλάτε για τα νοσοκομεία της περιοχής μας, και θέλω να σας πώ να προτιμάτε το νοσοκομείο Αλεξανδρούπολης όπωσδηποτε!! και μακριά απο το νοσοκομείο Ξάνθης...

Όσο για την βροχή nanabill άσε να δούμε πότε θα σταματήσει αυτό το βιολί,σχεδόν κάθε μέρα απο το πρωί καύσωνας και το απόγευμα βροχή.. να χαίρεστε τα παιδάκια σας όσες έχετε και με το καλό όσες πειριμένετε!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικά το θέμα του καιρού μου την έχει δώσει... δεν φτάνει που βρέχει.. τουλάχιστον να δροσίσει... κάθεσαι και κολλάς!!! Τι πράγμα είναι αυτό;;

Αχ βρε κορίτσια ωραία τα λέμε... έχω μια κούραση... πέρα από τον μικρούλη μου και τις δουλειές του σπιτιού... ψάχνουμε και για σπίτι... καλό ε;;; Τι να κάνεις;; Αφού πρέπει... αλήθεια μήπως καμιά Ξανθιώτισα έχει τίποτα υπόψιν της να μας βοηθήσει;; Θέλουμε 1 διαμέρισμα με 3 δωμάτια σχετικά καινούριο και με πάρκινγκ και αποθήκη (αν έχει και τζάκι ακόμη καλύτερα :P ). Έχουμε 1,5 μήνα ψάχνουμε και δεν έχουμε βρει κάτι της προκοπής... ή θα είναι παλιά... ή δεν θα έχουν πάρκινγκ ή αποθήκη... ή... ή... ή... τι να πω... μου κάνει εντύπωση!

Όσο για το νοσοκομείο της Ξάνθης... κι εγώ άκουσα τα χειρότερα και δεν πήγα... βέβαια ήταν και θέμα γυναικολόγου... Πάντως επισκληρίδιος και πάλι επισκληρίδιος!!! 10 παιδιά κάνεις με αυτόν τον τρόπο...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΒΑΛΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΡΗ 16 ΜΗΝΩΝ. ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ. B)

LENAKI ΜΟΥ ΧΑΘΗΚΑΜΕ.ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΙΑ FACE ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ{ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΕΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΦΤΙΑΞΑΜΕ}.ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Η ΜΙΚΡΗ... :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xanthippi έγραψε:

Αχ βρε κορίτσια ωραία τα λέμε... έχω μια κούραση... πέρα από τον μικρούλη μου και τις δουλειές του σπιτιού... ψάχνουμε και για σπίτι... καλό ε;;; Τι να κάνεις;; Αφού πρέπει... αλήθεια μήπως καμιά Ξανθιώτισα έχει τίποτα υπόψιν της να μας βοηθήσει;; Θέλουμε 1 διαμέρισμα με 3 δωμάτια σχετικά καινούριο και με πάρκινγκ και αποθήκη (αν έχει και τζάκι ακόμη καλύτερα :P ). Έχουμε 1,5 μήνα ψάχνουμε και δεν έχουμε βρει κάτι της προκοπής... ή θα είναι παλιά... ή δεν θα έχουν πάρκινγκ ή αποθήκη... ή... ή... ή... τι να πω... μου κάνει εντύπωση!

ΞΑΝΘΙΠΠΗ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΠΜ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλέκτρα έγραψε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΒΑΛΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΡΗ 16 ΜΗΝΩΝ. ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ. B)

LENAKI ΜΟΥ ΧΑΘΗΚΑΜΕ.ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΙΑ FACE ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ{ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΕΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΦΤΙΑΞΑΜΕ}.ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Η ΜΙΚΡΗ... :cheer:

Καλα ειμαι κουκλιτσα μου!!! Ειμαι εγκυος στο δευτερο!!!! 13 εβδομαδων!

Η μικρη μια χαρα! Μεγαλωνει,αρχισε να μιλαει και μας τρελενει! Πολυ γελιο ριχνουμε! Να δουμε εμεις ποτε θα βρεθουμε! :) Τα φιλακια μου και στις 2 σας!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nanabill έγραψε:

ΤΙ ΧΑΖΟΣ ΚΑΙΡΟΣ!!!

ΤΙ ΒΡΟΧΗ ΕΡΙΞΕ ΠΑΛΙ!!!ΣΤΟ ΤΣΑΚ ΓΥΡΙΣΑ ΣΠΙΤΙ

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ, ΜΙΑ ΤΣΑΚΙΡΗ ΕΥΑ ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΑΒΔΗΡΩΝ...!!!

ΠΑΝΤΩΣ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΕΓΩ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΞΩ 12 ΠΑΡΑ ΜΕ 2 ΠΑΡΑ Κ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΠΟ 7 ΜΕΧΡΙ 11 ΜΕ 11,30 ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΠΑΝΤΑ!!!

ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΠΟ ΞΑΝΘΗ ΓΕΝΝΑΝΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ Κ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!

Το ξερω ναναμπιλ μου!! Η ξαδελφη μου ειναι η αντιδημαρχος και οχι η αντιπροεδρος οπως ειπα απο την βιασυνη μου! ;):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nanabill έγραψε:

LENAKI ERXESAI KATHOLOU ELLADA?

Τελευταια ηρθα πτον περασμενο Οκτωμβριο για την γαμοβαφτιση μας!

Τωρα λεμε να ερθουμε κατα τον Σεπτεβριο αν ολα πανε καλα με την

εγκυμοσυνη. Αν ερθω να κανονισουμε για καφεδακι με ολες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki26 έγραψε:

nanabill έγραψε:

Τελευταια ηρθα πτον περασμενο Οκτωμβριο για την γαμοβαφτιση μας!

Τωρα λεμε να ερθουμε κατα τον Σεπτεβριο αν ολα πανε καλα με την

εγκυμοσυνη. Αν ερθω να κανονισουμε για καφεδακι με ολες σας![/quote:3m1bfxqd]

Λενάκη μου ....από που είσαι;;;;

η Κούλα ειναι η ξαδέρφη σου;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...