Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ???


Recommended Posts

Καλησπέρα! Αναζητώ παιδίατρο!!!! Η αλήθεια είναι οτι δεν περίμενα να είναι τόσο δύσκολο. Ίσως τα κριτήρια μου είναι πολλά αλλά όσο έχω καιρό θα ελπίζω.

Απευθύνομαι λοιπόν και σε σας. Ψάχνω παιδίατρο, να είναι κοντά στο κέντρο ή και νότια προάστια, να συνεργάζεται με το νοσοκομείο Παίδων και να έρχεται στο σπίτι, τουλάχιστον τους πρώτους μήνες και φυσικά να μη δίνει με το παραμικρό φάρμακα.

Αν κάποιος ξέρει κάποιον μ'αυτό το προφίλ που περιγράφω.... σας παρακαλώ ας βοηθήσει και μην σκεφτεί οτι ο γιατρός είναι προσωπική υπόθεση. Ο γιατρός είναι προσωπική υπόθεση αλλά ευτυχώς υπάρχει και η κρίση του κάθε ανθρώπου που θα έχει τον τελευταίο λόγο. Ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το να μην δινει καθολου φαρμακα

δεν θα ελεγα οτι ειναι και ολοσωστο κατ εμε φυσικα

σιγουρα θα ειχε υποψιν του καποιον ο γυναικολογος σου και θα σου προτεινουν και απο το μαιευτηριο

τωρα να συνεργαζεται με το παιδων και να εχει και ιατρειο και να πηγαινει και στα σπιτια παλι δυσκολο το κοβω

εμεις φεραμε 2 την πρωτη μερα και διαλεξα βαση αυτου που πιστευα οτι θα τα παμε καλυτερα και οχι βαση του ποιος φαινεται οτι ξερει τα περισσοτερα

γιατι πολλες φορες κι αυτο δεν ειναι πολυ καλο

πχ ο πρωτος μας ειπε 6 ημερον παιδια να τα παμε για γενικες εξετασεις αιματος να αποκλεισουμε ασθενιες και για τον ικτερο και ο αλλος μας ειπε οτι πρεπε να τα ταιζουμε καλα και βλεπουμε πως θα παει

δλδ ο ενας ασπρο ο αλλος μαυρο

τωρα τι να σου πω

ολοι εχουν τις ιδιοτροπιες τους και κανεναν τελειο δεν θα βρεις

απλα μην αλλαζεις συνεχεια γιατρους αυτο εχω να σε συμβουλεψω οποιον κι αν διαλεξεις

να φανταστω εισαι εγκυος και ψαχνεις παιδιατρο;

γιατι δε ρωτας καμια φιλη σου που σιγουρα θα ξερει απο πρωτο χερι και μπορεις να πας να τον δεις και απο κοντα να μιλησετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεννάω την άλλη εβδομάδα. Αν δεν καταφέρω να βρώ γιατρό με τα κριτήρια που ζητάω θα απευθυνθώ σε κάποιον που μου έχουν συστήσει. Όσο έχω χρόνο όμως θα ψάχνω. Το ότι ο καθένας λέει τα δικά του αυτό το ξέρουμε και απο άλλες ειδικότητες γιατρών τόσα χρόνια. Το θέμα είναι να βρείς κάποιον που να σου εμπνεύσει εμπιστοσύνη και να καλύπτει κάποιες ανάγκες σου. Στην αρχή ψάχνουμε το καλύτερο για μας, άσχετο τί τελικά βρίσκουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...