Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 12


Recommended Posts

Καλημερααα ... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Φιλεναδιτσες μου ...ποσο μου λειψατεε.. :kiss::kiss::kiss::kiss:

Ειμαι 3 μερες στη πιεση δεν σταματησα καθολου απο το πρωι μεχρι το βραδυ,τοση κουραση μαζεμενη...κι ομως κατι που μου εδινε κουραγιο και δυναμη να συνεχιζω ενω οι αλλοι σταματουσαν!(μπαταριες DURACEL,εκει που οι αλλες σταματουν...αυτες συνεχιζουν!!!)

Τα δωματια ειναι ετοιμα απο προχτες στο βαψιμο!Τα χρωματα ειναι ΑΠΙΙΙΙΘΘΑΑΝΑΑΑΑ!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: Πολυ ζωηρα..και χαρουμενα!χτες ειχα τη γυναικα καθαρισαμε τα παντα! και καναμε οολες τις ντουλαπες σχεδον αλλαγη .Το δωματιο των παιδιων θελει τακτοποιηση τωρα και τη διακοσμηση!καιναιιιι..ηρθε και η αδελφη μου!!!εφαγε χωσιμο η καημενη..!!Αφου καποια στιγμη μου λεει "δεν αντεχω αλλο παω για υπνο το μεσημερι μετα το φαγητο!βεβαια ναι μαγειρεψα Μπριαμ στο φουρνο για 10 ατομα!!! :P:P:P

(Ηρθε κι ο πατερουλης μου..επαθε ενα ψιλοσοκ οταν αντικρυσε τους μαστορους που τελειωνουν τη μαντρα αλλα μετα του αρεσε και δεν ειπε κουβεντα).

το μονο κακο της ολης υποθεσης ηταν..η μεση μου!! και ο γοφος μου !!που μολις ξαπλωσα το βραδυ δεν μπορουσα να ξανσηκωθω,μονο με υποστηριξη..Δεν μπορουσα να πατησω το ποδι μου απο το πονο!και σημερα κουτσαινω..αλλα ειμαι πολυ χαρουμενη για το αποτελεσμα και ετσι.. :):):):):)

Αγαπουλες μου ειδα οτι πρεπει να διαβασω 45 σελιδες..αλλα αν δεν σας εγραφα τωρα θα εγραφα το βραδυ!παω να ριξω μια ματια και επανερχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

an-n έγραψε:

κυο μου τελεια που θα δουλευεις με το αντρακι σου!!!

ντορακι μου σ'ευχαριστω πολυ!!!!!θα το παραγγειλω ευθυς αμεσως!

γιουλι μου καλωηρθες παλι...σε χασαμε οντως!!!!τι καλα που σταματας τη δουλεια το επομενη σαββατο..

κοριτσια πολυ εντονα συμπτωματα εχω σημερα.. εγω εχω κανει μια ραγαδα στον ομφαλο και ελπιζω οταν μπει η κοιλια μου μεσα και κατα συνεπεια ο ομφαλος να εξαφανιστει η ραγαδα.αν οχι θα περιμενω να επανελθει το σωμα μου και ο αντρουλης μου για να μην στεναχωριεμαι μου εταξε λεισερ.οποτε θα κανω λεισερ αν τυχον φαινεται και δεν χαθει.

Καλημέρα Κουκλίτσες!!!

Αναστασία μου δεν σταματάω το επόμενο Σάββατο δυστυχώς :angry::angry::angry: . Μόνο στα χαρτιά σταματάω. Κανονικά θα σταμτήσω 30 Ιουλίου.. :(

Σχετικά με τις ραγαδούλες δυστυχώς η κοιλότσα μου από κάτω έχει γεμίσει. Δεν είμαι και πολύ τακτική με τις κρέμες. :blush:

Μου συστήσανε την Similcium (η κάπως έτσι). Θα την αγοράσω σήμερα.

Με το λέιζερ τι θα κάνεις?? Εγώ ξέρω λέιζερ για αποτρίχωση. Υπάρχει και για ραγάδες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

Giouli30 έγραψε:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Για να έχουμε ίδια ΠΗΤ, τότε και εμένα σήμερα αρχίσει επίσημα η άδειά μου!! Εννοείς ότι και σήμερα θα δούλευες ή σήμερα θα ήταν η πρώτη μέρα που θα καθόσουν?? (για να συμπληρώσω την ημερομηνία στο χαρτί του ΙΚΑ).

Φεύγω για το γιατρό, θα σας γράψω νέα όταν επιστρέψωωω[/quote:32rnbqar]

Σουπίτσα μου σήμερα δεν θα δούλευα. Την σημερινή ημερομηνία θα έβαζα στο χαρτί.

Καλή επιτυχία,. :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα μου χαρά στο κουράγιο σου! Περιμένουμε φωτο από το αποτέλεσμα! Τώρα ρίξε τους ρυθμούς και ξεκουράσου περισότερο έτσι ;)

Giouli30 μου να ξέρεις ότι καλό είναι να ενυδατώνεσαι γενικώς αλλά είναι και θέμα δέρματος. Κάποιες δεν βάζουν τίποτα και δεν παθαίνουν και τίποτα! Για το λέιζερ και εγώ δεν ξέρω. Όσο για την άδεια αχ υπομονή τι άλλο, στην θέση σου δεν θα άντεχα, τουλάχιστον να απαιτήσεις όπως έλεγες να μειωθεί το ωράριο σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιούλη :kiss: Κατερινάκι :kiss: Μας λείψατε!

Γιουλάκο, πολύ λυπάμαι που είναι έτσι τα πράγματα και θα πρέπει να δουλέψεις μέχρι τόσο τέλος :angry: Θυμάμαι πώς έχει η κατάσταση, αλλά δεν υπάρχει περίπτωση έστω τις τελευταίες ημέρες να το πας λίγο πιο χαλαρά; Να φεύγεις π.χ. νωρίτερα ή να πηγαίνεις λίγο αργότερα; Κουράγιο βρε κοριτσάκι μου, τρεις εβδομάδες είναι ακόμη :kiss:

Κατερινάκι, με γειεεες! Τέλος τα χοντρά, τώρα αρχίζει το ωραίο, δημιουργικό κομμάτι ε :) Χαλαρά όμως ρε συ, άκου κουτσαίνει! Ο μπέμπης δεν διαμαρτύρεται; Ρε μάνα, κάτσε και λίγο να πάρουμε μια ανάσα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CrazyMummy έγραψε:

Λοιπόν το κατάστημα είναιτο Bebe Home:

Ανδρέου Γεωργίου 13 (Περιοχή φιξ)

ή

Βενιζέλου και Αίαντος γωνία

αφορά ένα βαμβακερό σετ σεντόνια 3 τμχ. σε διάφορα χρώματα και σχέδια.

η προσφορά ισχύει έως 31/07/10

θέλει καμιά κοπέλα να της το στείλω? Δεν μου είναι κόπος, έτσι κι αλλιώς τζάμπα θα πάει!

Μόλις το είδα, το κουπονάκι το έστειλες σε κάποια κοπέλα? Αν όχι θα το ήθελα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτέλους βρε Κατρίνα...σε χάσαμε!!

αχ εγώ έκανα ένα ντουζάκι και τώρα νιώθω υπέροχα!

θα σας αφήσω όμως,λέω να πάω να αράξω λίγο και να διαβάσω.

αργότερα έχω να ετοιμάσω και τα πραγματάκια μας για το σουκού.

σας φιλώ γλυκά :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!Αγγελικουλα μου ευτυχως δεν ηταν τιποτα...οταν μπορεσεις πες μας τι εγινε...ξεκουρασου τωρα.

περασαμε καλα εχθες αλλα κουραση!ο μπομπιρας χορεψε παλι !χαχαχα!τωρα το Σαββατο εμεινε!τελικα ηρθε η κουνιαδα μου ευτυχως και την εβαψα .αλλα την ημερα του γαμου δεν την γλυτωνω θα παω εγω γιατι θα βαψω και την πεθερα,ευτυχως δεν θελει τιποτα το ιδιαιτερο,αυτααα!κατα τ'αλλα,ποναω παντου!καλα για ποδια δεν μιλαω,εχουν ανοιξει τα δαχτυλακια απο το πριξιμο!αστειο θεαμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοιλιτσες και μωρακια.

Αγγελικουλα τι εγινε βρε κοριτσι μου? Μας ανησυχησες, ελπιζω να μην ειναι τιποτα και να πανε ολα καλα, γραψε μας τα νεα σου μολις μπορεσεις!

Κατρινα μου, επιτελους, σε χασαμε!Ξεπατωθηκες στην κουραση ε? Ελπιζω ομως να σας αποζημιωσει το αποτελεσμα! Προς το παρον slow down...

Kουακο, θα δουλευεις με τον αντρουλη σου? Ωραια θα ειναι, μου ειχε τυχει και εμενε, δουλευα και εγω με τον αντρα μου (αρραβωνιαστικο μου τοτε) για 1,5 χρονο! Ο Ασαντ κουκλος, αλλα τον ειχες κουρεψει, ποτε προλαβε και μεγαλωσε η γουνα παλι?

Αννουλα καλα να περασετε στην Χαλκιδικη, καλη ξεκουραση!

Θεκλα εσεις που θα πατε σ/κ?

Μαρια και εμεις μια απο τα ιδια. Ο μικρος πινει γαλα και βλεπει παιδικα (αυτη τη στιγμη ακουμε το παριζακι του Υφαντη, ετσι για αλλαγη...)

Γιουλη υπομονη με τη δουλεια. Γιατι ομως παιρνεις τοσο αργα αδεια? Θες να την κρατησεις για μετα?

Να σας πω και το περιεργο...Στην 1η μου εγκυμοσυνη πασαλειβομουν οοοολη την ωρα με κρεμες...το αποτελεσμα...ραγαδουλες σε γοφους και εσωτερικο γονατων. Τωρα βαριεμαι και δεν βαζω τιποτα. Ε, δεν εχω βγαλει ουτε μια! Τι να πω πια...

Φιλια στα υπολοιπα κοριτσια!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες! Τι κάνετε? Εχθές όλη μέρα δε μπορούσα να μπω με τίποτα στο mammy οπότε τώρα διαβάζω τα νέα σας.

Αγγελική μου όλα καλά? Κάτσε να ξεκουραστείς σήμερα και μη σηκώνεσαι καθόλου.

Και εγώ σήμερα ξύπνησα με μία κράμπα στο δεξί πόδι...μου κόπηκε η ανάσα...Αλήθεια παίρνετε μαγνήσιο? εγώ προχθές άρχισα.

Χθες πήγαμε στον γιατρό και είδαμε τη μικρή.Όλα οκ και ζυγίζει 1650 γρ.

Δυστυχώς είχε πρόβλημα ο 3d και έτσι δε μπορέσαμε (πάλι)να δούμε φατσούλα.

Κορίτσια για ραγάδες έχω πάρει της frezyderm αλλά βάζω μια φορά την εβδομάδα και αν θυμηθώ. Πολύ βαριέμαι τις κρέμες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μπέλλα, Άννα και Σταυρούλα :kiss:

Μπέλλα μου καλό κουράγιο! Σκέψου ότι τώρα έμειναν τα πιο ευχάριστα και ότι μετά θα ξεκουραστείς όσο θέλεις :kiss::kiss:

Αννούλα, τι νέα; Με το θέμα όλα καλά τελικά ή ακόμη περιμένεις τυο τελικό ΟΚ; Η φωτό του μικρού είναι από πέρυσι, αλλά και το μαλλί του έχει μακρύνει πολύ από την ημέρα που τον έκανα γίδι :woohoo: Είναι σχεδόν όπως πριν, άρα μάλλον θα ξαναπέσει κούρεμα :P

Σταυρούλα, συγχαρητήρια για τη μικρούλα σας! Σας έβαλα και στη λίστα μας ε. Μαγνήσιο για τις κράμπες ε; Κι άλλες κοπέλες παίρνουν. Εμένα δε μου έχει δώσει :dry: κι επίσης 3d δεν έχουμε δει καθόλου... Μια και καλή θα τη δούμε την μπέμπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Κατερινακι!!ναι μετα ξεκουραση!!!!μαγνησιο παιρνω και γω και δεν εχω κραμπες,θυμαμαι παλια,πριν αρχισω το μαγνησιο, το πρωι που τεντωνομαουν τις περισσοτερες φορες παθαινα στην γαμπα...μιλαμε για τρελο πονο,τωρα ευτυχως τιποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι μου, τουλαχιστον πηραμε την εγκριση για τις πρωτες 5 μερες μετα τον τοκετο, κατι ειναι και αυτο, και θα το παλεψουμε και για το 6μηνο.

Πηγε ο καημενος ο μπαμπας μου σημερα στο κωλο-ικα, αλλα ελειπε ο γιατρος για να του γραψει τα φαρμακα στο βιβλιαριο, μας ειπανε απο Δευτερα...Αφου εχουμε ομως την εγκριση, θα εχουμε και τα φαρμακα!!!

Ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!!

περιμενω μια φιλη για καφε κ σας διαβαζω!

κοριτσια με 6 χαπια μαγνησιο τη μερα ε οχι δεν εχω κραμπες!

οσο για τις ραγαδες δε βλεπς ακομα κατι αλλα μεχρι να γινουμε τουμπανα λιγο πριν τη γεννα ολο κ κατι θα προκυψει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tweety_ έγραψε:

Μπορείτε να μου πείτε πώς βάζουμε ticker? Δεν εχω βάλει ποτέ και φοβάμαι μη κάνω καμιά χαζομάρα.. :blush:

πατα πανω στο δικο μουθ τικερακι κφτιαξε το δικο σου.μετα παρε το κωδικο που σου δινει κ κανε επικολληση στο εξης.μπαινεις στο προφιλ σου,μετα επεξεργασια προφιλ,μετα φορουμ κ εκει στο κουτακι επικολλας το κωδικο,πατας ενημερωση κ ουφ..τελος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες!!!!!

σημερα μας πηρε ο υπνος για τα καλα :P

και με ξυπνησαν οι αισχροι μου πονοι στα ισχια.. :( μιλαμε για πολυ πονο...

κατρινα μου μην ταλαιπωρησε βρε κοριτσακι μου τοσο πολυ... ο γιος σου θα γεννηθει κουρασμενος :P:P:P

αγγελικουλα πιστευω να ειναι ολακαλα τωρα..

τουλαχιστον σημερα μπηκανε και οι απουσες των προηγουμενων ημερων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mitsi1985 έγραψε:

ρε κοριτσια το χρυσανθεμο που εχει χαθει???ξερει καμια φουσκοκοιλιτσα??

η χρυσα αν δεν κανω λαθος ειχε πει οτι θα πηγαινε διακοπες... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια μου προσπαθω να καταλαβω τι εγινε με την Αγγελικη και την Αννα..Εγινε κατι?Προσπαθω να διαβασω και ερχεται ο μπαμπας μου και με διακοπτει..μια για το ενα μια για το αλλο!τωρα εφαγα χωσιμο να πλυνω τα βλητα και τα χορτα απο το χωριο..και να τα βρασω!! :blink::blink:

εχω και τα πλυντηρια μου που τρεχουν το ενα πισω απο το αλλο!

Αυτα δεν τα ειχα υπολογισει..!! :blink::blink::blink: ουυφφ!

Μπελλα πολυ χρησιμες οι πληροφοριες για καισαρικη!

Βασιλικουλα κανω το γιο σκληροτραχηλο..τι θα προξενεψω .."φλουφλη?" :P:P

Νυχτικακιαγια το νοσοκομειο να εχετε 3 τουλαχιστο γιατι μπορει να λερωθεις..με τοοσο αιμα!Η φιλεναδα μου παντως πουυ γεννησε φυσιολογικα δεν τα χρειαστηκε!με κολαν και φανελακι κυκλοφορουσε!και εγω ετσι θελω αλλα στη καισαρικη με καθετηρα λιγο δυσκολο..το κολαν!!

σουπιτσαπολυ χαιρομαι μωρο μου που εισαι καλυτερα!

Κατερινακι..διαβαζεις ακομη?

Κραμπες..?τι ειναι αυτο??χαχα πλακα κανω..δεν με εχουν χτυπησει ακομα..Ο πονος στο ισχυο ειναι χειροτερος νομιζω..ακομα κουτσαινω!βεαβια οσο περνα η ωρα και το παταω καλυτερα!μαρια@

μου υπομονη με τις κραμπες!τι κανει η μικρη Ελλη?κανετε και τετοια κολπα στο μπαμπα σας?κανετε τους γερακους??

ΟΥΤΕ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΜΟΥ ΠΗΡΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ!!ΤΑ ΞΕΧΑΣΑ ΜΕ ΤΟΣΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!

Γιουλη..κουραγιο με τη δουλεια ακομη!Δηλ.αν χτυπα ξυλο ειχες κατι..και επρεπε να σταματησεις τί θα κανανε??/ :angry:

Μιτσι..καλο καφε..!^ Τροφοκαρντ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λες να βγει σκληροτραχηλος κατρινα??

φοβαμαι μηπως λεει στην κορη μου οτι γεννηθηκε κουρασμενος οποτε να τα κανει ολα εκεινη που γεννηθηκε ξεκουραστη :P:P:P

τοση ξαπλα εριξε η μαμα η δικια μου θα βγει ξεκουραστη.. :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai trofocard!!

ax re koritsia,εχω διλλημα.δημοσιο η ιδιωτρικο.ο γιατρος μου δεν εμπιστευεται τους αναισθησιολογους του ελενα κ γιαυτο μου προτεινει το ιδιωτικο.απτηναλλα εχω πρωτη θεση δωρεαν απτο ταμειο μου στο δημοσιο.τι να κανω???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...